Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

7 минут назад, Sanich сказал:

Ми вже давно глобалізовані і "охоплені". Ви всі сидите в інтернеті, всі до одного користуєтеся смартфонами, їсте макдональс, п"єте кока-колу, їздите на авто з ДВЗ, захоплюєтеся Ілоном Маском і мрієте у відпустку поїхати на море. А вакциною охоплені лише розвинути країни світу, хоча проблему для світу становлять, якраз, неохоплена частина - араби та африканці, частково - китайці та індуси. 

Все что Вы перечислили касается не поголовно всех. А вакцинация предусмотрена для всех в каждой стране мира. Причем одновременно. Кто сопротивляется - прижимать к стенке. Но вакцинировать нужно как можно больше. В идеале всех. Никаким другим методом так не получится загнать всех в одно стойло.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 хвилину тому, seim сказав:

Все что Вы перечислили касается не поголовно всех. А вакцинация предусмотрена для всех в каждой стране мира. Причем одновременно. Кто сопротивляется - прижимать к стенке. Но вакцинировать нужно как можно больше. В идеале всех. Никаким другим методом так не получится загнать всех в одно стойло.

Де, де, ця вакцинація для всіх і одночасно? За більше півроку вакциновано лише 30-40% всього населення землі? Зате процентів 90%жителів  землі сьогодні користувалися смартфонами, і споживали на протязі місяця продукти із інгрідієнтами, які походять з одного або кількох місць на планеті, або які знаходяться під контролем однієї корпорації. У ваших словах немає долі логіки. Ще раз - навіщо придумувати вакцину, якщо є достатньо ланцюгів доставки в ваш організм потрібних речовин? 

21 хвилину тому, seim сказав:

Никаким другим методом так не получится загнать всех в одно стойло.

Так і бачу як заганяють в стойло бійців забороненої терористичної організації талібану за допомогою вакцин, або дрімучих африканців. :umora: Чи в стойло потрібно загнати лише "золотий мільярд"? Де, де тут логіка і причинно-наслідкові зв"язки? 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Пішов гуглити скільки тих вакцинованих в світі. Дуже цікаво стало, які крїни знаходяться в кінці списку. Хто ж ці "розумні" та "мудрі" народи? Дивлячись на те, що в африці вакциновано 6% населення, складається враження, що керівництво наддержавного "суперуряду" - одні чорношкірі. Турбуються про збереження генофонду. Може то все Абама задумав? 

image.png

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

21 минуту назад, Sanich сказал:

Де, де, ця вакцинація для всіх і одночасно? За більше півроку вакциновано лише 5-10% всього населення землі? Зате процентів 90%жителів  землі сьогодні користувалися смартфонами, і споживали на протязі місяця продукти із інгрідієнтами, які походять з одного або кількох місць на планеті, або які знаходяться під контролем однієї корпорації. У ваших словах немає долі логіки. 

 

Вам же данные уже предоставили по количеству вакцинированным по разным странам. И где там 5-10%? Большинство уже по 60-70% вакцинировано. И процесс не закончен. Каждый вакцинированный поставлен на учёт. И есть точные данные кто употребил а кто ещё обязан будет употребить по их планам. Каким способом ещё можно вести учёт кто уже принял лекарство а кто ещё нет? В магазине спрашивают фамилию и выдают сертификат на приобретение Кока-Колы с последующим видеоотчетом употребления этой Кока-Колы внутрь? И с работы увольняют если не выпил Кока-Колы? В ваших доводах нет ни малейшей логики. Самый простой способ внедрить нужный компонент это вакцинация. Об этом и сами представители глобалистов говорили не один раз. Лет 10 назад уже упоминали о необходимости создать вакцину для всех. Никто из них про Кока-Колу не говорил. 

 

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, Sanich сказал:

Пішов гуглити скільки тих вакцинованих в світі. Дуже цікаво стало, які крїни знаходяться в кінці списку. Хто ж ці "розумні" та "мудрі" народи? Дивлячись на те, що в африці вакциновано 6% населення, складається враження, що керівництво наддержавного "суперуряду" - одні чорношкірі. Турбуються про збереження генофонду. Може то все Абама задумав? 

image.png

Я уже говорил что в первую очередь нужно снизить рост населения в развитых странах. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, seim сказав:

И где там 5-10%?

Я вже виправив свої цифри. Вражений, темпами вакцинації. Українці виявилися "мідрішими", ніж я думав - мені думалося, що ми близькі до середнього. :dntknw:

3 хвилини тому, seim сказав:

Каждый вакцинированный поставлен на учёт.

Ви серйозно? Відкрию вам велику таємницю  - кожен житель планети при народжені поставлений на облік державою, методом реєстрації в органах влади. ;) Охоплення - близьке до 100%, якщо не брати якісь квазідержави, де офіційна влада - умовне поняття. 

5 хвилин тому, seim сказав:

В магазине спрашивают фамилию и выдают сертификат на приобретение Кока-Колы с последующим видеоотчетом употребления этой Кока-Колы внутрь?

:umora: А кока-колу купують в магазині, щоб за забором вилити на землю на зло "глобалістам-імперіалістам"? :umora:

8 хвилин тому, seim сказав:

Лет 10 назад уже упоминали о необходимости создать вакцину для всех.

Можна посилання на першоджерело? :) 

8 хвилин тому, seim сказав:

Никто из них про Кока-Колу не говорил. 

Звичайно, не говорив. Тому що лише пришелепкуватому може прийти в голову озвучувати такий план, якщо він його дійсно задумав. ;) Хто ж буде купувати пепсі і коку, якщо ви взнаєте про план каструвати вас через ці напої? :rofl:

4 хвилини тому, seim сказав:

Я уже говорил что в первую очередь нужно снизить рост населения в развитых странах. 

Для чого? 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

41 минуту назад, Sanich сказал:

 

Так і бачу як заганяють в стойло бійців забороненої терористичної організації талібану за допомогою вакцин, або дрімучих африканців. :umora: Чи в стойло потрібно загнати лише "золотий мільярд"? Де, де тут логіка і причинно-наслідкові зв"язки? 

Этот талибан вакцинируется  точно так же как и остальные. Даже быстрее. Так как там иерархия. Вождь сказал - всех на иглу. А вождь кормится из рук тех же глобалистов. Как только этот талибан перестанет быть нужным - он исчезнет. Это инструмент в чужих руках и не более. 

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

 

Ви серйозно? Відкрию вам велику таємницю  - кожен житель планети при народжені поставлений на облік державою, методом реєстрації в органах влади. ;) Охоплення - близьке до 100%, якщо не брати якісь квазідержави, де офіційна влада - умовне поняття. 

 

На учёт поставлены те кому уже вкололи, а не те кто родился. С выдачей почетной грамоты. При других способах учёт принявших дозу вести невозможно. И невозможно дать эту дозу всем одновременно. Кроме как вакцинированием.

 

10 минут назад, Sanich сказал:

Звичайно, не говорив. Тому що лише пришелепкуватому може прийти в голову озвучувати такий план, якщо він його дійсно задумав. ;) Хто ж буде купувати пепсі і коку, якщо ви взнаєте про план каструвати вас через ці напої? :rofl:

Я не знаю кому пришло в голову вакцинироваться если они уже раньше говорили что вакцинацией нужно снизить количество населения. Значит они понимали что большинство пришелепкуватых и память у большинства короткая как у рыбы. И не каждый слышит что они говорят. 

 

14 минут назад, Sanich сказал:

Для чого? 

Я уже писал не один раз. Чтобы не возникла армия безработных которые вымрут с голода от отсутствия источников получения дохода. Когда вместо человека работу будет выполнять машина. Они заранее готовятся к этому этапу технологического трансформирования. А технологии автоматищации будут в первую очередь не в отсталых странах. Все логично, понятно и объяснимо. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 годин тому, seim сказав:

Я не знаю кому пришло в голову вакцинироваться если они уже раньше говорили что вакцинацией нужно снизить количество населения. Значит они понимали что большинство пришелепкуватых и память у большинства короткая как у рыбы. И не каждый слышит что они говорят. 

Посилання на першоджерело, будь-ласка. 

8 годин тому, seim сказав:

Я уже писал не один раз. Чтобы не возникла армия безработных которые вымрут с голода от отсутствия источников получения дохода. Когда вместо человека работу будет выполнять машина. Они заранее готовятся к этому этапу технологического трансформирования. А технологии автоматищации будут в первую очередь не в отсталых странах. Все логично, понятно и объяснимо. 

Справа в тому, що той, хто придумав таку теорію, мало розбирався як влаштовані економіки світу. Насправді, жодна із розвинутих країн не зацікавлена в зменшені свого населення, так як їхнє населення створює потужний ринок для товарів і послуг, вироблених в країні. Немає населення - немає кому продавати товари і послуги, а, отже, падає ВВП, економічна та військова міць країни. Розвинені держави радше перейдуть на скорочений робочий день, на виплату мінімального прожиткового мінімуму, але ніяк не на скорочення населення. Чому - я пояснив. Тому, ця теорія - безглузда. Населення країни - найбільша її цінність.

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сполучини Штати прокакциновано 1 дозою 210 міліонів а 2 дозами 180 міліонів. Коли почався мор серед антивакцинаторів від COVID усі масово почали вакцинуватися. і на зараз 60% вакциновано 1 дозою і 50 % двома.

Ось щоб не казали Бла-Бла 

https://covid.cdc.gov/covid-data-tracker/#vaccinations_vacc-total-admin-rate-total

https://www.bbc.com/ukrainian/news-57960177

Думай-ТЕ.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Sanich сказал:

Посилання на першоджерело, будь-ласка. 

Я уже выкладывал здесь ссылки, где Гейтс говорил о создании вакцины для сокращения населения на 10-15%. Вы переспрашиваете по несколько раз о том что я уже здесь писал или давал ссылки. 

 

1 час назад, Sanich сказал:

Справа в тому, що той, хто придумав таку теорію, знову ж мало розбирався як влаштовані економіки світу. Насправді, жодна із розвинутих країн не зацікавлена в зменшені свого населення, так як їхнє населення створює потужний ринок для товарів і послуг, вироблених в країні. Немає населення - немає кому продавати товари і послуги, а, отже, падає ВВП, економічна та військова міць країни. Розвинені держави радше перейдуть на скорочений робочий день, на виплату мінімального прожиткового мінімуму, але ніяк не на скорочення населення. Чому - я пояснив. Тому, ця теорія - безглузда. Населення країни - найбільша її цінність.

Когда лодка начинает тонуть из-за перегруза, то из лодки перво наперво будут выбрасывать все лишнее, а не добавлять ещё дополнительный груз чтобы больше перевезти и больше заработать. Лодка утонет вместе с содержимым. Так и на планете Земля начало происходить. Когда погнались на прибылью и начали увеличивать население с 1 млрд до 7 млрд не задумывались о последствиях. Сейчас схватились за голову и поняли что если не снизить количество населения то утонут все. Никто не спасётся. Мертвым деньги не нужны. Поэтому нет смысла дальше приводить как аргумент что увеличение количества населения приведет к успеху. Это приведет к краху всей планеты.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 минут назад, Incap сказал:

Думай-ТЕ.  

Тем, кто вакцинировались думать уже поздно. Думать нужно было до, а не после.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 хвилин тому, seim сказав:

Я уже выкладывал здесь ссылки, где Гейтс говорил о создании вакцины для сокращения населения на 10-15%. Вы переспрашиваете по несколько раз о том что я уже здесь писал или давал ссылки. 

Я запитую посилання на першоджерело, яке заявляє, що скоротити потрібно населення саме розвинутих країн. Не прикидайтеся, що не зрозуміли. 

9 хвилин тому, seim сказав:

Когда лодка начинает тонуть из-за перегруза, то из лодки перво наперво будут выбрасывать все лишнее, а не добавлять ещё дополнительный груз чтобы больше перевезти и больше заработать. Лодка утонет вместе с содержимым. Так и на планете Земля начало происходить. Когда погнались на прибылью и начали увеличивать население с 1 млрд до 7 млрд не задумывались о последствиях. Сейчас схватились за голову и поняли что если не снизить количество населения то утонут все. Никто не спасётся. Мертвым деньги не нужны. Поэтому нет смысла дальше приводить как аргумент что увеличение количества населения приведет к успеху. Это приведет к краху всей планеты.

Стоп-стоп. Ви знову з"їзжаєте з теми і перейшли від населення розвинутих країн до населення планети в цілому. Це так не працює - я вмію читати. Тому - не з"їзжайте з теми. Або визнайте, що ваша теорія про те, що "потрібно знизити кількість населення розвинутих країн" - безглузда і безпідставна і темпи вакцинації в розвинутих країнах світу спростовують "теорію заговору". 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

Стоп-стоп. Ви знову з"їзжаєте з теми і перейшли від населення розвинутих країн до населення планети в цілому. Це так не працює - я вмію читати. Тому - не з"їзжайте з теми. Або визнайте, що ваша теорія про те, що "потрібно знизити кількість населення розвинутих країн" - безглузда і безпідставна і темпи вакцинації в розвинутих країнах світу спростовують "теорію заговору"

Sanich seim чув дзвін та не знає де він

У 2010 році в Гані почали реалізацію проекту MoTeCH - державної ініціативи, яку частково фінансував Фонд Білла і Мелінди Гейтс. Суть проекту полягала в тому, щоб за допомогою мобільних телефонів і партнерства з державними установами охорони здоров'я забезпечити жителів країни, переважно жінок і дітей, більш якісними медичними послугами - в тому числі за рахунок поширення 22 основних ліків, включаючи контрацептиви, схвалених урядом Гани.

А московія підфатила та стало свою дурню молоти про "Теорію усесвітнього заговору". Ніяких посилань він вам не надасть. Тільки прапаганда з московії.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Incap сказав:

Ніяких посилань він вам не надасть.

Звичайно не надасть. :) Хіба що з якогось ресурсу, де поряд із цією новиною, без будь-якого посилання на першоджерело, будуть новини про те, як лікувати геморой огірками та як очевидці бачили, як сусіда викрадали інопланетяни. 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Sanich сказал:

Я запитую посилання на першоджерело, яке заявляє, що скоротити потрібно населення саме розвинутих країн. Не прикидайтеся, що не зрозуміли. 

Это мой логический вывод. Если массово будет использоваться автоматическая работа машин там где сейчас работает человек то куда же деть этих людей чтобы они имели возможность купить покушать и не умереть голодной смертью? Это не гуманно оставить умирать людей без источника пропитания. Более гуманно не дать родиться лишним людям. 

 

16 минут назад, Sanich сказал:

Стоп-стоп. Ви знову з"їзжаєте з теми і перейшли від населення розвинутих країн до населення планети в цілому. Це так не працює - я вмію читати. Тому - не з"їзжайте з теми. Або визнайте, що ваша теорія про те, що "потрібно знизити кількість населення розвинутих крїн" - безглузда і безпідставна і темпи вакцинації в розвинутих країнах світу спростовують "теорію заговору". 

Одно другому не мешает, а дополняет. И то и другое решается одним действием. Уменьшением населения. 

  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, seim сказал:

Одно другому не мешает, а дополняет. И то и другое решается одним действием. Уменьшением населения. 

Я тільки зрозумів. Білл Гейтс хочу усім на планеті вживити чіпи щоб зменьшити населення земнохї кулі щоб зменьшити покупки продуктів компанії Microsoft тоб-то Windows, Office і тому подібне??? 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, seim сказав:

Это мой логический вывод.

ок. То я вам кажу, що даний висновок - повністю алогічний. 

8 хвилин тому, seim сказав:

Одно другому не мешает, а дополняет. И то и другое решается одним действием. Уменьшением населения. 

Ще раз, якщо погано засвоюєте матеріал із першого разу - жодна розвинута країна не зацікавлена в зменшенні свого населення. Тому не путайте грішне із праведним. Повторюся для тих, хто "в танку". Якщо б якісь "суперсили" хотіли б зменшити населення планети, то звернули б свою увагу, в першу чергу на Азію та Африку. Але темпи вакцинації ніяк не корелюють із цією теорією.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Это мой логический вывод. Если массово будет использоваться автоматическая работа машин там где сейчас работает человек то куда же деть этих людей чтобы они имели возможность купить покушать и не умереть голодной смертью? Это не гуманно оставить умирать людей без источника пропитания. Более гуманно не дать родиться лишним людям. 

А як же буде діяти ця вакцина, якщо колють її всім. Ну, нехай досягнуть 80 % всього населення. Тоді цей препарат повинен всіх щеплених зробити безплідними. Тобто все фактично населення країни зникне. Бо якщо 80% популяції не матиме потомства, то їй скоро прийде кирдик...

Не може один і той самий препарат діяти вибірково і давати різні ефекти.

 

  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, ромео сказав:

А як же буде діяти ця вакцина, якщо колють її всім. Ну, нехай досягнуть 80 % всього населення. Тоді цей препарат повинен всіх щеплених зробити безплідними. Тобто все фактично населення країни зникне. Бо якщо 80% популяції не матиме потомства, то їй скоро прийде кирдик...

Не може один і той самий препарат діяти вибірково і давати різні ефекти.

 

Я просто завмер в очікуванні відповіді на ваше запитання. Цікаво, куди фантазія приведе нас цього разу. :rofl:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, Sanich сказал:

ок. То я вам кажу, що даний висновок - повністю алогічний. 

Ще раз, якщо погано засвоюєте матеріал із першого разу - жодна розвинута країна не зацікавлена в зменшенні свого населення. Тому не путайте грішне із праведним. Повторюся для тих, хто "в танку". Якщо б якісь "суперсили" хотіли б зменшити населення планети, то звернули б свою увагу, в першу чергу на Азію та Африку. Але темпи вакцинації ніяк не корелюють із цією теорією.

Все что я хотел сказать я уже сказал. И аргументировал на пальцах на примере лодки чтобы и ребенок понял. Кто не понял -  я не виноват. Могу повторить что цели кого-то в чем-то убедить у меня нет. Кто хочет оставаться при прежнем мнении пусть остаётся. Не имею ничего против. А Азию и Африку точно так же вакцинируют. Возможно их позже. В более развитых странах люди образованнее и имеют больше возможности ознакомиться с информацией. Если чуть замедлить и дать успокоиться вирусной панике, то будет сложно навязать вакцинацию. А папуасам можно и позже. Украине решили впарить индийский бипин, но от него шарахались как от проказы. Решили дать другой. Лишь бы согласились. Реформу медицины в Украине  начали проводить также с целью избавиться от стариков которые в основном живут в сельской местности. Скорую они уже не дождутся. А раньше скорая была в каждом селе.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Я останнім часом навіть в тему "Гы" не заходжу:umora:

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 минут назад, ромео сказал:

А як же буде діяти ця вакцина, якщо колють її всім. Ну, нехай досягнуть 80 % всього населення. Тоді цей препарат повинен всіх щеплених зробити безплідними. Тобто все фактично населення країни зникне. Бо якщо 80% популяції не матиме потомства, то їй скоро прийде кирдик...

Не може один і той самий препарат діяти вибірково і давати різні ефекти.

 

Не будут все бесплодными. Так топорно и примитивно они не действуют. Могут возникать различные сложности в рождаемости. Чтобы ограничить, а не свести к нолю. 

3 минуты назад, Олег Мельник сказал:

Я останнім часом навіть в тему "Гы" не заходжу:umora:

Это либо истерический смех от осознания невозможности исправить свое действие либо смех без причины. Бывает только в конкретном случае.

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, seim сказав:

Не будут все бесплодными. Так топорно и примитивно они не действуют. Могут возникать различные сложности в рождаемости. Чтобы ограничить, а не свести к нолю. 

Это либо истерический смех от осознания невозможности исправить свое действие либо смех без причины. Бывает только в конкретном случае.

Забагато на себе берете.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, seim сказал:

Это либо истерический смех от осознания невозможности исправить свое действие либо смех без причины. Бывает только в конкретном случае.

Сміється той, хто сміється останній.

Називав COVID-19 шахрайством. У США помер від коронавируса радіоведучий-антівакцінатор
У США помер від COVID-19 відомий радіоведучий-антівакцінатор з Флориди Дік Фаррел. Про це повідомляє The Guardian.

Фаррел дотримувався правих поглядів, був затятим прихильником Дональда Трампа і вважався одним з основоположників стилю "шоковий розмова" (shock talk).

Він називав COVID-19 "шахрайством", а головного санлікаря США Ентоні Фаучи - "божевільним брехуном", який набрав змову з "безбашенним тупицями".

Ще в червні Фаррел закликав всіх відмовитися від вакцинації.

65-річний радіоведучий змінив свою думку, коли сам заразився коронавірусів і був госпіталізований. З лікарні він попросив вакцинуватися свою близьку подругу  Емі Лі Хейр (теж противниця вакцин), жалкував, що сам не прищепився, і сказав, що "цей вірус - не жарт".

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...