Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

Логічно в мене тільки одно пояснення- в одному місці , великий об"єм , робити тільки два аналіза , про готівку знає тільки два чоловіка.

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Та ладно. По 20 т. та й по 50 грн. за день тільки обзвонивши 20 фур зараз можна.

20 то може і можна , а от кошти де сразу взять 

Акацію колись на контробанду сдавав . закупач говорив . що головне кошти закупив відвіз сдав і так по кругу , ці також чомусь шифруються , на пасічників самі вийшли , свої номери скривають

Якщо  конкуренти взнають, що хтось підняв ціну вище від домовленної, то це  може погано закінчитися. Всвій час (кінець 17-початок 18) Мір Меду піднімав ціну на мед , так всі навкруги заготувачі кляли його.

• Like 1
16 минут назад, bondarev сказал:

Їх попросили не робити цього(((. Вони мені подзвонили, коли машина приїхала :"Приїзджай й сам домовляйся!". Покупець вийшов на них по об"яві  на агро дошках.

Что  то сильно мутно 

• Like 4
20 минут назад, bondarev сказал:

Покупець вийшов на них по об"яві  на агро дошках.

А  звiнок зi скритого  номера iх не насторожив

Могли же приехать и кидалы 

Днём заплатить а вечером выручку забрать 

Мені завжди подобалось як всі роблять доводи про реальність, логіку і т.д.

Але ніхто не пояснює реальність коли у всіх однакова ціна, при різних обємах, контрактах, логістиці. І ціна змінюється в один  день і по всій Україні. 

• Like 7
  • Thanks 1
22 минуты назад, bondarev сказал:

Якщо  конкуренти взнають, що хтось підняв ціну вище від домовленної, то це  може погано закінчитися. Всвій час (кінець 17-початок 18) Мір Меду піднімав ціну на мед , так всі навкруги заготувачі кляли його.

Все глобально відомо хто куди здає.

Є один заготовач, який купує по 49, але спочатку платить 70% і забирає мед, а потім лише після аналізів решту.

• Like 1
11 минут назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Мені завжди подобалось як всі роблять доводи про реальність, логіку і т.д.

Але ніхто не пояснює реальність коли у всіх однакова ціна, при різних обємах, контрактах, логістиці. І ціна змінюється в один  день і по всій Україні. 

Зараз такого фактично немає. В попередні роки це були "договорняки".

5 минут назад, Wladimir_K сказал:

Є один заготовач, який купує по 49, але спочатку платить 70% і забирає мед, а потім лише після аналізів решту.

А куди тоді Мир меду сдавав , коли всі його кляли , але ціну за ними піднімали , я сам благодаря їм у місцевого вибив з трудом 1грн , сказав або +1 , або звоню їм , заплаптив , але просив нікому неказать , поки в селі мед недозбирає до вечора  , ну типу з ними уже домовився , вони согласні і на менше 

• Like 2
32 минуты назад, Мико сказал:

Что  то сильно мутно 

Я сдавав часто так акацію , да невідомий . так зато +10грн на кг від місцевого і без аналізу , точніше баночку 200мл висилав сам по новій почті 

• Like 2

На пасека биз сейчас в объявлениях много пишут: собственным транспортом, самовывоз, оборудование для выездной покупки и т.д. - Раньше такого было меньше в объявлениях.

22 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Зараз такого фактично немає. В попередні роки це були "договорняки".

10 днів  назад по всій Україні тільки перестали приходить  одночасно СМС з однаковою ціною з різних фірм , як по команді 

Edited by AVA
  • Like 3
12 годин тому, Wladimir_K сказав:

Думаю 60 це сильно багато на мрії для пасічника. Хоча дай курс євро 40, то і 60 в грн. не така й неймовірність.

В 2009 здавав мед по 17грн,курс був щось біля 7,5/$

17:7,5=2,26$

2,26×28=63грн

• Like 4
1 час назад, AVA сказал:

10 днів  назад по всій Україні тільки перестали приходить  одночасно СМС з однаковою ціною з різних фірм , як по команді 

Опять продовжують :umora:

Тільки що прийшла "нова мед" 45-46 грн от 500кг

• Like 1
6 минут назад, AVA сказал:

Опять продовжують :umora:

Тільки що прийшла "нова мед" 45-46 грн от 500кг

Прочитали, що Ви переживайте, от і відправили.

• Like 4
  • Haha 4
29 минут назад, Ёрик сказал:

В 2009 здавав мед по 17грн,курс був щось біля 7,5/$

17:7,5=2,26$

2,26×28=63грн

Було і більше, але це було до 2013 р. Останній раз максимум був весною 2018 р. десь 1.92 дол. США.

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Було і більше, але це було до 2013 р. Останній раз максимум був весною 2018 р. десь 1.92 дол. США.

До 2011 було кажись до 20 грн , сам сдавав уже в зиму по 18 за 2009 і 18,5 грн за 2010, з під медогонки був старт 15 грн

Потім упала на декілька років до приблизно 1.5 долара 

• Like 1
3 години тому, Wladimir_K сказав:

У більшість пасічники, як рибаки після рибалки.

Це експортери їх залякали, а може це така пасічницька солідарність.:IMHO:

2 години тому, AVA сказав:

але просив нікому неказать

І иВи дурили колег-сусідів? Оце пасічницька солідарність!

Відносно ситуації із заготівельниками, які шифруються, у мене одне пояснення - дурять на вагах, а свідків і підтвердження операціїї нема.:IMHO:

3 минуты назад, asaltan сказал:

Відносно ситуації із заготівельниками, які шифруються, у мене одне пояснення - дурять на вагах, а свідків і підтвердження операціїї нема.:IMHO:

Це легко лікується власними вагами.

• Like 5
20 минут назад, asaltan сказал:

В чом я дурив , всі  сдавали окремо , кожен торгувався , як умів , ну виторгував я +1грн , бо ціна підскочила у другого заготовача ,а всі сдали почом домовились самі 

Був випадок що я за рапс получив на 4 грн більше , ну тут приїхав представник закупщика і понизив ціну на ходу , брав без аналізів і типу ціна завтра упаде 

Я узнав коли до мене приїхали на послідок , що всіх зумів уболтать сдать на 4грн дешевше за обіцяну , типу всі согласні і ти сдавай

Два часа стояв під двором поки я не найшов ціну обіцяну у другогго закупщика , созвонився вищим кирівництвом того хто стояв під двором і постьавив умову . або ізначальна ціна , або завтра приїдуть другі , дали те що обіщали 

і тут я був повинен був вибивать ціну для всіх , хто їм винуватий що їх уболтали на 4грн , замість 38 грн дали 34грн , 

Edited by AVA
  • Like 6
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ось і здайте йому

4 часа назад, Wladimir_K сказал:

Ну так как бы уже и пора :IMHO:

• Like 2
  • Thanks 1
2 часа назад, AVA сказал:

Був випадок що я за рапс получив на 4 грн більше , ну тут приїхав представник закупщика і понизив ціну на ходу , брав без аналізів і типу ціна завтра упаде 

Я узнав коли до мене прїхали , що всіх зумів уболтать сдать на 4грн дешевше за обіцяну 

Два часа стояв під двором поки я не найшов ціну обіцяну у другогго закупщика , созвонився вищим кирівництвом того хто стояв під двором і постьавив умову . або ізначальна ціна , або завтра приїдуть другі , дали те що обіщали 

С моим характером они от меня бы уехали без мёда. даже отдал бы другому дешевле а этим бы уже не дал.

• Like 8
1 час назад, asaltan сказал:

які шифруються, у мене одне пояснення - дурять на вагах, а свідків і підтвердження операціїї нема.:IMHO:

Честные нашлись:wave:

• Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1