Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, asaltan сказал:

Хто саме? Чи Ви боїтесь рекламувати порядних заготівельників?:dntknw:

Кому нужно тот напишет в ЛС

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Хто саме? Чи Ви боїтесь рекламувати порядних заготівельників?:dntknw:

Ну и зачем их в этой теме рекламировать. или Вы сомневаетесь что такие цены  есть у заготовителей ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Мико сказав:

Что то верится с трудом 

Чой-то!?:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, asaltan сказав:

Хто саме? Чи Ви боїтесь рекламувати порядних заготівельників?:dntknw:

Не впевнений на всі 100 і можу помилятися, але швидше за все оптмед. Якщо вони, то нормальні заготівельними, ціни у них або середні, або навіть трохи більше дають. Розрахунок одразу на місці.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

Вы сомневаетесь что такие цены  есть у заготовителей ?  

Не знаю. Анатолий Сергеевич переконує в існування цієї ціни, але не наводить ніяких фактів. Чому?:IMHO:

Єдина мета такого допису - сформувати думку, що така ціна існує. Але перевірити його інформацію неможливо.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 часов назад, Николай S сказал:

Жаль хотів порадіти за колегу....

Фоточка с сайта Нектарики 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, medhon сказал:

...представників "експортерської братії"...

В кої-то віки для пасічників нормальна ціна з'явилася, порадувалися б за нас, а ви ...!? буде і на вашій вулиці  свято,

і тоді ми порадіємо за вас...:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, asaltan сказал:

Чому?

Тому що хтось пішов працювати (як тут хтось говорив) "в крису" так би мовити "по головам" - на потіху бджолярам! :hmm:Навіть якось в рифму вийшло.:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, asaltan сказав:

Не знаю. Анатолий Сергеевич переконує в існування цієї ціни, але не наводить ніяких фактів. Чому?:IMHO:

Єдина мета такого допису - сформувати думку, що така ціна існує. Але перевірити його інформацію неможливо.:dntknw:

А він на вашу думку має надати вам всю інформацію, факти , та ще й можливість їх перевірити .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Не знаю. Анатолий Сергеевич переконує в існування цієї ціни, але не наводить ніяких фактів. Чому?:IMHO:

Єдина мета такого допису - сформувати думку, що така ціна існує. Але перевірити його інформацію неможливо.:dntknw:

Ну почему нельзя проверить..  Я  Ведь писал что мне за тонаж от фуры заготовитель (даже не экспортёр) предлагал 55 гр.. за тонаж менее 44 гр.. заготовитель так же с Кировоградской обл...    Давайте проверим его вместе..  Я Вам даю его номер. Вы предлагаете 20 тон мёда по 55 ( минимум. я ещё не торговался.) .. и если человек соглашается Вы ему отгружаете эти 20 тон. если не соглашается то тогда признаём что это фейк...   

  • Подобається 7
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

Ну почему нельзя проверить.. 

Перевірити неможливо тому, що Анатолий Сергеевич не надав ні назви, ні телефона, ні адреси - і це неправильно! Я здогадуюсь, що це "Опт-мед" і працюють вони на АЕТ.

На мою думку - треба надавати більш докладну інформацію або не надавати зовсім.:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

 

На мою думку - треба надавати більш докладну інформацію або не надавати зовсім.:IMHO:

Это форум ПЧЕЛОВОДОВ. тема цена мёда.   Мы делимся информацией . но никто не обязан ещё и фото накладных выставлять с ценой и обьёмом зданого мёда.. информацию получил а дальше думай..   (тем более кто бы ещё требовал отчёта о цене.. от Вас фото Ваших контрактов Мы почему то не видим..)

Но по моему предложению от Вас ответа нету.. из чего следует Вывод что с такой ценой от заготовителя Вы согласны..

  • Подобається 10
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

из чего следует Вывод что с такой ценой от заготовителя Вы согласны..

Так, звичайно. Але багато-хто пам'ятає, як АЕТ розраховувався в минулому році.:blink:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Так, звичайно. Але багато-хто пам'ятає, як АЕТ розраховувався в минулому році.:blink:

Сомневаюсь я что это АЕТ..  но с другой стороны какая Вам разница. деньги на стол потом фура с мёдом за ворота.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, asaltan сказал:

Перевірити неможливо тому, що Анатолий Сергеевич не надав ні назви, ні телефона, ні адреси - і це неправильно! Я здогадуюсь, що це "Опт-мед" і працюють вони на АЕТ.

На мою думку - треба надавати більш докладну інформацію або не надавати зовсім.:IMHO:

А ходили чутки, що Марік взяв паузу після нового року....

Виходить знову включився в перегони ...

Відкриваються нові перспективи в напрямку 100грн за кг на червень місяць...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, mascot сказав:

Виходить знову включився в перегони ...

Це може бути провокаційна інформація, спеціально розрахована на збурення ринку, спробою загнати на слизьке основних гравців ринку. А чи буде закуплений мед за цією ціною - невідомо...:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В вівторок телефонував в Кіровоград пропонували 53 грн

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, medhon сказал:

Не впевнений на всі 100 і можу помилятися, але швидше за все оптмед. Якщо вони, то нормальні заготівельними, ціни у них або середні, або навіть трохи більше дають. Розрахунок одразу на місці.

Да,  это они).  Будьте пэвни) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Володимир Бурлака сказал:

В вівторок телефонував в Кіровоград пропонували 53 грн

 

При нынешних темпах роста цены вторник был ещё в позапрошлой жизни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Нашим всім, хто здавав в минулому році на Опт мед, прийшли смс по 54грн з 25 січня. До речі про розрахунок, то він у них одразу, а не через дві неділі :):hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Не знаю. Анатолий Сергеевич переконує в існування цієї ціни, але не наводить ніяких фактів. Чому?:IMHO:

Єдина мета такого допису - сформувати думку, що така ціна існує. Але перевірити його інформацію неможливо.:dntknw:

Едына мэта вашего опусу это выяснить кто из конкурентов вышел с сговора,  чтобы потом с коллегами позвонить им и надавать по ушам,  за то что разлагают дисциплину в стройных рядах экспортёров :hi:

Только что, Шульц сказал:

Нашим всім, хто здавав в минулому році на Опт мед, прийшли смс по 54грн з 25 січня. До речі про розрахунок, то він у них одразу, а не через дві неділі :):hi:

Да,  я же говорю нормальные ребята,  одно только бочки мне вернули покоцанные,  две вообще конкретно ударенные были,  грузчик сказал,  что то на заводе их уронили)) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Анатолий Сергеевич сказав:

одно только бочки мне вернули покоцанные,

Оскільки здаю в відрах, то також мав одне розбите, по-одному два побили практично всім хто здавав. Привезли тару швидко скинули і поїхали. Але і ціну зажди давали більшу на 1-2грн і розрахунок одразу.:ay:Я вже сьогодні своїм відрам сказав, що пора готуватися в дорогу ще 2 грн і будемо прощатися:).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Шульц сказал:

Оскільки здаю в відрах, то також мав одне розбите, по-одному два побили практично всім хто здавав. Привезли тару швидко скинули і поїхали. Але і ціну зажди давали більшу на 1-2грн і розрахунок одразу.:ay:Я вже сьогодні своїм відрам сказав, що пора готуватися в дорогу ще 2 грн і будемо прощатися:).

Як визначають вагу пустих відер? Повернення пошкоджених відер для оптовиків нормальне явище? Компенсації ніякої?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, seim сказав:

Як визначають вагу пустих відер? Повернення пошкоджених відер для оптовиків нормальне явище? Компенсації ніякої?

Відро - 1кг (приблизно так і є враховуючи повернутий мед) Раніше здавав іншим не били, та й ці побили не всім. Яка компенсація, поки я побачив побите відро пройшло майже тиждень. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Шульц сказал:

Відро - 1кг (приблизно так і є враховуючи повернутий мед) Раніше здавав іншим не били, та й ці побили не всім. Яка компенсація, поки я побачив побите відро пройшло майже тиждень. 

Це всі заготовачі по 1 кг рахують? Відро десь 800-850 г важить. Пустого нема, а то я б точно сказав. Це я повинен тільки на тарі подарувати 5-6 кг меду. Мед що повертають у відрах  то не Ваш. То їх мед. Хай вишкрябують весь. Чи нам зубну пасту яка в тюбику залишається в магазин повертати і казати щоб гроші повернули? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...