Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

гривня до гривні і бідному перекупу зіткана сорочка.

11 минут назад, ромео сказал:

Як можна вчити пасічників правильно виробляти мед, не знаючи  технології його виробництва.

З таким підходом ви в Європу не попадете...;)

Надлишки це недоїдки?

Шедеврально...:ay:

:umora:

Человек привык с анализов питаться( чай пить с монофлерным мёдом)

• Haha 1
17 часов назад, Wladimir_K сказал:

В 2018 р. ціна була найвища з кінця вересня до початку листопада. А перед цим зимою в січні 2018 р. 

В 2017 р. ціна найвища була з кінця вересня ди початку листопада. 

В 2016 р. ціна найвища була у липні-серпні.

В 2019 р. найвища була з кінця липня до початку вересня.

В 2020 р

Найвища ціна поки з середини жовтня ....

Додайте ціни в цей період в доларах(чи євро) і в гривнях для пасічника. Інформація буде надзвичайно корисною.:hi:

А в ідеалі зробити помісячно ціни для пасічників і експортні ціни.... 

3 часа назад, MaXUA123 сказал:

а ваші  скільки платять заготовачу?

В смысле наши? Я не знаю мне не докладывают пока:umora:

1 час назад, Академик сказал:

Може я точніше вгадаю - мабуть із Бердичіва?

Нет не угадали, родился именно в г. Житомир

1 хвилину тому, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

Те, що цьогорічним взятком ви більш чим задоволені вже зрозуміло. А чи влаштовує вас нинішня ціна? Якщо не влаштовує, то за яку б ви здали свій "супер-урожай", дозвольте поцікавитися?

• Like 1
3 часа назад, Серж 82 сказал:

Як це не відноситься? Коли приходять брати то парять мозги що торішній мед беруть дешевше бо температура зберігання не та. Вас пасічник запитав, а ви його підправили»метеликів ловити».

В этой теме уже выкладывалось, как от температуры и срока хранения меняются показатели меда. 

5 минут назад, medhon сказал:

Те, що цьогорічним взятком ви більш чим задоволені вже зрозуміло. А чи влаштовує вас нинішня ціна? Якщо не влаштовує, то за яку б ви здали свій "супер-урожай", дозвольте поцікавитися?

Ну честно говоря я не тешу себя илюзиями как некоторые там пишут и 2$ и 60 грн, я более менее размышляю реально, приехали бы сказали даем 45 грн, отдал бы и ещё сто грамм налил бы в дорожку! А то как показывает практика те кто ждут 50-60 те в итоге сдают по 30 в лучшем случае! Хватит научены 2018-2019 годом, слава Богу на чужомт примере!

Edited by ЕГОР ВИННИЦА
  • Like 1
  • Haha 2
2 хвилини тому, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

Ну честно говоря я не тешу себя илюзиями как некоторые там пишут и 2$ и 60 грн, я более менее размышляю реально, приехали бы сказали даем 45 грн, отдал бы и ещё сто грамм налил бы в дорожку! А то как показывает практика те кто ждут 50-60 те в итоге сдают по 30 в лучшем случае! Хватит научены 2018-2019 годом, слава Богу на чужомт примере!

А якщо 40?

• Confused 1
Только что, medhon сказал:

А якщо 40?

а что по 40?  по 40 я могу и сегодня сдать, позвоню и через час прискакают делки:umora:

• Haha 2
15 минут назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

:dntknw:

22 хвилини тому, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

В смысле наши? Я не знаю мне не докладывают пока:umora:

А жаль:umora:

4 часа назад, asaltan сказал:

Мені сумно! Хлопці, Ви щонайменше 15 років виробляєте мед, вимог до умов зберігання, стандартів не знаєте. З таким підходом в Європу Ви точно не попадете! Як можна щось виробляти і продавати не знаючи стандартів на цей товар. Адже Товар - це предмети, речовини спеціально виготовлені, зібрані для продажу (цим він відрізняється від надлишків домашнього господарства, грубо кажучи - недоїдків). Отже, пасічник - не бджола і повинен знати стандарти.:hi:

P.S. Строк зберігання меду в герметичній або щільно закритій тарі при температурі до 25 град.Цельсія не більше 2-х років.:hi:

НУ понятно.  у кого мёд сберегается уже 2 года у того есть только 2 варианта.  или мёд утилизировать или сдать Асалтану и после  фасовки  Асалтаном мёда по баночкам  срок годноси обнуляется  :ay: :umora: ...

• Like 5
  • Haha 4
2 часа назад, medhon сказал:

Якщо не було ніякого форс-мажору, то м-о-л-о-д-е-ц-ь!

ПиСи. Сам зізнався, шо зараз говорить?

Да я знал что он сдал и признаваться не нужно . Сейчас в шоке , боялся что упадет 

41 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

НУ понятно.  у кого мёд сберегается уже 2 года у того есть только 2 варианта.  или мёд утилизировать или сдать Асалтану и после  фасовки  Асалтаном мёда по баночкам  срок годноси обнуляется  :ay: :umora: ...

Не прийме! Навіть якщо заплатите за утилізацію!

• Haha 2
8 минут назад, AVA сказал:

А чим ця преса гірша ціни на мед весною 23грн , але ж не тільки читали , а і сдавали :umora:

Уважаемые пчеловоды давайте ближе к теме этой ленты, поделитесь по сколько у вас в регионах на сегоднящний день принимают мёд?

Как то тихо стало, Григорий, может начнете как то так, сонях 44-45, повеселимся уже:umora:

• Like 2
  • Haha 2

Привет из Молдавии (Приднестровье). В нашем регионе оптом меда по 2$ уже нет. Забирали еще летом изподмедогонок. Начали по 1,5 потом по 2 добили. За остальную Молдову не скажу. Но многие наши держат небольшие пасеки в Украине, по чуть возили для розницы. В этом году все п***ой накрылось. 

• Like 8
  • Thanks 3
  • Sad 1
1 час назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

Уважаемые пчеловоды давайте ближе к теме этой ленты, поделитесь по сколько у вас в регионах на сегоднящний день принимают мёд?

Я ще несобирався звонить , по форуму видно що ще рано , за кажду гривню визванювать смислу небачу , ще думаю місяця три ждать не менше до нормальної ціни , так що зайдіть у якусь другу тему , та поділітся як збирать сімьї у зиму , пока є час , а то із одної теми невилазете :hmm:

Спідмедогонщики сдалися , зараз черга звонарів :umora:

• Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
37 минут назад, Veselyi P4el сказал:

Привет из Молдавии (Приднестровье). В нашем регионе оптом меда по 2$ уже нет. Забирали еще летом изподмедогонок. Начали по 1,5 потом по 2 добили. За остальную Молдову не скажу. Но многие наши держат небольшие пасеки в Украине, по чуть возили для розницы. В этом году все п***ой накрылось. 

Привет у нас еще чуть-чуть осталось но не надолго... :umora:

Приезжай в гости мед покупать по 2$ :)

• Like 3
2 часа назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

Чтоб знать по чем надо звонить и спрашивать.. а за чем ? Чтоб услышать что он по 40-39 ну ладно вам типа по секрету по 41 посчитаем... Как только цена поднимается приходят смски ....

• Like 2
42 хвилини тому, AVA сказав:

так що зайдіть у якусь другу тему , та поділітся як збирать сімьї у зиму , пока є час , а то із одної теми невилазете 

:ay:

@ЕГОР ВИННИЦА Ось в мене дилема, що робити із сім'єю яка зараз йде в зиму---- бджоли  на 20 рамках дадановських? 5 та 15 рамок бджоли бачив як зимують, але таку бачу вперше. Бачу що Ви пасічник гарний то порадьте мені як бути. Бо щось відводок робити 25 жовтня не хочу.

Edited by Mihail-ves
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Confused 1
29 хвилин тому, Александр К. сказав:

Как только цена поднимается приходят смски ....

всі смски зараз приходять із ціною 41 грн, навіть не цікаво.

Edited by Mihail-ves
  • Like 9
  • Thanks 1
1 час назад, Mihail-ves сказал:

Смотря в какой области и для каких объемов... ;)

1 час назад, Mihail-ves сказал:

А чого мені есемески не шлють, аж обідно?!?!

• Like 1
  • Haha 1