Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

2 часа назад, Сергій-апі сказал:

Я поки не захворів також крізь пальці дивився на ситуацію з КОВІДОМ. Насправді хвороба досить серйозна, б'є по хворих місцях, дає ускладнення і основне у кожного все по різному, одним помагають одні лікарські препарати іншим інші. Сімейна лікарка каже що вилікувала уже сотні хворих і у кожного все індивідуально. Я "відкантував" три тижні.

Я тоже болел в ноябре. Три дня ни ел ни пил, а затем стал жевать соты и вылечился не приняв ни одной таблетки.  Все то что предлагается бесплатно вызывает у меня подозрение. Парадокс. Анализы платные, а прививка бесплатная.  Видимо нету у государства желания платить пенсию мне и другим пенсионерам:(

  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Бред какой-а в Германии или в Швейцарии вакцинируют-что тоже пенсиинечем платить

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 минут назад, ленивый Трутень сказал:

Бред какой-а в Германии или в Швейцарии вакцинируют-что тоже пенсиинечем платить

Трутень, не хами...

А в Швейцарию прошли вакцинацию менее 5% населения. Это к сведению.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

49 хвилин тому, bvvvvd сказав:

Я тоже болел в ноябре. Три дня ни ел ни пил, а затем стал жевать соты и вылечился не приняв ни одной таблетки.  Все то что предлагается бесплатно вызывает у меня подозрение. Парадокс. Анализы платные, а прививка бесплатная.  Видимо нету у государства желания платить пенсию мне и другим пенсионерам:(

Не соти вас вилічили, а організм переборов. Проти ковідла нема пігулок. Я теж хворів на ковідло в кінці листопада - на початку грудня. Дихав через небулайзер прополісною настоянкою, але паралельно вживав антибіотики в таблетках, бо було запалення легень. Не допомагало, поки кума, яка раніше перехворіла, не порадила перейти на наші антибіотики в ін'єкціях. Я не знаю які у вас були супутні симптоми і захворювання, але точно знаю, що сотами запалення легень не лікується.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 годин тому, medhon сказав:

Дихав через небулайзер прополісною настоянкою, але паралельно вживав антибіотики в таблетках, бо було запалення легень. Не допомагало,

Ви собі тільки нашкодили. Не можна дихати настоянками через небулайзер. В інструкції написано.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, medhon сказал:

Не соти вас вилічили, а організм переборов. Проти ковідла нема пігулок. Я теж хворів на ковідло в кінці листопада - на початку грудня. Дихав через небулайзер прополісною настоянкою, але паралельно вживав антибіотики в таблетках, бо було запалення легень. Не допомагало, поки кума, яка раніше перехворіла, не порадила перейти на наші антибіотики в ін'єкціях. Я не знаю які у вас були супутні симптоми і захворювання, але точно знаю, що сотами запалення легень не лікується.

Конечно, в случае с воспалением легких, соты не помогут, нужны более действенные лекарства.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 години тому, Петр Павлович сказав:

Дивують мене такі слова, що карантин це розтоптана свобода. Якби Ви побували з пів години в лікарні, де лікують ковідних, та побачили лікарів та технічний персонал в захисних костюмах, почули постійне булькотіння кисневих апаратів та кашель хворих, побачили, як людина біжить  в туалет та назад, бо задихається без кисневої маски, підкреслюю, тільки побачили, а не захворіли самі, то Ваша думка змінилась би.

Думка про що?

Вам відкритим текстом говорять, що ця пандемія - це вікно можливостей, яким треба скористатись якнайшвидше, а ви все про якихось хворих. Ну відвідайте, наприклад, онковідділення для розширення світогляду.

Ось їхні шедевральні відео. Зліва Пу., який своєю "традиціоналістською" політикою якось дивно кореспондує з усім лібертаріансько-збоченим кодлом. Щоб ми розуміли, тут немає місця для справжньої демократії, християнства та національних ідеологій чи держав.

Звісно, все красиво і наміри благородні. На цьому каналі що не відео, то "шедевр" для психоаналізу... ("гендерний паритет як основа одужання...":umora:) Це вони створили систему, яку тепер звинувачують і яка дійсно погана. І хочуть змінити її за наш рахунок і вже змінюють. Вони напряму прив'язали пандемію до клімату. Щоб покращити клімат, чи зупинити зміни клімату, чи що вони ще хочуть від клімату, потрібно зменшити виробництво, споживання і населення. Своє споживання вони не зменшать, можемо навіть не сумніватись.

Ще до теми пандемії та фантастичної економіки. Точно не пам'ятаю цифри, мова йде про сотні мільярдів євро, які вливають в туристичні галузі Франції, Італії - фактично повністю перекривають втрати від пандемії. Питання: звідки такі гроші в умовах глобальної економічної кризи. Україна, наприклад, канючить нещасні пару мільярдів у МВФ на умовах так званих лібертаріанських "реформ" (урізання всього соціального сектору). А ті сотні мільярдів для Старої Європи не забезпечені економікою, "друковані". Просто дяді домовились вважати їх грошима і не допускати гіперінфляції в окремо взятих країнах. Демократія, процвітання і справедливість.

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30.04.2021 в 21:02, Arius сказав:

Ви собі тільки нашкодили. Не можна дихати настоянками через небулайзер. В інструкції написано.

В якій це інструкції таке написано?

Небулайзер - це спеціальний пристрій для інгаляції, тобто для потрапляння лікарських речовин в бронхи і легені. Будь-яка речовина, введена в дихальні шляхи, всмоктується набагато швидше, ніж прийнята, наприклад, в таблетках. Тому вдихати ліки - ефективніше, ніж приймати таблетки. Особливо, якщо ліки призначено саме для дихальних шляхів.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

" В мире сегодня 6.8 миллиарда человек. Численность населения стремительно приближается к 9 миллиардам. Если мы действительно хорошо поработаем над новыми вакцинами, медико-санитарной помощью, помощью в области репродуктивного здоровья, мы сможем понизить его  процентов на 10-15" (Билл Гейс, основатель "Майкрософт")

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, bvvvvd сказав:

" В мире сегодня 6.8 миллиарда человек. Численность населения стремительно приближается к 9 миллиардам. Если мы действительно хорошо поработаем над новыми вакцинами, медико-санитарной помощью, помощью в области репродуктивного здоровья, мы сможем понизить его  процентов на 10-15" (Билл Гейс, основатель "Майкрософт")

 

Особисто "Билл Гейс, основатель "Майкрософт" сказав!? Нє, не особисто? Хтось переказав? А, ну тоді не бачу причин не вірити - воістину так і було!

"- Смачна каша!

- А ти їв?

- Та нє, казали, шо бачили як їли"

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, medhon сказав:

Особисто "Билл Гейс, основатель "Майкрософт" сказав!? Нє, не особисто? Хтось переказав? А, ну тоді не бачу причин не вірити - воістину так і було!

До лікарні від Ковіду
я на щеплення прийшов,
із вакциною в коробці
чіп я ще якийсь знайшов.
Лікар зразу мені чіпа
в мозок швидко приживив,
ну а щеплення він потім,
імовірно, теж зробив.
Я від вірусу тапер
маю вже імунітет,
а ще в мозку безкоштовний
в мене робить інтернет.
Із супутників мережу
Маск у небо запустив,
то ж для нас людей із чіпом
він добро таке зробив.
Ми тепер одна родина,
нас мільярд вже на землі,
є у кожному ми місті,
є і в кожному селі.
Вже комп’ютер не потрібен:
все у голові я маю.
Білла Гейтса з добрим ранком,
я щодня тепер вітаю.
Чіп мені допомагає,
з ним усе на світі знаю,
з іноземцями я вільно
з моїм чіпом розмовляю.
I can speak with my chip English,
French I also can speak much,
every day with Bill together
everybody go to lunch.*
Та й німецьку мову знаю
я відмінно, просто клас,
німці завжди мені кажуть:
"Wer bist du und was ist das?"**
Хто ще рішення прийняти
про вакцину не зумів,
це для вас я переваги
бути щепленим привів.
Тепер рішення важливе
вам усім прийняти слід:
чи то щеплення зробити,
чи хворіти на Ковід.
Правда, чув від лікарів
лише тих будуть щепляти,
в кого в голові є мозок,
щоби чіп туди вживляти. (Іван Шульц 22.03.2021)
__________________________
Для тих, хто ще не має чіпа,
переклад з англійської:
*З чіпом знаю я англійську,
і французьку знаю я,
разом з Біллом усі разом
на обід йдемо́ щодня
І переклад з німецької:
** Хто ти і що це?
  • Подобається 2
  • Ха-Ха 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, Шульц сказав:
До лікарні від Ковіду
я на щеплення прийшов,
із вакциною в коробці
чіп я ще якийсь знайшов.

.............................

.............................

Правда, чув від лікарів
лише тих будуть щепляти,
в кого в голові є мозок,
щоби чіп туди вживляти. (Іван Шульц 22.03.2021)
 

Аплодую! Гарний віршик. І головне - правильний. :umora:

Будуть вам і чіпи, через років 5. Все йде до того. Ціле міністерство під це діло забацали, і не тільки у нас, а майже в усіх країнах одночасно. Навіть якщо відкинути містику і конспірологію, це раціонально обумовлено подальшим технологічним розвитком світу. Можна скільки завгодно це висміювати, видумувати шапочки з фольги, а все вже визначено наперед самою технологією та розвитком штучного інтелекту. В футурологічних прогнозах це називають симбіозом кібернетичних та біологічних тіл. І як сьогодні заради "безпеки" введені правила, які вищі за конституції та всесвітні декларації, так і тоді знайдуть привід. Хто відмовиться, буде суспільно небезпечним маргіналом.

PS. В Хмельницький області днями судили якусь користувачку популярної соцмережі, яка на своїй сторінці висловлювала міркування, що певна вакцина не пройшла належні випробування. Суд визнав це загрозою суспільній безпеці. Передбачався штраф, але на перший раз обмежились попередженням. Цю новину передали по українському радіо.  

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 хвилини тому, Arius сказав:

Будуть вам і чіпи, через років 5

Ви бачили мавпу  Ілона Маска, яка грає на комп'ютері без рук. Так що прототип вже є. А вірш я написав в день, коли отримав першу дозу вакцини. Спеціально для прихильників теорії змови. Наше село до речі тримає першість в районі за кількістю щеплених. Через кілка днів після того. як щепився медперсонал масцевої лікарні і кілканадцять людей в тому числі і я, телефон в лікарні червонів від бажаючих отримати чіп:umora:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Шульц сказав:

Спеціально для прихильників теорії змови.

Я спеціально  написав: "якщо відкинути містику і конспірологію...", то це дуже раціональний підхід

 

18 хвилин тому, Шульц сказав:

Ви бачили мавпу  Ілона Маска, яка грає на комп'ютері без рук. Так що прототип вже є.

А ви не думаєте, що команди можуть надходити і в зворотньому напрямку?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Arius сказав:

А ви не думаєте, що команди можуть надходити і в зворотньому напрямку

Я в минулому - вчитель інформатики. І приблизно:) знаю, як що працює. Робота будь-якої системи це ОБМІН даними. Без зворотнього зв'язку нічого не працюватиме:umora:.  Але на мою думку, це процес не швидкий і всім не буде доступний.  Проте ми відхилилися від теми.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Шульц сказав:

Але на мою думку, це процес не швидкий і всім не буде доступний. 

Буде доступний всім і швидкий з новим поколінням зв'язку. Про міністерство я вже казав. Що там вони обіцяють? розумні чайники і ще якесь барахло... І дистанційні операції висококваліфікованих лікарів. Чомусь вірунів, які вірять, що якомусь селюку будуть дистанційно робити складну операцію, ніхто не висміює і не пропонує шапочку з фольги. :umora:

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Шульц сказал:

в тому числі і я,

Якою вакциною?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 часа назад, medhon сказал:

В якій це інструкції таке написано?

Небулайзер

ПРОТИПОКАЗАННЯ І ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ.

В якості препаратів для небулайзерної терапії заборонено використовувати:

- Речовини і розчини, що мають зважені частки (відвари, суспензії, настої і тд). Зважені частки набагато крупніші, ніж частки респирабельної фракції. Їх використання може завдати шкоди здоров’ю.

- Олійні розчини (в тому числі ефірні олії). Часточки олії, попадаючи в нижні відділи дихальних шляхів, утворюють масляні мікроплівочки, що можуть спричинити «масляні» пневмонії.

- Вогненебезпечні анестезуючі розчини, легкозаймисті при контакті з повітрям, киснем, закисом азоту.

- Ароматичні речовини.

Увага! Використовуйте небулайзер виключно за призначенням та дотримуйтесь правил безпеки при використанні. Цей медичний виріб повинен використовуватись виключно за призначенням та з лікарськими засобами відповідно до рекомендацій вашого лікаря

https://i1.rozetka.ua/goods/documents/1080099/b_well_pro_115_documents_1080099423.pdf

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, ромео сказав:

Якою вакциною?

На дату отримання в Україні була лише одна - ковішилд

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ромео сказав:

ПРОТИПОКАЗАННЯ І ОБМЕЖЕННЯ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ.

В якості препаратів для небулайзерної терапії заборонено використовувати:

- Речовини і розчини, що мають зважені частки (відвари, суспензії, настої і тд). Зважені частки набагато крупніші, ніж частки респирабельної фракції. Їх використання може завдати шкоди здоров’ю.

- Олійні розчини (в тому числі ефірні олії). Часточки олії, попадаючи в нижні відділи дихальних шляхів, утворюють масляні мікроплівочки, що можуть спричинити «масляні» пневмонії.

- Вогненебезпечні анестезуючі розчини, легкозаймисті при контакті з повітрям, киснем, закисом азоту.

- Ароматичні речовини.

Увага! Використовуйте небулайзер виключно за призначенням та дотримуйтесь правил безпеки при використанні. Цей медичний виріб повинен використовуватись виключно за призначенням та з лікарськими засобами відповідно до рекомендацій вашого лікаря

https://i1.rozetka.ua/goods/documents/1080099/b_well_pro_115_documents_1080099423.pdf

ХЗ. Лор дозволила.

Ось тут пишуть що навіть дітям корисно.

Однак сьогодні багато хто віддає перевагу модернізованому способу проведення даної лікарської процедури за допомогою небулайзерів – особливих приладів, в які необхідно помістити ліки, розхлюпується під тиском оболонку дихальних шляхів.

Перевага такого способу полягає в тому, що стиснене повітря впливає безпосередньо на зону запалення, при цьому небулайзер можна (і потрібно) використовувати для діток без загрози для їх здоров’я, адже з його допомогою лікарські речовини проникають відразу в альвеоли легенів.

https://eko.org.ua/ingalyaciї-z-propolisom-v-nebulajzere-dlya-ditini-i-doroslogo/

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, medhon сказал:

ХЗ. Лор дозволила.

Ось тут пишуть що навіть дітям корисно.

Ніхто ж не сперечається, що застосування апарату доволі ефективне і дає значно кращий ефект, ніж прості інгаляції. Але треба розуміти, що є певні перестороги.

Я б не довіряв подібним джерелам. На сайті розміщена абсолютно недосліджена і неперевірена інформація. Чого варта ось така заява:

Цитата

Таким чином, він виконує роль природного антибіотика, але при цьому практично не має ніяких протипоказань до застосування, а також не викликає розвитку побічних ефектів.

А про таке поняття як алергія на прополіс навіть і слова нема.

Ще один критерій - купа помилок і незрозумілих формулювань.

От що це за брєд? Стаття просто рясніє таким фразами

Цитата

Інгаляція – це терапія, яка спрямована на безпосереднє впливу того чи іншого речовини на слизову оболонку дихальних шляхів. 

...

інгаляції з прополісу безпосередньо лікарський вплив на органи дихальних шляхів, причому відбувається це за рахунок антисептичної, дезинфікуючого, а також регенерує дії «бджолиного клею».

 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ромео сказав:

От що це за брєд? Стаття просто рясніє таким фразами

Це не "брєд" а машинний переклад з московської:umora:. А після перекладу "автор" не читав текст. а відразу виклав у мережу. Зайдіть на Пром UA там майже все таким брєдом зараз написано. Зате все згідно закону про мову:dntknw:.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

02.05.2021 в 10:11, medhon сказав:

Особисто "Билл Гейс, основатель "Майкрософт" сказав!? Нє, не особисто? Хтось переказав? А, ну тоді не бачу причин не вірити - воістину так і було!

Ну є в мережі виступ Гейтса на TED ще задовго до пандемії, де він каже, що в світі очікуються пандемії (не одна, а багато). І він не просто так поліз у фармакологію. Все, що він озвучує, станеться в найближчому майбутньому.

А ось знайшов його нову книжку

e05bba44_a411_11eb_814a_0050568ef5e6_1b6a8245_a413_11eb_814a_0050568ef5e6.jpg.cd5daf0ebc2f054f9f1fba61af4a4fe6.jpg

Анотація

У 2020 році величезні ресурси — людські та фінансові — були залучені для боротьби із пандемією COVID-19 та задля збереження людських життів. Утім за прогнозами засновника Microsoft, філантропа та мільярдера Білла Ґейтса, у наступні роки економічний збиток, нанесений зміною клімату, буде ще серйознішим. А нищівні повені, шторми, пожежі й посухи можуть завдати непоправної шкоди людству.
Ґейтс уже понад 10 років займається дослідженням питань зміни клімату, і ця книжка — результат його здобутків. Об’їздивши майже увесь світ та поспілкувавшись з експертами у галузі фізики, хімії, біології, техніки, політології та фінансів, він сформував свій план уникнення глобальної екологічної катастрофи. Кінцева мета цього плану — зменшення викидів вуглекислого газу в атмосферу до нуля. Це неймовірна мета, яка, на думку Ґейтса, є єдиноможливим шляхом до порятунку нашої планети.
Ми всі знаємо, що промисловість шкідлива, але більшість із нас навіть не уявляє наскільки!

Оскільки зараз не існує альтернатив викопному паливу, атомну енергетику згортають, на сонячних батареях багатотонна фура не поїде, то все йде до зменшення споживання, виробництва (згортання промисловості), скорочення населення. Останнім часом не зустрічаю фразу "економічне зростання" та "ріст ВВП". Очевидно, ці поняття застаріли.

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Arius сказал:

Все, що він озвучує, станеться в найближчому майбутньому.

Ой да с той оперы конец света пережили и этот бред переживем.Подумаешь маразматик помешавшись на деньгах начал пророка из себя строить.Он уже винду до ума довести не может,последнее детище полный отстой

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

начал пророка из себя строить

ну точно як Ви в темі про реєстрацію пасік

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...