Jump to content

Останні акорди у підготовці до зимівлі.

Recommended Posts

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

А препарат то якої назви скіфовський?

Бо я один раз обробив біпіном порорамочно з Росинки після полосок і на цьому й завершив Останній акорд. :dntknw:

біпін фірма скіф,хоча можна попасти на підробку

• Like 1

Скіфа щось немає цього року, взяв Апимітрин, завтра подивлюсь наслідки проливу сімей

• Like 2

5 годин тому, wwlo сказав:

біпін фірма скіф,хоча можна попасти на підробку

Так, тож обов'язково потрібно перевіряти.:IMHO:

• Like 1

Цікава думка, чи получится щось з даної сім'ї?

Ловлю себе на думці, що ці останні акорди все звучать та звучать. Вже сьогодні фінально об'єднав нуки із сім' ями, подумалося - ось воно, більше до весни можна не дивитися. А ні. Потрібно ще пересадити попарно в лежаках сім'ї. А там ще щось знайдеться. 

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

1 час назад, Sanich сказал:

Ловлю себе на думці, що ці останні акорди все звучать та звучать. Вже сьогодні фінально об'єднав нуки із сім' ями, подумалося - ось воно, більше до весни можна не дивитися. А ні. Потрібно ще пересадити попарно в лежаках сім'ї. А там ще щось знайдеться. 

Остані акорди плавно перейдуть, в різдвяні подарунки у видгляді канаді :).

• Like 3

1 година тому, Женя Циба сказав:

Жодного разу не клав канді - завжди зимую на повномедних або майже повномедних рамках. 

• Like 6

1 час назад, Sanich сказал:

Жодного разу не клав канді - завжди зимую на повномедних або майже повномедних рамках. 

Я мав на увазі не Вас,а образно,що розмови в темі від останіх акордів,плавно перейдуть в зимові акорди.

• Like 1

2 години тому, Женя Циба сказав:

Мабуть для таких роликів потрібно буде відкривати окрему тему, що б пасічники  старої закалки не псували собі нерви випадковим переглядом тих шедеврів

ромео  візміть до уваги   :umora:

• Like 2
  • Haha 5

В 08.11.2020 в 01:43, ДобровоЛ сказал:

Так, тож обов'язково потрібно перевіряти.:IMHO:

Яким чином перевірите? Можливо  краще не купляти в ненадійних продавців.

• Like 1

1 година тому, Пахомич сказав:

завжди перевіряти хіміопрепарати на одній сімї.це як проба на пеніциллін або другі антибіотики перед курсом лікуванння

• Like 2
  • Thanks 1

2 часа назад, wwlo сказал:

завжди перевіряти хіміопрепарати на одній сімї.це як проба на пеніциллін або другі антибіотики перед курсом лікуванння

А це як практично зробить на пасікі 

• Confused 1

1 час назад, AVA сказал:

А це як практично зробить на пасікі 

Обработать 1 семью. Если всё нормально - обрабатываем остальных, если семья высыпалась - даём в дыню продавану препарата и ищем другого продавана. Как то так.

• Like 1

Тільки що, Пахомич сказав:

Експериментально на одній-двох сім'ях, навіть купуючи й у перевірених продавців.:IMHO:

• Like 1

11 годин тому, Пахомич сказав:

а що на продавцю написано ,що він ненадійний?

• Like 1

В 08.11.2020 в 19:58, Женя Циба сказал:

Ех, Женя...;)

http://tochok.info/topic/13340-наші-ляпи/page/9/?tab=comments#comment-694738

• Haha 2

42 минуты назад, ромео сказал:

Телефон хай йому грець  :).

• Like 1
  • Haha 4

10 часов назад, Женя Циба сказал:

Телефон хай йому грець  :).

Отмените подстановку и таких проблем не будет. За-то появятся другие ;(

• Like 2

Щось в цій темі дуже тихо,карнікомани давайте діліться інформацією, тема постійно має бути в топі. Недавно передивився останній раз в цьому році своїх бджілок. Позжимав дужче гнізда, і поставив по боках заставні з пінопласту. В тих сім’ях що був розплід вже нічого немає, навіть не дивлячись на те,що ще недавно несли пилок із свиріпи яка цвіте по озимому ріпаку. Пізні відводки були стартонули, але не критично, зараз вже виходить останній розплід. На мій погляд в мене в цьому році в зиму йдуть дещо слабшими аніж минулого року. Сказалось посушлива осінь, і відсутність в нормальній кількості пилку. Але критичного нічого немає, підійшли до зими стабільно і хорошої сили. Деякі сім’ї не втримався і пересадив у нові вулики із турецькими днами. Весною вся пасіка буде пересадженна у нові вулики. Вчора всі сім’ї, на яких світило гарно сонечко, дружно літали, навіть деякі прилітали з пилком. 

• Like 4

2 часа назад, Укроп сказал:

Щось в цій темі дуже тихо,карнікомани давайте діліться інформацією, тема постійно має бути в топі. Недавно передивився останній раз в цьому році своїх бджілок. Позжимав дужче гнізда, і поставив по боках заставні з пінопласту. В тих сім’ях що був розплід вже нічого немає, навіть не дивлячись на те,що ще недавно несли пилок із свиріпи яка цвіте по озимому ріпаку. Пізні відводки були стартонули, але не критично, зараз вже виходить останній розплід. На мій погляд в мене в цьому році в зиму йдуть дещо слабшими аніж минулого року. Сказалось посушлива осінь, і відсутність в нормальній кількості пилку. Але критичного нічого немає, підійшли до зими стабільно і хорошої сили. Деякі сім’ї не втримався і пересадив у нові вулики із турецькими днами. Весною вся пасіка буде пересадженна у нові вулики. Вчора всі сім’ї, на яких світило гарно сонечко, дружно літали, навіть деякі прилітали з пилком. 

Мои тоже вчера насили пыльцу . Расплод есть но не много пчелы сидят в клубе . Ждал что матки И.О. засеют ,но дождался не от всех . Решил в изоляторы по две на зимоку . Если Бог даст то перезимуют .:hi:

• Like 2

• 9 months later...
08.11.2020 в 19:58, Женя Циба сказав:

Ні, я переконаний роками  прибічник повномедних запасів і зимового спокою бджіл . То - кандікоки й  мені жалко і їх нерозуміння і їхніх бджілок. :frusty:

А ось тема, яку зачепив @Олександр Коваль, мені до душі й якраз на часі. Правда, то ще не 'останні акорди' зимівлі, а , видно, лише  'перші'...

Олександре, а де полоски брали? Бо у нас в Броварах в пасічному магазині -150 гр. упаковка болгарського ''Варостопу''. А на фірмі 'Фарм', що навпроти АТП ,- 120. А брат їздив міняти віск і витопки у Боярку ,то придбав там у ''Київоблбджолопромі'' по 90 грн. :dntknw: А без ефективної попередньої  обробки полосками ''Варостоп'' обробіток лише  біпіном при відсутності розпплоду то досить ризиковано.:IMHO: Саме ''Варостоп'' болгарський - перевірений мною неодноразово. Вважаю байку про звичку кліща до препаратів простим фейком. Уявіть скільки поколінь кліща проходить від попердньої обробки до наступної ! Тому те звикання і вимоги до постійної зміни препаратів обробки - то чиста  видумка кабінетних 'пасічників'.:dntknw::IMHO:

5 годин тому, ДобровоЛ сказав:

Олександре, а де полоски брали? Бо у нас в Броварах в пасічному магазині -150 гр. упаковка болгарського ''Варостопу''. А на фірмі 'Фарм', що навпроти АТП ,- 120. А брат їздив міняти віск і витопки у Боярку ,то придбав там у ''Київоблбджолопромі'' по 90 грн. :dntknw: А без ефективної попередньої  обробки полосками ''Варостоп'' обробіток лише  біпіном при відсутності розпплоду то досить ризиковано.:IMHO: Саме ''Варостоп'' болгарський - перевірений мною неодноразово

в магазині брати - хіба поштучно :IMHO:, також спитайте в брата дату виробництва препарату, бо щось беруть сумніви мене. Якщо у Вас є бажання взяти з найсвіжішої партії за адекватну ціну, то однозначно і беззаперечно тільки в пана @Wladimir_K

• Like 1

5 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Ні, я переконаний роками  прибічник повномедних запасів і зимового спокою бджіл . То - кандікоки й  мені жалко і їх нерозуміння і їхніх бджілок. :frusty:

А ось тема, яку зачепив @Олександр Коваль, мені до душі й якраз на часі. Правда, то ще не 'останні акорди' зимівлі, а , видно, лише  'перші'...

Олександре, а де полоски брали? Бо у нас в Броварах в пасічному магазині -150 гр. упаковка болгарського ''Варостопу''. А на фірмі 'Фарм', що навпроти АТП ,- 120. А брат їздив міняти віск і витопки у Боярку ,то придбав там у ''Київоблбджолопромі'' по 90 грн. :dntknw: А без ефективної попередньої  обробки полосками ''Варостоп'' обробіток лише  біпіном при відсутності розпплоду то досить ризиковано.:IMHO: Саме ''Варостоп'' болгарський - перевірений мною неодноразово. Вважаю байку про звичку кліща до препаратів простим фейком. Уявіть скільки поколінь кліща проходить від попердньої обробки до наступної ! Тому те звикання і вимоги до постійної зміни препаратів обробки - то чиста  видумка кабінетних 'пасічників'.:dntknw::IMHO:

Суть в тому, що якщо не продати партію 04.2020 р. випуску зараз , то її можна непродати взагалі. Тому можуть подавати по будь-якій ціні, плюс на Вашому воску підняли бонус.

Якось так 

• Like 5

4 години тому, ДобровоЛ сказав:

Та не пусті ж. Але до зими то ще не достатньо. А сиропом пічкати дуже ж не хочеться... :ah::dntknw:

вчора бачив колегу, в поважних вже роках дядько, то каже, що тільки на соняху вже багато років. Але треба їх до того багато років тренувати. В вуликах розплід і бджоли начебто є, але я ще й профілактику в цьому році хочу спробувати в вигляді КАС. Те, як перезимували бджоли на пізньому соняху мені не дуже сподобалось - 50/50. Були такі вийшли в весну норм, а деякі взагалі обгадилися і посипались. Причину бачу в недостатній силі, нарощеній на зиму. Тобто вона сила та була, але якось швидко вона розтанула. Можливо, не було достатньо молодої бджоли, можливо нозема замучила або якість корму. Експеримент проводився на одному точку, на інших, де була закормка - все ОК

дощ йде з 03:00 й допоки. Дорожники працюють, незважаючи на опади й всі інші обставини

• Like 1

1 годину тому, Олександр Коваль сказав:

в магазині брати - хіба поштучно :IMHO:, також спитайте в брата дату виробництва препарату, бо щось беруть сумніви мене. Якщо у Вас є бажання взяти з найсвіжішої партії за адекватну ціну, то однозначно і беззаперечно тільки в пана @Wladimir_K

А в яку ціну у Володимира з дією до 22 року?:ah: