Jump to content
Sanich

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

2 минуты назад, Женя Циба сказал:

Ми також вміємо(можливо не всі),але нам ні хто не заплатить так,як ми порахуємо.;)

Ну тоді їх дії більш раціональні, ніж у нас в країні і у максимум зусиль направлено на отримання прибутку.

• Like 1
6 часов назад, Wladimir_K сказал:

А потім може так статися,що і 2 дол. мало.

А якби в вересні дали 45 одразу,було б по-людські.Виявляєтся що можна.А тепер і  50 не дуже,бо думається про 60.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Confused 1
9 минут назад, Величко Сергей сказал:

А якби в вересні дали 45 одразу,було б по-людські.Виявляєтся що можна.А тепер і  50 не дуже,бо думається про 60.

А так ніколи не буде. Є середня ціна у них вона забита наперед і якщо більшу частину купили на 10-20 центів дешевше її, то іншу частину можуть купити і дорожче. А середня всерівно не зміниться.

• Like 4
3 часа назад, Wladimir_K сказал:

Зараз в ЄС є черговий хіт в аналізах під назвою NMR його знаходять 

А що це за звір такий просвітіть?

• Like 1
17 минут назад, Wladimir_K сказал:

А так ніколи не буде. Є середня ціна у них вона забита наперед і якщо більшу частину купили на 10-20 центів дешевше її, то іншу частину можуть купити і дорожче. А середня всерівно не зміниться.

Ну, якщо мінімальна 30, середня - 45, то виходить максимальна - 60... :hmm:

• Like 5
  • Haha 5
3 минуты назад, ромео сказал:

Ну, якщо мінімальна 30, середня - 45, то виходить максимальна - 60... :hmm:

Об'єми подивіться скільки по якій вивозять.

Думаю 60 це сильно багато на мрії для пасічника. Хоча дай курс євро 40, то і 60 в грн. не така й неймовірність.

Сьогодні обдзвонив місцевих заготовачів,ціна 45.Кажуть долар падає,робіть висновки.Висновок зробив-в цьому році не здаю.

• Like 7
  • Thanks 1
Только что, Величко Сергей сказал:

Сьогодні обдзвонив місцевих заготовачів,ціна 45.Кажуть долар падає,робіть висновки.Висновок зробив-в цьому році не здаю.

Сьогодні дол. почав рости і що з того. Тут глобально курс валют не грає ключової ролі.

• Like 2
1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Сьогодні дол. почав рости і що з того. Тут глобально курс валют не грає ключової ролі.

Значить не знають що придумати.Але ж ціна назад не відкочується,отже м'яч на нашому полі.

14 минут назад, Величко Сергей сказал:

Кажуть долар падає,робіть висновки.

нада вже тему отдєльну робить " Пугалки для пасічника", і періодично перечитувать перед спілкуванням з заготовачами

• Like 7
  • Thanks 1
  • Haha 1

хтось може дати номерок,того хто дає 47.буду вдячний.

Цитата

Вчора  пасічники з сусіднього села здали на двох  близько 20 т ( повна фура бочок з медом) по 50 грн!!! ,хлопці з фури, які вантажили мед, контакти на дали,  просто взяли мій номер телефону.

Edited by bondarev
  • Like 6
9 минут назад, bondarev сказал:

Вчора  пасічники з сусіднього села здали на двох  близько 20 т ( повна фура бочок з медом) по 50 грн!!! ,хлопці з фури, які вантажили мед, контакти на дали,  просто взяли мій номер телефону.

Не вписується в логіку. По ціні 49 вільно можна завантажитися у заготовача з місця, ще й все завантажать самі. По 50 могли купити з тарою.

Бочки на обмін дали. Сам в шоці ,але пасічники не могли збрехати , вже багато років спілкуємося, виручаємо один одного !!!!

Edited by bondarev
9 минут назад, bondarev сказал:

Бочки на обмін дали. Сам в шоці ,але пасічники не могли збрехати , вже багато років спілкуємося, виручаємо один одного !!!!

Мені звонять пасічники місцеві і постійно розповідають про ціну і моніторять чи я не здав ще мед. Зазвичай їх ціна не відповідає дійсності, ціна відрізняється завжди на 1-2 грн. в більшу сторону.

Реально ціна 48 з місця, в теорії можна напевне по 49 те ж знаю такі випадки. 50 напевне те ж можливо, якщо мед купують під який типу "біо" проект, там зазор зазвичай вище і 50 повинен бути.

А так стандартний рівень 45-47.

21 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Не вписується в логіку. По ціні 49 вільно можна завантажитися у заготовача з місця, ще й все завантажать самі. По 50 могли купити з тарою.

Я вам теж про таке писав, але це не вписується в вашу логіку.:hi:

• Like 2
4 минуты назад, Пчеломучитель_ua сказал:

Я вам теж про таке писав, але це не вписується в вашу логіку.:hi:

Моя логіка вписується в реальність, яка є насправді.

6 минут назад, Wladimir_K сказал:

Моя логіка вписується в реальність, яка є насправді.

Час покаже яка реальність є насправді. Чекати залишилось не довго

• Like 3
43 минуты назад, bondarev сказал:

Пасiчники ,котрi замовили фуру теж контакти не дали ?

• Like 2
  • Haha 2
42 минуты назад, bondarev сказал:

Так контакти є у Ваших друзів , вони ж якось спілкувались щоб договорится про сдачу меду 

• Like 2
4 минуты назад, AVA сказал:

Так контакти є у Ваших друзів , вони ж якось спілкувались щоб договорится про сдачу меду 

У більшість пасічники, як рибаки після рибалки.

А на рахунок інформованості і руху тренду, то за останні роки значно виріс. Поки для мене скажімо тренд як вверх має свої застереження, так і в низ те ж. Зрозуміло буде десь на початку лютого.

29 минут назад, Wladimir_K сказал:

Мені звонять пасічники місцеві і постійно розповідають про ціну і моніторять чи я не здав ще мед. Зазвичай їх ціна не відповідає дійсності, ціна відрізняється завжди на 1-2 грн. в більшу сторону.

Реально ціна 48 з місця, в теорії можна напевне по 49 те ж знаю такі випадки. 50 напевне те ж можливо, якщо мед купують під який типу "біо" проект, там зазор зазвичай вище і 50 повинен бути.

А так стандартний рівень 45-47.

Якщо шифруются і тара на орбмін , значить почали працювати закриті схеми , які нехочуть світить у відкриту схему експорту , для широкого загалу :IMHO:

Залетіли тара на обмін і більше друг друга ніхто незнає , меду то мало уже дійсно залишилось , зато тільки в основном великі партії , зараз 20 тон 

• Like 5
1 минуту назад, Мико сказал:

Пасiчники ,котрi замовили фуру теж контакти не дали ?

Їх попросили не робити цього(((. Вони мені подзвонили, коли машина приїхала :"Приїзджай й сам домовляйся!". Покупець вийшов на них по об"яві  на агро дошках.

• Like 1
3 минуты назад, AVA сказал:

Якщо шифруются і тара на орбмін , значить почали працювати закриті схеми , які нехочуть світить у відкриту схему експорту , для широкого загалу :IMHO:

Залетіли тара на обмін і більше друг друга ніхто незнає , меду то мало уже дійсно залишилось , зато тільки в основном великі партії , зараз 20 тон 

Та ладно. По 20 т. та й по 50 грн. за день тільки обзвонивши 20 фур зараз можна.

В Україні чомусь присутня не раціональність мислення, а більш ірраціональність.

3 минуты назад, Wladimir_K сказал:

У більшість пасічники, як рибаки після рибалки.

Я наоборот інколи зменшую ціну по якій сдав :umora:, я ж невинуват що колег уговорили за меншу ціну уже на місці , від тої про яку ішла розмова спочатку :dntknw: