Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

4 минуты назад, Wladimir_K сказал:

Зазвичай російську конспірології дивитися шкідливо. Якщо так все детально розглядати, то потрібно відмовитися від усього, телевізора, мобільного, мікрохвильової речі і поїхати в закинуте село де немає і світла і мобільного зв'язку і їсти лише з власного городу удобреного органічними продуктами і то повітря в цьому селі буде не зовсім екологічне.

Коли 6 місяців закінчується, цей видаляється і формується новий. Сертифікати в дії в кінці серпня офіційно визнані ВООЗ.

можливо й так щось незадумувався над цим питанням просто показало срок діі сертифікату ще 118 днів.

22 минуты назад, Seos сказал:

Відверто, я йду до цього, мене таке влаштовує. Ще цей рік допрацюю, щоб мать повних 35 років загального стажу і приблизно по Вашому сценарію.

То Ви не вірите у вакцинацію, а вірите у пенсійне забезпечення. Скажімо я лише вірю своїм можливостям.

9 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

То Ви не вірите у вакцинацію, а вірите у пенсійне забезпечення. Скажімо я лише вірю своїм можливостям.

Пенсію на сьогодні я вже маю, яка майже рівна мінімальній зарплаті, але щоб з часом її індексували необхідно 35 років стажу.

• Like 1
3 години тому, SashaSM сказав:

Жоден з противників вакцини, тут в темі не відповів, 

Дітям робив, і мені робили. А тепер  - не буду.

• Like 4
Тільки що, Sanich сказав:

По-перше, важливі абсолютні цифри, а не на душу населення,

"На душу населення" також враховується в моделюванні клімату і майбутніх сценаріях. Якщо один європеєць дорівнює 10 індусам, то це має значення.

Були. І про це є історичні документальні факти. Ви заявляєте про якісь супертаємні наддержавні керівні органи 

Не дуже і супертаємні. Наддержавні, тому що час такий. Їх виникнення продиктоване самою природою сучасних відносин держав і суспільств.

А от тут вже суцільні емоції, нуль фактів і віра. "Помножте", "уявіть" і поВІРТЕ. 

Чому емоції? Хіба не зросла швидкість оновлення знань та інформації, швидкість переміщення людей, товарів і ресурсів? Постійно з'являються нові покращені моделі гаджетів, нові покращені товари. а раніше треба було 100, 200, 500 років, щоб змінилась якась технологія чи товар. Люди віками ходили на дерев'яних вітрильниках, витрачаючи рік або два, щоб дістатись в Індію чи Китай, а зараз плавають величезні контейнеровози - ось вам і "помножте".  

Ніколи ніхто не диктував глобальним світовим супердержавам свою волю! Лобіювали свої інтереси, йшли на обмін, підкуп! Так це й зараз є. В США офіційно можна лобіювати свої інтереси. Між лобіюванням і диктатом - прірва. Останнє слово все одно завжди залишалося за монархом чи головою уряду.

Звісно, супердержави мають більшу свободу, ніж інші. Але ці ж супердержави використовуються як інструмент. Їхню валюту, фінансову систему, військову силу використовують для регулювання глобальних процесів. Наприклад, США не раз використовувались для придушення будь-яких лівацьких настроїв у Південній Америці. Нинішній хаос з мігрантами, наркотрафіком і злочинністю - прямий наслідок зовнішнього втручання в цей регіон, де до влади приводили різних відморозків, ще гірших за марксистів (я не марксист). І тепер Штати мають великі проблеми з наркотиками і мігрантами. Чомусь така перспективна країна, як Аргентина та інші, так і не стали розвинутими, а перебувають в постійних економічних кризах. Південно-Африканську Республіку, де робили передові медичні операції та створювали ядерну зброю, звідки ваш улюблений Маск і ще багато талановитих білих людей, перетворили, на дикий бантустан.

Лобіювання - це легалізована корупція. США - мабуть єдина країна, де легалізована корупція такого рівня. Яку там ще ви побачили аналогію? Ротшильди фінансували королів, а зараз бізнесмени фінансують вибори. Це не аналогія. Ротшильди фінансували королівську казну, а королі правили пожиттєво. А бізнесмени фінансують конкретних кандидатів чи партії, тому що хочуть в майбутньому відбити ці кошти з великим наваром. Їхня мета - урвати найбільше і найшвидше, тому що виборний правитель має всього кілька років. Це підтверджує мою тезу, що жодний політик не піклується про людей, а лише про тих, хто його привів до влади. Всі владні еліти займаються максимізацією власної вигоди.

Та більшість справ безпекового характеру в будь-якій державі йдуть під грифом секретно, або надзвичайно секретно і вирішуються вони а закритими дверима. Те саме можна сказати про корпоративний сектор. Що тут нового?

Нове - це глобалізація, якої не було раніше, тому що не було умов для її виникнення. Зараз ніхто не стрибне вище голови або тієї планки, яка поставлена глобалістами.

Між лобіюванням і диктатом - прірва.

Хай буде так. А між демократією і тиранією один маленький крок. І він вже зроблений. Це було відомо Платону 2,5 тис. років тому. Все, що він тоді описав, зараз в точності повторюється.

• Like 2
1 годину тому, Seos сказав:

Мене більше хвилюють довгострокові наслідки. (вакинації, ред)

Мене більше хвилюють  довгострокові наслідки covid.

1 годину тому, Seos сказав:

По факту, нам на роботі сьогодні оголосили, що з понеділка вводиться жовта зона

А значить більшість шкіл скоро перейде на дистанційне навчання. А якби вакцинація складала більше 80% персоналу шкіл, навчальний процес не порушувався б. Цікаво, чи скоро почнуться судові позови проти адміністрацій шкіл і керівництва освітою від батьків учнів з вимогою покарати за саботаж навчального процесу і компенсувати нанесені збитки. Правові підстави до цього вже є.

• Like 4
  • Haha 1
  • Confused 1

5F0D8EC8-3A06-47C3-91D5-471E44CFDF4B.jpeg.a27b0df2399a925b3c185d3c7385fb01.jpeg.526fd11e49afceb294eddbb923e88587.jpeg

• Haha 8
6 часов назад, Wladimir_K сказал:

Я ж Вам наводив приклад про невакцинованих дітей у школі. А нормально, коли дії однієї людини наражають на небезпеку інших. Це як їздити по дорогах "по своїх правилах".

Ви маєте на увазі що "дії однієї людини" - це вчителі? А що діти це вже не люди? А що діти не передають вірус  один одному в школі від своїх невакцинованих родичів? Хто більше дотримується гігієгічних норм в школі, діти чи вчителі? Тому потрібно щоб у всіх дітей у школі в першу чергу буди вакциновані батьки дітей. А так поки всі їздять як уміють, поки правил для всих не написали. А тому правила повинні бути не вибірковими. 

• Like 1
1 час назад, nibond сказал:

А значить більшість шкіл скоро перейде на дистанційне навчання. А якби вакцинація складала більше 80% персоналу шкіл, навчальний процес не порушувався б.

А Ви вважаєте що 80%  персоналу шкіл спасе ситуацію в Україні чи в школі? Досить щоб одна дитина прийшла в школу з вірусом і вже весь клас заражений  а то і вся школа. Чи тільки персонал шкіл може заражати? 

• Like 1
1 час назад, nibond сказал:

Цікаво, чи скоро почнуться судові позови проти адміністрацій шкіл і керівництва освітою від батьків учнів з вимогою покарати за саботаж навчального процесу і компенсувати нанесені збитки.

В чому саботаж, що вакцинація добровільна? 

• Like 1
2 хвилини тому, Konstantin_b сказав:

А Ви вважаєте що 80%  персоналу шкіл спасе ситуацію в Україні чи в школі? Досить щоб одна дитина прийшла в школу з вірусом і вже весь клас заражений  а то і вся школа. Чи тільки персонал шкіл може заражати? 

Так вважає МОЗ і міністерство освіти, це підтверджує інформація про останню хвилю в США і Ізраїлі - в лікарнях більше 90% невакциновані.

• Like 2
24 хвилини тому, Konstantin_b сказав:

В чому саботаж, що вакцинація добровільна? 

В тому, що реалізуючи своє "право" не вакцинуватись, ущемлюються права і інтереси інших людей - школярів і їх батьків. У працівників школи є можливість уникнути такої ситуації вакцинувавшись, але вони її свідомо не використовують. Більш того, дистанційка їх влаштовує більше, ніж очне навчання і тут вже невідомо що на першому місці - страх вакцинації, чи меркантильний інтерес.

Вихід тут тільки один, не хочеш вакцинуватись - звільняйся і сиди вдома. Я б платив за дистанційні уроки вдвічі менше і на другий день рівень вакцинованих вчителів був би 100%.

Італія законодавчо запроваджує обов'язкову вакцинацію всього населення старше 12 років.

• Like 3
8 часов назад, seim сказал:

Так и получается. Доказательств того что вакцина не является неизвестным веществом тестируемом на подопытных людях у вас нет, а мне нужно вам предоставить доказательства того что вакцина является непроверенным веществом с вредным влиянием на организм вакцинированного. Вы (множественное число поклонников вакцины) почему-то уверены что вакцина безопасна и ее необходимо принять обязательно каждому.

шах і мат...:dntknw:

Так то воно так, тільки трошки не так. 

А по факту зовсім НЕ ТАК.

Ви кажете, що у мене немає доказів , що вакцина безпечна.  Але ЧОМУ я маю це доводити, якщо я цього жодного разу в цій темі не казав цього і ніяким чином НЕ ВИСЛОВЛЮВАВ такої думки. Як я можу доводити це, якщо я цього не говорив?

Ви кажете, що я агітую за обов'язкову вакцинацію. АЛЕ, знову ж таки - жодного разу я такої думки НЕ КАЗАВ...

Тобто Ви, ВИСЛОВЛЮЮЧИ думку про численні жертви вакцини, не даєте ніяких посилань на таку статистику, а вимагаєте від мене, щоб я надавав докази тверджень, яких я навіть в думках не мав.

:dntknw:

• Like 4
47 минут назад, Konstantin_b сказал:

Досить щоб одна дитина прийшла в школу з вірусом і вже весь клас заражений  а то і вся школа. Чи тільки персонал шкіл може заражати? 

Это миф. Уже сейчас очевидно что это не так. Поражаются этим вирусом не все кто мог контактировать с вирусоносителем. Только определенный процент и не такой уже большой. Поэтому не всем людям нужна вакцина. Если считать что это действительно вакцина. А не то что назвали вакциной и начали испытывать на первопроходцах даже не обследуя человека. Можно ли ему колоть или нельзя. Я уже молчу о том что это вещество должно храниться и транспортироваться в определенных температурных условиях и определенный срок. Колят и в автобусах и в магазинах и чуть ли не в сортирах. Главное вколоть. Я не удивлюсь если в Украину направили те партии которые уже были на грани просрочки. 

• Like 1
  • Haha 2
10 минут назад, seim сказал:

Колят и в автобусах и в магазинах и чуть ли не в сортирах.

Доказів знову не надасте? :hmm:

1 година тому, Konstantin_b сказав:

Досить щоб одна дитина прийшла в школу з вірусом і вже весь клас заражений  а то і вся школа. Чи тільки персонал шкіл може заражати? 

Це аргумент притягнутий за вуха. За минулі хвилі епідемії жодній дитині в школі не був поставлений діагноз коронавірус. Чи вони не хворіли, чи хворіли безсимптомно, але це факт. А терміново школа була закрита через повальне захворювання персоналу школи, половина з яких була госпіталізована, а інші довго лікувались вдома, бо за станом здоров'я не здатні були працювати.

Якщо вакцинувати персонал, то хворіти буде нікому, хоч вірус і циркулюватиме, ним уже тоді просто знехтують.

• Like 1
11 минут назад, ромео сказал:

шах і мат...:dntknw:

Так то воно так, тільки трошки не так. 

А по факту зовсім НЕ ТАК.

Ви кажете, що у мене немає доказів , що вакцина безпечна.  Але ЧОМУ я маю це доводити, якщо я цього жодного разу в цій темі не казав цього і ніяким чином НЕ ВИСЛОВЛЮВАВ такої думки. Як я можу доводити це, якщо я цього не говорив?

Ви кажете, що я агітую за обов'язкову вакцинацію. АЛЕ, знову ж таки - жодного разу я такої думки НЕ КАЗАВ...

Тобто Ви, ВИСЛОВЛЮЮЧИ думку про численні жертви вакцини, не даєте ніяких посилань на таку статистику, а вимагаєте від мене, щоб я надавав докази тверджень, яких я навіть в думках не мав.

:dntknw:

Вы приняли вакцину и считаете что поступили правильно. Значит должны аргументировать свое мнение доказательствами почему это было правильным действием. Агитацией занимаются ваши единомышленники с призывами "думайте". Я то как раз и думаю. Поэтому и против всяких экспериментов над людьми. Которые между прочим запрещены международными конвенциями. А что это как не эксперимент над человеком когда вводят вновь созданное вещество массово ещё и принуждают это делать тех кто не хочет? Нюрнберг по ним плачет. Но кто же их посадит? Они же памятники (глобалисты).

• Haha 2
19 минут назад, ромео сказал:

Доказів знову не надасте? :hmm:

Доказательств валом. Достаточно вбить в поисковик пару слов

• Like 1
  • Haha 1
  • Sad 1
28 хвилин тому, seim сказав:

Поэтому и против всяких экспериментов над людьми. Которые между прочим запрещены международными конвенциями. А что это как не эксперимент над человеком когда вводят вновь созданное вещество массово ещё и принуждают это делать тех кто не хочет?

Якась доля істини є в такій позиції, але це думка людини, яка або ще не хворіла коронавірусом, або перенесла його в легкій формі.

Насправді реальність ближча до розповіді, яку я колись чув про одного змієлова. Коли його за палець вкусила змія і розраховувати на допомогу не було ніякої можливості, він просто миттєво відрубав ножем вкушеного пальця, врятувавши своє життя. Так, з його боку це був експеримент і не затверджений метод зі значним побічним ефектом - каліцтвом, але це був його єдиний шанс.

Так і з вакцинами, якісь побічні ефекти можливі та навіть і неминучі. Та й чи є ліки без побічних ефектів? Їх не існує в теорії, проте ми не замислюючись ковтаємо, колемо  їх.

Поки альтернативи вакцинації не має, можливо появляться якісь ефективні ліки, але і вони безсумнівно матимуть побічні ефекти

• Like 3
26 минут назад, nibond сказал:

Якась доля істини є в такій позиції, але це думка людини, яка або ще не хворіла коронавірусом, або перенесла його в легкій формі.

31 минуту назад, nibond сказал:

На это и был изначальный расчет. Запустить что-то устрашающее и посеять панику в мире. При других обстоятельствах заинтересовать вакцинироваться нереально. Только под давлением страха человек может совершать необдуманные поступки.

34 минуты назад, nibond сказал:

Насправді реальність ближча до розповіді, яку я колись чув про одного змієлова. Коли його за палець вкусила змія і розраховувати на допомогу не було ніякої можливості, він просто миттєво відрубав ножем вкушеного пальця, врятувавши своє життя. Так, з його боку це був експеримент і не затверджений метод зі значним побічним ефектом - каліцтвом, але це був його єдиний шанс.

Так і з вакцинами, якісь побічні ефекти можливі та навіть і неминучі. Та й чи є ліки без побічних ефектів? Їх не існує в теорії, проте ми не замислюючись ковтаємо, колемо  їх.

Поки альтернативи вакцинації не має, можливо появляться якісь ефективні ліки, але і вони безсумнівно матимуть побічні ефекти

Шанс выжить был не единственный. Можно удалить кровь с ядом как можно быстрей и прижечь рану огнем. Яд от высокой температуры разрушается. Так и с вакцинацией. Альтернатива есть. Не обращать внимание на происки злодеев и жить дальше своей жизнью применяя меры предосторожности и укрепляя иммунитет. Здоровым людям вакцины не нужны, а больным не помогают. Это не мои слова, а слова вирусологов. Между прочим тот вирусолог которого вы пригласили на сайт ничего вразумительного написать не смог. Только пропаганду вакцинации. В общем как появился так и исчез. Зачем было появляться и представляться вирусологом не понятно.

• Haha 2
5 годин тому, seim сказав:

Между прочим тот вирусолог которого вы пригласили на сайт ничего вразумительного написать не смог.

Коли людина сильно заражена інформацією, то лікувати її можна тільки видаленням такої інформації ( а це видалення мозку), або почекати коли видалиться душа з такої зараженої людини. Ось таке рішення прийняв вірусолог. Я роблю аналогічно.

• Like 2
  • Haha 1
10 годин тому, nibond сказав:

А значить більшість шкіл скоро перейде на дистанційне навчання. А якби вакцинація складала більше 80% персоналу шкіл, навчальний процес не порушувався б. Цікаво, чи скоро почнуться судові позови проти адміністрацій шкіл і керівництва освітою від батьків учнів з вимогою покарати за саботаж навчального процесу і компенсувати нанесені збитки. Правові підстави до цього вже є.

В нашій ОТГ всі школи мають 80% . Хоча на 100% впевнений, що скоро й так буде дистанційка, діти перші принесуть вірус в школу - є досвід минулого року. У нас в районі вірус почав поширюватись з "Крочки рябої", батьки приносили додому, а діти в школу.

59 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Коли людина сильно заражена інформацією, то лікувати її можна тільки видаленням такої інформації ( а це видалення мозку), або почекати коли видалиться душа з такої зараженої людини. Ось таке рішення прийняв вірусолог. Я роблю аналогічно.

Мабуть основна спеціалізація Вашого вірусолога - паталогоанатом!:umora:

• Like 1
7 годин тому, nibond сказав:

Людина сама приймає рішення - ковтати ліки чин ні, так і з цією вакциною має бути, тим більше, що вона не зупиняє розповсюдження вірусу.

• Like 3
11 годин тому, nibond сказав:

Мене більше хвилюють  довгострокові наслідки covid

Ну Ви ж грамотна людина, читали що вакцина не захищає від зараження, довгострокові наслідки ковіду точно є, майже всі хто перехворів чи то у важкій формі, чи легкі скаржаться на швидку втомлюваність, слабкість, навіть більш ніж пів року. Але це претензії не до антивакцинаторів, а до тих, хто випустив цю заразу. Одна моя колега на відріз відмовилась робить другу дозу - першу дуже важко пережила, казала, що почувала себе так, як і коли хворіла - тільки ще й на роботу треба було ходить, і це не пфайзер, а менш агресивний короновак.

• Like 4
8 годин тому, nibond сказав:

Це аргумент притягнутий за вуха. За минулі хвилі епідемії жодній дитині в школі не був поставлений діагноз коронавірус. Чи вони не хворіли, чи хворіли безсимптомно, але це факт. А терміново школа була закрита через повальне захворювання персоналу школи, половина з яких була госпіталізована, а інші довго лікувались вдома, бо за станом здоров'я не здатні були працювати.

Якщо вакцинувати персонал, то хворіти буде нікому, хоч вірус і циркулюватиме, ним уже тоді просто знехтують.

У нас учні хворіли досить цікаво - маючи температуру 38, (термометер перевіряли - справний) не мали інших симптомів і таких було багато. А "Дельта", який ми очікуємо саме по молоді і лупить.

8 годин тому, nibond сказав:

Якщо вакцинувати персонал, то хворіти буде нікому, хоч вірус і циркулюватиме, ним уже тоді просто знехтують

А як же довгострокові наслідки ковіду, які Вас так турбують?

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...