Jump to content

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

4 години тому, Ю. Р. А. сказав:

Так наприклад знаю факт такого випадку що: в Німеції :) коли приходить фура з медом починають на місці ставити нові умови в обхід домовленостям які були до цього (по нашому"викручувати руки"), потім експортер має прийняти рішення

Так і хочеться запитати, а контракти вони ...... (для чого) підписують?

• Like 2

51 минуту назад, Александр К. сказал:

Ви помиляєтесь ці висновки по пилку взяті з вуликів які стояли на соняху з двох варіантів максімум це 35%

У моїх і Ваших краях таке нормальне явище, а на півдні там 50%. Суть більше навіть не в цьому по пилку з різнотрав'я неможливо сформувати стійку специфікацію такі підходи в ЄС. Якщо різнотрав'я з акацією то там до ф/г  роблять .

• Like 1

20 минут назад, _kos_ сказал:

Так і хочеться запитати, а контракти вони ...... (для чого) підписують?

Так це так само як перед війною читав новини: США заключили договір з Європою на поставки скрапленого газу, але почали возити в Китай (начебто) бо там дорожче готові платити. Далі коментар був "нічого особистого - просто бізнес"

• Like 1

5 часов назад, Николай77 сказал:

А як же контракт, де обумовлена ціна? Чи фура стоїть на трасі з написом продам мед?

Скрізь існують несумлінні покупці. Фура за фактом прийшла, і вони починають шукати лазівки для зниження ціни. Бла-бла, повторні аналізи не відповідають, чи ще чогось. І постачальнику легше погодитися, ніж морочитися із поверненням чи пошуком іншого покупця, чи їхати розбиратися на місце.

• Like 2

22 години тому, asaltan сказав:

Якщо мед не процідити при температурі 55град, а потім короткочасно пастеризувати, швидко охолодити до 35 град і герметично фасувати (краще з вакуумізацією, то Ваш мед в умовах супермаркету (до 20 град) швидко кристалізується із розшаруванням або, гірше, забродить, особливо, якщо Ви добавили ягоди, горіхи і т.ін. сміття. 

В цьому випадку Вам повернуть всю партію меду, принаймі рік на полиці вона не витримає.:(

Як ви гадаєте, чому в домашніх умовах (на кухні біля +20), без дрібної фільтрації, без пастеризації, без надмірної герметизації з вакуумізацією, мед не бродить, дуже довго не кристалізується і дуже рідко розшаровується? 

Просто цікава ваша думка.

P.S. ягоди, горіхи та ін. сміття не додаю.

1 година тому, Gring сказав:

Скрізь існують несумлінні покупці. Фура за фактом прийшла, і вони починають шукати лазівки для зниження ціни. Бла-бла, повторні аналізи не відповідають, чи ще чогось. І постачальнику легше погодитися, ніж морочитися із поверненням чи пошуком іншого покупця, чи їхати розбиратися на місце.

Так ви їх штрафуйте...:evrika:

• Haha 4

1 година тому, yu1986ra сказав:

Просто цікава ваша думка.

Думаю, якщо Ви поставите на кухні відкриту прозору банку гречаного або соняшникового меду, то він через декілька місяців розшарується.:IMHO:

• Haha 3

2 години тому, Gring сказав:

Вибачте якщо це так то Ви співпрацюєте з якимись баригами а не офіційними фірмами. Десь так. Тому тепер зрозуміло чого в нас все через сраку.

• Like 2

1 час назад, ромео сказал:

Так ви їх штрафуйте...:evrika:

Ось коли створите кооперативи, почнете постачати туди самі, взагалі дізнаєтесь багато цікавого;)

У тому числі, і пощо там юридичні послуги/суди.

• Like 1

28 минут назад, Николай77 сказал:

Вибачте якщо це так то Ви співпрацюєте з якимись баригами а не офіційними фірмами. Десь так. Тому тепер зрозуміло чого в нас все через сраку.

Це рідкісні випадки. Продаж йде тільки на офіціалів. Завжди є комерційні ризики.

• Like 1

40 хвилин тому, Gring сказав:

Ось коли створите кооперативи, почнете постачати туди самі, взагалі дізнаєтесь багато цікавого;)

У тому числі, і пощо там юридичні послуги/суди.

А хіба експортери не планують входити в кооператив?

• Haha 1

14 минут назад, Троян сказал:

А хіба експортери не планують входити в кооператив?

Послухати сварки?:IMHO:

До речі, де там спілка 300+?

• Like 1

3 години тому, Gring сказав:

Акція !!!!!!))))))))))))):Jumpy:

Screenshot_2023-12-07-20-55-57-316_com.facebook.katana.jpg

• Haha 1

17 минут назад, Николай77 сказал:

А я-то тут причому?

• Haha 1

8 хвилин тому, Gring сказав:

А я-то тут причому?

Вибачаюсь це не Вам. Чого так вийшло незнаю:hi:

• Like 2

11 хвилин тому, Николай77 сказав:

Screenshot_2023-12-07-20-55-57-316_com.facebook.katana.jpg

не знаю яка там акція.

сьогодні мені телефонували і пропонували продати мед по 50 гр. від 10 тон.

• Thanks 1

2 години тому, asaltan сказав:

Думаю, якщо Ви поставите на кухні відкриту прозору банку гречаного або соняшникового меду, то він через декілька місяців розшарується.:IMHO:

З гречаним, то ще зрозуміло - там може бути широкий букет медоносів і різний мед. А соняшник чого розшарується?

4 хвилини тому, yu1986ra сказав:

А соняшник чого розшарується?

Насмокче вологу із повітря.:IMHO:

1 година тому, Вітя сказав:

не знаю яка там акція.

сьогодні мені телефонували і пропонували продати мед по 50 гр. від 10 тон.

Це добре. Але на мою думку якби тім хто вам телефонував потрібен був мед по 50 грн. то пропозиція була більше ніж їм потрібно було б меду. Такі реалії на сьогодні. Якщо у вас не акацію хотіли купити.

• Like 1

9 часов назад, Gring сказал:

До речі, де там спілка 300+?

А що им тут робить?

• Like 2

17 часов назад, Ю. Р. А. сказал:

Так це так само як перед війною читав новини: США заключили договір з Європою на поставки скрапленого газу, але почали возити в Китай (начебто) бо там дорожче готові платити. Далі коментар був "нічого особистого - просто бізнес"

Не треба сліпо вірити в те, що там хтось на заборі пише - у США газу вистачить і на Європу, і на Китай , і не на одне 10ліття.

• Like 1

16 часов назад, Gring сказал:

І постачальнику легше погодитися, ніж морочитися із поверненням чи пошуком іншого покупця, чи їхати розбиратися на місце.

Отаке от відстоювання своїх інтересів. А ви тут боріться за підвищення закупки:rofl:

• Like 3

3 часа назад, Гурович сказал:

Не треба сліпо вірити в те, що там хтось на заборі пише - у США газу вистачить і на Європу, і на Китай , і не на одне 10ліття.

Мова йшла не про те хто що пише, а про "кухню" з її  методами.

3 часа назад, Гурович сказал:

Отаке от відстоювання своїх інтересів. А ви тут боріться за підвищення закупки:rofl:

Ви пропонуєте збільшити витратну частину експортера (юристи, простої, повернення тощо)? Розкажіть тепер, як це позначиться на закупівлі.

• Haha 2

3 хвилини тому, Gring сказав:

Ви пропонуєте збільшити витратну частину експортера (юристи, простої, повернення тощо)? Розкажіть тепер, як це позначиться на закупівлі.

і навіть тут пасічники винні

• Like 3