Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 години тому, Серж 82 сказав:

Наскільки мені відомо - експорт насіння соняха заборонений законодавством. Тільки олія.

Це ж не мною видумана інфо, я її вичитав у себе в мобільці.:dntknw:

• Like 2
21 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Експорт соняху зріс у нас у 14(!) разів ! Помітьте , не олвї, а саме соняху! Яка недолуга держава, такі й поставки. Невже ж важко переробити його на олію?!

За 2020 рік Україна експортувала соняшника на 65,2 млн.$ (ріст на 121%), а соняшникової олії на 5,32 млрд.$ (ріст на 24%), тобто в 82 рази більше.

Перед тим, як гудити державу, бажано перевірити інформацію.:hi:

P.S. Треба також враховувати, що Україна вирощує і експортує не тільки олійний соняшник, а також для сівби (266тис.$), гризовий і межеумок (3,39 млн$).:hi:

Edited by asaltan
  • Like 10
  • Thanks 1
  • Haha 1
21 минуту назад, asaltan сказал:

За 2020 рік Україна експортувала соняшника на 65,2 млн.$ (ріст на 121%), а соняшникової олії на 5,32 млрд.$ (ріст на 24%), тобто в 82 рази більше.

P.S. Треба також враховувати, що Україна вирощує і експортує не тільки олійний соняшник, а також для сівби (266тис.$), гризовий і межеумок (3,39 млн$).:hi:

Всё это здорово для кого-то наверное ...но https://ru.m.wikipedia.org/wiki/Держава

Edited by Владимир@
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 4
49 хвилин тому, asaltan сказав:

Дякую, але я не працюю ні в поліції, ні в секретаріаті Президента. І, взагагалі - давно вже на пенсії.

Отож інфо одержую як і всі - з іннету. І це теж там вичитав сьогодні з самого ранку.:dntknw::wave:

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
3 часа назад, Владимир@ сказал:

Примітивізм повний ;). Зразу видно, що

3 часа назад, Владимир@ сказал:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Держава

• Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
6 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Це ж не мною видумана інфо, я її вичитав у себе в мобільці.

В мобілці прийшло повідомлення - "Ти ідіот".
Сумніваюсь, що знайдеться бодай хтось, хто повірить в це.

А хаяти власну державу це все одно, що хаяти дзеркало, що морда крива.

Edited by nibond
  • Like 9
  • Thanks 2
  • Confused 2
1 час назад, Shurik сказал:

Примітивізм повний ;). Зразу видно, що

https://uk.wikipedia.org/wiki/Держава

Сути не меняет ). Но в Вашей ссылке поболее будет .

1 час назад, nibond сказал:

В мобілці прийшло повідомлення - "Ти ідіот".
Сумніваюсь, що знайдеться бодай хтось, хто повірить в це.

А хаяти власну державу це все одно, що хаяти дзеркало, що морда крива.

Критика не помешает ,тем более не развёрнутая ,или Вы против ?  ( (Сталинизмом попахивает уважаемый)...себя тоже можно и нужно переодически критически оценивать ,бывает помогает ,но и гнобить себя нельзя ,мера нужна во всём. Золотая середина . А почём нынче мёд ?) Нет что бы поставить среднюю постоянную цену  на конкретные меда с разбегом не больше +- 2 гривны  в зависимости от влажности . Была бы и тут золотая середина .)

Edited by Владимир@
  • Haha 1
6 часов назад, Владимир@ сказал:

) Нет что бы поставить среднюю постоянную цену  на конкретные меда с разбегом не больше +- 2 гривны  в зависимости от влажности . Была бы и тут золотая середина .)

так экспортёры установили постоянную цену в 25 гр.  а пчеловоды то сдают мёд то жлобятся .. 

• Like 2
  • Haha 8
10 часов назад, Владимир@ сказал:

Критика не помешает ,тем более не развёрнутая ,или Вы против ?  ( (Сталинизмом попахивает уважаемый)...себя тоже можно и нужно переодически критически оценивать ,бывает помогает ,но и гнобить себя нельзя ,мера нужна во всём. Золотая середина . А почём нынче мёд ?) Нет что бы поставить среднюю постоянную цену  на конкретные меда с разбегом не больше +- 2 гривны  в зависимости от влажности . Была бы и тут золотая середина .)

А зачем Вам Уважаемый цена меда, да ещё оптом, с таким количеством семей? Или это среднее количество?:umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
10 годин тому, Владимир@ сказав:

Сталинизмом попахивает уважаемый

Так, сталінізмом не просто попахує, ним все ще нестерпно воняє. От і Ви його з великої букви величаєте і рабська психологія надовго засіла в мізки не одного покоління. 

• Like 7
  • Thanks 1
І знову позитивні новини для подальшого зростання цін на мед в Україні. Англія , в яку Україна до сьогодні максимум експортувала 500 тон меду в рік , з 2021 року дозволила без мита ввозити цілих 1000 тон !!! А це один із топових ринків по цінам! Ціни на мед зростатимуть далі, всі фактори вказують на це! Ціни на бджолосімї і бджолопакети не відставатимуть.
P.S. Анна Бурка детально про Англію https://www.facebook.com/ann.burka.7/posts/4011884945530960?comment_id=401268176545...
Ещё

Оптові ціни закупівлі меду в Україні.png

Edited by mascot
  • Like 5
  • Thanks 2
1 час назад, mascot сказал:
І знову позитивні новини для подальшого зростання цін на мед в Україні. Англія , в яку Україна до сьогодні максимум експортувала 500 тон меду в рік , з 2021 року дозволила без мита ввозити цілих 1000 тон !!! А це один із топових ринків по цінам! Ціни на мед зростатимуть далі, всі фактори вказують на це! Ціни на бджолосімї і бджолопакети не відставатимуть.
P.S. Анна Бурка детально про Англію https://www.facebook.com/ann.burka.7/posts/4011884945530960?comment_id=401268176545...
Ещё

Оптові ціни закупівлі меду в Україні.png

Якби гривня коштувала весь вказаний період одну вартість тоді графік можна було б брати до уваги. А так це графік для походу Буркою до відхожого місця. Щоб спустити його в каналізацію. Бо ніякого змісту він не відображає.

• Like 1
11 минут назад, ДобровоЛ сказал:

Але все ж  ми відійшли від теми. Мене цікавить, по якій ціні у вас продають соняшниковий мед на базарі? "Толкучок" у Миколаєві вже , очевидно, ж  немає ?:ah:

Від 100 до 120 грн за 1 літр.

• Thanks 2
27 хвилин тому, В.Ю.А. сказав:

Від 100 до 120 грн за 1 літр.

І у нас не набагато й дорожче... :dntknw:

Правда з луговим різнотрав'ям і липою я продав по 400 за трилітрівку. Але то невелика партія і постійним покупцям, 

які знають, що вони купують.

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1
3 часа назад, seim сказал:

Якби гривня коштувала весь вказаний період одну вартість тоді графік можна було б брати до уваги. А так це графік для походу Буркою до відхожого місця. Щоб спустити його в каналізацію. Бо ніякого змісту він не відображає.

Чому, цей графік каже,що потрібно розширюватися і "багатіти" в наступні роки.

• Like 1
06.01.2021 в 18:50, ДобровоЛ сказав:

Це ж не мною видумана інфо, я її вичитав у себе в мобільці.

Ваше невігластво приводить до того, що Ви вимагаєте вичавлювати олію з посівного і кондитерського соняшника, а якщо хтось Вас не слухає, то винна держава Україна. Скромнішим треба бути!

Як сказав один класик: "Якби ви вчились так, як треба,. То й мудрость би була своя. А то залізете на небо: «І ми не ми, і я не я,. І все те бачив, і все знаю."

Або інший класик: "Не треба скігліти, беріть лопату і...":IMHO:

• Like 6
  • Thanks 1
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Володя, а вдруг ....  перенасичення, глобальне потепління.... та все що завгодно може призвезти до 2євро пасічнику в руки в майбутні роки ..... 

• Like 1
  • Haha 1
14 минут назад, mascot сказал:

Володя, а вдруг ....  перенасичення, глобальне потепління.... та все що завгодно може призвезти до 2євро пасічнику в руки в майбутні роки ..... 

Під кожним деревцем по вулику. Я вже пішов замовлення робити на вулики. А ще забув кому пакети по 1500 грн.

• Like 1
  • Haha 1
27 минут назад, Wladimir_K сказал:

Під кожним деревцем по вулику. Я вже пішов замовлення робити на вулики. А ще забув кому пакети по 1500 грн.

Если мёд по 2 евро ,

то продавать пакеты по 1500 ,

себя не уважать 

• Like 1
1 час назад, asaltan сказал:

Якби держава податки не стягувала примусово, то ніхто би не платив

А если бы за неуплату налогов подрастрельная статья была 

и все бы платили ,

то не нам бы в Европу стремиться нужно было ,

а Европе в Украину 

• Like 5
  • Haha 1
18 минут назад, Мико сказал:

Если мёд по 2 евро ,

то продавать пакеты по 1500 ,

себя не уважать 

Я вже розбагатів, тому хочу допомогти іншим, тому продаю недорого.

• Haha 5
5 часов назад, Wladimir_K сказал:

Думкою?

• Haha 2
12 часов назад, В.Ю.А. сказал:

А зачем Вам Уважаемый цена меда, да ещё оптом, с таким количеством семей? Или это среднее количество?:umora:

Есть свои мысли и планы ...колличество семей не имеет значения . Тут 90% таких как я сидят и просто общаються на тему и около.( Вы имеете что то против или это сугубо любопытство ?)

Edited by Владимир@
  • Confused 1
8 часов назад, Серж 82 сказал:

Думкою?

Як і віра, це те ж багатство.

• Like 2