Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

59 минут назад, nibond сказал:

То на чиєму полі зараз м'яч.

На даний час офіційно введений ще зелений рівень. Тому де мяч побачимо коли буде жовтий. Коли суддя буде вводити нові правила гри під час гри, тобто підсуджувати (вносити поправки в постанову а не закон, які треба виконати за тиждень) то результат гри всим відомий, суддя завжди правий. А суть таж, відправити на дистанційне або закрити заклади тільки переклавши відповідальність на самих працівників школи. Ну і показники вакцинації  підтягнути перед вищим керівництвом а ще вакцину використати якій підходить кінець терміну використання. Дуже цікава виходить гра в одні ворота.

• Like 1
  • Thanks 1
9 годин тому, nibond сказав:

Попередні два навчальні роки так, від вчителів це не залежало. Але на цей рік є можливість не закривати школи на карантин навіть при помаранчевій зоні при умові 80% щеплених персоналу шкіл.

В нас минулого року дистанційка була майже місяць по причині не проведення тендеру на закупівлю газу для отоплення (офіціна версія, а чи справді так, то і жираф не знає), хто винен? На вчора більше шести тисяч хворих - гарний темп, думаю червона зона не загорами! Скоріш десь під початок опалювального сезону підженуть, це ж знову можна зекономити. А як що справді виявиться, що напротязі 2-5 років вимруть ці 80% вакцинованих вчителів? Думаю ви не будите сперечатись, що таких дострокових досліджень наслідків вакцинації ніхто не знає. Хоча насправді відсоток менший - розумніші придбали собі ці довідки, дехто відправив вакцинуватись замість себе підставних, з скромну винагороду, дурнів, які не вміють логічно мислити не так і багато.

• Like 4
9 годин тому, nibond сказав:

У нас м'яч завжди на полі чиновників! Вони ставлять вчителів в усі пози, в які їм заманеться! Чи будите опротестовувати це твердження? Та й такого поняття, яка вчитель не залишилось, ми тепер надавачі освітніх послуг. Повії надають сексуальні послуги, а вчителі освітні...

• Like 3
  • Haha 1
  • Sad 1

image.thumb.png.e761500ff1190d46989ce2757b58e8bf.png

• Haha 3
В 18.09.2021 в 07:58, Seos сказал:

Я б платив за дистанційні уроки вдвічі менше і на другий день рівень вакцинованих вчителів був би 100%

А "чё" давайте продовжимо, чого на вчителях зупинятись, на водіїв штрафи, лікарів не допускати до роботи, не впускати в магазини, пенсіонерам недавати пенсій, поки не вакцинуються. Так і до геноциду недалеко.

• Like 4
37 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

А "чё" давайте продовжимо, чого на вчителях зупинятись, на водіїв штрафи, лікарів не допускати до роботи, не впускати в магазини, пенсіонерам недавати пенсій, поки не вакцинуються. Так і до геноциду недалеко.

А чом би і ні, знищувати люд так знищувати. Тут всі методи підходять. Зараз Ваші рекомендації передам вищим силам з Нібіру, щоб довго не затягували. 

• Haha 3
12 годин тому, Михайло_ сказав:

, цiни на газ бачили? 23грн, хто за него буде платить? 

Та ладно? А по-моєму у нас все чудово!)

1 година тому, Konstantin_b сказав:
18.09.2021 в 07:58, Seos сказав:

Я б платив за дистанційні уроки вдвічі менше і на другий день рівень вакцинованих вчителів був би 100%

Не знаю, яким чином у Вас вийшло, але Ви приписали мені чужі слова.

18.09.2021 в 07:58, Seos сказав:
17.09.2021 в 22:46, nibond сказав:

Вихід тут тільки один, не хочеш вакцинуватись - звільняйся і сиди вдома. Я б платив за дистанційні уроки вдвічі менше і на другий день рівень вакцинованих вчителів був би 100%

Та звільнявся - адміністрація не погодилась.

• Like 1
51 хвилину тому, Олег Мельник сказав:

Та ладно? А по-моєму у нас все чудово!)

До вашого відома, ціна для побутових споживачів відрізняється від ціни для для підприємств. Цього року фіксована ціна, яка приходить в квитанціях мені 8 грн, а от школи платитимуть значно більше.

• Like 1
1 час назад, Seos сказал:

Не знаю, яким чином у Вас вийшло, але Ви приписали мені чужі слова.

Так, дйсно помилка виникла, проношу вибачення.  То була цитата від nibond.

• Like 1
2 часа назад, Mihail-ves сказал:

А чом би і ні, знищувати люд так знищувати. Тут всі методи підходять. Зараз Ваші рекомендації передам вищим силам з Нібіру, щоб довго не затягували. 

Пане Михайле, я про права і свободи громадян (майже подібно до законності порід УС та Карпатки),  законність дій влади, а ви про вищі сили. Вищі сили туд ні до чого. Я про те коли ніби вакцинація добровільна, а поправкою до постанови змушують вакцинуватись колективом 80-100%, коли примушують, то повинні давати гарантії безпеки від наслідків, а взамін тикають бумаженцію - підпишись що не маєш притензій. Якось все це не в правовому полі. 

• Like 2
  • Thanks 1

якi свободи? якi права?))  iталiя, казали що вакцинуватимуть всiх.

оон готуэ резолюцiю-вакцинацiя для всiх, тобто обов'язково.

будуть ходить и вiдловлювать всiх невакцинованих. Хто що думаэ? навiщо все це?

10 хвилин тому, Михайло_ сказав:

Хто що думаэ? навiщо все це?

Скільки голів, стільки думок, а справжньої причини можливо ніколи не взнаємо.

10 годин тому, Seos сказав:

А як що справді виявиться, що напротязі 2-5 років вимруть ці 80% вакцинованих вчителів?

Зараз цього ні довести, ні спростувати не можливо. Це вже за межами буття, щось на кшталт гібриду містики і релігії. Фактично противники вакцинації ставлять під сумнів спроможність Бога протистояти Дияволу і перемогу сил зла над силами добра.

• Haha 1
2 години тому, Михайло_ сказав:

якi свободи? якi права?))  iталiя, казали що вакцинуватимуть всiх.

оон готуэ резолюцiю-вакцинацiя для всiх, тобто обов'язково.

будуть ходить и вiдловлювать всiх невакцинованих. Хто що думаэ? навiщо все це?

Добре буде, коли матимем країну із 100% вакцинованих, тоді побачимо скільки вакцинованих хворітиме. В італії дуже багато старих, є кого проріджувати.

4 хвилини тому, nibond сказав:

Зараз цього ні довести, ні спростувати не можливо. Це вже за межами буття, щось на кшталт гібриду містики і релігії. Фактично противники вакцинації ставлять під сумнів спроможність Бога протистояти Дияволу і перемогу сил зла над силами добра.

В основному, людина згадує Бога тільки тоді, коли їй дуже кепсько.

Цитата

19-річний студент помер після щеплення від COVID-19 на Київщині

19 вер 2021, 18:37

На Київщині після щеплення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 помер 19-річний студент Українського гуманітарного інституту (УГІ) Володимир Сало.

Про це повідомляє прес-служба вишу.

Щеплення юнакові зробили 13 вересня о 14.30. До вечора він почував себе добре — о 18.30 вечеряв у студентській їдальні, потім пішов у кафетерій, де грав у настільні ігри.

Згодом у нього піднялася температура, о 20.15 почалися судоми, а в 20.35 зникли пульс і дихання.

Медичні працівники УГІ робили йому штучне дихання до приїзду швидкої, яка прибула о 20.45. Швидка реанімувала Вову годину, — зазначається в повідомленні.

Зазначається, що попередньо причиною смерті вказана «серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність».

Остаточна причина буде відома лише через місяць після завершення медичних досліджень.

Володимир Сало, фото: УГІ

Володимир Сало, фото: УГІ

• Like 1
  • Sad 2
10 минут назад, nibond сказал:
10 часов назад, Seos сказал:

А як що справді виявиться, що напротязі 2-5 років вимруть ці 80% вакцинованих вчителів?

Капець як понесло у цій темі 

А мед хто буде продавать :hmm:, саме актуальна тема на даний час продаж меду забросина , пасічникам пофіг :dntknw:

Заготовачі скоро колотся будуть , тільки не вакциною :umora:

• Like 1
  • Haha 4

В роздріб і так купують, навіть не запитують, чи вакцинований!:umora:

Ну а на опті чекаєм адекватну ціну.

• Like 1
  • Haha 1
8 хвилин тому, Seos сказав:

:hmm:

Screenshot_20210919_190134_com.facebook.lite.jpg

• Like 2
7 хвилин тому, Ворон сказав:
16 хвилин тому, Seos сказав:

:hmm:

Screenshot_20210919_190134_com.facebook.lite.jpg

Гляньте вище, я вже це виклав. Царство небесне, ще й не жив, як то кажуть. Цікаво, чи хоч у когось, з тих, що послали його вакцинуватись ворухнеться совість? Винних все одно не буде, адже він підписав папери, що претензій не має.

• Like 4
20 годин тому, nibond сказав:

Попередні два навчальні роки так, від вчителів це не залежало. Але на цей рік є можливість не закривати школи на карантин навіть при помаранчевій зоні при умові 80% щеплених персоналу шкіл.

Цитата

В Израиле увеличилось количество серьезных случаев COVID в этом месяце. Из-за этого школьникам придется сдавать тесты на коронавирус перед возвращением после каникул в учебные учреждения.

Об этом сообщает Times of Israel.

Реклама

Родителей всех учеников с первого по шестой класс попросили забрать в школах наборы для экспресс-тестирования на антигены и дать их своим детям. Такая мера будет применяться ко всем учащимся от подготовительных детских садов до шестого класса.

В стране обострилась ситуация с коронавирусом после окончания праздника Рош ха-Шана. Лишь 18 сентября в стране 7,500 израильтян заболели коронавирусом. При этом 59% из числа заболевших составляют дети школьного возраста.

А по данным Министерства здравоохранения Израиля, по состоянию на утро воскресенья около 45 тыс школьников болеют коронавирусом, а еще 92 тыс. находятся на карантине после контакта с забелевшими.

https://world.segodnya.ua/world/wnews/v-izraile-shkolniki-massovo-boleyut-koronavirusom-ih-obyazali-sdavat-testy-1574657.html

• Like 1

Знаете, как умирает взрослый человек от гипоксии и удушья? Ничего героического. Паника. Выпученные глаза. Коричневая густая мокрота на губах. Лицо раздутое и сизое. Потливость, вроде под ливнем побывал. Но вонь ужасная. "Сделайте хоть что-то. Жить. Умоляю, хочу жить". Потом не держатся сфинктера. Все. Агональное дыхание, если не успевают интубировать. Есть даже термин "ґаспинг". Происходит от звука "ґаспс, ґаспс"... Вдруг такой длинный выдох, похожий на стон. Стеклянные глаза. Еще несколько секунд хватает ртом воздух. Затем глаза становятся мутными. Пятна по всему телу. Из всех отверстий вытекает смрадная жижа.

Я это к чему. У нас не реализованы 10 млн доз различных вакцин. Динамика заболеваемости – как у папуасов.

Цемки, котики. Продолжайте покупать справки о псевдовакцинации

• Like 2
3 хвилини тому, шаруда сказав:

Знаете, как умирает взрослый человек от гипоксии и удушья? Ничего героического. Паника. Выпученные глаза. Коричневая густая мокрота на губах. Лицо раздутое и сизое. Потливость, вроде под ливнем побывал. Но вонь ужасная. "Сделайте хоть что-то. Жить. Умоляю, хочу жить". Потом не держатся сфинктера. Все. Агональное дыхание, если не успевают интубировать. Есть даже термин "ґаспинг". Происходит от звука "ґаспс, ґаспс"... Вдруг такой длинный выдох, похожий на стон. Стеклянные глаза. Еще несколько секунд хватает ртом воздух. Затем глаза становятся мутными. Пятна по всему телу. Из всех отверстий вытекает смрадная жижа.

Мало кому пощастило тихо померти у вісні, смерть це малоприємне видовище, від чого вона не була б. Покійний студент теж пережив мало приємного в останні хвилини. -"Зазначається, що попередньо причиною смерті вказана «серцево-легенева недостатність. Набряк легень. Гостра коронарна недостатність»"

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...