Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

9 годин тому, Mihail-ves сказав:

Без аналізів та інших приколів.

У цьому році,майже не чув про антібіотік і все інше.В одну мить усі зупинились птицю пропоювати....Бояться заготівельники разводом займатись,а то і зовсім можно без меду залишитись.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

А деньги скахать где лежат? Адрес,место сколько?:umora:

Было бы чему там лежать. Вы ведь и количество бочек расписали и цену указали так что ваше сколько должно быть без вопроса.. Я не пойму Вы или с конкретного будуна или у Вас конкретный склероз ? Вы совсем не контролируете то что пишите.  регулярно сами себе противоречите.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, medhon сказал:

Нема мені чого робити і я буду листати все що ви писали і десь там може комусь писали "колега дзвонив"! В коментарях на мої повідомлення ви жодного разу ні про якого "колегу" не згадували. До того ж, ВИ особисто просили мене, від свого імені, а не "колеги", скинути вам контакти ОПТ МЕДУ. І я скинув ВАМ, а не "колезі". І саме ВИ, а не міфічний "колега" безапеляційно заявляли що ОПТ МЕД "назвали цену в 44 потолок,а может и 43. СМОТРЯ КАКОЙ ОБЬЕМ", в той час як вони продовжують давати по 45 як і обіцяли. І ваші тупі з'їзди на "колегу" викликають тільки іронію. Відчуваю, що доведеться вам міняти нік на форумі (може вже й не вперше), бо серйозно вас тепер навряд чи тут  будуть сприймати ;)

 

Да, здесь немифический "коллега",  здесь раздвоение личности :wave: "За рулем", то Егор, то "коллега":umora: Сменщик:rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, ЕГОР ВИННИЦА сказал:

Причин 2 , первая он был на отдыхе, вторая , им бы в машину всё не влезло

А чого не влізло? Машинка маловата? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Теж помітив, що якось заготівельники стали довірливими, про повернення в разі виявлення ... ,мову не вели. Думаю тут щонайменше два  фактори: впевненість , що мед "впишеться" в показники (здавали не вперше ) і друге-отримувачі стали більш лояльними до нашого меду і не лякають наших експортерів утілізаціею. Дуже схоже на базарь в райцентрі-коли якоїсь продукції (наприклад-сиру) не докупишся(неодноразово) то рідше куштують і менший час думають- чи купувати. Наш заготовач казав виробникам(нам) що меду в цьому році менше тільки в нас, інші здають в тих же кількостях. Схоже помилився або свідомо вводив в оману. Як це политкорректно кажуть нині- лукавить. 

То як, мед ще здають,  ще залишився? Скільки там перетнуло кордон? Буде новий рекорд продаж?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я сьогодні здав по 46.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, ромео сказал:

А чого не влізло? Машинка маловата? :hmm:

Мабуть Газелька 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, northern wolf сказал:

Я сьогодні здав по 46.

Какой обьем? И какая фирма закупщик?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, ЕГОР ВИННИЦА сказав:

А деньги скахать где лежат? Адрес,место сколько?:umora:

Хвото пасіки:umora:?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Сергей Тюркин сказав:

Было бы чему там лежать. Вы ведь и количество бочек расписали и цену указали так что ваше сколько должно быть без вопроса.. Я не пойму Вы или с конкретного будуна или у Вас конкретный склероз ? Вы совсем не контролируете то что пишите.  регулярно сами себе противоречите.

Зняли з язику...:ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Алексей- сказав:

Какой обьем? И какая фирма закупщик?

На гурт 16 тон. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Ёрик сказал:

У цьому році,майже не чув про антібіотік і все інше.В одну мить усі зупинились птицю пропоювати....Бояться заготівельники разводом займатись,а то і зовсім можно без меду залишитись.

Коли мед закінчується, а до нового врожаю більше 6 місяців, то треба чимось торгувати. Так що про антибіотик вже не йде мова. Думаю будуть брати все що на мед схоже та в любій тарі. Дифіцит робить свою справу.

Мої знайомі бджолярі всі вже здались хто ще по 32, а хто по 40. 

Я ще чекаю, бо інтересне ціноутворення в цьому році. По даним експортерів по їх контрактах вже вони працюють в нуль, а ціна росте.

До нас в Харківську обл. заготівельних готовий їхати з Дніпра і дає більше 45. Цікавеньке щось далі намічається. Мабуть все ж таки в цьому році побачимо рекорд оптової ціни на мед. А як же контракти??? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, ромео сказав:

А чого не влізло? Машинка маловата? :hmm:

меду забагато

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Юрец сказал:

А як же контракти??? 

перепишуть... десь підітруть... десь підмалюють... 

ми ж українці...

в нас все проZоRо...

:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Юрец сказал:

А як же контракти??? 

Цена в контрактах, медленно растет вместе с ценой закупки;) Думай... Те! 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, Юрец сказал:

Коли мед закінчується, а до нового врожаю більше 6 місяців, то треба чимось торгувати. Так що про антибіотик вже не йде мова. Думаю будуть брати все що на мед схоже та в любій тарі. Дифіцит робить свою справу.

Мої знайомі бджолярі всі вже здались хто ще по 32, а хто по 40. 

Я ще чекаю, бо інтересне ціноутворення в цьому році. По даним експортерів по їх контрактах вже вони працюють в нуль, а ціна росте.

До нас в Харківську обл. заготівельних готовий їхати з Дніпра і дає більше 45. Цікавеньке щось далі намічається. Мабуть все ж таки в цьому році побачимо рекорд оптової ціни на мед. А як же контракти??? 

В цьому році ні а от в 2021 багато чого може бути, якщо рекорди в грн. будувати.

Рекорд 2018 р. був 52-54 грн. при курсі євро 35.6.

На сьогодні курс євро ледь перетнув 34.1 поки.  Тому думаю рекорди в грн. можна отримати по ціні контрактів початку осені 2017 р. при курсі євро 35-36 грн.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Артем Сергеев сказал:

Цена в контрактах, медленно растет вместе с ценой закупки;) Думай... Те! 

І скільки відсотків повинні думати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

І скільки відсотків повинні думати.

А почему "должны"? Я никого не принуждаю. Это как :frusty:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Артем Сергеев сказал:

А почему "должны"? Я никого не принуждаю. Это как :frusty:

Просто на сьогодні цифра пасічників, які не здали мед наближається до 20%. Думаю на 2021 р. за грудень буде вже менше цієї цифри.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Wladimir_K сказал:

Просто на сьогодні цифра пасічників, які не здали мед наближається до 20%. Думаю на 2021 р. за грудень буде вже менше цієї цифри.

Будем надеяться, что в 2021 станет побольше "ждунов" и цена тоже;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Артем Сергеев сказал:

Будем надеяться, что в 2021 станет побольше "ждунов" и цена тоже;)

У нас країна крайнощів і вже так зрозуміло, що в серпні меду дешевого не буде від слова взагалі.

До речі нас тут активно читають і як експортери так і імпортери не кажучи про заготовачів.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сегодня узнал что у нас уже цена 44 гриваса

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

До речі нас тут активно читають і як експортери так і імпортери не кажучи про заготовачів.

Не тільки читають, а й пишуть, прикидаючись пасічниками. Лякають ціною 30 в січні. ;) 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Wladimir_K сказал:

У нас країна крайнощів і вже так зрозуміло, що в серпні меду дешевого не буде від слова взагалі.

Особливо, якщо ціна доповзе до психологічно важливої цифри "50".

В серпні здати не те що по 33, а й по 37 знайдеться небагато...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Все закончился мой мед осталось только до весны на розницу.... :hi:Желаю всем дождаться своей цены и к ней еще + 2 грн.!:af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...