Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

48 хвилин тому, AVA сказав:

Чи наприклад жінка сама викачала і сама сдала 

Право на спільну сумісну власність кожного члена сім'ї ще ніхто не відміняв. 

Тобто жінка - це ще 50 мінімалок, а там і діти.... Було б меду стільки:hi:

48 хвилин тому, AVA сказав:

Edited by Petrovich 63
  • Like 7
4 минуты назад, asaltan сказал:

Якщо він пасічник, то наливати комусь нічого не потрібно.:IMHO:

Ну так мед сдали , він мої пару тон на себе написав , то прилили :az:

А вобще я проналог написав , якщо я типу мед сосідові продав (обміняв)  на самогон , то в податкову  він процен самогону повинен відлить у виді податку  :umora:

29 минут назад, asaltan сказал:

Тоді Ваш сусід купи-продай, а не пасічник і повинен платити податки.:hi:

30 минут назад, yurasaver сказал:

По перше треба щоб у фопа були відповідні види діяльності відкриті. По друге от тут якраз точно фопу потрібно бути оператором ринку харчових продуктів. 

Есть и такие и много.

1 годину тому, Александр К. сказав:

У любого фопа 2 группы лимит 1.5 ляма в год (если больше то кассовый аппарат) поэтому вам нужен фоп занимающийся только налом у такого фопа нет оборота фактического по счетам.. За бесплатно конечно вам не проведут но договариваться можно... Тут минимума фактического нет может вообще его налоги заплатите за этот месяц и все а максимум до 8% от суммы за обнал ( но это дорого).

А на деле пробовали делать ?

Увы небольшой налог и пенсионный были лет 10 назад, а сейчас это в среднем 2000 грн. ( теперь это еще зависит от области и цифра колеблется незначительно)

С 1\1\2021 в сфере налогов и пенсионного фонда идут перемены и мы им не будем рады....

Да и до осени налог вырастет еще потому что вырастет минимальная зарплата к которой он привязан...

Отчетность подавать надо правильно если есть малейшие ошибки инспектор выпишет вам штраф и уже не 1600 грн. как раньше а слегка больше.... 

Приостановить деятельность уже нельзя увы...

Поэтому соглашусь с Wladimir_K

відповім: фоп я відкривав і закривав; повірте - не боляче. 1.5 млн - сума достатня для 2 групи щоб працювати з безналом і без касового апарата. Загальна сума для фопа з 2021 року до 5 млн. грн. Повторюсь - обналічка 0.8% від суми через карту, привязану до поточного рахунка фоп. Сума податку для 2 групи в минулому році в моєму ОТГ була 720 грн в місяць, в цьому році - близько 1200 грн. ЄСВ приблизно стільки ж, але є пільги.  Не лякайте людей звітом, штрафи є скрісь, але помилку зробити досить важко тим більше при здачі звіту спеціаліст може при вас перевірити звіт. В звіті вказується лише загальна сума прибутку за рік, і податок, який ви платили в кожному кварталі. Перевірок протягом року, якщо ви не дали повід, не буває. Тим більше, що є мораторій на прервірки фоп. Первинні документи потрібно зберігати. Єдиний документ, який ведеться - журнал обліку доходів (тільки цей). Але його, якщо не помиляюсь, також мають відмінити. 

Кількість відкритих  КВЕДів (видів діяльності) нічим не лімітується. Можна відкрити хоч 100 дозволених для певної групи.

Призупинити і зупинити діяльність фопа можна і легко. Я закрив фоп за один день, рахунок обнулив і закрив також за один день. Надав в податкову звіт про прибуток за попередній до закриття період. Ніяких додаткових перевірок з податкової не було.

Edited by ЮМос
  • Like 6
  • Thanks 1

СМС від НовоМед- від 1т по 47 грн , від 3 т -по 48 грн.

• Like 3
5 часов назад, AVA сказал:

А вобще я проналог написав , якщо я типу мед сосідові продав (обміняв)  на самогон , то в податкову  він процен самогону повинен відлить у виді податку  :umora:

Сомогон получили Вы. следовательно отлиливать % в налоговой нужно будет Вам.  а соседу уплатить налог в гривне после продажи этого мёда  так как у него  очень хорошая прибыль с мёда приобретённого у Вас за бутылку и проданного за гривны..

• Thanks 1
  • Haha 1

В Николаевской Вайбер группе пишут что заготовители из Вознесенска принимают мёд по 50 гр..  Я им не звонил так как они ещё не дошли до моей цены. И это ещё как бы и праздники не закончились. 

• Like 15
41 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

В Николаевской Вайбер группе пишут что заготовители из Вознесенска принимают мёд по 50 гр..  Я им не звонил так как они ещё не дошли до моей цены. И это ещё как бы и праздники не закончились. 

Така ціна вже скрізь є. Питання в об'ємі. Як правило, 50 грн дають за 20 тонн, не менше.

• Like 1
5 часов назад, ЮМос сказал:

відповім: фоп я відкривав і закривав; повірте - не боляче. 1.5 млн - сума достатня для 2 групи щоб працювати з безналом і без касового апарата. Загальна сума для фопа з 2021 року до 5 млн. грн. Повторюсь - обналічка 0.8% від суми через карту, привязану до поточного рахунка фоп. Сума податку для 2 групи в минулому році в моєму ОТГ була 720 грн в місяць, в цьому році - близько 1200 грн. ЄСВ приблизно стільки ж, але є пільги.  Не лякайте людей звітом, штрафи є скрісь, але помилку зробити досить важко тим більше при здачі звіту спеціаліст може при вас перевірити звіт. В звіті вказується лише загальна сума прибутку за рік, і податок, який ви платили в кожному кварталі. Перевірок протягом року, якщо ви не дали повід, не буває. Тим більше, що є мораторій на прервірки фоп. Первинні документи потрібно зберігати. Єдиний документ, який ведеться - журнал обліку доходів (тільки цей). Але його, якщо не помиляюсь, також мають відмінити. 

Кількість відкритих  КВЕДів (видів діяльності) нічим не лімітується. Можна відкрити хоч 100 дозволених для певної групи.

Призупинити і зупинити діяльність фопа можна і легко. Я закрив фоп за один день, рахунок обнулив і закрив також за один день. Надав в податкову звіт про прибуток за попередній до закриття період. Ніяких додаткових перевірок з податкової не було.

У нас с вами разные налоговые... :)  Я пишу со своего опыта уже не первый год я ФОП ..  Ладно это не столь важно...:hi:

• Like 2
2 часа назад, medhon сказал:

Така ціна вже скрізь є. Питання в об'ємі. Як правило, 50 грн дають за 20 тонн, не менше.

Це я сьогодні спілкувався з цими заготовачами. Ціна 50 від 2 тонн.

Також дзвонив експортер сьогодні, питав по якій ціні я готовий продати. Сказав 55, хай думають. :)

• Like 8
  • Thanks 2

Також дзвонив експортер сьогодні, питав по якій ціні я готовий продати. Сказав 55, хай думають

А скільки експортер давав? 

• Like 1
2 години тому, В.Ю.А. сказав:

Також дзвонив експортер сьогодні, питав по якій ціні я готовий продати. Сказав 55, хай думають. :)

Так на сьогодні 55 грн це всеодно не 2$:dntknw: при нинішньому розкладі за відсутності меду 2$ має бути "від 500 кг", а те що "від 10 тонн" - по 2,2 $ ІМХО

Edited by medhon
  • Like 9
5 минут назад, medhon сказал:

Так на сьогодні 55 грн це всеодно не 2$:dntknw: при нинішньому розкладі за відсутності меду 2$ це за "від 500 кг", а те що 'від 10 тонн" вже має бути 2,2 $

Це як казці про "Золоту рибку"?

Тут головне знати "межу" ...

• Like 2
  • Haha 5
6 хвилин тому, medhon сказав:

Так на сьогодні 55 грн це всеодно не 2$:dntknw: при нинішньому розкладі за відсутності меду 2$ має бути "від 500 кг", а те що "від 10 тонн" - по 2,2 $ ІМХО

Але це ж все одно майже вдвічі більше за  ціну  минулого року .:IMHO:

Edited by Len Don
  • Like 1
45 минут назад, Вячеслав Онуфриенко сказал:

Ціну не називав, тільки питав яку ціну хочу я.

3 минуты назад, medhon сказал:

Так на сьогодні 55 грн це всеодно не 2$:dntknw: при нинішньому розкладі за відсутності меду 2$ це за "від 500 кг", а те що 'від 10 тонн" вже має бути 2,2 $

Я не зациклююсь на ціні в 2$.

Час покоже як воно буде за такого розкладу, але в дійсності не завжди виходе так як ми мріємо:IMHO:

7 часов назад, medhon сказал:

Речь шла не об экспортёрах а о простых заготовителях.

5 часов назад, В.Ю.А. сказал:

17 минут назад, Wladimir_K сказал:

Заносы +морозы отодвигают межу

13 минут назад, В.Ю.А. сказал:
1 час назад, Вячеслав Онуфриенко сказал:

Чтобы не предложить случайно больше ,чем хочет пчеловод :umora:

Edited by Мико
  • Like 6
11 минут назад, В.Ю.А. сказал:

Я не зациклююсь на ціні в 2$.

Час покоже як воно буде за такого розкладу, але в дійсності не завжди виходе так як ми мріємо:IMHO:

как сказал один из экспортеров " реальные  расчеты ведутся в евро, а с долларом они далеко не синхронны." по этому 2Є может быть 2,5$

• Like 3
2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Так как будто уже давно определились согласны на  2-2.2 бакса.     а хочется 2.5..  

• Like 3
  • Thanks 3
  • Haha 2
1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

согласны на  2-2.2 бакса.     а хочется 2.5..  

Если высчитать среднеарифметическое , 

между оптом и мелким оптом (по рыночной цене )

То пожалуй и выйдет 2,5 $ :hmm:

• Like 3
5 хвилин тому, Slava1 сказав:

как сказал один из экспортеров " реальные  расчеты ведутся в евро, а с долларом они далеко не синхронны." по этому 2Є может быть 2,5$

Пора все в грамах золота рахувати. Воно стабільне.:IMHO:

3 хвилини тому, Мико сказав:

Если высчитать среднеарифметическое , 

между оптом и мелким оптом (по рыночной цене )

То пожалуй и выйдет 2,5 $ :hmm:

• Like 2
  • Haha 1
7 минут назад, Len Don сказал:

Пора все в грамах золота рахувати. Воно стабільне.:IMHO:

На рахунок золота то мені на пам'яті мультик "Про золоту антилопу".

• Like 2
40 хвилин тому, Len Don сказав:

Але це ж все одно майже вдвічі більше за  ціну  минулого року .:IMHO:

Так і меду менше аніж вдвічі в цьому році:dntknw:

• Thanks 1

Передивившись останні коментарі згадуються свіженьки слова голови клубу "300+", якщо і він вже здався то і нам  мілкопузикам:umora:   не варто забувати про   " межу мрій", мовою орігіналу "предел мечтаний", реально оцінюйте ситуацію.....

Edited by Николай S
9 минут назад, Николай S сказал:

Передивившись останні коментарі згадуються свіженьки слова голови клубу "300+", якщо і він вже здався то і нам  мілкопузикам:umora:   не варто забувати про   " межу мрій", мовою орігіналу "предел мечтаний", реально оцінюйте ситуацію.....

Це кого?

Щоб про щось мріяти потрібно хоча б частково розуміти суть того, що відбувається.

• Like 2