Jump to content

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду

Recommended Posts

24 хвилини тому, saton сказав:

Якби ця ціна була для пасічника на даний час,Це я понімаю,А так від цих Ваших графіків,цін пасічнику не легше,

А у Вас які ціни, чим Ви допомогаєте пасічнику?:hmm:

• Haha 1

3 минуты назад, asaltan сказал:

А у Вас які ціни, чим Ви допомогаєте пасічнику?:hmm:

Я сам пасічник,Моя праця це зібрати добрий мед,Але на даний час праця моїх колег мабуть найбільш знецінена в порівняні з другими сферами діяльності,Така моя думка,Переконайте мене,

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 2

10 хвилин тому, saton сказав:

праця моїх колег мабуть найбільш знецінена в порівняні з другими сферами діяльності

Нічого нового: попробуйте змінити сферу діяльності...:dntknw:

• Like 1
  • Haha 2

5 минут назад, asaltan сказал:

В мене славаБогу е більш успішніші сфери діяльності,Але хотілосяб щоб і  пасічникування  малоб повагу,воно того варте

• Like 5

8 годин тому, Wladimir_K сказав:

І так маємо на цю дату близько 48-49 тис. т. за 11 місяців

Звідки дані, джерело?

• Haha 1

7 часов назад, Валерій70 сказал:

Мед з України -1.93євро dap, ніхто не бадяжив, просто зробили аналізи на місці вивантаження і відправили мед з новими документами в Англію", зі слів водія фури

Я так розумію, що по новим документам буде вже зовсім інша ціна? В такому випадку немає сенсу обговорювати ті ціни, які виставляють на цьому форумі.

• Like 1

Європейські компанії часто використовують український мед, який потім перепродають в інші країни.

Дані держстату, єдине доступне джерело де є офіційна статистика на яку можна орієнтуватись по якій ціні вивозиться мед з України й робити хоч якийсь аналіз і висновки.

• Like 1
  • Thanks 1

1 час назад, I dream of having honey сказал:

Я так розумію, що по новим документам буде вже зовсім інша ціна? В такому випадку немає сенсу обговорювати ті ціни, які виставляють на цьому форумі.

З новою ціною, від нового постачальника. А Ви очікували, що покупець-імпортер на місці вивантаження мед з'їсть чи закопає? Звичайно, що він йде далі, вже його клієнтам.

• Like 3

В 02.12.2023 в 18:08, asaltan сказал:

Якщо Ви будете це рекомендувати всім, то тоді і Вам прийдеться змінювати сферу діяльності. 

• Like 13
  • Victory 1

18 часов назад, Gring сказал:

З новою ціною, від нового постачальника. А Ви очікували, що покупець-імпортер на місці вивантаження мед з'їсть чи закопає? Звичайно, що він йде далі, вже його клієнтам.

В цьому і є проблема. Від виробника до кінцевого споживача багато бажаючих заробити. Ще не факт що після цього мед не змінює постачальника 5разів.

• Like 1

4 часа назад, I dream of having honey сказал:

В цьому і є проблема. Від виробника до кінцевого споживача багато бажаючих заробити. Ще не факт що після цього мед не змінює постачальника 5разів.

А скільки, на Вашу думку, їх має бути? Від тисяч тонн до баночки у провінційному маркеті.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Sad 1

В 03.12.2023 в 22:48, Gring сказал:

А скільки, на Вашу думку, їх має бути? Від тисяч тонн до баночки у провінційному маркеті.

Якомога менше. Бо через надмірну кількість посередників виробник перетворюється на раба або на благодійний фонд. Я взагалі не знаю який дурень купує оту шампунь на полицях супермаркету яка коштує в 5 разів дорожче ніж натуральний мед у виробника.

• Like 3

На ютуб каналі Блог Сєнцова з'явився ролік про кооператив Бімейд і про те як нормальні пасічники мед продають.     Продавати мед  через 5- 10 посередників це дикунство.

3 години тому, Burkun сказав:

Якомога менше. Бо через надмірну кількість посередників виробник перетворюється на раба або на благодійний фонд. Я взагалі не знаю який дурень купує оту шампунь на полицях супермаркету яка коштує в 5 разів дорожче ніж натуральний мед у виробника.

• Like 1

3 години тому, Burkun сказав:

Я взагалі не знаю який дурень купує оту шампунь на полицях супермаркету яка коштує в 5 разів дорожче ніж натуральний мед у виробника.

Тільки ті хто не пробував натуральний мед. Цього року замовляють мед до Європи і готові сплачувати за доставку в 5 разів дорожче ніж шампунь в супермаркетах всі європейці які мали змогу порівняти смак. І ще відбулося чудо.. наш сонях їм смакує так само гарно як і акацієвий, липовий чи гречаний. Це у них не самий останній чи гірший... соняховий мед цінять на рівні з іншими сортами.

• Like 9

26 минут назад, Cfif сказал:

Тільки ті хто не пробував натуральний мед. Цього року замовляють мед до Європи і готові сплачувати за доставку в 5 разів дорожче ніж шампунь в супермаркетах всі європейці які мали змогу порівняти смак. І ще відбулося чудо.. наш сонях їм смакує так само гарно як і акацієвий, липовий чи гречаний. Це у них не самий останній чи гірший... соняховий мед цінять на рівні з іншими сортами.

Мед із соняха він недооцінений.:IMHO:

• Like 4

Только что, Ю. Р. А. сказал:

Класний мед. Просто його в нас було багато. 

Ми зірвали джекпот і про це не догадувались.

• Like 1

4 часа назад, Burkun сказал:

Якомога менше. Бо через надмірну кількість посередників виробник перетворюється на раба або на благодійний фонд.

1 час назад, Микола І сказал:

Продавати мед  через 5- 10 посередників це дикунство.

То скільки посередників має бути? Назвіть минімальну кількість.

Є в наявності склад із сотнями тонн соняху.
Скільки ступенів потрібно, щоб в іншому кінці країни звичайний покупець купив баночку крем-меда в маркеті, кафе закупило упаковку стіків, маленька кондитерська купила пару відер?

Цитата

Я взагалі не знаю який дурень купує оту шампунь на полицях супермаркету яка коштує в 5 разів дорожче ніж натуральний мед у виробника.

Що мили голову золою чув, але щоб медом?

• Like 1

В 04.12.2023 в 11:45, Ю. Р. А. сказал:

Якби меду з соняха було так як  акаціїї, а акації так як з соняха то ціна помінялась би місцями. Недооцінений сонях через його надмірну кількість. Це основна причина. 

• Like 1

3 хвилини тому, Burkun сказав:

Недооцінений сонях через його надмірну кількість. Це основна причина. 

І який висновок? Що робити?:hmm:

В 04.12.2023 в 11:54, Gring сказал:

То скільки посередників має бути? Назвіть минімальну кількість.

В ідеалі ні одного. З кожним зайвим посередником повинна підвищуватись ціна для кінцевого споживача, але в експорті українського меду з кожним зайвим посередником знижується ціна для виробника. Причина в слабкій позиції виробників. Дикий капіталізм слабкого втоптує в багно. Як казав Маркс немає такого злочину на який би не пішов капітал заради 300% прибутку. От і застосовують багато різних незаконних махінацій щоб купити мед якомога дешевше. Останній крок який ще не застосували це просто зі зброєю безкоштовно забирати мед. Все інше вже застосовується.

• Like 3

В 04.12.2023 в 12:02, asaltan сказал:

І який висновок? Що робити?:hmm:

Універсальної відповіді немає. Але ціна на недооцінений мед з соняшника 2 долара цілком задовольнить більшість виробників такого меду в Україні. Проблема штучно створена. Підкажіть ким?

• Like 6

2 минуты назад, Burkun сказал:

Універсальної відповіді немає. 

Так питання не про універсальну відповідь, а про  - хто, що, як, думає ну і можливо якусь раціональну ідею вицепить для подальшого розвитку експорту та можливого попутного стартапу в цій галузі. Так би мовити безкоштовні ідеї, а спеціалісту потрібно було б багато заплатити і не факт що вистрелить тема.

• Haha 1

37 минут назад, Burkun сказал:

Дикий капіталізм слабкого втоптує в багно. Як казав Маркс немає такого злочину на який би не пішов капітал заради 300% прибутку.

Це можна легко виправити. Капіталізм базується на приватній власності. Не задовільняє капіталізм - віддайте всю свою власність в державу (або в комуну). Тоді як заживем!.. :ay:

• Like 1
  • Haha 3

14 минут назад, Вадім Полтава сказал:

Це можна легко виправити. Капіталізм базується на приватній власності. Не задавільняє капіталізм - віддайте всю свою власність в державу (або в комуну). Тоді як заживем!.. :ay:

Віссаріонович, Віссаріонович!!!

Чи Поліграф Поліграфович? - Все взять і поділить.:hmm:

• Haha 1

1 минуту назад, Ю. Р. А. сказал:

Віссаріонович, Віссаріонович!!!

Угу. 

Ще правда є варіант - це релігійні поселення. Мормони, наприклад. Можливо ще, циганський табор. Там тоже приватного нема нічого. Все в общак. Все справедливо.