Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

37 минут назад, asaltan сказал:

На жаль, сидіти на бочках не можу, бо орендна плата і заробітна плата з'їдять усі обігові кошти. Тому, з одного боку, вибираю без сантиментів найбільш вигідного в даний момент покупця і швидко продаю йому, з іншого боку тримаю закупівельну ціну, щоб наявних грошей вистачало в обріз на безперервний вхідний потічок меду. Тобто, на складі меду - мало, на рахунку гривень і валюти - мало. Отже, майже усі гроші в дорозі або заборгованості покупців.:frusty:

а как вы находите этих покупателей,явки пароли ненужны, просто сам процесс,есть сайт или платформа??не на олх же заграничных)(шутка)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Винодел сказал:

Якщо вам вдасться розпустити мед в рамках і відкачати -то поділітся з громадою технологіею. Всім, може, знадобиться. Цього року маю найбільше рамок (медових) на складі і планую дати їх бджолам. За відомою формулою -добуваемо руду -плавило в сталь -виробляемо обладнання для видобутку залізної руди.

Про добавлення діжки меду. За родовою, а може єтнічною, звичкою маю запас багато яких речей, меду в першу чергу. Коли було прийняте рішення про здачу меду вирішив здати запас, спитав-чи годиться такий мед, було також три картонних барабани (з під ГФС) і про них спитав також, не хотілось вовтузитись з розпускання та перевантаженням їх в діжкотару подумав-віддам добрим людям. Підійшов і такий мед. Зазвичай таку нестандартну упаковку воліють не брати, зрозуміло чому, раз взяли без дескридитуючих умов, значить не до переборок. Так добавилась ще одна діжка і три діхтових барабани по 40-45кг. Примітка. На вагу барабанів і п\є мішків(що в середені, 2шт.) було скинуто 2-2,5кг(точно не пам'ятаю). З відер 20-ок вивертати мед в діжку легко(вдвох), правда якщо в діжці достатньо рідкої фракції то дуже ймовірно що "плюне " медом -приймайте міри. Відра занурював в глибокі  вагани з бляхи, по 2 -е, достатньо що б мед відтопився від дна і боків. Надовше ще відмивання відер від меду(на канадсько-тернопільському діалекті-міду)-вилити ситу на землю чи в корм сосідським свиням щось заважае, пью сам(домочадці-гребують), при нагоді, вже другий тиждень.

 

 

ведра можно сполоснуть малым количеством воды и в холодильник,а весной пчелам или просто составить в склад какой то и весной пчелкам))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 часов назад, uam_63 сказал:

На мою думку булоби непогано якщоб адміністрація зробила голосування з дуже простими запитаннями .

Хто здав вже ?

Хто ще вичікує ?

Думаю це ще би гривні 2 до ціни докинуло ,аудиторія форуму все таки з похибкою звичайно але відображає всю країну.

Не треба цього робити. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Slava1 сказав:

а как вы находите этих покупателей,явки пароли ненужны, просто сам процесс,есть сайт или платформа??не на олх же заграничных)(шутка)

Треба питати не мене, а більш успішних.:dntknw:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Серж 82 сказал:

Не треба цього робити. 

 

2 минуты назад, asaltan сказал:

Треба питати не мене, а більш успішних.:dntknw:

Болтун,находка для шпиона.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, asaltan сказал:

Треба питати не мене, а більш успішних.:dntknw:

:В 2019 році експортував 143 тон на 8,3 млн.грн.  а это не успех? так,баловство?))

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, Мико сказав:

Создать голосовавалку

В рубрике создать новую тему

На жаль, не побачив, чи є якісь підрахунки, статистика...:dntknw:

Чи є приклади опитувань?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, asaltan сказал:

На жаль, не побачив, чи є якісь підрахунки, статистика...:dntknw:

Чи є приклади опитувань?:hmm:

Пане Анатолій, Вам від цих опитувань не холодно ні гаряче. Шукайте гарний контракт на наступний рік, а за мед не переживайте знайдеться.

На сьогодні та ціна яку Ви виставили з доставкою до Вас на склад є вже є не робочою так десь на 2 грн.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Slava1 сказал:

:В 2019 році експортував 143 тон на 8,3 млн.грн.  а это не успех? так,баловство?))

Нормально. купил по 28. продал по 58 :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Винодел сказал:

Вчора товарищ доповів- існуе ціна 48, з умовою відтермінування оплати на місяць(с

Якщо на руках на той момент ще буде достатня кількість меду, то дану планку буде подолано однозначно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Сергей Тюркин сказал:

  :ay:..та ну. +2 . спорим дальше. :umora:

Не пишите такого. а то у Асалтана голова болеть будет. нужно хоть немного жалеть наших экспортёров. 

Нехай вчаться по нормальній ціні контракти підписувати

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Стахановский сказал:

Теперь главное,чтобы аппетит к августу не пропал.

А тут крім всіх інших факторів щей від пасічників залежить.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Нормально. купил по 28. продал по 58 :ay:

Зараз напишуть що то акація. 

І це вже не перший раз випливає з запізненням на рік що контракти в нього були не самі погані. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, В.Ю.А. сказал:

Зараз напишуть що то акація. 

І це вже не перший раз випливає з запізненням на рік що контракти в нього були не самі погані. 

Дійсно "Меганом" протримався на плаву, через те, що купував акацію і різнотрав'я в 2019 р. і його продавав.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Нормально. купил по 28. продал по 58

Згідно мого обліку: купив по 45,44 грн/кг, продав по 58,12 грн/кг.:hi:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Slava1 сказав:

:В 2019 році експортував 143 тон на 8,3 млн.грн.  а это не успех? так,баловство?))

На самом деле, по моему мнению, 143 тонн- это предмет для выживания, а не успех. Т к заготовители собирают по 200 - 400 т..... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Серж 82 сказал:

Нехай вчаться по нормальній ціні контракти підписувати

Так то им пчеловоды не дают возможности подписывать нормальные контракты. кто им нормально заплатит когда пчеловоды сами избавлялись от мёда по 25 гр.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Нормально. купил по 28. продал по 58 :ay:

Это Вам так нормально... О великий пасечник. Я сам пасечник, но думаю это тот самый перегиб, когда экспортеры потом хотят взять спрос за нашу болтовню. Буду, Сергей, искренне рад если Вы не сдадитесь по два бакса. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

Згідно мого обліку: купив по 45,44 грн/кг, продав по 58,12 грн/кг.:hi:

А я уже призадумался .... не ну его ... лучше по накатанной с пчёлами.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, АнатолийМ сказал:

Буду, Сергей, искренне рад если Вы не сдадитесь по два бакса. 

Да я и по 2 не особо огорчусь.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 минуты назад, asaltan сказал:

Згідно мого обліку: купив по 45,44 грн/кг, продав по 58,12 грн/кг.:hi:

А в цьому році у Вас ситуація ще погіршилася.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Винодел сказав:

Якщо вам вдасться розпустити мед в рамках і відкачати -то поділітся з громадою технологіею. Всім, може, знадобиться.

Це майже неможливо. Для декристалізації соняшникового меду потрібно нагріти його до 52 град.Цельсія. При цій температурі віск практично пливе, хоча теоретична температура плавлення 63 град.Цельсія. Із таких рамок неможливо відкачати мед - розмажуться по медогонці. Якщо нагріти до 40 град.Цельсія - все-одно багато ламається.

Якщо в нагрітому чи холодному стані віддати бджолам - з'їдять тільки рідку фруктозу і воду, а глюкоза пісочком впаде на дно вулика.:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, asaltan сказав:

Якщо в нагрітому чи холодному стані віддати бджолам - з'їдять тільки рідку фруктозу і воду, а глюкоза пісочком впаде на дно вулика.

Виходить що не буде експортерам лишньої діжки меду:(, шкода, а так хотілось підтримати вітчизняного. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, Сергей Тюркин сказав:

Да я и по 2 не особо огорчусь.

Да и не огорчайтесь, уважаемый рада форуму, разговаривать, шановный, не мешки ворочать. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Виходить що не буде експортерам лишньої діжки меду:(, шкода, а так хотілось підтримати вітчизняного. ;)

Може вижати пресом після роспуску.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...