Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

54 минуты назад, AVA сказал:

А я вобще всю жизнь без кормушок прожив . а тут узяв і купив  150шт , так із цукром обломать :umora:

Не только вы одни на кормушки потратились 

я тоже ящик (100шт ) купил 

• Like 1
3 години тому, Мико сказав:

Так они только подсмеиваются над "ждунами "

Купили сахар по 600 за мешок ,

вот и выходит мёд дороже , чем сейчас предлагают 

Да и яиц на год вперёд закуплено по 2 гривня 

А капусты насколько тогда:umora:

• Haha 1
27 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

А цена снова в верх..  и уже больше чем у Асалтана в расрочку на 3 месяца  ..

А сколько Асалтан предлагал в рассрочку когда был потолок 55?:hmm:

Скажу одне. Оптовий ринок меду трусить як віковий вулкан який вирвався на повітря.

Думаю що днями легко перескочимо відмітку в 2.5 долара. Дружинам краще не казати про такі скачки, на всі витримають. ;)

• Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 5

Може й опт трусить ,а  в розницю мед нікому у нас не цікавий нажаль!у кожному регіоні свої нюанси

• Like 4
  • Thanks 1
1 час назад, Абсолютный максuмум сказал:

:umora:А мне, когда слышу 50, 56, 58 за подсолнух, больше представляются глодающими локти те, кто отдавал ЛИПУ по 60:ak:

а по чем липа на опте сейчас?

2 минуты назад, seim сказал:

а по чем липа на опте сейчас?

Якщо чиста,  то 120 грн була.

• Thanks 1
16 хвилин тому, asot сказав:

Може й опт трусить ,а  в розницю мед нікому у нас не цікавий нажаль!у кожному регіоні свої нюанси

Якщо буде висока ціна на опті, то для роздрібу майже нічого не залишиться. А те що залишиться, буде зовсім за іншими аніж зараз цінами і одразу цікавість виросте.

• Like 6

Складаються всі обставини дуже позитивно для нового рекорду в 2021.

• Like 3

Запасаемся бочками на следующий год и низкий ценной, ой как они на нас отыграться.

• Like 2
  • Haha 3
23 минуты назад, bondarev сказал:

Якщо чиста,  то 120 грн була.

Мабуть така ціна була за дрібній опт. 

10 минут назад, uam_63 сказал:

Ці обставини будуть відомі не раніше початку липня, сроки початку цвітіння соняху і його стану 

Ну хіба цукор знову стане по 12грн , при медові 60грн :umora:

• Like 6
5 минут назад, paseznik2013 сказал:

Запасаемся бочками на следующий год и низкий ценной, ой как они на нас отыграться.

Практически все получается не так как планировалось. Владимир тоже говорил что цены не будет до осени 21-го и ЧТО!

• Like 1
9 хвилин тому, paseznik2013 сказав:

Якщо буде такий же провальний як і минулий, відіграватися особливо не буде на кому

• Like 4
3 минуты назад, <Юра> сказал:

Практически все получается не так как планировалось. Владимир тоже говорил что цены не будет до осени 21-го и ЧТО!

Холодна весна присадила хорошо врожай у світі , як оказалось весна також впливає на ціну 

У ЕС основний взяток це рапс і акація в деяких країнах , ну і всякі меди також на основі акації 

Раньовесені меди , точніше їх недобор , хотя і несчетався основним , але думаю визвав хороший спрос і ревізію запасів супермакетів , які в свою чергу потягли за собою спрос на оптові поставки 

От тільки інтересно чи хто підбивав цей реальний дефіцит , чи це просто ажіотаж :hmm:

12 минут назад, <Юра> сказал:

Кажись 20, у 18 році.

Тому по ціну меду кожен сам ...

20 минут назад, uam_63 сказал:

Ніякого рекорду в 2021р. не буде. Потенціал тих бджіл що вже є не безрозмірний. Плюс бджолярі які покинули цю справу, так просто в неї не повернуться. І якшо навіть кількість пасік збільшится за рахунок нових "буратін", то кількість сімей треба збільшити в 2021 році що призведе до часткового зменшення медозбору. І вже в 2022 році тільки знову почнуть цих буратін стригти разом з усіма пасічниками, колесо життя (ринку) тільки тоді зробе повний оберт. Але я в 100% повторення не вірю -людскі ресурси поновлюються дуже слабо вже.

• Like 11
4 часа назад, <Юра> сказал:

А сколько Асалтан предлагал в рассрочку когда был потолок 55?:hmm:

рассрочка +4 гр.  только за деньги у него цена была 53 гр..  (возможно он потом ещё +1 гр. добавил. точно уже не помню.).

• Like 1
1 час назад, AVA сказал:

От тільки інтересно чи хто підбивав цей реальний дефіцит , чи це просто ажіотаж :hmm:

Це як на медозборі, не важливо є у вулику мед чи немає - треба перти поки є! Так і в експортерів поки будуть підбивати, меду взагалі не буде.

• Like 1
9 часов назад, Мико сказал:

Ещё пару таких лет и порядок в пчеловодстве восстановится 

Мёд опять станет самым дорогим продуктом на рынке :rofl:

Баба ванга казала що бджоли взагалі щезнуть, так що не дуже радійте.

• Haha 1
  • Sad 1
2 години тому, Mihail-ves сказав:

Думаю що днями легко перескочимо відмітку в 2.5 долара. Дружинам краще не казати про такі скачки, на всі витримають. ;)

а моя мене вже пиляє, нерви нікудишні :dntknw:

до речі, із тих, кого я знаю по районі здалися всі. Крайній здався минулого тижня по 53

• Like 5
  • Haha 2
16 минут назад, <Юра> сказал:

Це як на медозборі, не важливо є у вулику мед чи немає - треба перти поки є! Так і в експортерів поки будуть підбивати, меду взагалі не буде.

Ну це імпортери ( фасовщики меду )рішають 

Ну все рівно вигребуть наш , потім з Аргентини , а вдруг урожаю в ЕС рапсу і акації,  своїм пасічникам скажуть все , більше непотрібно :umora:

8 минут назад, AVA сказал:

Ну все рівно вигребуть наш , потім з Аргентини , а вдруг урожаю в ЕС рапсу і акації,  своїм пасічникам скажуть все , більше непотрібно :umora:

Половина жителей Европы подвинуто на правильном питании. Им стоит только намёк дать на полезность и будут есть килограммами. Так что не волнуйтесь - съедят всё.

• Like 1
1 минуту назад, Гурович сказал:

Половина жителей Европы подвинуто на правильном питании. Им стоит только намёк дать на полезность и будут есть килограммами. Так что не волнуйтесь - съедят всё.

Та я не волнуюсь , тут було придложено висказать думку коли ціна меду буде падать 

От я і сказав , коли в ЕС весною рапс і акація уродить хорошо І вони накінець наїдятся 

21 годину тому, mascot сказав:

З іншого боку можна подивитись історію, які піки були і що період високих цін тривав досить довго

ціни мед 2002-2012.png

Ріст ціни починаючи з 2008 року обумовлений усуненням зі світового  ринку  Китайського меду за перевищений вміст антибіотиків. За останнє десятиліття вони адаптувались, освоїли мембрані технології  до рівня, що їхні підробки не можливо визначити загальноприйнятими методами. Зараз метод ядерно-магнітного резонансу дозволяє бачити підробки, то  є надія, що ситуація повториться і ціна буде високою навіть без врахування впливу погоди.

• Like 8
  • Thanks 2