Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

Яка повинна бути ціна на ріпаковий мед-незнаю, в нас же ринок, базарь, стихія за скільки зможете за стільки і продавайте. Моя дружина намагаеться продати по 50-60гр/0,5л скільки продано? Може пару баночок за 2роки, тому мед з відер перевантажив в діжку і єкспортеру, залишив для коллекції 2 баночки. Існуе думка, що ріпаковий треба споживати щодня для профілактики забув якого захворювання, може проти підвещенного фону радиоактивного випромінювання. В нас до профілактичного вживання ріпакового ще не дійшло, на столі зараз соняшниковий з коріандром,до ціеї баночки була сон.з липовим, може як спорожніе ця поставлю ріпакового.

Опасиста це така груба в розумінні з надлишковою вагою, антипод "субтильная". Можливо я вже "забалакуюсь" і немае такого слова в українській мові.

Якось я порахував гроші що отримував офіційно, з застосуванням інд. кода і за рік набігла сума більша ніж та що без податку, десь на двадцятку тис. сам не спромігся заплатити і від "них" ніхто не приходив, не озивавсь, з цього приводу безсоння не турбуе. Може заготовач провив мій мед по іншому призвіщу.

• Like 2
53 хвилини тому, Артем сказав:

це зі слів нашого оптовика

А кажуть, що пасічники не довіряють оптовикам.:umora:

в 2021 році без податків Ви можете продати меду на 50 мін.зарплат на 01.01.2021 року, тобто 50*6000 грн..= грн300 000 грн., що при закупівельній ціні 48 грн/кг складає 6250 кг меду. Отже, кожній Вашій бджолосім'ї дозволено принести (6250:40=156) до 156 кг меду.:hi:

• Like 5
  • Haha 2

Даеш мед по 2 евро за 1 кг з 1 февраля

• Thanks 1
56 минут назад, VLADIMER60 сказал:

Даеш мед по 2 евро за 1 кг з 1 февраля

А де пропустили 2 дол. за кг.?

1 година тому, asaltan сказав:

в 2021 році без податків Ви можете продати меду на 50 мін.зарплат на 01.01.2021 року, тобто 50*6000 грн..= грн300 000 грн., що при закупівельній ціні 48 грн/кг складає 6250 кг меду. Отже, кожній Вашій бджолосім'ї дозволено принести (6250:40=156) до 156 кг меду.:hi:

Відкрити ФОП і не морочити собі голови. Тим більше, що закритися тепер просто.

• Like 2
32 минуты назад, Wladimir_K сказал:

А де пропустили 2 дол. за кг

Думаю,що вже в кінці цього місяця побачимо.А от 2 євро навряд чи буде.

• Sad 1
21 минуту назад, ЮМос сказал:

Спробуйте відкрити, провести через нього гроші, а потім закрити. Зазвичай це задоволення обійдеться Вам у декілька відсотків від ціни меду.

3 минуты назад, Величко Сергей сказал:

Думаю,що вже в кінці цього місяця побачимо.А от 2 євро навряд чи буде.

Чекаю. Лишилося 2 тижні.

• Like 2
1 час назад, asaltan сказал:

в 2021 році....                  

.... при закупівельній ціні 48 грн/кг

обіцяєте?

• Haha 3
31 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Спробуйте відкрити, провести через нього гроші, а потім закрити. Зазвичай це задоволення обійдеться Вам у декілька відсотків від ціни меду.

Чекаю. Лишилося 2 тижні.

Я теж чєкаю.І заготовачі чєкають.Мабуть.

4 минуты назад, Величко Сергей сказал:

Я теж чєкаю.І заготовачі чєкають.Мабуть.

Навіщо їм чекати?

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Навіщо їм чекати?

Щоб підкупити меду.

1 час назад, ЮМос сказал:

Еще проще обратится к знакомому фопу и договориться... И не надо что либо открывать ... К примеру я фоп который работает с налом магу провести вашу продажу через свой фоп... Фопы которые работают с безналом вам не подойдут...

• Like 1
12 годин тому, Wladimir_K сказав:

По перше, мається на увазі той випадок, коли сума перевищує 50 мін. зарплат. Не думаю, що який нубудь фоп погодиться на таку суму працювати для вас благодійно.

По друге, Знаю не по слухах як відкрити та закрити фоп. НА великий обєм можна працювати з безготівковими коштами: ціна на обєм меду значно вища, зняти готівку з рахунку без проблем (карта ,,ключ до успіху,, Приватбанку). Так, є невеликий податок (податок + ЄСВ (для деяких категорій є пільга - без єсв, наприклад пенсіонерів)), але дуже малий в порівняння з сумою продажі меду - 3 - 4 тис. грн в місяц в залежності від регіону. Зняття готівки 0.8% від суми зняття, облуговування рахунку 100 грн в місяць. В кінці року - звіт на одному аркуші паперу. Але є варіанти, якщо не маєте бажання платити податок щомісяця: відкрити фоп та призупинити роботу, відкрити та закрити фоп. 

Це як варіант, коли маєте багато меду.

Edited by ЮМос
  • Like 2

Був би мед, а що з ним зробити і як його продати - знайдемо спосіб.

Edited by ЮМос
  • Like 4
  • Thanks 1
36 минут назад, ЮМос сказал:

По перше, мається на увазі той випадок, коли сума перевищує 50 мін. зарплат. Не думаю, що який нубудь фоп погодиться на таку суму працювати для вас благодійно.

У любого фопа 2 группы лимит 1.5 ляма в год (если больше то кассовый аппарат) поэтому вам нужен фоп занимающийся только налом у такого фопа нет оборота фактического по счетам.. За бесплатно конечно вам не проведут но договариваться можно... Тут минимума фактического нет может вообще его налоги заплатите за этот месяц и все а максимум до 8% от суммы за обнал ( но это дорого).

41 минуту назад, ЮМос сказал:

Знаю не по слухах як відкрити та закрити фоп.

А на деле пробовали делать ?

42 минуты назад, ЮМос сказал:

Так, є невеликий податок (податок + ЄСВ (для деяких категорій є пільга - без єсв, наприклад пенсіонерів))

Увы небольшой налог и пенсионный были лет 10 назад, а сейчас это в среднем 2000 грн. ( теперь это еще зависит от области и цифра колеблется незначительно)

С 1\1\2021 в сфере налогов и пенсионного фонда идут перемены и мы им не будем рады....

Да и до осени налог вырастет еще потому что вырастет минимальная зарплата к которой он привязан...

46 минут назад, ЮМос сказал:

В кінці року - звіт на одному аркуші паперу. Але є варіанти, якщо не маєте бажання платити податок щомісяця: відкрити фоп та призупинити роботу, відкрити та закрити фоп.

Отчетность подавать надо правильно если есть малейшие ошибки инспектор выпишет вам штраф и уже не 1600 грн. как раньше а слегка больше.... 

Приостановить деятельность уже нельзя увы...

Поэтому соглашусь с Wladimir_K

13 часов назад, Wladimir_K сказал:

• Like 2
5 минут назад, Александр К. сказал:

У любого фопа 2 группы лимит 1.5 ляма в год (если больше то кассовый аппарат) поэтому вам нужен фоп занимающийся только налом у такого фопа нет оборота фактического по счетам.. За бесплатно конечно вам не проведут но договариваться можно... Тут минимума фактического нет может вообще его налоги заплатите за этот месяц и все а максимум до 8% от суммы за обнал ( но это дорого).

Знаю не по слухах як відкрити та закрити фоп.

А на деле пробовали делать ?

Так, є невеликий податок (податок + ЄСВ (для деяких категорій є пільга - без єсв, наприклад пенсіонерів))

Увы небольшой налог и пенсионный были лет 10 назад, а сейчас это в среднем 2000 грн. ( теперь это еще зависит от области и цифра колеблется незначительно)

С 1\1\2021 в сфере налогов и пенсионного фонда идут перемены и мы им не будем рады....

Да и до осени налог вырастет еще потому что вырастет минимальная зарплата к которой он привязан...

В кінці року - звіт на одному аркуші паперу. Але є варіанти, якщо не маєте бажання платити податок щомісяця: відкрити фоп та призупинити роботу, відкрити та закрити фоп.

Отчетность подавать надо правильно если есть малейшие ошибки инспектор выпишет вам штраф и уже не 1600 грн. как раньше а слегка больше.... 

Приостановить деятельность уже нельзя увы...

Поэтому соглашусь с Wladimir_K

13 часов назад, Wladimir_K сказал:

Ну вас всіх і  понесло :hmm:

Є заготівельники які беруть без ветпаспорта і справки сільради , копія паспорту і код і все , роками так сдавав , можна хоть десять копій любих 

А копію паспорта можна зробить не тільки у всих членів родини , а даже копія паспорту  любого жилающого за бутилку :umora:

А ви якісь фопи придумали  , перепразнували :umora:, деякі мед нездають по пару років , а деякі фопи відкривають щоб його сдать :dntknw:

• Like 9
  • Thanks 1
9 минут назад, AVA сказал:

Ну вас всіх і  понесло :hmm:

Є заготівельники які беруть без ветпаспорта і справки сільради , копія паспорту і код і все , роками так сдавав , можна хоть десять копій любих 

А копію паспорта можна зробить не тільки у всих членів родини , а даже копія паспорту  любого жилающого за бутилку :umora:

А ви якісь фопи придумали  , перепразнували :umora:, деякі мед нездають по пару років , а деякі фопи відкривають щоб його сдать :dntknw:

Не переживайте у нас все нормально :umora: Мы просто дискутируем на тему фопов меда и налогов что дорого а что дешево...

• Like 1
12 годин тому, Александр К. сказав:

Еще проще обратится к знакомому фопу и договориться... И не надо что либо открывать ... К примеру я фоп который работает с налом магу провести вашу продажу через свой фоп... Фопы которые работают с безналом вам не подойдут...

Експортер повинен платити пасічнику, а не будь-якому ФОПу.:ooops:

• Like 1
3 минуты назад, asaltan сказал:

А де таке записано , можливо я продав сосіду за бутилку , чи подарив , а він уже мед дальше перепродав :hmm:

Чи наприклад жінка сама викачала і сама сдала :umora:, ну це приклад використання  другого паспорта в сімьї 

Edited by AVA
  • Like 1
12 минут назад, asaltan сказал:

Кто вам сказал что я ( к примеру) Фоп Александр К. не могу быть по совместительству пчеловодом :umora: :ooops:

Пасечники мед оптом не сдают, сдают пчеловоды :umora:

15 минут назад, asaltan сказал:

Так что если вам нужен пчеловод\фоп обращайтесь :hi:

• Like 1
4 хвилини тому, AVA сказав:

А де таке записано , можливо я продав сосіду за бутилку , чи подарив , а він уже мед дальше перепродав 

Тоді Ваш сусід купи-продай, а не пасічник і повинен платити податки.:hi:

• Like 1
Только что, asaltan сказал:

Тоді Ваш сусід купи-продай, а не пасічник і повинен платити податки.:hi:

З бутилки 50 грам у налоговій налить :umora:

Яж написав за бутилку обміняв по бартеру і один вулик впридачу , все пасіка в дворі є 

І це неприкол сдавали так у мене перебор у нього недобор до 50 мінімалок , разом норма 

12 часов назад, Александр К. сказал:

Еще проще обратится к знакомому фопу и договориться... 

По перше треба щоб у фопа були відповідні види діяльності відкриті. По друге от тут якраз точно фопу потрібно бути оператором ринку харчових продуктів. 

• Like 1
  • Thanks 1
14 хвилин тому, AVA сказав:

З бутилки 50 грам у налоговій налить :umora:

Яж написав за бутилку обміняв по бартеру і один вулик впридачу , все пасіка в дворі є 

І це неприкол сдавали так у мене перебор у нього недобор до 50 мінімалок , разом норма 

Якщо він пасічник, то наливати комусь нічого не потрібно.:IMHO: