Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

Не смотря на то, что медицина у нас в стране находится ниже плинтуса и правительство бездарно распоряжается финансами (бездарно по отношению к людям, но не к себе), статистика говорит о том, что количество смертей (всех, не зависимо от диагноза) в Украине меньше чем в 2019 году.     https://www.ukr.net/#homeDetails/society/81901190/

Edited by Gold-V
17.11.2020 в 21:19, VВиталий сказав:

Анализы брали дважды,но результат отрицательный.Но двухстороннее воспаление легких- это корона.Без кислорода ни шагу.Отдышка до сих пор.В больнице конвэер, температуры нет, сатурацию чуть подняли, дальше долечивайся дома

В моєї сестри ПРЛ тест теж був негативний, а коли вийшла на роботу (працює в лікарні) їй зробили тест на антитіла і він показав, що вона перехворіла на COVID-19

• Like 3
В 17.11.2020 в 21:19, VВиталий сказал:

Анализы брали дважды,но результат отрицательный.

Ніхто не наголошує, що для того щоб отримати максимально точний результат ПЛР тесту, то потрібно до нього підготуватися.

В 17.11.2020 в 21:19, VВиталий сказал:

Без кислорода ни шагу.

Тут теж все індивідуально: в дружини враження легень 44%, але сатурація 96-97% потреби в кисневі немає, дихання не ускладнене. В нашого сімейного лікаря враження легень було 62%, на фоні нормальної сатурації, слава Богу жива здорова, лікує людей.

• Like 1

Два анализа с носа и горла,показали отрицательный на ковит,а последний анализ крови,показал наличие анти тел на ковит.Вот и верь анализам.Жена за неделю вылечилась от воспаления легких, а я  уже вторую неделю дома, а никак немогу выкарабкаца.То три дня вроде все нормально, сатурация 95%, то падает до89-91%, десяток шагов сделал и задышка. Хрен его знает, что еще делать?

• Sad 1
1 час назад, VВиталий сказал:

сатурация 95%, то падает до89-91%

чим міряєте? маєте власний пристрій?

В 15.11.2020 в 18:24, Любомир сказал:

"Я бачив дивний сон" І Франко.

Хворію 8-й день, ліків не приймав, на 5 й день почав збивать температуру- вже під 40 градусів, бо чаї, компреси до лампочки. 
Вночі побачив картину "зсередини"- моя грудна клітка покрита мерехтливими "метеликами", справа внизу вони чорніші (терапевт говорила що справа жорстке дихання). "Метелики" то складають крильця і майже не помітні, то одночасно розкладають і картина різко змінюється. І раптом до мене наближається решітчата конструкція як сучасна сцена на концертах жовтого металевого кольору. Гаряча. Мої легені також в такому масштабі що і будівельна конструкція і "метелики" різко активуються при наближенні "теплої" решітки і різкий приступ кашлю. Я просинаюсь мокрий від поту але з деяким полегшенням і до ранку "переварюю" інформацію.

Чи досліджував хто енергетичну картину вірусу? Я побачив енергетичну пляму, яка може "засинати" і "просинатися". Це не лікується звичайними засобами. 

Лікується енергетичною решіткою. Це може бути стільникова рамка. І молитва.

• Confused 3
  • Sad 2
4 години тому, Ю.М. сказав:

"Я бачив дивний сон" І Франко.

Хворію 8-й день, ліків не приймав, на 5 й день почав збивать температуру- вже під 40 градусів, бо чаї, компреси до лампочки. 
Вночі побачив картину "зсередини"- моя грудна клітка покрита мерехтливими "метеликами", справа внизу вони чорніші (терапевт говорила що справа жорстке дихання). "Метелики" то складають крильця і майже не помітні, то одночасно розкладають і картина різко змінюється. І раптом до мене наближається решітчата конструкція як сучасна сцена на концертах жовтого металевого кольору. Гаряча. Мої легені також в такому масштабі що і будівельна конструкція і "метелики" різко активуються при наближенні "теплої" решітки і різкий приступ кашлю. Я просинаюсь мокрий від поту але з деяким полегшенням і до ранку "переварюю" інформацію.

Чи досліджував хто енергетичну картину вірусу? Я побачив енергетичну пляму, яка може "засинати" і "просинатися". Це не лікується звичайними засобами. 

Лікується енергетичною решіткою. Це може бути стільникова рамка. І молитва.

Юрій Михайлович, я теж так як Ви лікувався, але в січні - лютому цього року. В результаті лікарі ледве "відкачали". Я задавнив хворобу і пролежав в лікарнях шість тижнів, три в районній, а коли в районній вже не знали що зі мною робити, відправили в область. І там я теж пролежав три тижні. В області лікарка сказала що не вона мнене вилікувала а Всевишній.

Але щоб не дотягнутися до такого стану як я, до лікарів треба звертатися завчасно.

Edited by Solo
  • Like 5

Так Ромео, маю власний пристрій.

В 23.11.2020 в 12:54, Север сказал:

Ніхто не наголошує, що для того щоб отримати максимально точний результат ПЛР тесту, то потрібно до нього підготуватися.

Тут теж все індивідуально: в дружини враження легень 44%, але сатурація 96-97% потреби в кисневі немає, дихання не ускладнене. В нашого сімейного лікаря враження легень було 62%, на фоні нормальної сатурації, слава Богу жива здорова, лікує людей.

Чем жена лечилась?

56 минут назад, Стахановский сказал:

Чем жена лечилась?

Лечение продолжается. Витамины D3, С цинк, аспирин для разжижения крови, инъекции антибиотика, бромгексин, капельницы (коктейль): антибактериальное, гормон, отхаркивающее, сердечное и витамин С. Взял ещё Энгистол (противовирусное) принимаем. Начали принимать восковую моль. У дочки 12 лет симптомы отсутствуют. Я тоже легко переношу, но мониторю температуру тела и сатуррацию крови. Настроены позитивно.:az:

• Like 2
37 минут назад, Север сказал:

Лечение продолжается. Витамины D3, С цинк, аспирин для разжижения крови, инъекции антибиотика, бромгексин, капельницы (коктейль): антибактериальное, гормон, отхаркивающее, сердечное и витамин С. Взял ещё Энгистол (противовирусное) принимаем. Начали принимать восковую моль. У дочки 12 лет симптомы отсутствуют. Я тоже легко переношу, но мониторю температуру тела и сатуррацию крови. Настроены позитивно.:az:

Скорейшего выздоровления Вам.Сам прихворал.Температуры нет,но слабость и дискомфорт в груди.Сижу дома.

• Like 1
1 час назад, Стахановский сказал:

Скорейшего выздоровления Вам.Сам прихворал.Температуры нет,но слабость и дискомфорт в груди.Сижу дома.

Благодарю. Главное не паниковать, всё будет хорошо. Взаимно желаю поскорее преодолеть недомогание.

• Thanks 1
В 24.11.2020 в 15:00, Solo сказал:

Юрій Михайлович, я теж так як Ви лікувався, але в січні - лютому цього року. В результаті лікарі ледве "відкачали". Я задавнив хворобу і пролежав в лікарнях шість тижнів, три в районній, а коли в районній вже не знали що зі мною робити, відправили в область. І там я теж пролежав три тижні. В області лікарка сказала що не вона мнене вилікувала а Всевишній.

Але щоб не дотягнутися до такого стану як я, до лікарів треба звертатися завчасно.

Начебто перехворів. Сьогодні 9й день, температура спала. Тест (безкоштовний) негативний. З 5 дня збивав температуру парацетамолом, приймав противірусні таблетки "новірин". Багато пив узвару. Меду їсти, взагалі їсти не міг. Сьогодні вийшов до Дніпра (живу на набережній), річка спокійна, мене штормить!!!

• Like 8

Хворію на Корону сьогодні вже 14й день. В принципі вдома всі перехворіли, але я найважче переношу. Дитина принесла зі школи. Щоб цим пі...сам здоров"я було. Я 8 місяців просидів вдома на віддаленій роботі, ходив кругом у масці та респіраторі, в магазин ходив лише або зранку або пізно увечері, а вони повідкривали школи та ВУЗи.

9 днів температура піднімалася і її доводилося 1-2 рази за день збивати. Тепер борюся із залишковими явищами - кашель, втрата апетиту, ломка в м"язах, втрата нюху і т.д. Саме важче то все переносити психологічно, тому що коли тебе температура валить і валить і ти не розумієш коли те все закінчиться. Але добре, що обійшлося без лікарні. Дивно, але працювали медичні центри і мені пощастило лікуватися у лікаря, який також працює у ковідній реанімації - прописав мені повний комплект ліків, які попереджували ускладнення. Правда і настрахав, коли розповідав, як молоді люди по 30 років уходять. В медичних центрах, я так зрозумів, хворих на КОвід - масса. Сімейна медицина від того всього самоусунулася - мій сімейний лікар пішла у відпустку. 

Весь час міряю оксигінацію. В принципі менше 97 в стані спокою не пригадую. Хоча, як надіваєш, то відразу міг показати і 95. 

Можу сказати, що хвороба важка і з підлинкою. Б"є по всіх системах, б"є по психічному здоров"ю - тому не жартуйте, носіть маски та респіратори - можливо дотягнете до часу, коли будуть доступні вакцини. Тому що людей мре багато, в тому числі, і молоді і дуже це все заразне. 

• Like 18
2 часа назад, Ю.М. сказал:

Начебто перехворів.

42 минуты назад, Sanich сказал:

Хворію на Корону сьогодні вже 14й день.

Скорейшего выздоровления!

• Thanks 1
В 24.11.2020 в 17:16, VВиталий сказал:

Так Ромео, маю власний пристрій.

5 часов назад, Sanich сказал:

Весь час міряю оксигінацію

Які пристрої маєте?

Так бачу, що скоро пульсоксиметр стане невід'ємною частиною життя, необхідною у домі. Тому, напевне треба вже вивчати ситуацію.

Сьогодні вибір в інтернеті величезний. Звісно не хочеться переплачувати, але  чи дешевий виконує свої функції.

Хто ще в курсі справи?

5 хвилин тому, ромео сказав:

Які пристрої маєте?

Так бачу, що скоро пульсоксиметр стане невід'ємною частиною життя, необхідною у домі. Тому, напевне треба вже вивчати ситуацію.

Сьогодні вибір в інтернеті величезний. Звісно не хочеться переплачувати, але  чи дешевий виконує свої функції.

Хто ще в курсі справи?

У мене ось такий. Причому, я купував його ще весною, коли був бум і дефіцит за 25 доляри. 

Це доволі примітивний пристрій і дешевий повинен працювати так само як і дорогий. Покази мого пристрою завжди корелювали із такими ж у лікаря. Хоча, допоки не захворів, то він майже завжди показував 99% і закрадалася думка - чи не бреше. :) 

https://aliexpress.ru/item/4000307518513.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.346233edSNTPF6&_ga=2.242981829.651978066.1606338416-636695738.1601053353 

9 хвилин тому, ромео сказав:

Так бачу, що скоро пульсоксиметр стане невід'ємною частиною життя, необхідною у домі.

В найближчий рік-два, це такий же необхідний пристрій вдома, як і термометр. Ну і в принципі він не буде зайвим, коли людина хворіє. Пульс та насичення киснем крові про багато говорять і при серцево-судинних та інших простудних захворюваннях. 

• Like 4

Така ось статєйка гуляє по мережі. Думаю, раціональне зерно в ній є. Організму дуже необхідні саме насичені жири. Сало, смалець, лій а також кокосове масло. 

IMG-ee4656b091a9899500f848a67c6c5733-V.jpg

• Thanks 1

Ви чули що говорить пульманолог з Львова , файно їсти , довго спати , Бог здоровя мусить дати. Собачим ,борсучим , ведмежим жирами давним давно  лікували запалення і туберкульоз. Ми пасічники маємо дуже сильний продукт - прполіс.  Академік Тіхонов  А.І.  говорить, що 1% гідрофільний ( водний ) розчин прополісу зменшує концентрацію вірусу  в 4 - 8 разів і може використовуватись для профілактики . Просто потрібно  придбати простенький інгалятор  Махольда  , приготувати розчин прополюсу розбавленим звичайною горілкою на половину , подихали 5 хв, зранку і вечером.   

• Like 2
25.11.2020 в 16:04, Ю.М. сказав:

Начебто перехворів. Сьогодні 9й день, температура спала. Тест (безкоштовний) негативний. З 5 дня збивав температуру парацетамолом, приймав противірусні таблетки "новірин". Багато пив узвару. Меду їсти, взагалі їсти не міг. Сьогодні вийшов до Дніпра (живу на набережній), річка спокійна, мене штормить!!!

А я тільки починаю. Сьгодні підтвердили ковід. І сьогодні ж ліг до лікарні.

Деякі уколи дають безплатно. До ліжка притягнули кисневий концентратор. Включаю сам коли є задишка.

Лікарня не переповнена. В палаті лежу один.

Edited by Solo
  • Sad 6
22 години тому, Solo сказав:

А я тільки починаю. Сьгодні підтвердили ковід. І сьогодні ж ліг до лікарні.

Видужуйте! 

• Like 4
28.11.2020 в 20:12, Sanich сказав:

Видужуйте! 

Дякую.

Перевели в реанімацію, боремся дальше.

• Sad 3
1 година тому, Solo сказав:

Перевели в реанімацію, боремся дальше.

Тримайтеся

• Like 5

Всем заболевшим, желаю скорейшего выздоровления. Не дай бог никому иметь дело с нашей медициной. Сказать плохо, не сказать ничего. Только некоторые анализы бесплатно и рентген лёгких бесплатно, хотя лаборант умудрился клянчить благотворительность для нужд рентген кабинета. Лекарство и шприцы приходится покупать.

Берегите себя, не болейте.

Желаю всем скорейшего выздоровления. 

• Like 7

Скажу вам, хлопці, не про своє здоров'я, а як мене лікують в реанімації.

Всі ліки по ковіду тут безплатні. Системи і шприци теж. Плачу тільки за реосорбілакт, та деякі таблетки. Купляю ще розріджувачі крові, тому що ті розріджувачі, що видають тут, мені не підходять. Хоча всім іншим пацієнтам ті розріджувачі колять і колять безплатно.

А якби не кисень, він є постійно, то вже давно відійшов би в інший Світ. (В січні, лютому все обійшлось без нього.)

Повірте, "пічкають" не мало. Виложив би фото тумбочки з ліками, але тут треба зжимати файли.

• Like 12