Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

4 минуты назад, asaltan сказал:

Чому Ви вирішили, що контейнер попливе в Європу, а не в США?:hmm:

Можливо і США, можливо і Японія, нажаль Нагорнюк мені не доповів що і куда тому користуюсь тільки своїми припущеннями, можливо і помиляюсь на рахунок Європи)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, medhon сказал:

Цікаво буде скільки почекунів здасться після ціни в 50 грн і яка кількість меду залишиться в суперпочекунів, які чекають і таки дочекаються 2$, або й більше двох баксів?:hmm: А тенденція справді геть нетипова  - і різдвяні канікули, під час яких "Європа не бере", і бакс падає в ціні, проте мед, хай і повільно, та росте в ціні :hmm:з чого б це?:hmm:

Будем дивитися, я здав першу партію по 40 другу по 45 думаю третя буде по 50, а четверта по 55 ))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Taras NTG сказав:

Будем дивитися, я здав першу партію по 40 другу по 45 думаю третя буде по 50, а четверта по 55 ))

Нє, у мене не стільки меду, щоб ділити на партії. В мене все одним лотом по 2$ + піде.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, medhon сказал:

Нє, у мене не стільки меду, щоб ділити на партії. В мене все одним лотом по 2$ + піде.

Ну я ще мед 2019 здаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Taras NTG сказал:

45 грн, в складі меду багато

 

 

 

Мабуть до нового року до 50 не дотягне...,а з 15 січня одразу 55.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 17.12.2020 в 17:56, AVA сказал:

А вобще іде новий рік і можливі канікули і просто стануть закупки 

І поки будуть святкувати скинуть ціну і скажуть що взагалі мед не купують бо нікому не потрібен. (Схочуть щоб в пасічника очко зіграло).   Але скоріш за все зіграє у серпні і не в пасічника.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Величко Сергей сказал:

Мабуть до нового року до 50 не дотягне...,а з 15 січня одразу 55.

Більше всього з лютого, сказали що в них будуть канікули до 16 січня

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, В.Ю.А. сказал:

 

Багато було пасічників на здачу, а то мені декілька людей з різних регіонів кажуть що зараз ажіотаж, здачі зашкалюють?

У нас черга 5-7 днів , щоб забрали.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 часов назад, Олександр Коваль сказал:

тут взагалі, сама закупка підозріло виглядає - в них там між доставкою на склад і підготовкою до експорту два тижні проходить, якщо я помиляюся - поправте

вони там на Святвечір вантажити вагони збираються?

Вони знають що меду вже майже нема, а до нового треба чимось торгувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Taras NTG сказав:

Ну я ще мед 2019 здаю

Ну а я ще мед 2018 не здав. Все піде однією партією

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Taras NTG сказал:

Будем дивитися, я здав першу партію по 40 другу по 45 думаю третя буде по 50, а четверта по 55 ))

Ну тогда  с пятой партией и я буду сдаваться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Серж 82 сказал:

І поки будуть святкувати скинуть ціну і скажуть що взагалі мед не купують бо нікому не потрібен. (Схочуть щоб в пасічника очко зіграло).   Але скоріш за все зіграє у серпні і не в пасічника.

У пасічника зіграло в травні-червні,а тепер їхня черга.Вважаю нам до березня можно гризти попкорн і спостерігати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Величко Сергей сказал:

У пасічника зіграло в травні-червні,а тепер їхня черга.Вважаю нам до березня можно гризти попкорн і спостерігати.

В конце февраля начале марта. А в маю- июне уже всё было ясно.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Величко Сергей сказал:

У пасічника зіграло в травні-червні,а тепер їхня черга.Вважаю нам до березня можно гризти попкорн і спостерігати.

У березні може зіграти ще раз, враховуючи результати зимівлі і кількість опадів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 хвилини тому, Серж 82 сказав:

І поки будуть святкувати скинуть ціну і скажуть що взагалі мед не купують бо нікому не потрібен. (Схочуть щоб в пасічника очко зіграло).   Але скоріш за все зіграє у серпні і не в пасічника.

цілком згоден з цим прогнозом спідмедогонщиків поменшає однозначно,  дурити пасічників все важче і важче......

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, В.Ю.А. сказал:

Багато було пасічників на здачу, а то мені декілька людей з різних регіонів кажуть що зараз ажіотаж, здачі зашкалюють?

Сьогодні заходив на базу Альваріум в Ніжині, ціна 45 грн. Черги на здачу не побачив, чотири чи п'ять піддонів з медом стоять спаковані на весь склад. Хлопці без поспіху займаються ремонтом приміщення. Короче кажучи ажіотажу я не побачив.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Серж 82 сказал:

У березні може зіграти ще раз, враховуючи результати зимівлі і кількість опадів.

Цілком згоден,і скоріш за все так і буде.Зато спідмедогонщіків поменшає.мабуть.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Николай S сказал:

цілком згоден з цим прогнозом спідмедогонщиків поменшає однозначно,  дурити пасічників все важче і важче......

Написав одночасно з Вами,майже однакове.Думки схожі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Север сказав:

Сьогодні заходив на базу Альваріум в Ніжині, ціна 45 грн. Черги на здачу не побачив, чотири чи п'ять піддонів з медом стоять спаковані на весь склад. Хлопці без поспіху займаються ремонтом приміщення. Короче кажучи ажіотажу я не побачив.

що моженте за них сказати, де взнати контакти,сусідів   треба вписати в записник....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Та Україна даже зі своїм рекордом у 80 000 000 не покриє втрати

Если подымут закупку до 2-2,5$, то Украина легко обеспечит Европу медом и без Аргентины.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, шаруда сказал:

Если подымут закупку до 2-2,5$, то Украина легко обеспечит Европу медом и без Аргентины.

Не думаю , якщо вірить в 40% неурожаю , 100 тис тон , а ми поки сверх норми поставимо 30 тис тон , ну ціна 2.5 дол. витягне з загашників ще 30 тис тон , якщо пасічники замінять мед на весну на сахарь 

Аргентина є конкурентом нашим у поставках в США , а не ЄС, а США зараз кажись неособо бере мед з України 

Можливо жде березня місяця , щоб приблизно оцінить сезон Аргентини і прицінится до ціни і урожаю , в Аргентині то ціна опту послідня була 2.5 дол , так що Україна пока тут пока виграє 

:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, AVA сказал:

ну ціна 2.5 дол. витягне з загашників ще 30 тис тон

Судя по себе и тех пчеловодов, которых знаю, в "загашниках" укр. пчеловодов минимум то количество шо уже сдали(80000тн).

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, шаруда сказав:

Судя по себе и тех пчеловодов, которых знаю, в "загашниках" укр. пчеловодов минимум то количество шо уже сдали(80000тн).

ТССССС. Меду немає, зовсім.

Але якщо завтра по 2.2 то щось і знайдемо. Але тільки завтра.;)

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

ТССССС. Меду немає, зовсім.

Але якщо завтра по 2.2 то щось і знайдемо. Але тільки завтра.;)

Ну загашник не загашник, щось не щось, а так... :ah: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

55 минут назад, Николай S сказал:

цілком згоден з цим прогнозом спідмедогонщиків поменшає однозначно,  дурити пасічників все важче і важче......

А зачем их дурить 

Поставят 28 и повезут , кому деньги нужны 

28 минут назад, шаруда сказал:

Если подымут закупку до 2-2,5$, 

В 2048 году 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...