Jump to content

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Та у мене дочку на дистанційку відправили з вчорашнього дня.

На рахунок законодавчої бази. То є така стаття 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб

Колись говорили, це все херня, це все до ср@ки, аби були грошові знаки - ціна питання 200$, це як що людина захоче працювати.

18 хвилин тому, Seos сказав:

Ми все одно не переконаєм одне одного, тим більше, що особисто вас пізно переконувати - Ви вакциновані.

Не маю наміру вас переконувати. Просто вказую на огріхи в побудові логічних ланцюгів та причинно-наслідкових зв"язків у антиваксів. :dntknw: Тому що у них все побудовано на вірі та емоціях. 

18 хвилин тому, Seos сказав:

А ви впевнені, що вони вакциновані?:crazy: Я такого вакцинованого не одного знаю.

Мене це мало турбує, враховуючи, що я і дружина вакциновані, а син вже болів легкою формою. Ми, що могли, щоб зменшити ризики для нашої сім"ї - зробили. Наразі, для мене головне, що дитина буде ходити в школу, а віруючих нехай хтось інших виховує. 

• Like 1

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Мене це мало турбує, враховуючи, що я і дружина вакциновані, а син вже болів легкою формою. Ми, що могли, щоб зменшити ризики для нашої сім"ї - зробили. Наразі, для мене головне, що дитина буде ходити в школу, а віруючих нехай хтось інших виховує. 

Повірте мені, це тимчасово. Є інші причини, по яких буде дистанційне навчання.

1 час назад, Sanich сказал:

Хочу побачити хоч одне дослідження, де виявили, що будь-яка вакцина в світі провокує онкологію

Дослідження ніяких не бачив, але знайома дівчинка після вакцини померла. 

У вересні зробили прививку. На наступний день почалися дивні болі і припадки. Діагностували, діагностували...через пів року похоронили. 

12 років дитині було...

• Sad 2

15 минут назад, Wladimir_K сказал:

На рахунок законодавчої бази. То є така стаття 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб

Мабуть, не все так просто в правовому плані.

В мене питання до людей, що вакцинувалися: як називався документ, котрий ви підписували перед вакцинацією? Інформована добровільна згода чи інформована згода? 

Кому не важко, то відпишіться, будь ласка.

35 минут назад, Seos сказал:

Колись говорили, це все херня, це все до ср@ки, аби були грошові знаки - ціна питання 200$, це як що людина захоче працювати.

В нашій державі все можливо, але "гайки" з кожним разом планують закручувати більше. Хочуть кримінальну відповідальність прописати окремим законом за фальсифкацію.

Там цікава ситуація з нашими народними обранцями у них статус чиновників чи ні?

11 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Дослідження ніяких не бачив, але знайома дівчинка після вакцини померла. 

У вересні зробили прививку. На наступний день почалися дивні болі і припадки. Діагностували, діагностували...через пів року похоронили. 

12 років дитині було...

Це, скоріше, проблеми нашої медицини, а не вакцинації. :IMHO:

Крім того, я не дуже розумію від чого могли її вакцинувати в 12 років. 

• Like 1

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

В нашій державі все можливо, але "гайки" з кожним разом планують закручувати більше. Хочуть кримінальну відповідальність прописати окремим законом за фальсифкацію.

Ви наче з закордону приїхали і не знаєте нашої дійсності, хіба ціни виростуть.

4 минуты назад, Seos сказал:

Ви наче з закордону приїхали і не знаєте нашої дійсності, хіба ціни виростуть.

Глобально це все потрібно внести в електрону базу і у багатьох думаю не буде сильно великого бажання жорстко влетіти.. Хоча українську дійсність знаю досить добре.

1 минуту назад, Sanich сказал:

Крім того, я не дуже розумію від чого могли її вакцинувати в 12 років. 

Та шось стандартне було. Кололи всім. Мати її лікар, нікого не винила. 

44 минуты назад, Seos сказал:

За вас директор школи буде платити 200 долярчиків, чи все ж ви передасте естафету молодим і самі на пенсію?

2 часа назад, Sanich сказал:

А чому від вакцини має бути саме поганий ефект - може вона навпаки - пригнітила ріст пухлини? Може, взагалі, після неї потенція підвищується

Ні. Прививка дає навантаження на імунку. А пригнічує болячки саме імунка.

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Глобально це все потрібно внести в електрону базу і у багатьох думаю не буде сильно великого бажання. Хоча українську дійсність знаю досить добре

На сьогодні щеплення роблять по ФАПах в селах.. 200 зелених сільській фельшерці на стіл.. А вона офіційно вносить всіх вакцинованих до бази.

• Like 1

1 хвилину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Та шось стандартне було. Кололи всім. Мати її лікар, нікого не винила. 

Просто, згідно календаря вакцинації, в 12 років немає щеплень. Є в 6 і є в 14. Хіба що тоді був інший календар.

• Like 2

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

За вас директор школи буде платити 200 долярчиків, чи все ж ви передасте естафету молодим і самі на пенсію?

Сам не бідний, але поки думаю, що вигідніше, за три місяці заплатить в пенсійний за стаж чи двісті зелених за довідку.

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Просто, згідно календаря вакцинації, в 12 років немає щеплень. Є в 6 і є в 14. Хіба що тоді був інший календар.

Траплялось, що вчасно не зробили і робили пізнше, там в 9+ щось є, або від грипу

5 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Глобально це все потрібно внести в електрону базу і у багатьох думаю не буде сильно великого бажання. Хоча українську дійсність знаю досить добре.

В Германії медсетстра кільком сотням вколола фізрозчин замість вакцини і виплило то все випадково. Тому, ніякі реєстри не вирішать проблему - було б бажання. ;) 

3 минуты назад, SashaSM сказал:

Не дуже молоді за ті гроші хочуть йти працювати.

• Like 1
  • Thanks 1

1 хвилину тому, Seos сказав:

Траплялось, що вчасно не зробили і робили пізнше

В 12 років замість в 6? :blink:

3 минуты назад, Sanich сказал:

В Германії медсетстра кільком сотням вколола фізрозчин замість вакцини і виплило то все випадково. Тому, ніякі реєстри не вирішать проблему - було б бажання. ;) 

Не вирішать, але на скільки розумію непогані гроші платять бригадам, які вакцинують. І там щоб сертифікат виписати приймає участь як мінімум 2 працівника і однозначно ще когось з бригади потрібно залучити, плюс печатку ставить керівник закладу.

1 хвилину тому, Sanich сказав:

В 12 років замість в 6? :blink:

9+ папіломавірус проколюється

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Не дуже молоді за ті гроші хочуть йти працювати.

Якщо вчитель в далекому селі - то зараз вони тримаються за роботу зубами. При повному навантаженні з.п. від 10 тис., а якщо ще якісь суміщення, класи і т.д.. 

1 минуту назад, Sanich сказал:

Я не помню точно вік. Років 11-12... Ну може 13 було. На початку двухтисячних. Якщо розбираєтесь в календарях щеплень, то самому цікаво, шо там вкололи. Якщо цікаві подробності, то я попитаю. 

Но суть та ж сама. Стандартна ситуація. Стандартна прививка. Хоронили ранньою весною. 

3 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Не вирішать, але на скільки розумію непогані гроші платять бригадам, які вакцинують. І там щоб сертифікат виписати приймає участь як мінімум 2 працівника і однозначно ще когось з бригади потрібно залучити, плюс печатку ставить керівник закладу.

Було б бажання. :IMHO: 

7 минут назад, Seos сказал:

Сам не бідний, але поки думаю, що вигідніше, за три місяці заплатить в пенсійний за стаж чи двісті зелених за довідку.

А як же заява на столі

• Haha 1

Только что, Sanich сказал:

Було б бажання. :IMHO: 

Але ціна зросте за сертифікат.

• Sanich locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...