Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

8 хвилин тому, Valik740 сказав:

В нашій місцевості ріпак зацвітає на 1 травня +-2дні ,  яблуні(сади) також на 1 травня зацвітають.  Саме в цю дату вже багато років , закон

Сади ще навіть непочали рух на розвиток, ріпак сидить, при землі в розетці, в суботу їхав понад полем, в нас сади накриваються ріпаком, після половини цвітіння садів. :hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 минут назад, uam_63 сказал:

А на нормальне виділення він виходить на серидині цьвітіння тобто числа 20 .

Думаю цього року пізніше 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 минут назад, Wladimir_K сказал:

По меду ріпаку у мене є сумнів, що його вистачить на експорт, хоч там скільки не думали експортери. По перше його цього року менше ніж завжди є, а по друге внутрішній ринок зараз очікує свіжого меду і попит наростає з кожним днем.

Вчера мотался со Щорса на Нежин - увидел только одно поле гектар на 100 с рапсом . Возле моего точка было поле на 60 га с рапсом . Было ....  вымерз . Вчера передисковали . Все звонят - спрашуют где можно поставить на рапс пчел , а его нету .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, uam_63 сказал:

А на нормальне виділення він виходить на серидині цьвітіння тобто числа 20 .

Думаю это связано с тем что в начале цветения семьи ещё слабые,а в середине появляется много летной пчелы. В прошлый год были привесы даже по 7кг в день,вот тогда я размечтался,но погода умножила на 0 мои надежды. Но всё же 5 кг на круг качнул и не кормил хотя бы.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 12.04.2021 в 09:33, цыганок сказал:

Вчера мотался со Щорса на Нежин - увидел только одно поле гектар на 100 с рапсом . Возле моего точка было поле на 60 га с рапсом . Было ....  вымерз . Вчера передисковали . Все звонят - спрашуют где можно поставить на рапс пчел , а его нету .

Рома, есть озимый рапс в раене Шкробово 70га, Суничне-Попельня 80га, Радвино-Щокоть 125га 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.04.2021 в 16:42, siverit сказал:

Рома, есть озимый рапс в раене Шкробово 70га, Суничне-Попельня 80га, Радвино-Щокоть 125га 

Дима спасибо за информацию . Буду иметь в виду .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

сегодня пришла очередная СМС:   от 55 гр. за кг. от 500 кг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Еникиой сказав:

сегодня пришла очередная СМС:   от 55 гр. за кг. от 500 кг

 Два тижні тому дзвонив в "опт-мед", озвучили ціну в 54 грн. На моє запитання чи не планують піднімати  ціну і якщо шо, то я передзвоню пізніше,  знервований дещо голос сказав, що "ні, це остання ціна, я взагалі припиняю до нового урожаю закупки!". На моє уточнююче запитання "так що, взагалі не варто через два тижні дзвонити?", ще більш знервовано голос сказав що "не треба навіть дзвонити!" :umora:) Хз, а тут люди закупляють і навіть ціну піднімають:dntknw:. От тепер думаю, може таки варто подзвонити в опт-мед, чи в них криза і грошей нема, а може надіялися шо за місяць повалить урожай з рапса:dntknw:. Та тільки шось не дуже втішний розклад виходить. Бо весна іде, красу несе, та тільки бджола через таку "красу-погоду"  нікуди не йде, і нічого не несе.:(

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, medhon сказал:

 Два тижні тому дзвонив в "опт-мед", озвучили ціну в 54 грн. На моє запитання чи не планують піднімати  ціну і якщо шо, то я передзвоню пізніше,  знервований дещо голос сказав, що "ні, це остання ціна, я взагалі припиняю до нового урожаю закупки!". На моє уточнююче запитання "так що, взагалі не варто через два тижні дзвонити?", ще більш знервовано голос сказав що "не треба навіть дзвонити!" :umora:) Хз, а тут люди закупляють і навіть ціну піднімають:dntknw:. От тепер думаю, може таки варто подзвонити в опт-мед, чи в них криза і грошей нема, а може надіялися шо за місяць повалить урожай з рапса:dntknw:. Та тільки шось не дуже втішний розклад виходить. Бо весна іде, красу несе, та тільки бджола через таку "красу-погоду"  нікуди не йде, і нічого не несе.:(

Однозначно варто.

Тут ріпак на підході і наступної "магічної цифри" ціна ніяк не складеться.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, medhon сказав:

..... а може надіялися шо за місяць повалить урожай з рапса:dntknw:. Та тільки шось не дуже втішний розклад виходить. Бо весна іде, красу несе, та тільки бджола через таку "красу-погоду"  нікуди не йде, і нічого не несе.:(

а якщо не повалить то кому більше проблем експортеру?, сумніваюсь :IMHO:скаже як в тому анекдоті  про лисицю :umora:  "не відпало то не дуже і хотілось"  а от пасічникам в яких резерв для дотування бджілок вичерпується придеться сахарок купляти:hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12.04.2021 в 08:58, Valik740 сказав:

В нашій місцевості ріпак зацвітає на 1 травня +-2дні ,  яблуні(сади) також на 1 травня зацвітають.  Саме в цю дату вже багато років , закон

Сьогодні цікавився у колеги, в нього рапс під носом, казав пісьля того як зішов сніг вже 4 рази "стрекоза" бігала, ще не вечір:umora: будуть ще кропити хоч і так зеленючий ....

я про те що на термін цвітіння може вплинути як погода так і інтенсивність підживлень

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Николай S сказал:

Сьогодні цікавився у колеги, в нього рапс під носом, казав пісьля того як зішов сніг вже 4 рази "стрекоза" бігала, ще не вечір:umora: будуть ще кропити хоч і так зеленючий ....

я про те що на термін цвітіння може вплинути як погода так і інтенсивність підживлень

2019   в 20 числах квітня якраз на пасху  садили на перельоті кукурузу ..... Вся льотна лягла  на  третьому точку,   Видовище не для слабонервових...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

Народ вже перший мед качає. Це Вам не ...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

 

Народ вже перший мед качає. Це Вам не ...

Видно "підсніжниковий" викачав, прийшла черга "вербового.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, Николай S сказал:

Сьогодні цікавився у колеги, в нього рапс під носом, казав пісьля того як зішов сніг вже 4 рази "стрекоза" бігала, ще не вечір:umora: будуть ще кропити хоч і так зеленючий ....

я про те що на термін цвітіння може вплинути як погода так і інтенсивність підживлень

 Вони докропляться до того ,що бджоли на ріпак не літатимуть

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Stol сказал:

 Вони докропляться до того ,що бджоли на ріпак не літатимуть

Їм ті бджоли до одного місця,якби вони їм були потрібні то таким дебілізмом би не займалися. 

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Stol сказал:

Вони докропляться до того ,що бджоли на ріпак не літатимуть

Да не нужны рапсу и подсолнуху ваши пчелы.Вы застряли в совдепии лет 60-70 назад.Что рапс ,что подсолнух гибриды и им опыление до лампочки и это проверено практикой.Ну не повышают ваши пчелы урожайность гибридных культур.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Иван Иваныч сказав:

Да не нужны рапсу и подсолнуху ваши пчелы.Вы застряли в совдепии лет 60-70 назад.Что рапс ,что подсолнух гибриды и им опыление до лампочки и это проверено практикой.Ну не повышают ваши пчелы урожайность гибридных культур.

Провірено ким, вами, не смішіть мої тапочки. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Ворон сказал:

Провірено ким, вами, не смішіть мої тапочки. :umora:

В отличии от вас ,вокруг меня не огороды а тыс га посевных площадей.У вас пай до 2 га,а у нас 9-11 га..так что на тапочки веревку чтобы не спадали ,а кто с кого смеется еще посмотреть надо:umora:

У нас паевых больше,чем вы со своими пчелками заработаете:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Иван Иваныч сказав:

В отличии от вас ,вокруг меня не огороды а тыс га посевных площадей.У вас пай до 2 га,а у нас 9-11 га..так что на тапочки веревку чтобы не спадали ,а кто с кого смеется еще посмотреть надо:umora:

У нас паевых больше,чем вы со своими пчелками заработаете:umora:

Не привик рахувати чужих грошей, а скільки зароблю, все моє, в нас чорнозем, ане пісок. :umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Иван Иваныч сказал:

В отличии от вас ,вокруг меня не огороды а тыс га посевных площадей.У вас пай до 2 га,а у нас 9-11 га..так что на тапочки веревку чтобы не спадали ,а кто с кого смеется еще посмотреть надо:umora:

У нас паевых больше,чем вы со своими пчелками заработаете:umora:

9.. 11 га ніяк неперекрие 152 відра підмору

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Иван Иваныч сказал:

Да не нужны рапсу и подсолнуху ваши пчелы.Вы застряли в совдепии лет 60-70 назад.Что рапс ,что подсолнух гибриды и им опыление до лампочки и это проверено практикой.Ну не повышают ваши пчелы урожайность гибридных культур.

     Сумно,що ви не можете  пригадати ,що   бджоли  на  ріпак літають  збирати  нектар

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Первый раз слышу что гибриды не нуждаются в опылении,японцы и китайцы дроны разрабатывают для опыления,а тут гибриды...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 минут назад, Stol сказал:

     Сумно,що ви не можете  пригадати ,що   бджоли  на  ріпак літають  збирати  нектар

Печально то ,что каждый думает только за свою выгоду.Вот ,что печально,а надо наверно думать о взаимовыгодности.Вы думаете  только за себя и хотите,чтобы те кто засевает поля подстраивались под вас ,они в свою очередь думают как от вас избавиться,чтобы не мешали им .В итоге теряют обе стороны.Посмотрите по сторонам и увидите свою копию во всех делах.Сегодня урвать любой ценой,обмануть ,принудить,и все ради чего ,да ради денег.С таким подходом уже с протянутой рукой по миру бегаем,потому как развалили все

Ведь по факту пчеловоды не могу назвать цену на свой мед,Пчеловодам все  мало не зависимо от цены.С другой стороны ну точно такие же по образу и подобию и им тоже мало.Ни кто не знает сколько хватит.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Иван Иваныч сказал:

Печально то ,что каждый думает только за свою выгоду.Вот ,что печально,а надо наверно думать о взаимовыгодности.Вы думаете  только за себя и хотите,чтобы те кто засевает поля подстраивались под вас ,они в свою очередь думают как от вас избавиться,чтобы не мешали им .В итоге теряют обе стороны.Посмотрите по сторонам и увидите свою копию во всех делах.Сегодня урвать любой ценой,обмануть ,принудить,и все ради чего ,да ради денег.С таким подходом уже с протянутой рукой по миру бегаем,потому как развалили все

 

ИИ .  я не могу понять . Вас на исповедь потянуло ?  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...