Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Яцков Андрій сказал:

Тут ви на 100% праві. Як подивлюсь яке фуфло продають в супермаркетах і за які гроші, то просто приходжу в шок

Ви про що, то продукт вищого ґатунку як у Європі , адже постачальники знають стандарти (рухаються в Європу), на відміну від пасічників у яких недоідкинедоїдки

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Рамзес сказал:

Тут часто згадувалось що мед можна зберігати не більше 2 років... тобто мед якому 3 і більше років не приймуть? Чи приймуть за нижчу ціну? І чи залежить ціна від терміну давності меду чи тільки від настрою заготівельника?

Приймуть як недоїдки, продадуть як продукт вищого ґатунку.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, <Юра> сказал:

Вопрос в том кто первый даст 45 у того и склад будет полным а у остальных по пару бочек и 10 ведер и два тазика будет на складе. АУКЦИОН.

Перший дасть , той у кого склад пустий ,

більшість їх затарилась за послідні три неділі із села і округи виїхало 80% меду , ще 15 % літом , інфа через треті руки склад затариний місцевого заготовача 

Основна сдача пішла 34-38 грн , якраз перед ціною 40 :umora:

Все меду нема на руках пасічників і замітили на форумі майже нема питань по чом мед 

Зараз в більшій мірі залежить чи зуміють експортери підніть ціну для імпортерів , до 2015року  кажись 2.84 долара інфи на таможні , више була недавно інфа 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Александр К. сказал:

Видимо вы самый засекреченный пчеловод Харьковской обл.  :umora: А если серьезно обзвоните человек 5 крупных заготовителей или перероботчиков и начнете получать смски :)

Не сам не звонил заготовителям. Сдавал только один раз Григорию, партнёру Смагина, но у него пока что цена не та, что мне бы понравилась.

А так раньше приезжали из Днепра, сейчас сижу на своих 30 бочечках и жду, а вдруг кто-то вспомнит бомжа пасечника и даст сегодня 45грн, а я раз и соглашусь!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, AVA сказал:

Перший дасть , той у кого склад пустий ,

більшість їх затарилась за послідні три неділі із села і округи виїхало 80% меду , ще 15 % літом , інфа через треті руки склад затариний місцевого заготовача 

Основна сдача пішла 34-38 грн , якраз перед ціною 40 :umora:

Все меду нема на руках пасічників і замітили на форумі майже нема питань по чом мед 

Зараз в більшій мірі залежить чи зуміють експортери підніть ціну для імпортерів , до 2015року  кажись 2.84 долара інфи на таможні , више була недавно інфа 

Експортери ж те ж українці, як і пасічники, тому вже багато продали і навіть до рівня серпня 2019 не вийшли.

Ще є запас на складах у експортерів і заготовачів і тут "сам Бог велів" трохи прилякати понизивши на -1-2 грн.

Правда поки до спільних рішень так справа і не дійшла, меду всім не вистачає, а попит значний, але за останні місяці як мінімум вже 2 рази були спроби це зробити. Тому в принципі можуть і ще ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вообщем я понял, что в этом году, как с курсом валюты, так и с ситуацией с эпидемией короновируса, так и с ценой на мед можно только гадать, сколько, когда и почем!

Меда в моем регионе меньше  выкачано на 30%, это с общения с местными пчеловодами , которые почти все сдались сразу после выкачки. В основном сдались, потому что они живут со своих пасек.

Я кроме пасеки в 100+ ещё работаю где мне капает на карточку десяточка в месяц. И проверьте что по 25 и по 30 и по 40 я здаваться точно не буду.

Но понимая, что мировые цены на мед, они берутся не из-за моих хотелок, то я реально понимаю, что в этом году мой мед может стоить 45- 50грв. Подождать до весны, когда экспортёры будут иметь на руках достаточно денег, после проданного по квотам меда, я думаю стоит. При этом доллар максимум 29, кто и 28 это реальный сценарий. Если только Украина вдруг не объявит кому-то войну, например Китаю.

Так, что пока ждём и наблюдаем за тем, какая реальная цена должна быть на наш мед. Понимаю, что без экспортеров нам не обойтись, они делают свой бизнес и неплохо его делают, а мы пчеловоды пока что пасем задних.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Wladimir_K сказал:

Експортери ж те ж українці, як і пасічники, тому вже багато продали і навіть до рівня серпня 2019 не вийшли.

Ще є запас на складах у експортерів і заготовачів і тут "сам Бог велів" трохи прилякати понизивши на -1-2 грн.

Кого лякать , мене :umora:, все вже , нема кого лякать,  меду нема

Злякані прошлим роком уже і так сдались при ціні 35 , а ті хто на 2 грн більше ще й довольний були , пока смс 40 неполучили :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 часа назад, asaltan сказал:

Адже Товар - це предмети, речовини спеціально виготовлені, зібрані для продажу (цим він відрізняється від надлишків домашнього господарства, грубо кажучи - недоїдків). Отже, пасічник - не бджола і повинен знати стандарти.:hi:

P.S. Строк зберігання меду в герметичній або щільно закритій тарі при температурі до 25 град.Цельсія не більше 2-х років.:hi:

Глумиться над пчеловодами не надо. За счет их пота поднялся. А температуру надо уточнить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, bvvvvd сказал:

Строк зберігання меду в герметичній або щільно закритій тарі при температурі до 25 град.Цельсія не більше 2-х років.:hi:

тобто данні про пригодність для споживання меду в египетських пірамідах фейк?

Мед – единственная еда, которая не портится. При раскопках египетских пирамид были найдены несколько сосудов с остатками меда, который оказался пригодным в пищу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, Юрец сказал:

то я реально понимаю, что в этом году мой мед может стоить 45- 50грв. Подождать до весны, когда экспортёры будут иметь на руках достаточно денег, после проданного по квотам меда, я думаю стоит.

Может будит, а может и нет. Возьмите постройте график цен на мед за последние пять лет и вы увидите, что мед к весне не всегда дороже. И это не зависит урожайный год или нет.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, AVA сказал:

місцевого

Ключевое слово!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, whale сказал:

...можливо я щось пропустив, наведіть приклад, кому Україна за останні роки(десятиліття) об'являла війну.

З нашими можновладцями можливо все. Коли дивишся як всі в депутати ринулись, то хтось із них може і об'явити. Але я думаю з гумором у вас все ok. А то ще сепаратизм припишуть, та підбурювання масс до війни.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

54 минуты назад, <юра> сказал:

Ключевое слово!!!

200 тон мало , як на місцевого

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Я б трохи підкориктірував фразу в цьому році ні , бо зараз на руках у експортерів ( аналізи , гомонизація, транзит) хороший куш меду ,

думаю даже більше чим у пасічників залишилось на руках ,

, а от з нового року побачим , прошлий рік за пів року вивезли до нового урожаю 30 000 тон , де їх узяти на 2021р

Значить неурожайний двітисячі двадцятий скажеться на високій ціні двітисячі двадцятьпершого. І, по-моєму, заготовачі, експортери це вже поняли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Значить неурожайний двітисячі двадцятий скажеться на високій ціні двітисячі двадцятьпершого. І, по-моєму, заготовачі, експортери це вже поняли...

Є різні відео Аргентина ,США , Індія мед піднявся в закупкі у пасічникив уже доволі хорошо , на відміну від України 

Тому думаю мед до посліднього   експортери сдавать небудуть  , недаром Польша перебила першисть по закупкі меду і накопичує у себе мед 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, valik1986 сказал:

тобто данні про пригодність для споживання меду в египетських пірамідах фейк?

Мед – единственная еда, которая не портится. При раскопках египетских пирамид были найдены несколько сосудов с остатками меда, который оказался пригодным в пищу.

Так ніхто не каже , що він не пригодний для споживання , беруть увесь 

Просто завжди можна знайти якийсь елемент , який змінюєтся з роками у меді ,

от цей елемент  просто і використовують тільки для зниження ціни 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Експортери ж те ж українці, як і пасічники, тому вже багато продали і навіть до рівня серпня 2019 не вийшли.

Ще є запас на складах у експортерів і заготовачів і тут "сам Бог велів" трохи прилякати понизивши на -1-2 грн.

Правда поки до спільних рішень так справа і не дійшла, меду всім не вистачає, а попит значний, але за останні місяці як мінімум вже 2 рази були спроби це зробити. Тому в принципі можуть і ще ...

За кого же это наш общенародный эксперт болеет душой и телом?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Nikan сказал:

В цьому сезоні на 2$ не варт сподіватись, якщо почнуть приймати по 45, то потечуть медові ріки.

Ну, точно не река, а ручеек:umora: Вопрос, кому он потечет, кто первый даст:hmm:?

Один мой знакомый, еврей, говорил: "Не жалей денег и они к тебе потекут рекой";)

Заметил, что с ним так и было:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Nikan сказал:

В цьому сезоні на 2$ не варт сподіватись, якщо почнуть приймати по 45, то потечуть медові ріки.

Важковаговики( люди , що мають 5+т), які ще не здали мед ,будуть тримати його до весни , поки ціна не вийде на максимум, який він буде досить важко прогнозувати. Немає сенсу здавати мед, коли йде його подальше здорожчення за умови дефіциту. Зараз здається мед , щоб отримати гроші для поточних витрат, для роботи в осінньо -зимовий період , також доволі оживився й роздріб в зв"язку з очікуванням жорсткого карантину, в мене за день купують на дому 6-8-10 банок , не зважаючи на те , що ціну я підняв з 300 до 350 за банку, вже скоро й відра закінчатья, прийдеться з бочки довбати.

  • Подобається 8
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, Серж 82 сказав:

Ви про що, то продукт вищого ґатунку як у Європі , адже постачальники знають стандарти (рухаються в Європу), на відміну від пасічників у яких недоідкинедоїдки

Слава Богу, я не знаю що таке постачальники, перекупи і т.д., маю змогу 1-2 тони меду продавати вроздріб, а також сотовий мед з альпійців, і цим задоволений, бо моя праця оцінюється справедливо

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Яцков Андрій сказал:

маю змогу 1-2 тони меду продавати вроздріб

,Круто!!! Я продав останній раз літру десь на початку вересня! У моїй місцевості - мед ціниться нижче цукру (((

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, AVA сказав:

Є різні відео Аргентина ,США , Індія мед піднявся в закупкі у пасічникив уже доволі хорошо , на відміну від України 

Тому думаю мед до посліднього   експортери сдавать небудуть  , недаром Польша перебила першисть по закупкі меду і накопичує у себе мед 

 

А Ви впевнені, що то поляки, :umora: в статистиці не видно власника, то більш наші "дочірні" структури, а потім валять все  на на інших...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 минут назад, Николай S сказал:

А Ви впевнені, що то поляки, :umora: в статистиці не видно власника, то більш наші "дочірні" структури, а потім валять все  на на інших...

Я уже говорил, работают через памперс. Схема работает;) Знаем, как они налоги платят и т.д.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...