Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

10 годин тому, Seos сказав:

Моя думка полягає в тому, що кожен має право вибору, вакцинуватись чи ні,

Поки що це так, але все йде до того, що щеплення від covid будуть віднесені до числа обов'язкових і не тільки в Україні.

Так що думаю ще трохи пограються в права людини, а потім візьмуться до дієвих заходів зі збереження життя і здоров'я людей.

Правові підстави для цього всі є, достатньо лиш МОЗ ухвалити відповідний наказ.

Цитата

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про захист населення від інфекційних хвороб. Стаття 12. Профілактичні щеплення

Кримінальна відповідальність:

Стаття 325 Кримінального кодексу України. Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням.

  1. Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань. Покарання: штраф – від 17 000 до 51 000 грн або арешт на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк.
  2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки – караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

 

 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sanich сказав:
Цитата

кабинете врача. — Ну, на следующий неделе вас посмотрит Егор Николаевич! — А кто это? — Наш патологоанатом.

 

Це не найгірший варіант, в крайньому випадку цей спеціаліст ніколи не порушить заповідь - не нашкодь, на відміну від інших.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 годин тому, nibond сказав:

Поки що це так, але все йде до того, що щеплення від covid будуть віднесені до числа обов'язкових і не тільки в Україні.

Так що думаю ще трохи пограються в права людини, а потім візьмуться до дієвих заходів зі збереження життя і здоров'я людей.

Правові підстави для цього всі є, достатньо лиш МОЗ ухвалити відповідний наказ.

В Україні більше половини громадян не хочуть прививатись, це буде складно реалізувати. В мене на роботі змусили тих, хто побоявся втратить робоче місце, або не зміг купить довідку. 

Був у мене знайомий, хворий на онкологію, грошей на лікування не було і він підписався на експериментальну програму, на ньому випробовували нові ліки. Так от він теж поставив підпис, що вразі чого претензій не має. А тут ставлять експеримент в масштабах країни. Тут піднімалось питання дитячих прививок, свого часу ґрунтовно вивчив це питання, в цивілізованих країнах, в разі шкоди заподіяної вакцинацією виплачувались суттєві компенсації, а ми маєм підписатись, що претензій не маємо! 

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, Sanich сказав:

В останні дні попадалися на очі новини, що померли кілька дітей шкільного віку в різних кінцях країни, без сторонніх хвороб. І ніхто їх не вакцинував. :dntknw: Відкрию велику таємницю - люди помирають. На жаль, іноді - молоді, які до того на здоров"я ніколи не жалілися. Я б дочекався висновків лікарів. 

На початку линя, на Вінниччині в подібні ситуації помер чолові 47 рокі - вдень вакцинація, у вечері помер, сплинуло більше оголошеного місяця на проведення експертиз і тиша.

 

Цитата

Смерть вінничанина, який помер за чотири години після щеплення вакциною Comirnaty/Pfizer-BioNTech, відбулася внаслідок серцево-судинної недостатності.

Про це повідомив у Facebook департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації.

"Несприятливу подію після вакцинації" зареєстрували у Вінниці 2 липня. 47-річний чоловік за 3,5 години після щеплення почав скаржитись на нудоту, він також втрачав свідомість.

Йому викликали швидку. Але, попри реанімаційні заходи, за годину чоловік помер.

Цитата

У МОЗ повідомили, що медики встановили причину смерті 19-річного студента Українського гуманітарного інституту Володимира Сало, який помер 13 вересня незабаром після того, як йому  зробили щеплення від коронавирусу, повідомляє Дзеркало тижня, пише ПІК.

За словами головного санлікаря Ігоря Кузіна, причиною смерті хлопця стала серцево-легенева недостатність і набряк легень, гостра коронарна недостатність. Про це Кузін розповів “ТСН”.

“Безпосередньо привела до смерті серцево-легенева недостатність, набряк легенів. Але що саме викликало такий стан, поки залишається невідомим, ми будемо чекати лабораторних досліджень”, – сказав Кузін.

Геть не типова причина смерті для 19 років. і ситуація подібна до вище описаної та й вакцина того ж виробника.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

98 страниц За и Против.

Это как приближающийся шторм.

Либо прятаться в бухту,либо грести по волнам.

Каждый умирает в одиночку.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Теория коллективного иммунитета провалилась. Вакцинированные могут болеть и передавать вирус. Как оказалось, остановить пандемию с помощью вакцинации невозможно.

Но вакцинация очень важна, потому что защищает от тяжелого течения болезни. Самое главное сейчас – защитить группы риска. Все эти кнуты и пряники я бы в большей мере использовал по отношению к группам риска. Потому что в стационары поступают в основном люди из групп риска, начиная с возрастных и заканчивая людьми из медицинских групп риска.

https://covid.obozrevatel.com/professor-kramarev-dal-prognoz-novoj-volnyi-covid-19-20-tyisyach-bolnyih-ezhednevno-gibridnyij-lokdaun-i-byistraya-vaktsinatsiya.htm

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Seos сказав:

Геть не типова причина смерті для 19 років.

У мене товариш в інституті помер в 18 років від серцевої недостатності. На перший вигляд - був повністю здоровим, енергійним хлопцем без будь-яких хронічних проблем зі здоров"ям. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Sanich сказав:

У мене товариш в інституті помер в 18 років від серцевої недостатності. На перший вигляд - був повністю здоровим, енергійним хлопцем без будь-яких хронічних проблем зі здоров"ям. 

 

зображення_viber_2021-09-21_08-51-29-472.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

 

зображення_viber_2021-09-21_08-51-29-472.jpg

Тупа картинка, якщо врахувати, що мова йде про мого близького друга, який помер в розквіті літ без будь-який попередніх причин.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

упа картинка, якщо врахувати, що мова йде про мого близького друга, який помер в розквіті літ без будь-який попередніх причин.

На сьогодні в Україні після вакцинації зафіксовано 95 смертей, хоча МОЗ вперто твердить, що вони ніяким чином не пов'язані з вакцинацією, але картина приблизно одна і та ж, укольчик і фінальчик...

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Кожен в цьому відео почує своє, та не спростовним фактом залишається те, що вакцинація вчителів не спасає школи від дистанційки.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Seos,  перестаньте себе переконувати в чомусь, ото сидите і відосики все шукаєте. Зробіть вакцину і в школу, освітні послуги надавати ). Доречі, в  якому саме напрямку ваші послуги?;)

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Seos,  перестаньте себе переконувати в чомусь, ото сидите і відосики все шукаєте. Зробіть вакцину і в школу, освітні послуги надавати ). Доречі, в  якому саме напрямку ваші послуги?

Напрямок - відосики шукати:umora:. Я й так на робочому місці, але день сьогодні мало завантажений. Що відосик не сподобався?

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

Напрямок - відосики шукати:umora:. Я й так на робочому місці, але день сьогодні мало завантажений. Що відосик не сподобався?

Запитував   за яким напрямком послуги надаєте дітям, освітні послуги)). 

На щастя відосики не переглядаю в даній темі. :af:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, SashaSM сказав:

Запитував   за яким напрямком послуги надаєте дітям, освітні послуги)). 

Вивчаємо поняття інформаційної системи та інформаційні процеси, так в програмі написано., і ну і далі в цьому напрямку, в тому числі і "відосики".

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата

Відповідаючи на запитання «Уніан» щодо того, що в парламенті начебто вакциновані менш як 50% нардепів, і скільки депутатів вакциновано у фракції «Слуга народу», Корнієнко сказав:

«Не знаю. Ми облік не робимо, бо це порушення прав людини. Ми ж не можемо їх змусити вакцинуватися».

Він додав, що судячи, зокрема, з повідомлень у медіа та соцмережах, «багато хто вакцинувався».

«Точну цифру вам ніхто не скаже», – зазначив депутат. Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/country/health/sluga-narodu-rozpoviv-shcho-mozhe-stimulyuvati-nardepiv-vakcinuvatisya-784746.html

Мля, ще вони вчителів пресують...

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 часов назад, Seos сказал:

не спростовним фактом залишається те, що вакцинація вчителів не спасає школи від дистанційки.

Абсолютно вірно.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Sanich сказав:

Відкрию велику таємницю - люди помирають. На жаль, іноді - молоді, які до того на здоров"я ніколи не жалілися.

Відкрию таємницю, ще раз. Молоді здорові люди не помирають просто так. Для молодої здорової людини імовірність померти дуже незначна, приблизно як зірвати джек-пот в лотерею. Таку імовірність ніхто ніколи не враховує, а заводять кримінальну справу. Тільки коли мова зайшла про "цілющу процедуру" почалась якась дивна маніпуляція...

Взагалі оцією фразою "люди помирають...", а також "pure risk management" можна виправдати будь-яку нехорошу річ. Це небезпечна філософія. :IMHO:

 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 години тому, nibond сказав:

Так що думаю ще трохи пограються в права людини, а потім візьмуться до дієвих заходів зі збереження життя і здоров'я людей.

А цією фразою можна виправдати взагалі що завгодно. Будь-яку війну, жорстокість і звірства, що були в історії, завжди виправдовували хорошими намірами захистити, зберегти і т. д. Тут підходять будь-які "дієві заходи": звільнення, виселення, примусова ізоляція, концтабори, депортація... Де ми готові зупинитись?

Всі, хто починав війни, завжди прагнули миру і збереження життя людей. Якщо хтось хоче рятувати, зберігати життя і здоров'я людей, треба триматись від цих "добродіїв" подалі.

Якщо пожертвувати права людей нібито за життя і здоров'я - як вони це нав'язують, - не буде ні прав, ні життя, ні здоров'я. Насправді життю і здоров'ю загрожує не ковід, а комерціалізована страхова медицина, яка орієнтується в першу чергу на отримання прибутків. Ця медицина показала свою повну безпорадність навіть перед цим нікчемним грипом-не грипом і за час свого існування відправила на той світ більше людей, які не мали чим платити за лікування, ніж всі ці видумані ковіди. Комерційна страхова медицина, яку по всьому світу нав'язують глобалісти, провалилася по всім фронтам, а найперше в США. Як після цього вірити "добродіям"?

Друга загроза, теж не ковід, а маніяки, які почали ці експерименти і зараз пробивають тему вакцинації дітей. Паралельно вони встановлюють світову диктатуру - ні, не якогось таємного закулісного уряду. Ковідна диктатура - це не політична, а медична диктатура, орієнтована безпосередньо на здоров'я кожної людини, яке вже не належить людині.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Seos сказав:

Відповідаючи на запитання «Уніан» щодо того, що в парламенті начебто вакциновані менш як 50% нардепів, і скільки депутатів вакциновано у фракції «Слуга народу», Корнієнко сказав:

«Не знаю. Ми облік не робимо, бо це порушення прав людини. Ми ж не можемо їх змусити вакцинуватися».

О, тепер про права людини! Себе ці небожителі вважають людьми. А ким вони вважають населення? Як би це пом'якше сказати... підопічними, якими треба опікуватись, тому що самі ці підопічні трохи несповна розуму. Якщо хтось думає, що наше життя - це наша особиста справа, то помиляється. Наше життя - це їхня особиста справа. Вони так вважають.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Наказом Міністерства охорони здоров’я від 24.12.2020 № 3018 з поточними змінами, встановлено, що вакцинація від коронавірусної хвороби COVID-19 в Україні буде добровільною для усіх груп населення та професійних груп.
Що це означає? Вимоги до вчителів, медиків та інших працівників щодо добровільно-примусової вакцинації є протизаконними!!!!
Правових підстав у роботодавця примушувати працівників вакцинуватися не має.
 
На сьогодні поширена практика, коли роботодавці вимагають обов’язкову вакцинацію та загрожують звільненням або недопуском працівника до роботи, а іноді навіть погрожують не платити заробітну плату. Сама наявність цих дій вже є порушенням закону.
  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, SashaSM сказал:

Зробіть вакцину і в школу, освітні послуги надавати )

Статтею 43 Конституції України гарантоване право кожного на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Громадянам гарантується захист від незаконного звільнення.

А відповідно до статті 2-1 Кодексу законів про працю України будь-яка дискримінація у сфері праці, пряме або непряме обмеження прав працівників залежно, зокрема від стану здоров’я, не допускається.

 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Австралійські будівельники проти вакцинації

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 годин тому, ромео сказав:

Австралійські будівельники проти вакцинації

 

Як тільки чергова хвиля covid накриває світ і медицина починає захлинатись, противники вакцинації дивним чином замовкають.

Якщо covid дійсно загроза, то він сам все розставить на свої місця і розсудить хто правий, а хто ні. Трохи терпіння.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...