Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, asaltan сказал:

Невже є такі, що минулої осені здали мед по 24 грн/кг, а цієї - по 48 грн/кг. Не вірю!

Відгукніться, будь-ласка!:hmm:

P.S. Сергей Тюркин точно не входить в цю категорію.:IMHO:

Точно не помню но примерно в январе-феврале  2020 года был период что25 гр можно было получить только за хороший тонаж а стандартная цена была 23-24 гр.  сейчас 46-47 легко а за тонаж 48-49+.   так что получаем поднятие цены ровно в 2 раза даже без малейшего преувеличения...  мне 1.5 бакса никто год назад не предложил так что и я был в этой ценовой категории. ну а то что не повёлся на ту цену так это  такое ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, asaltan сказал:

Невже є такі, що минулої осені здали мед по 24 грн/кг, а цієї - по 48 грн/кг. Не вірю!

Відгукніться, будь-ласка!:hmm:

 

Я здавав навесні 2020 року перед початком введення карантину 2,5 т по 24 грн , кум 900 кг по 23, а потім йому подзвонили й сказали що знайшли антибіотик, й попросили повернути по 6 грн за кіло, так що в нього вийшло взагалі по 17 грн. Коли гроші жмуть не дивишся на ціну , а думаєш де їх взяти(((

  • Подобається 4
  • Здивований 1
  • Сумно 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Информация для Асалтана;):

 

Мнение: Торговля с Сингапуром может достичь $500 млн за счет меда, ягод и мяса

Украина Сегодня, 09:18  135 
image.png.468ae2774b032edf599a059997dc96c7.pngimage.png.f54e6ad8ee18960dea3347329fa0137f.pngGoogle+image.png.af892e5e2623d0db016b0c3d769b7e6b.png

Новоназначенный посол Украины в Сингапуре Екатерина Зеленко считает, что за счет меда, определенных видов плодово-овощной и мясной продукции объем торговли украинским продуктами в Сингапуре можно довести до $500 млн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, asaltan сказав:

При відвантаженні на експорт ми постійно на вагах дозуємо бочки по 296 кг нетто (тара 15-16 кг, брутто 311-312кг). Це виходить 4-5 см від обрізу бочки. На 5-й хвилині хазяїн показує наповнення бочок 2 см від обрізу, це, як мінімум, на 6 кг більше, ніж у нас. Тобто, така "Агріноловська" бочка повинна важити 317-318 кг, бочки інших виробників (сині) можуть бути легші на 1-2 кг, бочка ААК важча на 1-2 кг. Отже, виходячи з показаного, синя бочка повинна важити брутто 315-316 кг.:IMHO:

Можливо є інша думка?:az:

P.S. Звичайно, може бути, що на вагах показали неповну бочку. Завужена зверху бочка (контейнерна), показана на 7хв.30сек., налита, як у нас, на 5 см від обрізу, повинна важити 311 кг.:dntknw:

Як в Ваших розрахунках враховується вологість меду? Бочка з "продуктом нектаровмісним" з лежака і бочка з медом з корпусного вулика матимуть кіл 5 різниці на вагах!

106269-i_040.png

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ой, щось мені здається до нашого товариства все більше покупців меду приєднується)))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей Тюркин сказал:

Точно не помню но примерно в январе-феврале  2020 года был период что25 гр можно было получить только за хороший тонаж а стандартная цена была 23-24 гр.  сейчас 46-47 легко а за тонаж 48-49+.   так что получаем поднятие цены ровно в 2 раза даже без малейшего преувеличения...  мне 1.5 бакса никто год назад не предложил так что и я был в этой ценовой категории. ну а то что не повёлся на ту цену так это  такое ..

При цене меда 24 гривны доллар был 23 гривны. А сейчас доллар 28,5 грн. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, bondarev сказав:

ой, щось мені здається до нашого товариства все більше покупців меду приєднується))

Ну це ж цілком природньо. Ніщо нікуди не зникає і нізвідки не береться - якщо продавців стає менше, то "пустота" ж має чимось заповнитися, от вона й заповнюється покупцями.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, bondarev сказал:

Я здавав навесні 2020 року перед початком введення карантину 2,5 т по 24 грн , кум 900 кг по 23, а потім йому подзвонили й сказали що знайшли антибіотик, й попросили повернути по 6 грн за кіло, так що в нього вийшло взагалі по 17 грн. Коли гроші жмуть не дивишся на ціну , а думаєш де їх взяти(((

Здавали без попереднього аналізу? Ваш кум допускає що антибіотик міг бути? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Евген83 сказав:

Як в Ваших розрахунках враховується вологість меду?

При перевищенні вологості 18% ми знімаємо 2% в ціні за кожен 1% перевищення. Вага залишається тією ж.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

При цене меда 24 гривны доллар был 23 гривны. А сейчас доллар 28,5 грн. 

Ну так мы ведь в Украине. и цену я описывал в национальной валюте.    

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

Ну так мы ведь в Украине. и цену я описывал в национальной валюте.    

Стоимость меда не увеличилась в 2 раза при увеличении цены в гривнах в 2 раза. Об этом не стоит забывать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, seim сказал:

Стоимость меда не увеличилась в 2 раза при увеличении цены в гривнах в 2 раза. Об этом не стоит забывать. 

Саме так.Потрібно 60 грн/кг і все буде добре.Чєкати залишилось небагато.

  • Подобається 6
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

47 хвилин тому, Величко Сергей сказав:

Саме так.Потрібно 60 грн/кг і все буде добре.Чєкати залишилось небагато.

 

1579506383149169925.jpg

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, asaltan сказав:

Невже є такі, що минулої осені здали мед по 24 грн/кг, а цієї - по 48 грн/кг. Не вірю!

Відгукніться, будь-ласка!:hmm:

P.S. Сергей Тюркин точно не входить в цю категорію.

 

 

4 години тому, Сергей Тюркин сказав:

и я был в этой ценовой категории. ну а то что не повёлся на ту цену так это  такое ..

Аналогічно, правда мені поки що дають по 47, не виходить ще рівно у два раза. То що зачекаємо, чекали більше.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, medhon сказал:

 

1579506383149169925.jpg

Доказів немає.Але звертаючи увагу,що сьогодні лише кінець грудня,а ціна вже майже 50.Можна зробити прогноз,бо до наступного меду щє дуже далеко.А попит як бачимо не спадає.Звісно це моя думка,і я не синоптик давати точні прогнози.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Величко Сергей сказал:

.Можна зробити прогноз,             я не синоптик давати  прогнози.

:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, seim сказал:

Здавали без попереднього аналізу? Ваш кум допускає що антибіотик міг бути? 

Всі хімобробки мій кум робе тільки з огляду на мене, а антибіотиків я не використовую. Вулики я роблю сам , тому мені дешевше знищіти підозрілу сім"ю разом з вуликом. чим допустити поширення інфекції на пасіці. Була різниця лише в тому , що я восени 18 року(мед був сезону 19 року) не обробляв бджіл водним розчином біпіну , а він обробив два раза. Якихось крупних господарств, що вирощують птахів або свиней в нашому населенному пункті не має. Тому антибіотику в меді було взятися нізвідки, але кум побоявся скандалити й повернув гроші. Для себе я зробив висновок-спочатку бери аналізи, потім забираєш мед , бо розраховувати на те , що в тебе заберуть мед й потім не звинуватять в тому , що він містить антибіотики не потрібно. Ще один приклад-людина сдала мед , їй подзвонили й сказали , що в медові антибіотик, вона не погодилася , почала писати  на форумах, звинувачивати цю фірму в кидку, на наступний день передзвонили , сказали , що помилилися , була людина зі схожим прізвищем та навіть ім"ям)))), от їх і поплутали. Так що ДУМАЙТЕ!!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, bondarev сказал:

але кум побоявся скандалити й повернув гроші.

И напрасно. Его просто "кинули", если бы денег не отдал - ничего бы они ему не сделали. Мёд за ворота - за качество мёда отвечает тот, кто его вывез. Всё. Если покупатель заинтересован в качестве продукта - берёт образцы, бочки пломбирует, делает анализ, сообщает результаты и подтверждает предварительный договор или расторгает его.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

:dntknw:

зараз важливо не величину спрогнозувати, а час зміни тренду( в часі це наступні 6-8міс) - ось тоді можливо і буде максимальна ціна

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Посіви ріпаку під врожай 2021 року склали: 881.1тис.га. В той час як під врожай 2020 року було 1.1млн.га.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, bondarev сказал:

Всі хімобробки мій кум робе тільки з огляду на мене, а антибіотиків я не використовую. Вулики я роблю сам , тому мені дешевше знищіти підозрілу сім"ю разом з вуликом. чим допустити поширення інфекції на пасіці. Була різниця лише в тому , що я восени 18 року(мед був сезону 19 року) не обробляв бджіл водним розчином біпіну , а він обробив два раза. Якихось крупних господарств, що вирощують птахів або свиней в нашому населенному пункті не має. Тому антибіотику в меді було взятися нізвідки, але кум побоявся скандалити й повернув гроші. Для себе я зробив висновок-спочатку бери аналізи, потім забираєш мед , бо розраховувати на те , що в тебе заберуть мед й потім не звинуватять в тому , що він містить антибіотики не потрібно. Ще один приклад-людина сдала мед , їй подзвонили й сказали , що в медові антибіотик, вона не погодилася , почала писати  на форумах, звинувачивати цю фірму в кидку, на наступний день передзвонили , сказали , що помилилися , була людина зі схожим прізвищем та навіть ім"ям)))), от їх і поплутали. Так що ДУМАЙТЕ!!!!

А від якої фірми заготовачі були? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, seim сказал:

А від якої фірми заготовачі були? 

Ново Мед

Другий приклад , то в іншої фірми прокол був.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Гурович сказал:

И напрасно. Его просто "кинули", если бы денег не отдал - ничего бы они ему не сделали. Мёд за ворота - за качество мёда отвечает тот, кто его вывез. Всё. Если покупатель заинтересован в качестве продукта - берёт образцы, бочки пломбирует, делает анализ, сообщает результаты и подтверждает предварительный договор или расторгает его.

Це все зрозуміло , але зараз більшість оптовиків працює за схемою-"Ти наш постійний клієнт, тому в тебе аналізи не беру. Але гроші дві неділі не витрачай!!!!" Тому потрібно одразу домовлятися , що або беріть аналізи відразу на місці або гроші я повертати не буду!!!

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, bondarev сказал:

Це все зрозуміло , але зараз більшість оптовиків працює за схемою-"Ти наш постійний клієнт, тому в тебе аналізи не беру. Але гроші дві неділі не витрачай!!!!" Тому потрібно одразу домовлятися , що або беріть аналізи відразу на місці або гроші я повертати не буду!!!

 

Так вони ще й постійного клієнта облапошили? Мабуть що мілкий і менше тони. А те що сарафанне радіо рознесе інформацію по всій Україні мізків не вистачає наперед подумати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

С чего бы это на форуме постоянно в последнее время Гугль рекламу присылает:hmm: Купим мёд?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...