Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Seos сказав:

є інші варіанти.

Наприклад? 

Тільки що, Seos сказав:

добровільно на сумнівні експерименти я не підписуюсь.

Проблема в тому, що ви називаєте це - експериментом, тому що так сказали ініш антивакси на картинках та відео із соцмереж. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

Про онкологію, як сказав до прикладу, як про проблему, яка проявляється в довгострокові перспективі, є інші варіанти. Метиорит? То буде сприйматись як воля Божа, а добровільно на сумнівні експерименти я не підписуюсь.

Це вже досліджено і вона проявляється ця проблема? Чи це бурна хфантазія якогось представника позаземних цивілізацій.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Сенс в тому щоб продовжувати жити, працювати і відпочивати. 

Найкраще я відпочиваю на пасіці - реально приходжу з роботи, впасти хочеться, а вийшов до вуликів і через кілька хвилин ніби вантаж спадає з плеч. А ресторани і решта публічних місць мені ніколи не приносили за задоволення. Не люблю зайвий раз виходить в люди.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Seos сказал:

А ресторани і решта публічних місць мені ніколи не приносили за задоволення. Не люблю зайвий раз виходить в люди.

Чому одразу ресторани,  є бібліотеки театри, дитчі вистави, конкурси....... Життя повинне тривати. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Проблема в тому, що ви називаєте це - експериментом, тому що так сказали ініш антивакси на картинках та відео із соцмереж. 

В мене гасло по життю -Х@й положений на думку оточуючих, забезпечує довге щасливе життя. Мій батько приблизно за таким принципом прожив 90 років.  Тому ніколи не орієнтуюсь на те, хто що сказав в соцмережах, до речі мене немає в жодній соцмережі, зареєстрований тільки на цьому ресурсі і акаунт на гуглі - по роботі довелось. Але коли підсовують папірець, де чорним  по білому написано, що до наслідків вакцинації я не маю жодних претензій, то треба дурнем буть, щоб під цим підписатись.

11 хвилин тому, Sanich сказав:

Наприклад? 

Імунна система дуже складна, і коли на неї зайвий раз тиснуть, не відомо, як вона відреагує.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, SashaSM сказав:

є бібліотеки театри

Коли прийшов в бібліотеку педучилища (1990 р) підписувать обхідний там довго шукали мою облікову картку, кажу не був я у вас жодного разу, довго не вірили, але так і не знайшли. Брав книги тільки в шкільній бібліотеці, після цього їх не відвідую. Цікавила яка книжка -  її купував. Театри не подобались ніколи, та в нас їх на перефірії хороших і немає

 

6 хвилин тому, SashaSM сказав:

Життя повинне тривати. 

Для кожного це своє поняття, я краще проведу вільний час в колі сім'ї.

7 хвилин тому, Крош сказав:

Какую религию исповедуете , только честно .

Християнство, православний я.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Seos сказал:

Тому ніколи не орієнтуюсь на те, хто що сказав в соцмережах

Ви тут декілька днів цілодобово постите відосики і  картинки різної степені неадекватності і хочете сказати жодного не дивились і не перечитували))). 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Seos сказав:

В мене гасло по життю -Х@й положений на думку оточуючих, забезпечує довге щасливе життя.

Те, що ви тут намагаєтеся тут в чомусь нас переконати вже говорить, що не дуже то й виходить "ложити". ;) 

6 хвилин тому, Seos сказав:

Імунна система дуже складна, і коли на неї зайвий раз тиснуть, не відомо, як вона відреагує.

Тобто фактів немає - одні емоції і видумки. :IMHO:

1 хвилину тому, SashaSM сказав:

Ви тут декілька днів цілодобово постите відосики і  картинки різної степені неадекватності і хочете сказати жодного не дивились і не перечитували))). 

Дійсно. Звідки картинки? 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, SashaSM сказав:

Це вже досліджено і вона проявляється ця проблема? Чи це бурна хфантазія якогось представника позаземних цивілізацій.

Цього не могли дослідить, на це потрібні роки. Просто є факт, у людини пришвидчено почала рости пухлина, до цього пару місяців тому вона вакцинувалась, може це й збіг обставин, як це модно казати, але таке є.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

Коли прийшов в бібліотеку педучилища (1990 р) підписувать обхідний там довго шукали мою облікову картку, кажу не був я у вас жодного разу, довго не вірили, але так і не знайшли. Брав книги тільки в шкільній бібліотеці, після цього їх не відвідую. Цікавила яка книжка -  її купував. Театри не подобались ніколи, та в нас їх на перефірії хороших і немає

Уявіть собі є інші люди які хочуть і люблять ходити з дітьми в театри в кінотеатри в бібліотеки........... 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Те, що ви тут намагаєтеся тут в чомусь нас переконати вже говорить, що не дуже то й виходить "ложити". ;) 

На роботі бувають такі важкі дні, що хочеться комусь мозок винести, от і все.

Тільки що, SashaSM сказав:

Уявіть собі є інші люди які хочуть і люблять ходити з дітьми в театри в кінотеатри в бібліотеки.........

Це точно не я, а вони нехай колються.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Seos сказал:

Просто є факт, у людини пришвидчено почала рости пухлина, до цього пару місяців тому вона вакцинувалась, може це й збіг обставин, як це модно казати, але таке є.

Ну а якщо я вам зараз скажу, що та вакцина продовжила тій людині на декілька місяців життя, без вакцини вона взагалі б померла вже ...... це таке ж твердження і докази як і ваші слова. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 хвилин тому, SashaSM сказав:

Ну а якщо я вам зараз скажу, що та вакцина продовжила тій людині на декілька місяців життя, без вакцини вона взагалі б померла вже ...... це таке ж твердження і докази як і ваші слова.

Лікарі  констатували, що вона росте швидше, чим мала б, хоча це теж можливо "збіг обставин". З таким же успіхом можна припустить, що вона могла б прожить зайвий рік.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, Sanich сказав:

Дійсно. Звідки картинки? 

Полюбляю читати гуморні сайти, новини, знайомі шлють на вайбер, теж довелось поставить через виробничу необхідність.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 хвилину тому, Sanich сказав:

Тобто фактів немає - одні емоції і видумки. :IMHO:

В цій ситуації навіть ростин вам фактів не покаже. В Японії, коли дитячі вакцини давали більше 5 ускладнень на міліон вакцинацій, їх забраковували (знімали з використання - до речі з модерною вони вчинили так само) то в нас все списується на збіг обставин.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Seos сказав:

В цій ситуації навіть ростин вам фактів не покаже. В Японії, коли дитячі вакцини давали більше 5 ускладнень на міліон вакцинацій, їх забраковували (знімали з використання - до речі з модерною вони вчинили так само) то в нас все списується на збіг обставин.

І в Японії проводиться вакцинація? Ви протирічите самі собі. Тут - вірю, а тут уже - не вірю. Чи ви думаєте, що дитячі вакцини проходили випробовуваня на дітях-добровольцях? Є такі? 

image.png

Гарна картинка, раз ми вже говоримо про японців. Розумні українці чекають чим закінчиться експеримент над тупими японцями. :crazy:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Seos сказав:

Полюбляю читати гуморні сайти, новини, знайомі шлють на вайбер, теж довелось поставить через виробничу необхідність.

Угу. Це типу Аріуса, який не дивиться телевізора, крім випадків, коли його хтось дивиться поруч.  :umora:

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

І в Японії проводиться вакцинація? Ви протирічите самі собі. Тут - вірю, а тут уже - не вірю. Чи ви думаєте, що дитячі вакцини проходили випробовуваня на дітях-добровольцях? Є такі? 

Випробування там на дітях ніхто не проводить. І мова йшла про дитячі вакцинації, ще так би мовити "до ковідної доби".

Тільки що, Sanich сказав:

Угу. Це типу Аріуса, який не дивиться телевізора, крім випадків, коли його хтось дивиться поруч.  :umora:

Я не говорив, що не дивлюсь телевізор, фільми разом з дружиною дивлюсь. Новини читаю в неті.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Випробування там на дітях ніхто не проводить. І мова йшла про дитячі вакцинації, ще так би мовити "до ковідної доби".

А після ковідної доби, що змінилося? Японці, раптом, почали срати на здоров"я нації і тому у них вакцинованих - 70%? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ну все. Кажись вчителям і чиновникам або вакцинуватися або до кінця карантину сидіти вдома.

Навіть норму з закону вже найшли.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Ну все. Кажись вчителям і чиновникам або вакцинуватися або до кінця карантину сидіти вдома.

У школу, куди ходить син, на щастя, вакциновані 80% співробітників, тому ми продовжуємо ходити в школу. :ay:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

А після ковідної доби, що змінилося? Японці, раптом, почали срати на здоров"я нації і тому у них вакцинованих - 70%?

Ми все одно не переконаєм одне одного, тим більше, що особисто вас пізно переконувати - Ви вакциновані.

Цитата

Міністерство охорони здоров'я Японії виявило, що деякі флакони вакцини Moderna забруднені твердими частинками. Тож у країні призупинили використання 1,63 мільйона доз американського препарату через можливе забруднення.

А в нас смерті списують на збіг обставин і колють далі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Ну все. Кажись вчителям і чиновникам або вакцинуватися або до кінця карантину сидіти вдома.

Навіть норму з закону вже найшли.

Моя заява на звільнення лежить у директора давно, але вона просила не йти, сказала, щоб шукав довідку. А я за ці три тижні так втомився від цього галасу, що схиляюсь до "разрахуватись"

3 хвилини тому, Sanich сказав:

У школу, куди ходить син, на щастя, вакциновані 80% співробітників, тому ми продовжуємо ходити в школу. :ay:

А ви впевнені, що вони вакциновані?:crazy: Я такого вакцинованого не одного знаю.

В нас добровільно вакцинувалось 10-15% а решта хто як зміг.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

У школу, куди ходить син, на щастя, вакциновані 80% співробітників, тому ми продовжуємо ходити в школу. :ay:

Та у мене дочку на дистанційку відправили з вчорашнього дня.

На рахунок законодавчої бази. То є така стаття 12 закону України про захист населення від інфекційних хвороб

Працівники окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких може призвести до зараження цих працівників та (або) поширення ними інфекційних хвороб, підлягають обов'язковим профілактичним щепленням також проти інших відповідних інфекційних хвороб. У разі відмови або ухилення від обов'язкових профілактичних щеплень у порядку, встановленому законом, ці працівники відсторонюються від виконання зазначених видів робіт. Перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням проти інших відповідних інфекційних хвороб, встановлюється центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров’я.

У разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або масового поширення небезпечної інфекційної хвороби на відповідних територіях та об'єктах можуть проводитися обов'язкові профілактичні щеплення проти цієї інфекційної хвороби за епідемічними показаннями.

Рішення про проведення обов'язкових профілактичних щеплень за епідемічними показаннями на відповідних територіях та об'єктах приймають головний державний санітарний лікар України, головний державний санітарний лікар Автономної Республіки Крим, головні державні санітарні лікарі областей, міст Києва та Севастополя, головні державні санітарні лікарі центральних органів виконавчої влади, що реалізують державну політику у сферах оборони і військового будівництва, охорони громадського порядку, виконання кримінальних покарань, захисту державного кордону, Служби безпеки України".

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...