Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

25 хвилин тому, Сергій-апі сказав:

Дітей і студентів найбільше шкода в даній ситуації, це цвіт нації, а з них роблят неуків. Тупими легше управляти.

минулі вибори показали, що воно  вже присутнє в генах.

Edited by whale
  • Like 2
  • Haha 2
16.03.2021 в 16:51, Петр Павлович сказав:

Зачепив ковід і мене. Спочатку захворіла дружина, а через пару днів і я. На роботі у двох співробітників такаж картина. Лікуємось поки вдома.

А мене і ще чотирьох пацієнтів заразили в інфарктному відділенні лікарні швидкої допомоги. І це в передінфарктному стані й майже з вдвічі пониженим гемоглобіном... Слава Богу, хоч на начальній стадії не вигнали, а трохи ще й підлікували уколами з вітамінами та антибіотиками. Тож я вже теж перехворів і проблем з  вакцинацією не маю.:dntknw:

Edited by ДобровоЛ
16 годин тому, Віктор60 сказав:

80 грам 70 градусного етилового спирту змішую з 20 грам подрібненого прополісу.Настоюю 10 днів в темному теплому місці,щоденно порушуючи.Через  10 днів прціджую і настоянка готова до вживання.Вживаю по половині чайної ложки на склянку чаю,який остиг наполовину (50-60 градусів),один раз на добу.

Обережно з прополісом. Ви можете знищити усю мікрофлору свого кишечника.:IMHO:

49 минут назад, Сергій-апі сказал:

Дітей і студентів найбільше шкода в даній ситуації, це цвіт нації, а з них роблят неуків. Тупими легше управляти.

Нами і так добре управляють,дно уже пробите.

Edited by Женя Циба
  • Like 5
1 час назад, Сергій-апі сказал:

Если человек тупой от природы то от обучения он умнее не станет. Он может только быть с дипломом. И то что преподают в школах и высших учебных заведениях не влияет на понимание того кто и как управляет людьми. Такому пониманию там не учат. Только самостоятельно. Если есть природная предрасположенность к этому. В Украине все люди получают как минимум среднее образование и многие с высшим образованием но политики как водили всех за нос по украинским черноземам так и продолжают водить. 

• Like 4
  • Thanks 2
9 часов назад, ДобровоЛ сказал:

Тож я вже теж перехворів і проблем з  вакцинацією не маю.:dntknw:

Как уверяют доктора, иммунитет держится от двух до четырех месяцев. Вакцинировать можно и нужно даже после недавнего выздоровления. Можно однократно. Вирус постоянно мутирует и сейчас заражаются быстрее, болеют и молодые и дети. Переносится тяжелее. В Украине есть много людей, заболевших повторно и даже в третий раз.

При таком темпе вакцинации очередь дойдет не скоро, если еще будет кого вакцинировать. В Европе полным ходом пошла третья волна. 

• Like 3
8 годин тому, Макарыч57 сказав:

Как уверяют доктора, иммунитет держится от двух до четырех месяцев. Вакцинировать можно и нужно даже после недавнего выздоровления. Можно однократно. Вирус постоянно мутирует и сейчас заражаются быстрее, болеют и молодые и дети. Переносится тяжелее. В Украине есть много людей, заболевших повторно и даже в третий раз.

При таком темпе вакцинации очередь дойдет не скоро, если еще будет кого вакцинировать. В Европе полным ходом пошла третья волна. 

Так і є. У лікарні двічі були перехворіли моя лікарка й медсестра. Обоє не стариковського віку. :dntknw: 

Edited by ДобровоЛ
  • Like 1

У такий важкий час, коли пандемія косить ряди людства і загрожує настанню Світлого Майбутнього, влади багатьох країн проявляють небачене піклування про найвразливіших. Наприклад, тут недалеко живе сім'я, у них є старенька лежача бабуся, яку вони доглядають. Їм телефонують з лікарні і наполегливо радять вакцинувати бабусю, тому що вона ніби-то у групі ризику. Але ті люди мабуть думають лише про себе, тому що відмовились, а бабуся тим часом кожний день ризикує... 

Ще приклад. Райський острівець Сент-Вінсент нині відомий широкому загалу, а не лише елітним туристам, завдяки грандіозному виверженню вулкану. На евакуацію зібралось вже 20 тис. людей, кораблі готові, місця готові, але влада оголосила, що на кораблі візьмуть тільки вакцинованих. Ну як тут не вийти на балкон і не аплодувати. Вони думають про нас. :af:

• Haha 1
  • Sad 1

Сьогодні фельдшерка подзвонила і запропонувала вакцинуватись. Просто пише "на список", більше нічого не знає.

Питання...:hmm:

Хто як поступає?:dntknw:

• Like 1
20 минут назад, ромео сказал:

Хто як поступає?:dntknw:

Нам проще никто ничего не предлагал...:umora: А если серьезно то я соглашусь только на файзер остальное колоть не дам... :IMHO1:

• Like 3
3 часа назад, ромео сказал:

Хто як поступає?

Я бы согласился, если бы предложили:ah:.

• Like 1

а я бы получше узнал кто как себя чувствует привившись другими вакцинами-кроме конечно Спутника а потом прививался.И Пфайзеру нужна очень низкая температура а зная как у нас все делают на отмахнись  то я бы не рискнул

Не знаю фейк чи ні, але мені все це не подобається. Вакцинуватись не планую ніколи.

https://www.youtube.com/watch?v=Jxw5rU1gQho

• Like 1

Відео протрималось кілька годин. Автор всього лише підсумував відкриті, але навмисно розрізнені дані щодо смертей від побічних ефектів після вакцинації в Євросоюзі. Таких виявилось майже 8500 і не лише людей старшого віку. Також висловив свою думку, що вакцинація вкорочує вік на 10-15 років, а в багатьох випадках вакциновані помруть в найближчі кілька років. Всі вакцини не пройшли "золотий стандарт" випробування. Навіть спеціалісти не знають всіх механізмів імунного захисту та реакції на цей тип вакцин, який втручається в геном людини і може спровокувати будь-що, в тому числі серцеві напади, безпліддя і рак. Фактично людина стає генномодифікована з невідомими наслідками. При цьому смертність від коронавірусу не перевищує смертність від грипу, про який якось "забули".

Як бачимо, основна європейська цінність - свобода слова і думки - розтоптана. В ютубі видаляють будь-яку незавуальовану критику чи сумніви з приводу пандемії, доцільності обмежень, маскового режиму або псевдоосвіти дітей.

Сюзан Войкікі (не знаю чи правильно ім'я) - СЕО ютуба тим часом отримала головну нагороду від організації Freedom Forum Institute за сприяння свободі слова та інформації.

Все це ставить під сумнів адекватність і добрі наміри глобалістів Давоського форуму, які вирішили рятувати світ від пандемії, про яку досі ніхто нічого достовірного не знає.   

Edited by Arius
  • Like 4
51 минуту назад, Arius сказал:

Як бачимо, основна європейська цінність - свобода слова і думки - розтоптана.

Не тільки. Розтоптані й інші права і свободи. На вільне пересування, на приклад. 

В 26.04.2021 в 21:38, Avgust Vadim Poltava сказал:

Розтоптані й інші права і свободи. На вільне пересування, на приклад.

Дивують мене такі слова, що карантин це розтоптана свобода. Якби Ви побували з пів години в лікарні, де лікують ковідних, та побачили лікарів та технічний персонал в захисних костюмах, почули постійне булькотіння кисневих апаратів та кашель хворих, побачили, як людина біжить  в туалет та назад, бо задихається без кисневої маски, підкреслюю, тільки побачили, а не захворіли самі, то Ваша думка змінилась би.

• Like 8
  • Thanks 1

Отримала вся сімя прививку КоронаВаком. Через 2-3 тижня повторну. Рух в сторону прививки пішов коли в селі померло дві людини. А до тих пір кричали що то влада придумала і він був відомий ще з 70 років.

19 минут назад, Mihail-ves сказал:

Отримала вся сімя прививку КоронаВаком. Через 2-3 тижня повторну. Рух в сторону прививки пішов коли в селі померло дві людини. А до тих пір кричали що то влада придумала і він був відомий ще з 70 років.

А что раньше в вашем селе люди никогда не умирали? И еще,  где грипп делся?  Он тоже давал различные осложнения. Прививали от гриппа. Эффект от прививок был мизерный.

• Like 4
  • Thanks 1

По Вашей логике  прививки не нужно делать-Вы конечно умнее Израиля

• Like 2
3 часа назад, bvvvvd сказал:

А что раньше в вашем селе люди никогда не умирали? И еще,  где грипп делся?  Он тоже давал различные осложнения. Прививали от гриппа. Эффект от прививок был мизерный.

Тіки хотів сказати. Відмінено планові операції, практично зупинено приміське сполучення. Скільки людей постраждало від цих дій? Не змогло доїхати до лікарні з села або не "прорвалося" через всі "прєпятстія"...

• Like 3
3 години тому, bvvvvd сказав:

А что раньше в вашем селе люди никогда не умирали?

Помирали. Але не від "грипу".

И еще,  где грипп делся? 

Заразність грипу значно нижча Ковід-19, тому в умовах карантину, він практично не розповсюджувався цієї зими. 

Он тоже давал различные осложнения.

Не знаю нікого, хто помер би від грипу. Але, на жаль, знаю уже багато, хто помер від Ковід-19. Після грипу, через місяць відчуваєш себе огурчиком. Після Ковіду загострення усіх можливих хронічних захворювань - пів року і ще відчувається. 

9 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Тіки хотів сказати. Відмінено планові операції, практично зупинено приміське сполучення. Скільки людей постраждало від цих дій? Не змогло доїхати до лікарні з села або не "прорвалося" через всі "прєпятстія"...

Якби не карантині обмеження - можна лише гадати скільки людей померли б через неможливість потрапити під кисневу підтримку. :dntknw:

• Like 4

Я поки не захворів також крізь пальці дивився на ситуацію з КОВІДОМ. Насправді хвороба досить серйозна, б'є по хворих місцях, дає ускладнення і основне у кожного все по різному, одним помагають одні лікарські препарати іншим інші. Сімейна лікарка каже що вилікувала уже сотні хворих і у кожного все індивідуально. Я "відкантував" три тижні.

• Like 4
4 часа назад, ленивый Трутень сказал:

По Вашей логике  прививки не нужно делать-Вы конечно умнее Израиля

Нет не умнее. Вы знаете много пчеловодов, сынов Израиля? То-то же.:umora:

3 хвилини тому, bvvvvd сказав:

Нет не умнее. Вы знаете много пчеловодов, сынов Израиля? То-то же.:umora:

Я знаю ІТішника із Ізраіля, який вдома тримає пару вуликів "для душі" і продає у себе в офісі мед. :) 

4 минуты назад, Sanich сказал:

Я знаю ІТішника із Ізраіля, який вдома тримає пару вуликів "для душі" і продає у себе в офісі мед. :) 

Продает в Израиле или в Украине?