Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, SashaSM сказав:

Це щось нове, чи я пропустив, то  вживлюють QR-код, чи всеж  чіп, що wifi роздає:umora:?

Вам чіп в голову не завадив би. :rofl:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Arius сказал:

Вам чіп в голову не завадив би. :rofl:

Це вже образи, Для чого це? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Incap сказав:

Так згоден. Алеж такі оточують нас, наших онуків, наражають їх на небезпеку. Такий як Seos у школі працює...

Та да, страшний заразний Seos працює в школі і позаражає ковідом діточок!

Вони наражають вас на небезпеку! Може відіслати їх в концтабори заради безпеки? Безпека, безпека... що ще зробити заради безпеки? На що ще згодні піти орангутанги?

Не забудьте прокладку на фейс, щоб не дихати заразним повітрям, допоки "неощасливлені" вакциною сектанти ходять по вулицях.

  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Arius сказав:

А вам подобається, як веде дискусію Sasha SM? Я вважаю його клоуном і про це написав вище. Всіх незгодних я не обзивав клоунами, так що не вдавайтесь до "примітивних маніпуляцій".

На рівні більшості антиваксів, яких я вже давно попередив би, якби не особиста участь в дискусії - інакше виглядало б, що я користуюся своїм адмін-ресурсом у рівній дискусії. 

4 хвилини тому, Arius сказав:

У вас в табличці викиди СО2 в тис. тон. Читайте уважно, я написав викиди на душу населення. В Індії цей показник 1,91 тон. В США 15,52. В Китаї, навіть якщо це світовий промисловий майданчик, - 7,38. Китайці все ще не дотягують за особистим споживанням до розвинутих країн заходу.

По-перше, важливі абсолютні цифри, а не на душу населення, так як немає прямої кореляції між кількістю населення та рівнем викидів. В Китаї рівень викидів на душу населення вищий, ніж в ЄС. Взагалі китайці, у великій своїй кількості - бідне і знедоленне населення. Вся ця економічна міць досягається нещадною експлуатацією людських та природних ресурсів країни. 

8 хвилин тому, Arius сказав:

Запитання ні про що. Як світ раніше жив без смартфонів? :hi:

Справа в тому, що смартфона я можу взяти в руки - ось він. Ще 20 років назад вільно обходився без нього і, якщо, завтра не стане мобільного зв"язку - не помру без нього. А ви пишете про якийсь "таємний наддержавний уряд", який існує лише у вашій уяві, заявляючи, що світ не може без нього існувати. Відчуваєте різницю? 

10 хвилин тому, Arius сказав:

Вам чіп в голову не завадив би. :rofl:

Що, кінчилися аргументи? Попередження. Пряма образа - це вже перебор.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Arius сказав:

На що ще згодні піти орангутанги?

Орангутанги - це ті, хто не вірять в науку і доказову медицину. :IMHO: Знову невдала та примітивна образа. ;) Включайтеся, включайтеся, чи це все, на що ви здатні - обізвати всіх, замість давати відповіді на незручні запитання? 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

А ви пишете про якийсь "таємний наддержавний уряд", який існує лише у вашій уяві, заявляючи, що світ не може без нього існувати. Відчуваєте різницю? 

Санич, давайте ще порівняємо, що було 200, 300, 500 років тому. Були на той час свої глобальні гравці - Ост Індійська компанія, Ганза, ще там щось. Були банківські дома всяких Ротшильдів, які кредитували королівські династії Європи. Зараз в час глобалізації помножте все це в сто разів і отримаєте неформальний глобальний уряд - називайте це як хочете. Я згадував три таких організації, які за необхідністю диктують національним державам необхідні рішення в політиці та економіці. А є ще багато такого, чого ми не знаємо, що вирішується на неформальних зустрічах, за закритими дверима і т. д. Будемо все це заперечувати?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Що, кінчилися аргументи? Попередження. Пряма образа - це вже перебор.

Санич, цей тип мені прямим текстом казав, що я хворий на голову. Це нормальна дискусія?

Почитайте його репліки вище. Це він вважає тонким дотепним тролінгом. 

Лише з поваги до вас та інших, обіцяю не звертати уваги на обділених природою. :af:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Arius сказав:

Санич, давайте ще порівняємо, що було 200, 300, 500 років тому

Чому ні? Варто, інколи, звертатися до історії, щоб зрозуміти сьогодення. Люди 500 років назад були такимим ж як і сьогодні. Якщо забрати зараз у папуасів немовля і виростити його в цивілізованій країні в нормальній сім"ї - воно нічим не буде відрізнятися від своїх однолітків, не дивлячись на те, що його батьки ще їли одне одного, а засобом зв"язку слугувала зламана тростинка. 

6 хвилин тому, Arius сказав:

Були на той час свої глобальні гравці - Ост Індійська компанія, Ганза

Були. І про це є історичні документальні факти. Ви заявляєте про якісь супертаємні наддержавні керівні органи 

7 хвилин тому, Arius сказав:

Були банківські дома всяких Ротшильдів, які кредитували королівські династії Європи.

Як і тепер - бізнеси офіційно фінансують виборчі кампанії в розвинених країнах.  Або ж дають хабар в заувальованій формі, як, наприклад, сину Байдена в Бурісмі, або Шредеру в якісь москальській енергетичній компанії. ;)  Повна аналогія. 

8 хвилин тому, Arius сказав:

Зараз в час глобалізації помножте все це в сто разів і отримаєте неформальний глобальний уряд - називайте це як хочете.

А от тут вже суцільні емоції, нуль фактів і віра. "Помножте", "уявіть" і поВІРТЕ. 

9 хвилин тому, Arius сказав:

Я згадував три таких організації, які за необхідністю диктують національним державам необхідні рішення в політиці та економіці.

Ніколи ніхто не диктував глобальним світовим супердержавам свою волю! Лобіювали свої інтереси, йшли на обмін, підкуп! Так це й зараз є. В США офіційно можна лобіювати свої інтереси. Між лобіюванням і диктатом - прірва. Останнє слово все одно завжди залишалося за монархом чи головою уряду. 

12 хвилин тому, Arius сказав:

А є ще багато такого, чого ми не знаємо, що вирішується на неформальних зустрічах, за закритими дверима і т. д. Будемо все це заперечувати?

Та більшість справ безпекового характеру в будь-якій державі йдуть під грифом секретно, або надзвичайно секретно і вирішуються вони а закритими дверима. Те саме можна сказати про корпоративний сектор. Що тут нового? :dntknw: 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Я ж Вам наводив приклад про невакцинованих дітей у школі. А нормально, коли дії однієї людини наражають на небезпеку інших. Це як їздити по дорогах "по своїх правилах".

Я так розумію, вакцина або діє, або ні... якщо діє - яка небезпека може бути для вакцинованих? А якщо вакцина не діє, то навіщо вакцинуватися?

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, Arius сказал:

А вам подобається, як веде дискусію Sasha SM? Я вважаю його клоуном і про це написав вище. Всіх незгодних я не обзивав клоунами, так що не вдавайтесь до "примітивних маніпуляцій".

Пригальмуй-те трішки в своїй хворій свідомості. 

З такими як ви "не від світу цього" дискусії нема сенсу вести:umora:.

 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Що там із відповіддю на моє запитання - як світ раніше жив без "наддержавних таємних урядів"?

Ніяк. По деревах лазив, хвостами зачіпаючись за гілки - і то в кожній стаї свій вожак був :umora:

  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, davolodya сказав:

Я так розумію, вакцина або діє, або ні...

Неправильно розумієте. Вакцини не мають 100% ефективність. Мова йде про всі вакцини, а не про коронавірусні. Тобто, привиті діти також можуть захворіти - зазвичай, в більш легкій формі. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Sanich сказав:

Неправильно розумієте. Вакцини не мають 100% ефективність. Мова йде про всі вакцини, а не про коронавірусні. Тобто, привиті діти також можуть захворіти - зазвичай, в більш легкій формі. 

Ви ж пасічник - повинні розуміти, що міцний імунітет легше здобути, споживаючи екологічні  продукти бджільництва, ніж введенням в організм невідомої субстанції під назвою вакцина. До того ж жоден вірус нездатен скоротити той час, що нам відміряний...

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

4 минуты назад, Sanich сказал:

Мова йде про всі вакцини, а не про коронавірусні. Тобто, привиті діти також можуть захворіти - зазвичай, в більш легкій формі. 

Жоден з противників вакцини, тут в темі не відповів, чи дітям своїм робили від дифтерії, кору , поліомієліту, правця, коклюшу, гепатиту,...... щеплення.  Цікаво чи їхні ж батьки  так само про них піклувались і не робили щеплень.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, davolodya сказав:

Ви ж пасічник - повинні розуміти, що міцний імунітет легше здобути, споживаючи екологічні  продукти бджільництва, ніж введенням в організм невідомої субстанції під назвою вакцина.

Міцний імунитет у людей, які споживали виключно натуральні продукти, не уберіг їх від десятків епідемій. Міцний імунітет - це також засіб зменшення ризиків, але не їх виключення. В певних ситуаціях - взагалі бездієвий. У виключних - ще й може зіграти проти організму. Наприклад, пару років назад був грип. який молоді люди переносили важче, ніж старі через те, що занадто агресивна відповідь імунної системи просто спалювала легені. Збій в імунитеті, взагалі може призвести до аутоімунних хвороб. Один лікар колись мені сказав таку фразу - не потрібно надлишково стимулювати імунитет, коли я запропонував мені поколоти імуностимулюючий препарат, який раніше кололи після пневмонії. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, Sanich сказав:

Міцний імунитет у людей, які споживали виключно натуральні продукти, не уберіг їх від десятків епідемій. Міцний імунітет - це також засіб зменшення ризиків, але не їх виключення

Цікаво, а як вбереже вакцина від ризиків, адже вірус постійно мутує? Сьогодні вкололи одну вакцину, за місяць маємо інший штам, ще за місяць-другий - знову інший штам вірусу - невже під кожен штам колоти  свою відповідну вакцину? А якщо таких штамів буде 10, або 20? Вам не здається, що це до абсурду доходить?

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Incap сказав:

Ну щож ви так брешете ще у коледжі чи школі працюєте Не може і не має права лікар вагітним і лактуючим жінкам пропонувати вакциновуватися. Це огидно. Ви навіть інструкціїї не бачили а мелете усяку еренду. 

Вагітні не брали участь в клінічних дослідженнях вакцин від COVID-19 це з Протокола ВОЗ

Доніс інформацію з її слів, змушував вакцинуватись керівник закладу освіти для необхідних 80% вакцинованих - це по перше. По друге ви як активний вакцинатор відстали від життя, ось  Вам нова "методичка" - https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/вакцинація-від-covid-19-для-вагітних-є-безпечною-та-необхідною/1537942509899827/     

До речі, гляньте коменти до цього відео, можливо вони вам щось скажуть.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Incap сказал:

Так згоден. Алеж такі оточують нас, наших онуків, наражають їх на небезпеку. Такий як Seos у школі працює...

А Ви не переходьте на особистосі, і хто де працює не має значення. Діти і онуки контактують не тільки у школі а й магазинах, автобусах, метро, з однолітками та й в дома з ріднею не вакцинованими. Всі в рівних умовах і всі мають ризик заразитись не відомо де і коли. Проблема в тому що владні структукри знімають з себе відповідальність (гарантій ніхто не дає від наслідків вакцинації) і натравлюють одні категорії людей на інших, як завжди розділяй і .......

Якби державні структури організовували процес вакцинації цивілізовано, довіри до вівкцинування булоб більше. 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Konstantin_b сказав:
2 години тому, Incap сказав:

Так згоден. Алеж такі оточують нас, наших онуків, наражають їх на небезпеку. Такий як Seos у школі працює...

А Ви не переходьте на особистосі, і хто де працює не має значення. Діти і онуки контактують не тільки у школі а й магазинах, автобусах, метро, з однолітками та й в дома з ріднею не вакцинованими. Всі в рівних умовах і всі мають ризик заразитись не відомо де і коли. Проблема в тому що владні структукри знімають з себе відповідальність (гарантій ніхто не дає від наслідків вакцинації) і натравлюють одні категорії людей на інших, як завжди розділяй і .......

Якби державні структури організовували процес вакцинації цивілізовано, довіри до вівкцинування булоб більше.

В селі Мартинівка, бувшого Канівського району вакцинувалось 84% вчителів - так помпезно відзвітували в місцевих ЗМІ, а тут днями лихо - дитина захворіла, а серед вчителів хворих немає на той момент, то звідки ж воно ото взялось?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, Sanich сказав:

Один лікар колись мені сказав таку фразу - не потрібно надлишково стимулювати імунитет, коли я запропонував мені поколоти імуностимулюючий препарат, який раніше кололи після пневмонії. 

А коли Ви вакцинуєтесь, то хіба не стимулюєте надлишково імунітет? Де ж логіка.

40 хвилин тому, SashaSM сказав:

Жоден з противників вакцини, тут в темі не відповів, чи дітям своїм робили від дифтерії, кору , поліомієліту, правця, коклюшу, гепатиту,...... щеплення.  Цікаво чи їхні ж батьки  так само про них піклувались і не робили щеплень.

Жодної прививки від народження (2012) і до сьогодні моя донька не отримала.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Seos сказав:

А коли Ви вакцинуєтесь, то хіба не стимулюєте надлишково імунітет? Де ж логіка.

Не зовсім. Вакцинація тренує імунітет розпізнавати хвороботворний вірус на етапі, допоки той не почав шкодити організму. Але це не робить загальний імунітет сильнішим чи слабшим. Короче, це тема, в якій  я сам плаваю - не буду із себе видавати імунолога. Лікарі вчаться по 6 років. А я вчився на інженера - мені простіше в цифрах розбиратися. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Sanich сказав:

Не зовсім. Вакцинація тренує імунітет розпізнавати хвороботворний вірус на етапі, допоки той не почав шкодити організму. Але це не робить загальний імунітет сильнішим чи слабшим. Короче, це тема, в якій  я сам плаваю - не буду із себе видавати імунолога. Лікарі вчаться по 6 років. А я вчився на інженера - мені простіше в цифрах розбиратися. 

Як на мене, то тут, або да, або ні - варіант не зовсім не конає. Перепрошую не переконливий.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Як на мене, то тут, або да, або ні - варіант не зовсім не конає.

Не згоден. немає у медицині, а сособливо вірусологіє та імунології чорного та білого.  :IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Не згоден. немає у медицині, а сособливо вірусологіє та імунології чорного та білого.  :IMHO:

Навіть надлишкова доза кави не є корисною для організму! А тут мова про надлишковий стрес для імунної системи. Колись давно, в дитинстві мене водили до сусідського хлопчика хворого на вітрянку, щоб я теж перехворів. Моя імунна система відбилась - то що мені потрібно було вколоть якусь гидоту?

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...