Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

3 часа назад, northern wolf сказал:

Колектив вирішив що 46 це прийнятна ціна. І ми здали мед.

Если бы в сентябре была такая цена ,то продали бы 98 % пчеловодов 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

все цікаве попереду.

Будем ждать 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Мико сказав:

Если бы в сентябре была такая цена ,то продали бы 98 % пчеловодов 

А зараз якби 50 давали то 98% було б

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, medhon сказал:

А зараз якби 50 давали то 98% було б

Осталось бы трое ,которые готовы ждать 2,2 $ 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Сергей Тюркин сказав:

Не пишите такого. а то у Асалтана голова болеть будет.

Якщо голова болить, то це явна ознака, що вона є!:hi:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

42 минуты назад, AVA сказал:

тільки толку після 5 августа уже нема , а от на десять днів раніше то це :ay:

Согласен на 200 %

Проверено десятилетиями 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Сергей Тюркин сказав:

если ничего сверх естественного не произойдёт то в августе будет жор.

Невже Ви зібрались змітати пилюку зі своїх бочок до серпня? Протрете до дірок!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Мико сказав:

Осталось бы трое ,которые готовы ждать 2,2 $ 

Нічого собі яка точність в підрахунках!?:blink: може ще й особисто їх знаєте?

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, Мико сказал:

Осталось бы трое ,которые готовы ждать 2,2 $ 

Буде 2.2 захочете 3?

От мені цікаво, коли буде 50 чи багато здасть тих хто мріяв про цю цифру?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Буде 2.2 захочете 3?

От мені цікаво, коли буде 50 чи багато здасть тих хто мріяв про цю цифру?

Якщо 50грн це  буде 2.2 долара, то думаю що всі здадуть. ;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цікаві ціни з'являються, тому пройшов по пасіці подився - і знаєте, напевне весною ще прийдеться робити викачку меду із того що залишив в запас.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Якщо 50грн це  буде 2.2 долара, то думаю що всі здадуть. ;)

на сьогодні  головне відчути "час продажу" - коли ціна далі вже не зросте і є ймовірність що піде на спад, а величина ціни то "лоторея".

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Якщо 50грн це  буде 2.2 долара, то думаю що всі здадуть. ;)

2.2 може тоді бути і 65

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Mihail-ves сказал:

Цікаві ціни з'являються, тому пройшов по пасіці подився - і знаєте, напевне весною ще прийдеться робити викачку меду із того що залишив в запас.

Начали сыпаться?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Цікаві ціни з'являються, тому пройшов по пасіці подився - і знаєте, напевне весною ще прийдеться робити викачку меду із того що залишив в запас.

Ще підождіть з запасами 

Обично в кінці зими заносю повномедки для прогріву  у хату зі складу мінімум 60% відкількості сімей 

Сімьї вжаті кому корму мало по повній укинув при першому обльоті і до тепла хватить

Цей рік жодної непоставив , я такого неповню щоб скільки меду з зими залишилось ,

як знаменіє було :umora:.  правда обліт був раніше обичного 

Іде той мед  тільки дівся до літа :dntknw: і це рапсу даже перший раз посіяли типу багато до 300 га

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Гурович сказав:

Начали сыпаться?

Ні, просто ціна така буває раз в 3 роки, тому треба добавити бочку експортерам. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, asaltan сказал:

Ви перебільшуєте, пасічники майже завжди не пишуть хто і де купив і хто продав (не від свого імені) і на яких умовах. Тому довіра до інформації про ціну у мене - слабка. Я більше довіряю своїм торгам з покупцями-імпортерами і загальному враженню про ринок (пропонують чи ні, везуть чи ні). Часто пасічники бажане видають за дійсне.

До Вас питання, як до авторитета на форумі: чому немає можливості провести опитування. Складається враження, що мова дана пасічникам, щоб приховувати свої думки.

Я глибоко впевнений, що інформованість піде усім на користь. Як кажуть: боліти менше не буде, але скарг буде менше.:IMHO:

Имею четырех  знакомых пасечников в которых  пять тон меда и которые по моей наводке регулярно читают эту тему . Так вот, говорят ,что если бы не форум то уже продались бы  по цене в 35 гр.  А так сидят и ждут цену в 50 гр.  А теперь пощитайте если бы они сдали  тогда эти 5 тон меда по 35 гр. то получили бы 175 000 гр. , а еже ли бы сдались сейчас по 42 гр . то получили бы 210 000 гр. Разница в 35 000 гр. И эту разницу ,если бы не форум ,они могли бы просто подарить жидам . Так что кто бы что не говорил , но когда у всех пасечников будет объективная  информация  про цену на мед и его количество  как  к примеру на нашем форуме то  у скупщиков-закупщиков кошелек похудеет и меньше будут нае.......... ть пчеловода .

  • Подобається 8
  • Дякую 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Якщо 50грн це  буде 2.2 долара, то думаю що всі здадуть. ;)

Кроме тех , кто будет ждать 2,5$

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 часов назад, asaltan сказал:

Я більше довіряю своїм торгам з покупцями-імпортерами

Кстати, хотел спросить. Ваши взаимоотношения с импортерами дествительно выглядят как торги или ценообразование исходит императивно от импортера? Вы тоже работаете "по чем дают", а если дают мало, "сидите на бочках", как мы? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, asaltan сказал:

Невже Ви зібрались змітати пилюку зі своїх бочок до серпня? Протрете до дірок!:umora:

А зачем её протирать ? Будут грузиться  сразу и протрутся.   я ведь скоро буду сдаваться. вроди бы как слово давал.   

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Mаксим сказав:

Ваши взаимоотношения с импортерами дествительно выглядят как торги или ценообразование исходит императивно от импортера?

На жаль, сидіти на бочках не можу, бо орендна плата і заробітна плата з'їдять усі обігові кошти. Тому, з одного боку, вибираю без сантиментів найбільш вигідного в даний момент покупця і швидко продаю йому, з іншого боку тримаю закупівельну ціну, щоб наявних грошей вистачало в обріз на безперервний вхідний потічок меду. Тобто, на складі меду - мало, на рахунку гривень і валюти - мало. Отже, майже усі гроші в дорозі або заборгованості покупців.:frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Сергей Тюркин сказав:

А зачем её протирать ? Будут грузиться  сразу и протрутся.   я ведь скоро буду сдаваться. вроди бы как слово давал.   

 

А що,вже дають по два бакси?:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, medhon сказал:

А що,вже дають по два бакси?:hmm:

так я ведь не написал что уже сдаю. скоро ...  уже даже переживаю хоть бы до Нового Года не предложили 2 бакса. а то придётся держать слово. а хочется по 2.2 чуток позже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, asaltan сказал:

На жаль, сидіти на бочках не можу, 

 

4 часа назад, asaltan сказал:

Невже Ви зібрались змітати пилюку зі своїх бочок до серпня? Протрете до дірок!:umora:

:hmm:..  что то в этом есть  :az:     

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Ні, просто ціна така буває раз в 3 роки, тому треба добавити бочку експортерам. 

Якщо вам вдасться розпустити мед в рамках і відкачати -то поділітся з громадою технологіею. Всім, може, знадобиться. Цього року маю найбільше рамок (медових) на складі і планую дати їх бджолам. За відомою формулою -добуваемо руду -плавило в сталь -виробляемо обладнання для видобутку залізної руди.

Про добавлення діжки меду. За родовою, а може єтнічною, звичкою маю запас багато яких речей, меду в першу чергу. Коли було прийняте рішення про здачу меду вирішив здати запас, спитав-чи годиться такий мед, було також три картонних барабани (з під ГФС) і про них спитав також, не хотілось вовтузитись з розпускання та перевантаженням їх в діжкотару подумав-віддам добрим людям. Підійшов і такий мед. Зазвичай таку нестандартну упаковку воліють не брати, зрозуміло чому, раз взяли без дескридитуючих умов, значить не до переборок. Так добавилась ще одна діжка і три діхтових барабани по 40-45кг. Примітка. На вагу барабанів і п\є мішків(що в середені, 2шт.) було скинуто 2-2,5кг(точно не пам'ятаю). З відер 20-ок вивертати мед в діжку легко(вдвох), правда якщо в діжці достатньо рідкої фракції то дуже ймовірно що "плюне " медом -приймайте міри. Відра занурював в глибокі  вагани з бляхи, по 2 -е, достатньо що б мед відтопився від дна і боків. Надовше ще відмивання відер від меду(на канадсько-тернопільському діалекті-міду)-вилити ситу на землю чи в корм сосідським свиням щось заважае, пью сам(домочадці-гребують), при нагоді, вже другий тиждень.

А хто знае що там з нашим широколюбимим(під сумнівом, що таке визначення їснуе в рідній мові) і різноманітним І.І? Він під цензурою, в засланні , в"бані" на рік, чи назавжди?Так недостає його дописів, які в мене викликали: намагання прочитати, зрозуміти, осягнути прочитане, злість, сміх, незгоду і багато інших почуттів які складають мое буття. Він би невтримався і закликав би нас до роздумів, єднання, виробітки і дотримання спільної лінії поведінки, натякав би , писав би чорними буквами по білому фоні,  що українці і насамперед пасічники то ...,  нездатні на будь-які спільні дії. А ми б його критикували , вступали б в суперечку, не погоджувались і доводили б своеї, наділяли б його неприемними визначенням. Подібні дії-не мають наслідків які можна виміряти і обчислити (як ціну меду), але то-частина суспільного життя, для декого розвага, для когось щось важливе.

Ціна повільно піднімаеться, це вносить пожвавлення, драйв, якби ще хто приперчував, розголосив, що в цьому його заслуга -"газета" б росла по 5 сторінок на добу .

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...