Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

35 минут назад, Slava1 сказал:

Я читаю с первой страницы,но если я напишу цену 42,как вы думаете,она поднялась в нашем регионе или упала??

Конечно не понятно что 42 больше или меньше :dntknw:

А вот не далее понедельника писал :ah:

В 30.11.2020 в 22:50, blek-269 сказал:  У нас так же пока по 42 гриваса дают
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Винодел сказав:

Вчора товарищ доповів- існуе ціна 48, з умовою відтермінування оплати на місяць

По таких умовах може бути ціна і 55. :) А потім бігають по форумах та соцмережах із криками "обережно, шахраї!". 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, asaltan сказал:

 

Я глибоко впевнений, що інформованість піде усім на користь. Як кажуть: боліти менше не буде, але скарг буде менше.:IMHO:

Информованисть про 49 гр на фирме конкуренте.  ждунам особой погоды на сегодня не сделает а у Вас и сподмедогонциков будет повод для больной головы. так что не буду Вас расстраивать. Подождём этих вестей от кого то другого.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Сергей Тюркин сказал:

Информованисть про 49 гр на фирме конкуренте.  ждунам особой погоды на сегодня не сделает а у Вас и сподмедогонциков будет повод для больной головы. так что не буду Вас расстраивать. Подождём этих вестей от кого то другого.

Уже це до Вас зробили 

  16 часов назад, northern wolf сказал:

Я сьогодні здав по 46.

нетрудно добавить 3грн за збір меду 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Я глибоко впевнений, що інформованість піде усім на користь. Як кажуть: боліти менше не буде, але скарг буде менше.:IMHO:

Вище писалось , толку небуде 

50 минут назад, Олександр Коваль сказал:

2. Здали по 32-36

3. Здали по 37-45

4. Ще не здали

Я добавлю про тих кого знаю

2.- це ті хто орінтуєтсяна заготівельника і про форум понятія немає 

3. - інколи читають 

4. хто постійно читає форум і другі ресурси 

То який буде результат , правильно ніхто нездав :umora:,хотя в окрузі уже всі сдались ну 95% точно 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

Уже це до Вас зробили 

  16 часов назад, northern wolf сказал:

Я сьогодні здав по 46.

нетрудно добавить 3грн за збір меду 

он писал про тонаж. если нормальный тонаж и хочется кушать то заготовитель может и менее чем за 3 гр сработать.  Только обязательное условие ЗАГОТОВИТЕЛЮ ХОЧЕТСЯ КУШАТЬ.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

он писал про тонаж. если нормальный тонаж и хочется кушать то заготовитель может и менее чем за 3 гр сработать.  

Ну можливо , 46 +2грн , пока будем спорить добавлять  ту гривню :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

До нового року дотягне +/- 50 грн. А от після, особливо у лютому/березні, мо' й раніше, піде вгору, бо меду в рази поменшає.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, AVA сказал:

 , пока будем спорить добавлять  ту гривню :umora:

  :ay:..та ну. +2 . спорим дальше. :umora:

2 часа назад, medhon сказал:

До нового року дотягне +/- 50 грн. А от після, особливо у лютому/березні, мо' й раніше, піде вгору, бо меду в рази поменшає.

Не пишите такого. а то у Асалтана голова болеть будет. нужно хоть немного жалеть наших экспортёров. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наші беруть по 40. Ми обзванювали сусідні обл. Всі казали 43 із за відстані. Одні із за тонажа дали 45. Після переговорів ще гривню вибили. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Так 50 + це чудово. Та і не по 30-35 ми здали. Ідуть свята. Сім'ї кормити треба. Колектив вирішив що 46 це прийнятна ціна. І ми здали мед.

 

 

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, northern wolf сказал:

Так 50 + це чудово. Та і не по 30-35 ми здали. Ідуть свята. Сім'ї кормити треба. Колектив вирішив що 46 це прийнятна ціна. І ми здали мед.

 

 

 

Даже ті хто почав після 35 грн сдавать нормально поступили , їх уже було тільки четверта частина від сдавших у нас раніше 

Якби всі так починали , то можливо і Ви б сдали зараз по 55 грн 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Сергей Тюркин сказал:

  :ay:..та ну. +2 . спорим дальше. :umora:

Не пишите такого. а то у Асалтана голова болеть будет. нужно хоть немного жалеть наших экспортёров. 

Так він сам ще в серпні прогнозував, що пік ціни буде в середині грудня на цей рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, asaltan сказал:

Чому ж тоді слово дослідження Ви взяли в лапки. Це вказує на Ваше зневажливе відношення до цих досліджень.:IMHO:

А чи не маю я права сумніватись в дослідженнях, проведених ким-небудь? Чи повинен я сліпо довіряти своїм "партнерам" по бізнесу (зверніть увагу - знову в лапках, мабуть я їх зневажаю, як думаєте?), якщо надана ними інформація мене не задовольняє? 

От Ви, наприклад, довіряєтесь інформації від пасічників беззастережно?

Я ж не взяв слово аналітик в лапки... І тим самим засумнівався в їх особистісних якостях. 

Так що Ваша ремарка про цуцика то  лише Ваше трактування... (маєте на те право)

;)

  • Подобається 3
  • Дякую 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Сергей 2014 сказал:

Так він сам ще в серпні прогнозував, що пік ціни буде в середині грудня на цей рік.

Только ему тогда цена в 30 гр  представлялась ПИКОМ .. а тут вдруг уже не пик а пшик ..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

По таких умовах може бути ціна і 55. :) А потім бігають по форумах та соцмережах із криками "обережно, шахраї!". 

ШАХРАИВ НЕТ ЕСТЬ ПЕРЕКУПЫ КОТОРЫЕ ХОТИТ ЗАРАБОТАТЬ НА ПАСЕЧНИКЕ ЗА ПАРУ ДНЕИ СТОЛЬКО СКОЛЬКО ПАСЕЧНИК ЗА ГОД

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, ромео сказал:

 

Я ж не взяв слово аналітик в лапки... І тим самим засумнівався в їх особистісних якостях. 

 

 

Так я бы как раз слово Аналитик и брал бы в скобки. то что пчеловода развести на дешёвый мёд то это их работа. но то как можно было за пол цены вывезти мёд из Украины в неурожайный год в мире здесь можно как минимум засомневаться в аналитических способностях .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 минут назад, Сергей 2014 сказал:

Так він сам ще в серпні прогнозував, що пік ціни буде в середині грудня на цей рік.

Та ладно, саме апетит в закупках лише з'явився, все цікаве попереду.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Та ладно, саме апетит в закупках лише з'явився, все цікаве попереду.

Теперь главное,чтобы аппетит к августу не пропал.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Сергей Тюркин сказал:

Так я бы как раз слово Аналитик и брал бы в скобки. то что пчеловода развести на дешёвый мёд то это их работа. но то как можно было за пол цены вывезти мёд из Украины в неурожайный год в мире здесь можно как минимум засомневаться в аналитических способностях .

Да и в умственных тоже:IMHO1:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Стахановский сказал:

Теперь главное,чтобы аппетит к августу не пропал.

На август загадывать немного рановато. но если ничего сверх естественного не произойдёт то в августе будет жор.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Сергей Тюркин сказал:

На август загадывать немного рановато. но если ничего сверх естественного не произойдёт то в августе будет жор.

Цей рік уже у кінці червня було понятно що меду недобор буде , коли на півдні почали писать про цвітіння соняху на дві неділі пізніше 

Хотя не знаю як у Вас ну у мене,  якщо сонях зацвітає на 10 днів пізніше , то це 100% мінус третина , перевірино роками

Тому що перша качка це майже половина урожаю , і від сроків цвітіння залежить чи вона буде 

Сонях може цвісти і до зими, хоть сотні гектарів ,  тільки толку після 5 августа уже нема , а от на десять днів раніше то це :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, AVA сказав:

Цей рік уже у кінці червня було понятно що меду недобор буде , коли на півдні почали писать про цвітіння соняху на дві неділі пізніше 

Хотя не знаю як у Вас ну у мене,  якщо сонях зацвітає на 10 днів пізніше , то це 100% мінус третина , перевірино роками

Тому що перша качка це майже половина урожаю , і від сроків цвітіння залежить чи вона буде 

Сонях може цвісти і до зими, хоть сотні гектарів ,  тільки толку після 5 августа уже нема , а от на десять днів раніше то це :ay:

Крім того що пізніше цвів, він ще й поганий був. Як казав знайомий агроном:"над дорогою ще більш-менш, а чим ближче до середини поля, тим гірший", теж саме кукурудза - сказалась відсутність вологи. Черкаська область якщо шо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Petrovich 63 сказав:

А підкажіть будь ласка де на форумі хоч один заготівельник надав інформацію по якій ціні і на яких умовах він приймає мед.

Продавайте мед напряму, експортерам: нам (Меганом-АП), Гера, Асканія-Пак... Вони регулярно публікують свої заготівельні ціни в форумі "На Точку". Не шукайте безвідповідальних заготівельників!:az:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні продав мед 45 грн\кг 3 т.

Скоріш за все весною ціна буде вище, але життя диктує свої умови...

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...