Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

7 часов назад, bondarev сказал:

Яка там ейфорія,життя навколо нас суттєво здорожчало - починаючи від комуналки , цукру ,товарів широкого вжитку та навіть й хліба того ж , то чому мед повинен коштувати дешево? Трилітрова банка меду за 120 грн( оптова ціна 24 грн за кіло ), які нам давали перекупи навесні 2020 року це було нормально?, першу качку соняха більшість поздавало за 28-30 грн , аж потім побачили , що меду таки в рази менше в цьому сезоні й трохи пригальмували зі здачею. Збільшення ціни на мед хоч якось компенсує збитки від невдалого початку сезону 2020( прольот з акацієвим медом та різнотрав"ям) та недобору меду з соняха.

А хтось цікавився скільки коштує 1 л. то на базарі соняшникового меду?

46 минут назад, Wladimir_K сказал:

160 гривен литра, за базар ведро (11 литров) улетает , под пенсию 2 ведра.

Только что, Иван Шевченко сказал:

160 гривен литра, за базар ведро (11 литров) улетает , под пенсию 2 ведра.

Мёд сонях 100%

47 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Базар буває різним. Є, приміром, у смт Лисянка Черкаської області. Там одна ціна. На Житньому ринку - інша. На останньому всередині продають і зовні. Ціна у обох випадках також різна. А загалом оптові закупівлі і базарні продажі рідко коли мають значний вплив один на одного. Це те саме що порівнювати ціну молока "на молоковоз" і ціну в бабів у пляшках на базарі.

14 минут назад, medhon сказал:

Базар буває різним. Є, приміром, у смт Лисянка Черкаської області. Там одна ціна. На Житньому ринку - інша. На останньому всередині продають і зовні. Ціна у обох випадках також різна. А загалом оптові закупівлі і базарні продажі рідко коли мають значний вплив один на одного. Це те саме що порівнювати ціну молока "на молоковоз" і ціну в бабів у пляшках на базарі.

То напевне різний мед продається, тому на опті своя ціна, а на ринку своя.

• Haha 1
  • Confused 1
10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

То напевне різний мед продається, тому на опті своя ціна, а на ринку своя.

Чого б це? :blink:

• Like 1

Штрейкбре́херы Обязать всех сдавать по чём дадут 

Старт с 0,8 $ с максимальным ростом до 1 $  за 1 фунт меда

• Haha 2
4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Дома торгую по 120 грн  за 1 л, на базарі 150-170 , дивлячись де та  який базар, скільки накладних витрат. В основному самі ходові 0,5л (80 грн) та літрові , 3 л беруть геть мало, а от вдома навпаки беруть від одної до декількох 3л , раніше торгувалися , зараз без торга 350 грн за банку.Базарні перекупи (м. Харків) беруть невеликим оптом (відра по 30 кг) по 55-60 грн за кіло , ціна різниться в залежность від базару.

Edited by bondarev
  • Like 1
23 часа назад, Два капитана сказал:

То що скляні баночки теж здорожчають?

Нет.. тару после экспортёра заготовители вылежут и повернут  пчеловоду.

• Like 1
  • Thanks 2

"Я вот, вам, про себя расскажу". В понеділок, вчора, я погенделював медом, гуртово, 450 кг., якщо достеменніш, по 50, в ФЛ 38 і барабанах" КЗ" .Товариш продав свої 4 ,ну а я заразом, місце звільнив. Щось втратив зацікавленість, азарт, кураж продати по піковій ціні. Може ще "нахлине" і продам 3 відра(14-15кг.) по ще більшій ціні, буде мені від тої події радість. Про мед 19-го року і фляги-барабани попередив по тел.-не перепона, сказав, що аби не розслоїсь , не"пустив юшку", заглянув,- без натяку.  До двору підїхали в 9-30(звичка робити справи з раннього ранку мені імпонуе), винесли емкості, зважили, в теплому приміщенні зробив підрахунки, фотокопії з паспорта особи та інд. кода, полічив гроші, перемовились декількома фразами і допобачення. Особливості врахування тари, ФЛ38 рахувались- 8кг. барабани"КЗ"-5 кг. Фактично до моїх більше, бо 7,8 і 4,6 а один, маленький і 4кг. На мое уточнення відповів, що у нього при здачі на підприемство рахують так. За 3,4кг. не в мою користь нічого казати не став, може повернуться з залишками меду сумарної ваги більше недорахованих. Та і доводи заготівельника показались переконливими. Резюме короткої розмови з заготівельником. Зважте, щоб отримати максимально правдиві відповіді треба ставити питання які не зашкодять опитуваному. Через їхні руки пройшло меду більше ніж минулого сезону, меду добуто не менше, недосталь в... (не буду перераховувати в яких обл., самі знаемо) була перекрита більшим медозбором в Сумській, Полтавській(80кг\вул). Під сумнівом, треба врахувати, що мій світогляд(на це питання) "з погріба" а його таке з" окопа". Всі матимем можливість взнати скільки меду було продано за кордон до нового наджодження. Це не дасть ясної картини медозбору 2020р., бо на товарних складах скількість, яле хоч "вилами по воді".

• Like 2

вылезло в инсте, если я правильно понял то фирма реализует мед в польше по следующим ценам  0-02-0a-653ff93b781c0eeb1284fcb3135b9a97ce3cca472ea67fd5f2362dce8bf0d28a_86fd9756.thumb.jpg.576b3758e1932367a0e217efce864bdf.jpg

• Like 6
29 минут назад, Slava1 сказал:

вылезло в инсте, если я правильно понял то фирма реализует мед в польше по следующим ценам  0-02-0a-653ff93b781c0eeb1284fcb3135b9a97ce3cca472ea67fd5f2362dce8bf0d28a_86fd9756.thumb.jpg.576b3758e1932367a0e217efce864bdf.jpg

Не дивно що по такій ціні продають. Цікаво по якій ціні продавали місяць назад?:hmm:

• Like 1
4 хвилини тому, tgpov сказав:

Асканія-Пак

20210119.jpg

ціни коригуються зі швидкістю  + 1грн/ доба... 

• Like 4
  • Haha 2

Багато ще нас ждунів залишилось? 

• Like 3
2 часа назад, Slava1 сказал:

фирма реализует мед в польше

Мед так нужен Европе по любой цене, что уже прямо "болит со склада производителя". 

Хотелось бы действительно, чтобы помимо прочего скандалы с китайским и индийским сиропом навели шороху на несколько лет и вернули справедливость цен в бизнес. 

• Like 2
22 хвилини тому, Вячеслав Онуфриенко сказав:

:wave:

• Like 1
24 минуты назад, Вячеслав Онуфриенко сказал:

Трохи є  ))

• Thanks 1

Вчора прийшла SMS від мед поділя , правда без ціни. Заготівельники теж активно вивідують в кого ще є мед. 

Щось мені здається , що ця активність не до падіння ціни.:IMHO:

• Like 4

Миколаївські експортери від Асканії трішки відстали, 52грн/кг. Але думаю що завтра догонять і перегонять. Чекаємо дальше.

• Like 3
В 16.01.2021 в 17:05, igor сказал:

ЗАКУПКА МЕДУ
МИН. ПАРТИЯ 500 КГ
ЦЕНА ОТ 50 ГРН
0977631373
0993529616

Ново Мед смс в субботу вечером. Видно медок нужен. 

Хитруны хотят за выходные медку знают наверное что с понедельника будет больше. 

Что то сильно вверх пошли после нового года??? 

Мені таке саме від Амеда Груп прийшло в той самий час коли до мене звонив товариш і говорив що вони приїхали і дають 49. Мабуть транспортні витрати дорого

• Like 1

"Справедливість цін"-то примара,на зразок Комунізма, що ходив по Европі. Випадки, коли виробник товару,послуг, працівник  каже: " Багато, достатньо, моя робота не вартуе цих грошей", -виключення. Нам дай 2дол. за кг і слідуючого разу скажем :"Мало".  Подібна ситуація була після пікової ціни 2018 року, притримували мед, очикуючи "зимових" 50-51гр. Подальші події відомі. Ціна може бути: Високою,низькою, привабливою, економічно обгрунтованою, обвальною, "червоною" , "базарною, гуртовою, роздрібною, регіональною, галузевою, граничною. Хто ще добаве якою може бути ціна.

• Thanks 1
6 хвилин тому, Винодел сказав:

"Справедливість цін"-то примара,на зразок Комунізма, що ходив по Европі. Випадки, коли виробник товару,послуг, працівник  каже: " Багато, достатньо, моя робота не вартуе цих грошей", -виключення. Нам дай 2дол. за кг і слідуючого разу скажем :"Мало".  Подібна ситуація була після пікової ціни 2018 року, притримували мед, очикуючи "зимових" 50-51гр. Подальші події відомі. Ціна може бути: Високою,низькою, привабливою, економічно обгрунтованою, обвальною, "червоною" , "базарною, гуртовою, роздрібною, регіональною, галузевою, граничною. Хто ще добаве якою може бути ціна.

такою як в Польщі при прямих поставках без посередників із Польщі

• Thanks 1
23 минуты назад, Конструктор сказал:

Вчора прийшла SMS від мед поділя , правда без ціни. Заготівельники теж активно вивідують в кого ще є мед. 

Щось мені здається , що ця активність не до падіння ціни.:IMHO:

а смысл скупать если будет падение??себе в убыток?

6 хвилин тому, Винодел сказав:

Ви це написали як хто: пасічник, перекуп, експортер? Що саме, а головне до кого,  ви хотіли це донести, можна поцікавитися?:hmm: І да, як самі, продали вже оптом мед, чи чекаєте на одну з перерахованих вище назв ціни?