Jump to content

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

1 година тому, Gring сказав:

Наша фірма фасовкою та роздрібом меду не займається.

Брехня, ось тут написано що -

05.12.2023 в 11:50, Gring сказав:

У продажу повно баночок від наших фірм -

15 минут назад, _kos_ сказал:

Брехня, ось тут написано що -

"Не бреши ,щоб не пригадувати"

2 години тому, Gring сказав:

парного молока у маркетах також немає

Дуже гарне порівняння! Думаю, більшість прихильників натурального харчування не зможуть випити кухоль парного молока, бо смак і запах зовсім незвичний - кількість гормонів зашкалює!

Я вже не говорю про такий натурпродукт, як свіжопідсмажені баранячі або бичачі яйця, які обов'язково треба з'їсти і запити півсклякою самогону. І це обов'язково треба зробити, щоб і худоба і каструючий були здорові...:hi:

• Thanks 1
  • Haha 1
  • Confused 1

До речі, щодо натурпродукту. Підписан я на ТГ-канал нашого міського району (4600+ читачів). Місцеві новини, що де купити, відремонтувати та інша балаканина. Якось увечері публіка почала обговорювати тему, де купити гарний мед. Популярна думка - хочемо, але не беремо, оскільки довіри ні маркетам, ні ринку немає, взяли б у перевіреного пасічника, то де його у місті шукати...
А брати незрозуміло що - нуйогонафіг.
Романовича, до речі, добрим словом там згадували.
А пасічників у паблику не було. Напевно, на форумах скаржилися на важке життя, бариг та погані продажі.

Так що потенціал є.

• Like 2

16 хвилин тому, asaltan сказав:

не зможуть випити кухоль парного молока, бо смак і запах зовсім незвичний - кількість гормонів зашкалює!

В кого?

Ви понад 10 ложок меду теж не з'їсте за раз, бо гормони зашкалює?

• Haha 2

1 година тому, Stol сказав:

Переробка не покращує харчову якicть меду як продукту.

Якщо мед не процідити при температурі 55град, а потім короткочасно пастеризувати, швидко охолодити до 35 град і герметично фасувати (краще з вакуумізацією, то Ваш мед в умовах супермаркету (до 20 град) швидко кристалізується із розшаруванням або, гірше, забродить, особливо, якщо Ви добавили ягоди, горіхи і т.ін. сміття. 

В цьому випадку Вам повернуть всю партію меду, принаймі рік на полиці вона не витримає.:(

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

3 хвилини тому, Gring сказав:

А пасічників у паблику не було. Напевно, на форумах скаржилися на важке життя, бариг та погані продажі.

На складі вже пусто? Чи перекупам не довіряють?

• Haha 2

3 хвилини тому, asaltan сказав:

якщо Ви добавили ягоди, горіхи і т.ін. сміття. 

Ваше пастеризоване сміття десятки років на прилавках простоїть.

• Like 1

32 минуты назад, asaltan сказал:

Дуже гарне порівняння! Думаю, більшість прихильників натурального харчування не зможуть випити кухоль парного молока, бо смак і запах зовсім незвичний - кількість гормонів зашкалює!

Я вже не говорю про такий натурпродукт, як свіжопідсмажені баранячі або бичачі яйця, які обов'язково треба з1їсти і запити півсклякою самогону. І це обов'язково треба зробити, щоб і худоба і каструючий були здорові...:hi:

Тільки як на духу - Ви всі ці продукти споживали?

• Like 1
  • Haha 1

14 хвилин тому, asaltan сказав:

Ваш мед в умовах супермаркету (до 20 град) швидко кристалізується із розшаруванням

А я то думав, чий це мед стоїть в супермаркетах з етикетками в малесеньких баночках розшарований та з кристалами, а то мед від пасічників, а не від переробників.

• Like 1

16 минут назад, Gring сказал:

До речі, щодо натурпродукту. Підписан я на ТГ-канал нашого міського району (4600+ читачів). Місцеві новини, що де купити, відремонтувати та інша балаканина. Якось увечері публіка почала обговорювати тему, де купити гарний мед. Популярна думка - хочемо, але не беремо, оскільки довіри ні маркетам, ні ринку немає, взяли б у перевіреного пасічника, то де його у місті шукати...
А брати незрозуміло що - нуйогонафіг.
Романовича, до речі, добрим словом там згадували.

Так що потенціал є.

Ну Ви, звичайно, жодного №тел не оприлюднили, реклами не кинули, так сказати: всій вашій громаді зробили западло. Чи все таки зжалились?

• Like 1

8 хвилин тому, Гурович сказав:

Тільки як на духу - Ви всі ці продукти споживали?

Бичачі яйця - ні...:(

30 минут назад, asaltan сказал:

Якщо мед не процідити при температурі 55град, а потім короткочасно пастеризувати, швидко охолодити до 35 град і герметично фасувати (краще з вакуумізацією, то Ваш мед в умовах супермаркету (до 20 град) швидко кристалізується із розшаруванням або, гірше, забродить, особливо, якщо Ви добавили ягоди, горіхи і т.ін. сміття. 

В цьому випадку Вам повернуть всю партію меду, принаймі рік на полиці вона не витримає.:(

По 3 - 4 роки в коморі стоїть в бутлях поліетиленовою кришкою закритий і не кисне,  і не грає, і не розшаровуєтся. А на полиці сільпо цьогорічний під вакуумізацією розфасований внизу кристал випав, вгорі сиропчик. Мабудь щось із переробкою не те:rofl: , а платити треба, як за хороший - 1 кг в 400 грв стане.

• Like 2
  • Thanks 3

22 хвилини тому, asaltan сказав:

якщо Ви добавили ягоди, горіхи і т.ін. сміття. 

Ось тут ваш колега пише -

05.12.2023 в 11:50, Gring сказав:

Маячня. Ви взагалі не в темі.
У продажу повно баночок від наших фірм -

https://www.google.com/search?q=мед+аскания&oq=мед+аскания&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyCQgAEEUYORiABDIICAEQABgWGB7SAQg3ODU5ajBqN6gCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Тобто, Ви стверджуєте, що ваші колеги-однодумці додають в мед сміття?

• Like 1

1 хвилину тому, _kos_ сказав:

Ви стверджуєте, що ваші колеги-однодумці додають в мед сміття?

Я вважаю, що в мед добавляти нічого не треба.:IMHO:

• Like 2

6 минут назад, asaltan сказал:

Бичачі яйця - ні...:(

Схоже уже і не доведеться - вирощування врх в такій же ситуації, як і бджільництво:(

• Like 1

17 хвилин тому, _kos_ сказав:

А я то думав, чий це мед стоїть в супермаркетах з етикетками в малесеньких баночках розшарований та з кристалами, а то мед від пасічників, а не від переробників.

Якщо розфасувати чудове різнотрав'я (акацію з  невеликими домішками), то через деякий час на поличці при 20-25 град воно обов'язково розшарується.:(

• Like 1

1 хвилину тому, asaltan сказав:
3 хвилини тому, _kos_ сказав:

Ви стверджуєте, що ваші колеги-однодумці додають в мед сміття?

Я вважаю, що в мед добавляти нічого не треба.:IMHO:

Це Ваше право так вважати, але з Ваших слів випливає, що ваші колеги додають в мед ...... ...... та інше сміття.

28 минут назад, Гурович сказал:

Ну Ви, звичайно, жодного №тел не оприлюднили, реклами не кинули, так сказати: всій вашій громаді зробили западло. Чи все таки зжалились?

Виховані люди чужі телефони не публікують.

Пораду такі дав, де шукати.

15 хвилин тому, asaltan сказав:

Якщо розфасувати чудове різнотрав'я (акацію з  невеликими домішками), то через деякий час на поличці при 20-25 град воно обов'язково розшарується.:(

В мене в пластикових відрах зберігалась акація з домішками, напевне маслини, а може ще чогось, тому що має жовтуватий відтінок, ще залишилось одне відро, на наступне літо буде вже другий рік і ніякого натяку на розшарування, через рік мед мав дрібно-кремову кристалізацію.

Минулого літа чистої акації не було, через те, що період цвітіння акації було одночасним з ріпаком, отримав ріпаково-акацієвий мед. Буде стояти доки не з'явиться адекватна ціна.

1 час назад, igorjan сказал:

Яка ціна на мед, Полтавська область?

Дуже дешево. Якщо не горить, почекайте.

1 годину тому, asaltan сказав:

Ви мені вибачте, але...

Ви або зовсім не бували в супермаркетах, або не підходили до поличок із медом. Там баночки вашого продукту через одну стоять саме з такими ознаками...

• Like 1
  • Thanks 2

58 минут назад, asaltan сказал:

Ви дійсно вважаєте що воно швидко розшарується??? У Вас є пилковий аналіз мого меду який вже з серпня стоїть на прилавках в різних магазинах є один магазин там вони його навіть на ветрині не міняють бо лінь і нічого йому не стається.... Та буде цей мед стояти на ветрині на сонці та при -20 на дворі до серпня....

Можемо зробити дослід я возьму баночку того меду що ви робили аналіз і поставлю дома на комоді раз на тиждень буду скидать фото в цю тему як варіант....

• Like 2

1 годину тому, asaltan сказав:

Я вже не говорю про такий натурпродукт, як свіжопідсмажені баранячі або бичачі яйця, які обов'язково треба з'їсти і запити півсклякою самогону. І це обов'язково треба зробити, щоб і худоба і каструючий були здорові...:hi:

Цей спіч можна розцінювати як аналогію (як з молоком) до відносин пасічник-експортер чи просто спомини навіяло?:hmm: