Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

24 минуты назад, Seos сказал:

Доніс інформацію з її слів, змушував вакцинуватись керівник закладу освіти для необхідних 80% вакцинованих - це по перше. По друге ви як активний вакцинатор відстали від життя, ось  Вам нова "методичка" - https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/вакцинація-від-covid-19-для-вагітних-є-безпечною-та-необхідною/1537942509899827/     

До речі, гляньте коменти до цього відео, можливо вони вам щось скажуть.

Керівник не може змусити вакцинуватися вагітну він під цією інструкцією поставив підпис (усі курерівники пройшли навчання) А то що коментаріі на фейсбук і що? фейзбук джероло наказів, інструкцій та розпоряджень? Що за навчальний заклад якого керівник змушував вагітну вакцинуватись?

5 хвилин тому, Seos сказав:

Навіть надлишкова доза кави не є корисною для організму! А тут мова про надлишковий стрес для імунної системи. Колись давно, в дитинстві мене водили до сусідського хлопчика хворого на вітрянку, щоб я теж перехворів. Моя імунна система відбилась - то що мені потрібно було вколоть якусь гидоту?

Ну так вас же ж привили! Заразили вірусом спеціально, щоб ви переболіли в молодому віці, так як в старшому ця хвороба переноситься набагато складніше. Не зрозумів чим ви недовольні? Тим більше, що від вітрянки у нас не колять вакцин.

30 минут назад, Seos сказал:

А коли Ви вакцинуєтесь, то хіба не стимулюєте надлишково імунітет? Де ж логіка.

Жодної прививки від народження (2012) і до сьогодні моя донька не отримала.

а як-же вашу доньку до школи прийняли без щеплень? 

5 минут назад, Incap сказал:

Глобально на всіх етапах життя вимагають довідку з переліком щеплень. Багато хто її просто купує.

• Like 1
6 хвилин тому, Incap сказав:

Можливо Ви не в курсі, але на сьогодні у директорів шкіл в цьому питанні велика автономія.

Тільки що, Wladimir_K сказав:

Глобально на всіх етапах життя вимагають довідку з переліком щеплень. Багато хто її просто купує.

У моєї доньки в довідці про щорічний медичний огляд внизу дописано - немає щеплень. Будите наполягати, можу в понеділок зробить вам скан.

• Like 1
20 хвилин тому, Incap сказав:

фейзбук джероло наказів, інструкцій та розпоряджень? Що за навчальний заклад якого керівник змушував вагітну вакцинуватись?

Ось Вам офіційне джерело, не так щоб наполягають, але доводять що корисно. -https://moz.gov.ua/article/news/vakcinacija-vid-covid-19-pid-chas-vagitnosti-rekomendacii-ntgei

А заклад , Черкаський дколедж дизайну.

3 минуты назад, Seos сказал:

Можливо Ви не в курсі, але на сьогодні у директорів шкіл в цьому питанні велика автономія.

Да не вже? А як-що дитина гепатитом заразить пів школи Знаєте у того діректора буде автономія, у яких місцях. Форма 112/о і форма 68/о 

• Haha 2
8 минут назад, Seos сказал:

А ж не мав конкретно Ваш випадок, автономія може закінчитися, коли хтось з батьків пожаліється вище.

У мене знайомій яка невакцинувала дітей, заборонили їм  відвідувати уроки в школі. Лише домашнє навчання.

• Like 2
5 хвилин тому, Incap сказав:

а не вже? А як-що дитина гепатитом заразить пів школи Знаєте у того діректора буде автономія, у яких місцях. Форма 112/о і форма 68/о 

За мої 31 рік роботи в школі, двчіі потрапляв під епідемію гепатиту, як на сільську школу, із 120 учнів більше десятка хворіло одночасно. І фізрук перехворів, тяжко переніс, ми дружили з ним, тісно спілкувались. Чесно поки пройшов інкубаційний період - хвилювався, та Бог милував.

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

А ж не мав конкретно Ваш випадок, автономія може закінчитися, коли хтось з батьків пожаліється вище.

У мене знайомій яка невакцинувала дітей, заборонили навчатися в школі

Можливо тоді й куплю довідку, а поки так. У випадку Вашої знайомої директор прийняв таке рішення. Я знаю не одну дитину і не тільки в нашій школі, які навчаються без вакцинації.

2 минуты назад, Seos сказал:

Можливо тоді й куплю довідку, а поки так. У випадку Вашої знайомої директор прийняв таке рішення. Я знаю не одну дитину і не тільки в нашій школі, які навчаються без вакцинації.

Окрім того, як пояснили у відомстві, Верховний Суд у своїй постанові від 17 квітня 2019 року у справі № 682/1692/17 зазначив, що вимога про обов’язкову вакцинацію населення проти особливо небезпечних хвороб з огляду на потребу охорони громадського здоров’я, а також здоров’я зацікавлених осіб, є виправданою.

У цій справі Верховний Суд звернув увагу, що завданням держави є забезпечення дотримання оптимального балансу між реалізацією права дитини на освіту та інтересами інших дітей, уточнюється у повідомленні.

“Однак, проблема незгоди деяких батьків на обов’язкову вакцинацію дітей та подальші труднощі із реалізацією права таких дітей на освіту, продовжувала гостро обговорюватись в українському суспільстві. Утім, крапку у цій суперечці поставила Велика Палата Європейського суду з прав людини, оприлюднивши 8 квітня 2021 року своє рішення у справі Vavřička and Others v. the Czech Republic (№ 47621/13). Європейський суд визначив, що обов’язкова вакцинація, на яку скаржилися заявники, має розумне співвідношення пропорційності до легітимної мети держави-відповідача, яка відповідає цілям охорони здоров’я та захисту прав інших осіб. Відповідно, Європейський суд встановив, що порушення статті 8 Конвенції з боку держави у цій справі не було”, - зазначили в Офісі омбудсмана.

• Like 2
  • Thanks 1

До речі, остання рішення Європейського суду, тут поставило крапку. Будь-яка заява батьків чи перевірка  і невакцинована дитина не може відвідувати уроки у школі. 

• Like 2

До речі, остання рішення Європейського суду, тут поставило крапку. Будь-яка заява батьків і невакцинована дитина не може відвідувати уроки у школі.

Буде заява, буду вирішувати це питання, не турбуйтесь, все владнаю.

Тема не тільки про вакцинацію, а й сам вірус. По факту, нам на роботі сьогодні оголосили, що з понеділка вводиться жовта зона, хоч як на мене, то при 2-4 фіксованих за добу випадках захворювань в канівській лікарні, ніби й не має підстав. Але мова не про те. 20го - офіційно посилюються карантинні обмеження через ріст рівня захворювань, а 18-19  офіційно і помпезно в кращих традиціях планують святкувати день міста в Черкасах - де логіка?

"

Цього року нашому місту виповнюється 735 років. За традицією святкування припадає на треті вихідні вересня. Тож на 18 та 19 вересня у Черкасах заплановані святкові заходи до Дня міста.

Епіцентром святкувань стане Долина троянд. Тут 18 вересня черкасців та гостей міста розважатиме лазерне «LED SHOW», відбудуться оригінальні дитячі швидкісні перегони. А поласувати смаколиками можна буде на «Che Food Fest».

На вечірньому концерті запалюватимуть українські зірки Наталія Могилевська та гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ». А доповнять свято ексклюзивні фотозони, цікавинки від черкаських митців, концерти, фудзони та інші святкові локації.

19 вересня на містян та гостей міста чекатиме Мистецький простір на Хрещатику і романтичний вечір класичної музики.

«Запрошую усіх 18 та 19 вересня весело та змістовно відзначити День міста Черкаси!» , - зазначає міський голова Анатолій Бондаренко."
  • Like 2
3 минуты назад, Seos сказал:

Тема не тільки про вакцинацію, а й сам вірус. По факту, нам на роботі сьогодні оголосили, що з понеділка вводиться жовта зона, хоч як на мене, то при 2-4 фіксованих за добу випадках захворювань в канівській лікарні, ніби й не має підстав. Але мова не про те. 20го - офіційно посилюються карантинні обмеження через ріст рівня захворювань, а 18-19  офіційно і помпезно в кращих традиціях планують святкувати день міста в Черкасах - де логіка?

Тут до чиновників. Зараз хворіють молоді люди і в досить важкій формі. Перша ознака "діарея" у багатьох. У мене дружина на екстреній не одну сотню хворих перевезла.

Батько мій отримав AstraZeneca першу дозу, то каже по факту не відчув. Хвороб хронічних має придостатньо. По факту дружина батькам не рекомендувада вакцинуватися, так як вони крім села далі рідко куди їдуть.

• Like 1

Батько мій отримав AstraZeneca першу дозу, то каже по факту не відчув. Хвороб хронічних має придостатньо.

Мене більше хвилюють довгострокові наслідки.

• Like 1
1 минуту назад, Seos сказал:

Мене більше хвилюють довгострокові наслідки.

Я з дружиною вакцинувалися 2 місяці назад і глобально яких таких незручностей у мене не було. 

1 хвилину тому, Wladimir_K сказав:

Тут до чиновників. Зараз хворіють молоді люди і в досить важкій формі. Перша ознака "діарея" у багатьох.

Так у нас чиновники навіть вирішують термін, достатнього рівня антитіл в організмі, взяли й вирішили 365 днів термін дії ковідного сертифікату. І невже таке свято проводиться без відома керівництва країни.

Я з дружиною вакцинувалися 2 місяці назад і глобально яких таких незручностей у мене не було

Довгострокові - це не місяці, а роки.

• Like 2
2 минуты назад, Seos сказал:

Так у нас чиновники навіть вирішують термін, достатнього рівня антитіл в організмі, взяли й вирішили 365 днів термін дії ковідного сертифікату. І невже таке свято проводиться без відома керівництва країни.

а звідки 365 днів. Сртифікат covid 180 днів

• Haha 1
1 хвилину тому, Incap сказав:

Та ви відстали від життя! Мало того що не знаєте, про вакцинацію вагітних, ще й цю новину пропустили. https://lb.ua/society/2021/09/15/494005_kabmin_prodovzhiv_diyu_zelenih.html

• Like 2
2 минуты назад, Incap сказал:

У мене 1 рік. В дії 6 місяців, потім можна подовжити на ще 6.

• Like 1
Только что, Wladimir_K сказал:

У мене 1 рік. В дії 6 місяців, потім можна подовжити на ще 6.

в мене теж у діі 6 міс. У жовтні вилітаю до Сполучених Штатів коли замовляв квиток підтягнулось 180 днів 

9 минут назад, Seos сказал:

Довгострокові - це не місяці, а роки.

Зазвичай російську конспірології дивитися шкідливо. Якщо так все детально розглядати, то потрібно відмовитися від усього, телевізора, мобільного, мікрохвильової речі і поїхати в закинуте село де немає і світла і мобільного зв'язку і їсти лише з власного городу удобреного органічними продуктами і то повітря в цьому селі буде не зовсім екологічне.

1 минуту назад, Incap сказал:

в мене теж у діі 6 міс. У жовтні вилітаю до Сполучених Штатів коли замовляв квиток підтягнулось 180 днів 

Коли 6 місяців закінчується, цей видаляється і формується новий. Сертифікати в дії в кінці серпня офіційно визнані ВООЗ.

2 хвилини тому, Wladimir_K сказав:

Зазвичай російську конспірології дивитися шкідливо. Якщо так все детально розглядати, то потрібно відмовитися від усього, телевізора, мобільного, мікрохвильової речі і поїхати в закинуте село де немає і світла і мобільного зв'язку і їсти лише з власного городу удобреного органічними продуктами і то повітря в цьому селі буде не зовсім екологічне.

Відверто, я йду до цього, мене таке влаштовує. Ще цей рік допрацюю, щоб мать повних 35 років загального стажу і приблизно по Вашому сценарію.

• Like 3
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...