Перейти к содержанию

Почём нынче мёд / ціна на мед / ціна меду


Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Мико сказал:

 

У блогеров - пчеловодов за 5-10 лет не набрать столько 

На днях один известный пчелоблогер сказал, что звработал на машину, если я его правильно понял.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Макарыч57 сказал:

На днях один известный пчелоблогер сказал, что звработал на машину, если я его правильно понял.

А я знаю одного известного пчелоблохера он просра... замену автомобиля в этом сезоне, после неудачной продажи меда. 
я его правильно понял

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Макарыч57 сказав:

На днях один известный пчелоблогер сказал, что звработал на машину, если я его правильно понял.

Горбом и руками, конечно, заработал. Но не блогерством. :IMHO:

Хотя, с другой стороны, блогерство помогает продавать маток больше и дороже. :)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Макарыч57 сказал:

На днях один известный пчелоблогер сказал, что звработал на машину, если я его правильно понял.

Що тут говорити бджільницво вигідний бізнес і пора вже нормально розширятися, а там до меду по 3 дол. буде зовсім недалеко.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Wladimir_K сказал:

Що тут говорити бджільницво вигідний бізнес і пора вже нормально розширятися, а там до меду по 3 дол. буде зовсім недалеко.

Вы, наверное сокращаете свою.....

;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, mits сказал:

Вы, наверное сокращаете свою.....

;)

Я не можу оминути загальнонаціональну тенденцію чи то традицію  до розширення, адже однозначно потрібно - розбагатіти. 

Мед здав по запланованій ціні, тепер чекаю медозбору з ріпаку, щою здати те ж по запланованій ціні. Що тут казати одна "планова економіка", а ще забув обов'язково ще додам пару сотень на дотацію.

Розширяємося ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Врятувати пасіку від розширення може лише гарна ціна на пакети.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Wladimir_K сказал:

Я не можу оминути загальнонаціональну тенденцію до розширення, адже однозначно потрібно розбагатіти. 

Мед здав по запланованій ціні, тепер чекаю медозбору з ріпаку, що здати те ж по запланованій ціні. Що тут казати одна "планова економіка", а ще забув обов'язково ще додам пару сотень на дотацію.

А я, акцию жду. Ввиду семейных обстоятельств, в прошлом году, чуть не погубил пасеку. Сейчас жалею, что пчёлосемей на акцию мало. Росширятся, однозначно придётся и буду.

 

2 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Врятувати пасіку від розширення може лише гарна ціна на пакети.

Да ни кто, в этом году, дёшево пчёл не продаст.:IMHO1:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, mits сказал:

А я, акцию жду. Ввиду семейных обстоятельств, в прошлом году, чуть не погубил пасеку. Сейчас жалею, что пчёлосемей на акцию мало. Росширятся, однозначно придётся и буду.

 

Да ни кто, в этом году, дёшево пчёл не продаст.:IMHO1:

Та тут ще віра кругом ...

Тому купа оголошень куплю пакет по 600-700, а мед по 60 продам.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Wladimir_K сказал:

Та тут ще віра кругом ...

Тому купа оголошень куплю пакет по 600-700, а мед по 60 продам.

Я бы тоже, по такой цене купил.....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

40 минут назад, Wladimir_K сказал:

Я не можу оминути загальнонаціональну тенденцію чи то традицію  до розширення, адже однозначно потрібно - розбагатіти. 

Мед здав по запланованій ціні, тепер чекаю медозбору з ріпаку, щою здати те ж по запланованій ціні. Що тут казати одна "планова економіка", а ще забув обов'язково ще додам пару сотень на дотацію.

Розширяємося ....

Думаете после рипака будет падение?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

    0000000

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

И куда все пропали? 20 часов нет сообщений в теме. Пошли страусов с бизонами ловить или пасеки расширять?

Может конечно не в тему, в свете нескольких последних страниц, но какая актуальная цена на мед?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, slugger сказав:

И куда все пропали? 20 часов нет сообщений в теме. Пошли страусов с бизонами ловить или пасеки расширять?

Может конечно не в тему, в свете нескольких последних страниц, но какая актуальная цена на мед?

Ціна вже не цікавить, мед консервується до наступного сезону. Або прийдеться згодувати бджілкам, оскільки соняшнику не буде навіть для заготовки бджілкам в зиму. Ось така невесела картина по всій Миколаївській області. Буде другій рік неврожайний. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Mihail-ves сказал:

Ціна вже не цікавить, мед консервується до наступного сезону. Або прийдеться згодувати бджілкам, оскільки соняшнику не буде навіть для заготовки бджілкам в зиму. Ось така невесела картина по всій Миколаївській області. Буде другій рік неврожайний. 

Причина консервации меда в цене или для закормки пчел?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, slugger сказал:

И куда все пропали? 20 часов нет сообщений в теме. Пошли страусов с бизонами ловить или пасеки расширять?

Может конечно не в тему, в свете нескольких последних страниц, но какая актуальная цена на мед?

Вже ціна меду не є актуальною, всі на  пакети ціну пробивають. 

Та й обльоти почалися, яка вже тоді ціна ....

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

28 хвилин тому, slugger сказав:

Причина консервации меда в цене или для закормки пчел?

Нема ціни,  немає і меду. Основна причина консервації.

Мені легше, а ось експортерам треба і працівників консервувати та і завод також. "Скупий платить дважди" це до експортерів..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Мені легше, а ось експортерам треба і працівників консервувати та і завод також.

Дякую за співчуття! 

Наше алаверди: якщо бджоли 2 сезони не носять мед, то може їх можна на цей час якось законсервувати?:hmm:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

56 минут назад, slugger сказал:

И куда все пропали? 20 часов нет сообщений в теме. Пошли страусов с бизонами ловить или пасеки расширять?

Может конечно не в тему, в свете нескольких последних страниц, но какая актуальная цена на мед?

Праздник всё-таки,у мужиков.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, asaltan сказав:

Дякую за співчуття! 

Наше алаверди: якщо бджоли 2 сезони не носять мед, то може їх можна на цей час якось законсервувати?:hmm:

Можна законсервувати бджілок на вивод маток, та продажу пакетами. І в тому і в тому випадку можна отримати майже те, що продати мед менше чим 1.5 долара. Що і буду робити цього сезону. Зараз вже отримав замовлення на маток у вартості половини меду (що на складі) по ціні 50ГРн/кг, і це ще зовсім не сезон.

А що Ви будете робити?

Чи відійдете від картельної змови, чи підете з торбою по світу?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Mihail-ves сказав:

Ціна вже не цікавить, мед консервується до наступного сезону. Або прийдеться згодувати бджілкам, оскільки соняшнику не буде навіть для заготовки бджілкам в зиму. Ось така невесела картина по всій Миколаївській області. Буде другій рік неврожайний. 

Чом такі настрої,через суху зиму? у нас на Харківщині теж сумніви беруть,що за зиму груда від оранки розкисне!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 хвилини тому, Mihail-ves сказав:

А що Ви будете робити?,

1. Підемо у відпустку.

Цитата

Чи відійдете від картельної змови?

2. Немає ніякої картельної змови.

Цитата

чи підете з торбою по світу?

3. Нас і тут непогано годують.:hi:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Поясните мне,кто в курсе и в теме.. Если это не военная тайна.. Женя Рудь говорит, у них мед по 4,2 евро на опте... Почему наш мед такой дешевый? Его ж в Германию тоже везут.. Или не такой он уж и дешевый?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, asaltan сказав:

3. Нас і тут непогано годують.:hi:

З кожним роком все гірше "годують",:umora: тому пора шити торбу, а палицю на плечі знайдете в посадках:umora:

 

23 хвилини тому, ГЕО-ГРАФ сказав:

Чом такі настрої,через суху зиму? у нас на Харківщині теж сумніви беруть,що за зиму груда від оранки розкисне!

Трішки поїздив по нашій області і зелені поля показали що треба або мед притримати, або потім купляти цукор. Вирішив притримати мед.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Triton сказал:

Поясните мне,кто в курсе и в теме.. Если это не военная тайна.. Женя Рудь говорит, у них мед по 4,2 евро на опте... Почему наш мед такой дешевый? Его ж в Германию тоже везут.. Или не такой он уж и дешевый?

значит так: мед наш технический, никому там ненужный,там и своего навалом, много всякого гмо в меде и т.д и т.п...

немцы просто ценят свой продукт,по этому такая и цена, хотя когда привозят наш мед и мешают с их медом,то почему то он приобретает немецкое гражданство и происхождение. очколас всех Аргентиной пугал,что там она весь мир медом дешевым заливает пока ему с Аргентины не ответили что стоит их мед и по году, и по 2, и по 3, пока цена не устраивает самих пчеловодов,а у нас как, не успела пенка на меде усесться, уже бегут с пеной у рта сдавать,что б с 25грн до 15 не упало

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Присоединяйтесь к обсуждению

Вы можете написать сейчас и зарегистрироваться позже. Если у вас есть аккаунт, авторизуйтесь, чтобы опубликовать от имени своего аккаунта.

Гость
Ответить в этой теме...

×   Вставлено с форматированием.   Вставить как обычный текст

  Разрешено использовать не более 75 эмодзи.

×   Ваша ссылка была автоматически встроена.   Отображать как обычную ссылку

×   Ваш предыдущий контент был восстановлен.   Очистить редактор

×   Вы не можете вставлять изображения напрямую. Загружайте или вставляйте изображения по ссылке.

×
×
  • Создать...