Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

10 часов назад, Мико сказал:
12 часов назад, medhon сказал:

А чого не 47 чи 49, звідки такі точні розрахунки?:hmm:

Это потому что я не дождусь ,

до 90 лет буду пасеку держать ,

остатки мёда допродам в 92 ,

но достойной цены так и не дождусь :rofl:

Старый стал;) Стакан треснул, подтекает. Сколько не лей, всегда пол стакана:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, AVA сказал:

Так цей рік ціна закупки чомусь часто невідповідає ціні показникам експорту в даних  таможні . в нуль працюють :hmm:

Реализуют купленный в предыдущих периодах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, AVA сказал:

Так цей рік ціна закупки чомусь часто невідповідає ціні показникам експорту в даних  таможні . в нуль працюють :hmm:

Ціна росте і тому в нуль точно не працюють. Мед куплений по 1.3 дол. можуть поставляти навіть в цю пору.

Плюс найбільший експортер поставляє завжди по дуже низьких контрактах, напевне може собі це дозволити.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

СМС тільки що прийшла на Миколая 

Купим мед 45-46 грн 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Ціна росте і тому в нуль точно не працюють. Мед куплений по 1.3 дол. можуть поставляти навіть в цю пору.

Плюс найбільший експортер поставляє завжди по дуже низьких контрактах, напевне може собі це дозволити.

Або сам собі , або премію отримає за кількість 

Що тільки непридумаєш , щоб задавить малих конкурентів , ну пока хорошо що невиходить

Ви більш ощаєтесь в кругах експорту і імпорту меду , дійсно в ЄС недобір меду в 2020 сезоні до 40%

з 250 тис тон річного збору ЄС це 100 тис тон недобір , більш менш уже відомо думаю рік закінчуєтся 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, AVA сказал:

Або сам собі , або премію отримає за кількість 

Що тільки непридумаєш , щоб задавить малих конкурентів , ну пока хорошо що невиходить

Ви більш ощаєтесь в кругах експорту і імпорту меду , дійсно в ЄС недобір меду в 2020 сезоні до 40%

з 250 тис тон річного збору ЄС це 100 тис тон недобір , більш менш уже відомо думаю рік закінчуєтся 

У них річні контракти і там ціна при неврожаї не врахована, то ця ціна досить болюча, особливо для імпортерів ЄС.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

.... ця ціна досить болюча, особливо для імпортерів ЄС.

мабуть теж в "нуль " працюють:hmm::umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Николай S сказал:

мабуть теж в "нуль " працюють:hmm::umora:

При середній ціні в окремих позиціях можуть і в мінус, але середня за рік вийде плюс.

Законом є баланс попиту і пропозиції.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 минут назад, AVA сказал:

Або сам собі , або премію отримає за кількість 

Що тільки непридумаєш , щоб задавить малих конкурентів , ну пока хорошо що невиходить

Ви більш ощаєтесь в кругах експорту і імпорту меду , дійсно в ЄС недобір меду в 2020 сезоні до 40%

з 250 тис тон річного збору ЄС це 100 тис тон недобір , більш менш уже відомо думаю рік закінчуєтся 

Для підтвердження Ваших слів повинна бути відкрита статистика з ЄС і вона не підтверджує значне падіння збору меду.

Те, що бачив є падіння експорту значне з Китаю і імпортери надіються більше на країни Південної Америки і відновлення поставок з Китаю.

Нам потрібно надіятися, що США і далі будуть купувати наш мед. Якщо США купить пару тис. т. до початку сезону меду не лишиться по будь-якій ціні умовно до початку сезону.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

У них річні контракти і там ціна при неврожаї не врахована, то ця ціна досить болюча, особливо для імпортерів ЄС.

Мене більше інтересує чи дійсно неврожай у країнах ЄС 40% , чи це опять журналісти на куралесили 

40% від 250 тис тон це дира в 100 тис тон по меду , от це інтересне пасічникам 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, AVA сказал:

Мене більше інтересує чи дійсно неврожай у країнах ЄС 40% , чи це опять журналісти на куралесили 

40% від 250 тис тон це дира в 100 тис тон по меду , от це інтересне пасічникам 

У нас журналісти вміють зазвичай перебільшувати, як на мене ця цифра точно не відповідає офіційній статистиці ЄС, а у них вона більш точна ніж у нас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Для підтвердження Ваших слів повинна бути відкрита статистика з ЄС і вона не підтверджує значне падіння збору меду.

Те, що бачив є падіння експорту значне з Китаю і імпортери надіються більше на країни Південної Америки і відновлення поставок з Китаю.

Нам потрібно надіятися, що США і далі будуть купувати наш мед. Якщо США купить пару тис. т. до початку сезону меду не лишиться по будь-якій ціні умовно до початку сезону.

Достатьно думаю даже щоб США перехватило весь мед з Південої Америки 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, AVA сказав:

Мене більше інтересує чи дійсно неврожай у країнах ЄС 40% , чи це опять журналісти на куралесили 

40% від 250 тис тон це дира в 100 тис тон по меду , от це інтересне пасічникам 

То вони нам разок підіграли, тож сидим тихо:af: меду нема,:dntknw: чекаєм 2 бакса:ah:

  • Подобається 5
  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, AVA сказал:

Достатьно думаю даже щоб США перехватило весь мед з Південої Америки 

Там трохи інший мед ніж наш. І значна частина меду з Південної Америки не пройде вимоги ЄС, а от вимоги США пройде.

Там головне ще ціна їх продажу, якщо у них буде тренд "не менше 3 дол.", то у нас точно буде не менше 2 реальністю.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Николай S сказал:

То вони нам разок підіграли, тож сидим тихо:af: меду нема,:dntknw: чекаєм 2 бакса:ah:

Це не вони , крім погоди про пасічників України ніхто непозаботится , 

Погода це плюс для пасічників України з головою , меду мало , але він є бо працюєм на вихід меду . а не кількість вуликів 

Меду мало , роботи менше , а ціна більша 

Я за ще один неурожайний рік з поганою погодою ;) трохи підкорегої помилки прошлого голодного року і буде :ay: на фоні перенасищеності вуликів з слабими сімьями 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Для нашего бизнеса – квоты, для иностранцев – преференции. И это свободная конкуренция?!

facebook-circle.svg11comments-2.svg5facebook-messanger-blue.svgtelegram-blue.svgtwitter-blue.svgfax.svgletter-dark.svg
ua-flag.svgЧитати українською
Для нашего бизнеса – квоты, для иностранцев – преференции. И это свободная конкуренция?!

У випадку України "вільний ринок" – це дорога з одностороннім рухом, щонайменше. Для нашого бізнесу – квоти, тарифні та сертифікаційні обмеження, антидемпінгові розслідування..., для іноземців у нас преференції та відритий доступ, підтримка від власних держав, довгі та дешеві кредити... І це вільна конкуренція?! Це теж саме, що вийти з під'їзду і зустріти банду озброєних молодиків – поконкуруйте з ними хоча б за щось!

Поясніть мені, якого біса ми вимушені продавати шкури ВРХ до Італії, де їх обробляють, і вже у рази дорожче продають їх нам, але вже у вигляді матеріалу для виробництва взуття або готової продукції?

 

Або чому ми маємо продавати ліс-кругляк, а купувати імпортні меблі?

Обмеження експорту сировини це не ринково? Давайте нарешті визначимося із глосарієм та цінностями. Що цивілізована держава має у своїй політиці за пріорітет? На моє глибоке переконання – це розвиток власної економіки, інтереси внутрішнього бізнесу (і так, іноземні компанії, що мають виробництво в країні, створюють конкуренцію, імпортують сучасні технології – це також український бізнес), створення робочих місць для своїх громадян.

Якщо хтось сумнівається у тому, що саме так і роблять усі провідні країни, подивіться хоча б на торгівельні війни США з Китаєм. Найліберальніша та найдемократичніша країна, США. Але вона захищається від "вільної конкуренції", захищає свій ринок виробництва і свої (!) робочі місця. До чого це призвело у Штатах? До найнижчого рівня безробіття за останні десятиліття.

Тому, панове, я за те, щоб робочі місця для наших громадян і додана вартість для бізнесу в Україні були тут, а не деінде . Щоб Україна припинила бути джерелом експорту виключно трудових ресурсів та сировини. А щоб ці трудові ресурси їхали до нас, щоб український бізнес (у тч з іноземним капіталом) заробляв тут, і щоб високі зарплати платили тут.

Поняття ринковості.., якщо хтось читав будь-який підручник з економіки – там завжди стоїть маленька "зірочка", під якою написано, що ці закони і формули працюють в умовах так званого ідеального ринку, який існує виключно у теоретичних моделях. Так звані "цінності вільного ринку", які нам нав’язують, - це цінності, експортовані розвиненими країнами до нерозвинених. У себе вони проводять зовсім іншу політику.

Квоти на нашу продукцію до Європи, із омріяною зоною вільної торгівлі – це і є "вільний ринок"? Вільний від нас?!. Україна, наприклад, є одним із найбільших світових виробників меду. Але ми не можемо експортувати його до Європи – наша річна квота вибирається менш ніж за місяць. І так за більшістю товарних груп, де ми маємо "вільний доступ до відкритого європейського ринку".

Ринковість це добре, от дійсно, але не треба нас дурити. І США, і Європа у таку "ринковість" "грають" лише за ЇХНІМИ правилами. І я не можу їх за це засуджувати, бо вони діють в інтересах своїх людей та свого бізнесу. Вільно конкурувати можуть лише рівні. Нашому бізнесу та людям це поки що недоступно.

Ми не можемо змінити зовнішнє середовище, але ми можемо змінити себе та ставлення зовнішнього середовища до себе!

Будемо і далі зображати із себе "сферичних капіталістів у вакуумі"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, шаруда сказав:

Ми не можемо змінити зовнішнє середовище, але ми можемо змінити себе та ставлення зовнішнього середовища до себе!

Здається, саме Ігор Уманський вів перемовини про умови входження в СОТ і приєднання до зони вільної торгівлі з ЄС. Так хто кому Вася?:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, шаруда сказал:

Для нашего бизнеса – квоты, для иностранцев – преференции. И это свободная конкуренция?!

 

Слова, слова, слова... Мабуть скоро знову вибори :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Женя Циба сказал:

 

Чекаємо ціни меду 1 дол. за кг. за 2-3 сезони, а ціна пакетів в 2021 р. + 100% на старті від минулорічної.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 а ціна пакетів в 2021 р. + 100% на старті від минулорічної.

яку ціну(2020р) брати в розрахунках 400 чи 1000грн ?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, whale сказал:

яку ціну(2020р) брати в розрахунках 400 чи 1000грн ?

Такою ціни не чув. Ціна була 450-600 середня.

 

У західному регіоні.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Vladimyr сказал:

Ми також можемо закупати кругляк в  Європі, а продавати їм  меблі, чому ні

Тому що Україна має статус сировинного придатку. Є країни першого світу які виготовляють готову продукцію, а є країни третього світу які забезпечують країни першого світу сировиною. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Чекаємо ціни меду 1 дол. за кг. за 2-3 сезони, а ціна пакетів в 2021 р. + 100% на старті від минулорічної.

В звязку з такою " пляскою" в Україні стають актуальні склади для зберіганя меду ,

а не нові цехи в кахелі з супер оборудуванієм для викачки меду 

Супер обурудованіє зараз це кондікціонер для складу 

Заробить той хто построє склад з кондіціонером і літо в прохладі проведе на бочках з медом, замість викачки пасіки збільшеної в два рази на жарі :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...