Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

Цитата

Кабмін продовжив дію "зелених" ковід-сертифікатів із 180 до 365 днів

https://lb.ua/society/2021/09/15/494005_kabmin_prodovzhiv_diyu_zelenih.html

Чудова новина для вакцинованих, але вона не вкладається в логіку, яким чином антитіла волею постанови збільшили тривалість свого перебування в організмі  людини, раніше говорилось, що потрібний рівень антитіл в організмі тримається пів року +/- залежно від конкретного організму. Чи все ж питання в тому, що заохочують будь яким чином  аби побільше укололось, а далі хоч трава не рости.

• Like 1
  • Haha 2
Тільки що, Seos сказав:

Чи все ж питання в тому, що заохочують будь яким чином  аби побільше укололось, а далі хоч трава не рости.

Схоже на те, якщо це правда. Такими темпами, як вакцинується Україна, вакцинуватись будуть ще довго, і поки одні провакцинуються, у інших вже вивітриться вся магія. Так все населення ніколи і не буде повністю ощасливлене, і цей цирк буде тривати невизначено довго. А сценаристам це не потрібно. Тому дали добро на подовження терміну експлуатації QR-кодів. Цікаво, що вирішують не епідемологи, не вірусологи, а, як завжди, кабінетні чиновники.

• Like 4
1 година тому, Arius сказав:

ому дали добро на подовження терміну експлуатації QR-кодів. Цікаво, що вирішують не епідемологи, не вірусологи, а, як завжди, кабінетні чиновники.

А чому Ви так переживаєте за вакцинованих?

• Like 1
  • Haha 1

Такими темпами, як вакцинується Україна, вакцинуватись будуть ще довго, і поки одні провакцинуються, у інших вже вивітриться вся магія.

Третя доза на підході - не турбуйтеся ви так. Хто вакцинувався двічі - без проблем вакцинується і втретє. 

А сценаристам це не потрібно.

Боже, яка маячня.

Хлопці, якби я був "сценаристом" і хотів винищити населення землі, я б просто додав би в такий напій як кока-кола якусь фігню, яка робить людину безплідною через кілька років. Та ви ж самі ці коли хлещите літрами, не задумуючись над тим, що рецептура продукту прихована. :dntknw: Та є "мільйони" методів масової доставки "яду" в ваш організм через існуючі ланцюги споживання без цих всяких коронавірусів і прививок. Але щоб це розуміти - потрібно хоч трохи мати критичного мислення.

• Like 3
  • Thanks 1
  • Haha 3
1 минуту назад, Sanich сказал:

Третя доза на підході - не турбуйтеся ви так. Хто вакцинувався двічі - без проблем вакцинується і втретє. 

Боже, яка маячня.

Хлопці, якби я був "сценаристом" і хотів винищити населення землі, я б просто додав би в такий напій як кока-кола якусь фігню, яка робить людину безплідною через кілька років. Та ви ж самі ці коли хлещите літрами, не задумуючись над тим, що рецептура продукту прихована. :dntknw: Та є "мільйони" методів масової доставки "яду" в ваш організм через існуючі ланцюги споживання без цих всяких коронавірусів і прививок. Але щоб це розуміти - потрібно хоч трохи мати критичного мислення.

То все "віра".

• Like 2
  • Haha 3
8 хвилин тому, Mihail-ves сказав:

Я вже писав- це стандартна жлобська позиція. Сам не привився, бо страшно, але жаба все одно давить, що інші прививаються і живуть далі з меншим ризиком для себе. От і шукають виправдання і підтримки один в одного. 

Тільки що, Wladimir_K сказав:

То все "віра".

Вони все намагаються переконати, що "віра" - це про привитих, ігноруючи, що ті, хто йде прививатися покладаються на офіційну статистику, доказову медицину і досвід розвинених держав.

• Like 2
  • Thanks 1

А суть в простих речах, скажімо Італія невакцинованим працівникам заборонила працювати, за порушення штраф і через відсутність протягом 5 днів  можна звільняти без штрафів роботодавцю.

3 минуты назад, Sanich сказал:

Я вже писав- це стандартна жлобська позиція. Сам не привився, бо страшно, але жаба все одно давить, що інші прививаються і живуть далі з меншим ризиком для себе. От і шукають виправдання і підтримки один в одного. 

Вони все намагаються переконати, що "віра" - це про привитих, ігноруючи, що ті, хто йде прививатися покладаються на офіційну статистику, доказову медицину і досвід розвинених держав.

У нас існує "віра" в багатьох речах, які зі сторони здорової логіки неможливо пояснити, тому якось так ми і живемо.

Бізнес в Україні без врахування цієї "віри", точно неможливо вести.

• Like 2
  • Sad 1
12 минут назад, Mihail-ves сказал:
1 час назад, Arius сказал:

ому дали добро на подовження терміну експлуатації QR-кодів. Цікаво, що вирішують не епідемологи, не вірусологи, а, як завжди, кабінетні чиновники.

Так суть була ж не в тому що переживають, а за те що термін дії вакцини/сертифіката вирішують чиновники, яким здоров'я людей побоку.

• Like 1
1 хвилину тому, Konstantin_b сказав:

Так суть була ж не в тому що переживають, а за те що термін дії вакцини/сертифіката вирішують чиновники, яким здоров'я людей побоку.

Та мені той сертифікат до лампочки, я робив прививку не для бумажки, а щоб не перенести те що перенесла братова сімя. 

• Like 4
  • Haha 1
23 часа назад, Arius сказал:

Ваш неймовірно логічний висновок ставить мене в ступор. :umora:

Дивно:umora:, чомусь ваші хворі думки вас не ставлять в ступор.

• Haha 1
1 час назад, Arius сказал:

А сценаристам це не потрібно.

Ну і знову за своє..:umora:

• Like 1

Конституція України Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Якби компанія вакцинації робилась, не порушуючи права і свободи а згідно законів а не постанов, а держава гарантувала всі правові наслідки від вакцинації (медичну допомогу, компенсацію за побічні наслідки вакцинованих) а не через коліно. Вже доходить до того що погрожують звільненнями. Де використовується тиск, там же й виникає протидія.

• Like 5
7 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

Конституція України Стаття 19. Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Якби компанія вакцинації робилась, не порушуючи права і свободи а згідно законів а не постанов, а держава гарантувала всі правові наслідки від вакцинації (медичну допомогу, компенсацію за побічні наслідки вакцинованих) а не через коліно. Де використовується тиск, там же й виникає протидія. Вже доходить до того що погрожують звільненнями.

Вся проблема в тому, що держава з однієї сторони хоче привити більшість населення, а з іншої - грається в демократію. І все це накладається на традиційну недовіру українця до держави і неформальні трудові відносини, як от. 

7 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

погрожують звільненнями.

Тобто, імпотентність центральної влади намагаються компенсувати неформальними відносинами на місцях. Все - як завжди. 

• Like 2
50 минут назад, Sanich сказал:

імпотентність центральної влади намагаються компенсувати неформальними відносинами на місцях. Все - як завжди.

Хто? Хто намагається компенсувати? 

Це на місцях директора намагаються примусово вакцинувати підлеглих, при цьому порушуючи Конституцію та інші закони, шантажуючи людей звільненням, ризикуючи втратити робітників, та й просто беручи на себе лишню мороку?

Схоже, ні.

І не центральна імпотентна влада.

Тоді хто? 

• Like 1

Роблю висновок: слово "сценарист" надмірно лякає місцеву прогресивну публіку. Ну, замінимо на планувальника. Шановні, наявність "сценариста" чи "планувальника" - неодмінна складова процесу управління, лінійного чи функціонального чи ще якогось. Це ази. Без цього неможлива жодна ієрархічна структура, з яких складається реальність, жодний системний процес. Наскільки треба бути наївними, щоб вірити, що все відбувається стихійно, саме по собі, без інструкцій, без операторів. І це в 21 ст. - коли вже ось-ось настане процвітання в цифровому раю!

Друге ходове слово: "віра". Я скоріше скажу, у що не вірю. Не вірю в піклування держави про громадян,в  добрих політиків, в філантропів-міл'ярдерів, в прогрес і загальне благоденство, в безкоштовне що завгодно, в загальне благо для всіх, в чесні новини, в телевізор, в рекламу, в конституцію і закони... Тому що це обман. Якщо ви вважаєте інакше, ви вірите! З чим вас і вітаю. Віруючим жити легше. :baby:

• Like 3
1 минуту назад, Arius сказал:

Роблю висновок: слово "сценарист" надмірно лякає місцеву прогресивну публіку. Ну, замінимо на планувальника. Шановні, наявність "сценариста" чи "планувальника" - неодмінна складова процесу управління, лінійного чи функціонального чи ще якогось. Це ази. Без цього неможлива жодна ієрархічна структура, з яких складається реальність, жодний системний процес. Наскільки треба бути наївними, щоб вірити, що все відбувається стихійно, саме по собі, без інструкцій, без операторів. І це в 21 ст. - коли вже ось-ось настане процвітання в цифровому раю!

Друге ходове слово: "віра". Я скоріше скажу, у що не вірю. Не вірю в піклування держави про громадян,в  добрих політиків, в філантропів-міл'ярдерів, в прогрес і загальне благоденство, в безкоштовне що завгодно, в загальне благо для всіх, в чесні новини, в телевізор, в рекламу, в конституцію і закони... Тому що це обман. Якщо ви вважаєте інакше, ви вірите! З чим вас і вітаю. Віруючим жити легше. :baby:

Тому і "віра".

• Like 1
Тільки що, Sanich сказав:

Боже, яка маячня.

З кока-колою ви потрапили б під трибунал на раз-два. А невидимий вірус, невідомо звідки, як і що - ідеальна річ для маскування глобальних процесів, які ми не бачимо, не розуміємо, не знаємо.

• Like 1
  • Haha 1
Тільки що, SashaSM сказав:

Дивно:umora:, чомусь ваші хворі думки вас не ставлять в ступор.

Добрий чоловіче, ви поп-іт вже купили? :ay: То чому ви ще тицяєте пальчиком в телефон?

Хоча ні, залишайтесь з нами. Такі індивіди теж цікаві. :af:

• Haha 1

19 минут назад, Arius сказал:

А невидимий вірус, невідомо звідки, як і що - ідеальна річ для маскування глобальних процесів, які ми не бачимо, не розуміємо, не знаємо.

Популяції, знищення держав, сценаристи, станки,  змови, трибунали, не розуміємо не знаємо.... глобальні процеси......... вам самому не страшно від того, що у вас коїться в голові?:umora:

17 минут назад, Arius сказал:

Хоча ні, залишайтесь з нами. Такі індивіди теж цікаві. :af:

Така тема, такі персонажі, гріх не потролити:umora:.

• Like 3
  • Haha 1

вам самому не страшно від того, що у вас коїться в голові?:umora:

Хвилюйтесь краще про свою голову, якщо в ній щось є. І масочку не забудьте на передню частину голови - як сказав добрий дядя з телевізора.

Така тема, такі персонажі, гріх не потролити:umora:.

Чим би дитя не тішилось... троліть на здоров'я. Тільки у вас виходить якась клоунада. :ah:

1 годину тому, Arius сказав:

З кока-колою ви потрапили б під трибунал на раз-два. А невидимий вірус, невідомо звідки, як і що - ідеальна річ для маскування глобальних процесів, які ми не бачимо, не розуміємо, не знаємо.

З кока-колою потрапив би під трибунал, а з вакциною - ні? Реально? І це при вашій вірі у існування якогось супер-сценариста, який має абсолютний контроль над світовим порядком? Де логіка? 

• Like 2
2 часа назад, Arius сказал:

Ну, замінимо на планувальника. Шановні, наявність "сценариста" чи "планувальника" - неодмінна складова процесу управління, лінійного чи функціонального чи ще якогось. Це ази. Без цього неможлива жодна ієрархічна структура, з яких складається реальність, жодний системний процес. Наскільки треба бути наївними, щоб вірити, що все відбувається стихійно, саме по собі, без інструкцій, без операторів.

Такими самими аргументами, базуючись на складності систем, структур, на впрядкованості процесів, уявної запланованості і їх невідворотності, деякі вчені мужі доводили існування Бога... 

Отож, також визнаєте існування "сліпого часовщика"?

• Like 1
  • Thanks 1
2 години тому, Arius сказав:

Наскільки треба бути наївними, щоб вірити, що все відбувається стихійно, саме по собі, без інструкцій, без операторів. І це в 21 ст. - коли вже ось-ось настане процвітання в цифровому раю!

Це мені чимось нагадує проповідь віруючих християн, які, з поблажливим виглядом мудреців, які відкривають світ для тих, хто звернув зі стежки,  докоряють "недалеким", що вони вірять в те, що світ міг бути створений без якогось суперінтелекту і божої суперсили. Різниця лише в тому, що одні вірять, що все в світі відбувається лише "по волі Божій", а другі вірять в наддержавний світовий уряд. А можна питання - а з якого часу людство почало жити під правлінням цих

операторів

Бо не в печері ж вони з"явилися і якось все в світі відбувалося без них до якогось моменту. Як же світ справлявся без них до того часу - жили люди, робили винаходи, виробляли товари, торгували і, звичайно - воювали. Тобто. в принципі, робили все те, що й сьогодні, якщо відкинути досягнення технічного прогресу, типу електрики і всього із нею пов"язаного. Кажете, вакцинації не було. Можна під вакцинацією прийняти рішення князя Володимира хрестити Русь. Чим вам не примусова вакцинація? ;) І, помітьте, все відбувалося без всяких "сіонітських мудреців" чи в кого ви там вірите? 

Віруючим жити легше

З вами не погодяться багато віруючих, які відправилися до свого Бога значно раніше часу, визначеного Дарвіном та її величністю еволюцією, через свою віру. Вірити - це завжди важка ноша, так як віра покладається на опосередковані докази та трактування. Тому, сорян, але це якась пуста фраза, як і більшість іншого написаного - рівень казочки про діда Мороза, в якого, на щастя, досі вірить мій син.

І це в 21 ст. - коли вже ось-ось настане процвітання в цифровому раю!

От і я думаю, що в еру цифрової інформації, всохоплюючого цифрового моніторингу, шпигунства, напруженості між країнами із полярними цінностями, ніхто не викриває ці наднаціональні структури на високому рівні. Чи вони правлять прям всіма-всіма - і американцями, і китайцями, і Іранцями. Вони, всі ці, країни, хоча в курсі? :) Про те, хто сосе президенту США, або що говорить президент США в приватній телефонній розмові президенту України - весь світ знає, а про команди від "суперуряду" - ніхто, крім маленької кучки журналістів із жовтої преси, які ще пишуть про пророцтва Ванги та інопланетян, які викрадають людей. Оце ВІРА! - в це все вірити. Тому що для мене це не тягне більше ніж на сюжет твору, типу "Незнайка на місяці". 

• Like 5
3 часа назад, Sanich сказал:

Боже, яка маячня.

Вакцинация это единственный способ охватить все население мира в сжатые сроки. 

15 хвилин тому, seim сказав:

Вакцинация это единственный способ охватить все население мира в сжатые сроки. 

Ми вже давно глобалізовані і "охоплені". Ви всі сидите в інтернеті, всі до одного користуєтеся смартфонами, їсте макдональс, п"єте кока-колу, їздите на авто з ДВЗ, захоплюєтеся Ілоном Маском і мрієте у відпустку поїхати на море. А вакциною охоплені лише розвинуті країни світу, хоча проблему для світу становлять, якраз, неохоплена частина - араби та африканці, частково - китайці та індуси, а ну ще наші східні (дав же Бог) сусіди. 

• Like 1
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...