Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

я знаю

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 годин тому, gardener сказав:

я знаю

:dntknw: я не знав

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15.04.2020 в 09:27, шаруда сказав:

Разведка США докопалась до правды о происхождении коронавируса

103.3т
07:03, 15.04.2020 Обновлено: 08:27, 15.04.2020
Читать материал на украинском
 
 
 

Американские военные заявили, что коронавирус COVID-19, скорее всего, имеет естественное происхождение и не был разработан в лаборатории Уханя.

ЧИТАЙТЕ: ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ О КОРОНАВИРУСЕ

Об этом во вторник, 14 апреля, сообщил глава Объединенного комитета начальников штабов (ОКНШ) США Марк Милли, передает Politico.

"Есть много слухов и спекуляций в самых разных средствах массовой информации, на сайтах, в блогах и т. д. Вас не должно удивлять, что мы проявили к этому большой интерес. Нами было получено много разведданных, которые мы внимательно изучили", – рассказал Милли.

Разведка США докопалась до правды о происхождении коронавируса

Поделиться
изображением
 

Разведка США докопалась до правды о происхождении коронавируса

"На данный момент это неокончательно, хотя вес доказательств, кажется, указывает на естественный характер. Но мы не знаем наверняка", – поделился он.

Милли добавил, что данные разведки свидетельствуют о том, что версия с разработкой в лаборатории выглядит минимум неубедительно.

Как сообщал OBOZREVATEL, ранее ученые заявили, что коронавирус имеет все признаки возникновения в природе, а не в лаборатории.

ну і ШО?! развєдка неубедітєльна чи недоТрампили корону вірусу бо китайці випередили. Всі хотіли першими оБІОзброїтись.

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 15.04.2020 в 20:16, gardener сказал:

якраз вже рік без "предыдущего"

В том то й діло, шо їх міняють як етіх... Хто відповідальний не найти! А простих людей без належного забезпечення наражають смертельної небезпеки. Це злочин вобщето. Та й не по-людськи.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14.04.2020 в 19:19, ромео сказав:

Ваше самопочуття яке?

Дякую. Результат у всіх негативний.

  • Подобається 12
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Названа смертельная для коронавируса температура

111.7т
06:59, 17.04.2020 Обновлено: 10:17, 17.04.2020
Читать материал на украинском
 
 
 

Французкие ученые установили, что коронавирус погибает в течение 15 минут при температуре 92 градуса Цельсия.

Выводы исследователей из университета Экс-Марсель опубликовал портал bioRxiv.

Так, в ходе эксперимента штамм коронавируса поместили в стерильную пробирку и пробирку с биоматериалом. Оба образца нагрели до 60 градусов, тепло сохраняли в течение часа. Однако вирус, находящийся в нестерильном образце, способность размножаться не потерял.

Названа смертельная для коронавируса температура

Поделиться
изображением
 

Названа смертельная для коронавируса температура

Полностью "отключить" его удалось только после нагрева до 92 градусов Цельсия в течение 15 минут.

Ученые обратили внимание, что дезинфекция в большинстве лабораторий осуществляется при нагреве материалов до 60 градусов.

В этой связи биологи предположили, что для образцов с высоким содержанием вируса этого может не хватить, и выразили надежду, что результаты исследования помогут выбрать наиболее подходящий способ дезактивации коронавируса.

Как сообщал OBOZREVATEL, ранее китайские врачи заявили, что коронавирус погибает в организме после температуры 38 градусов.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

EVyk3eYWsAEFj0s?format=jpg&name=small

  • Подобається 6
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тим часом в Грузії забороняють пересування на легковому приватному авто.

Штраф за порушення вимоги - більше 100 000 грн..

Хворих близько 350 осіб

  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 часов назад, Олександр Коваль сказал:
  • Место расположения:Тальне
  • Интересы:Без 5 хв. в Польщі
  • Пасека в:Тальне

Олександре! Пора мінять інтереси!

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Ю.М. сказав:

Олександре! Пора мінять інтереси

з якого дива? :hmm:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 годин тому, ромео сказав:

Тим часом в Грузії забороняють пересування на легковому приватному авто.

Штраф за порушення вимоги - більше 100 000 грн..

Хворих близько 350 осіб

в нас є таке село цікаве, коронавіруса там хвала Богу поки немає. Але зараз туди попасти ніяк, бо одна дорога лишилася на якій місцеве ополчєніє встановило блок-пост. В'їзд і виїзд тільки для місцевого графа і його чисельної родини

а в мене там ради експерименту незареєстрованих десять вуликів і добратися туди можна тільки вбрід через річку. А в розвиток вони пішли гарно, бо поруч верби багато і старих садків. Так що ось так от

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Олександр Коваль сказал:

з якого дива? :hmm:

За 5 хв не встигнете :hmm:

  • Ха-Ха 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Ю.М. сказав:

За 5 хв не встигнете :hmm:

логічно :hmm:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.04.2020 в 19:12, Рус сказав:

Путлер парад отменил:blink: Это "звоночек" серьезный

а бацько? covid 19 жере Білорусь! Шерхан промахнувся... нові вожаки проявляться. 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16.04.2020 в 22:30, Вадім Полтава сказав:

В том то й діло, шо їх міняють як етіх... Хто відповідальний не найти! А простих людей без належного забезпечення наражають смертельної небезпеки. Це злочин вобщето. Та й не по-людськи.

На виїзді з Києва черги авто - перевіряють температуру у людей. Накінець то, "соїзволили"...:dntknw:

Тільки цікаво - де вони раніше були? І чому ніхто у тих, хто прибував і прибуває  із-за кордону (і я в тому числі) ніхто й  нічого так і не перевіряв?! Хто за це має відповісти?! Невже ж клоуни з цирку?! :ah: :evrika:

Зате зачистили у нас чорнобильську лікарню на Лісному масиві, де й так умови були чи не найгіршими та ще й численні черги на госпіталізацію для інфікованих . І це в середині столиці. А чому ж вони не підготували палати для інфікованих у Феофанії - на околиці,  де зібрано сучасне обладнання й  увесь цвіт нашої медицини?!:ah::crazy:

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

На виїзді з Києва черги авто - перевіряють температуру у людей. Накінець то, "соїзволили"...:dntknw:

Тільки цікаво - де вони раніше були? І чому ніхто у тих, хто прибував із-за кордону (і я в тому числі) ніхто й  нічого так і не перевіряв?! Хто за це має відповісти?! Невже ж клоуни з цирку?! :ah: :evrika:

Показували репортаж: температура у всіх - 34 град!!! Ходячі мерці?

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 годин тому, Любомир сказав:

а бацько? covid 19 жере Білорусь! Шерхан промахнувся... нові вожаки проявляться. 

Не переживайте! У баті все схвачено і порядок є. Якщо карантин - то точно карантин, а не цирк на дроті, як у нас.:blink:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, ДобровоЛ сказав:

 У баті все схвачено і порядок є. 

точно, так як в нас після Чорнобиля

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, ДобровоЛ сказал:

Не переживайте! У баті все схвачено і порядок є. Якщо карантин - то точно карантин, а не цирк на дроті, як у нас.:blink:

Світ перевернувся, тому не відомо що краще, чи стрункими рядами в пекло, чи в розсипну, як завжди в Україні... :IMHO:

Аналогія з бджолами - чи вся пасіка однієї фази розвитку, чи врізнобій і хтось виживе.

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Ю.М. сказав:

Світ перевернувся, тому не відомо що краще, чи стрункими рядами в пекло, чи в розсипну, як завжди в Україні... :IMHO:

Якби зразу ж ввели карантинні заходи ніякої навали з вірусом не було б.:IMHO:

А то он вже у Києво-Святошинському районі 39 чоловік госпіталізували. Розумієте ж, що це вже квіточки і можливо й на нашій клумбі  ...:blink::hmm:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Ю.М. сказав:

Повертаюсь до теми:.. Вчора був в Епіцентрі - шукав респіратори для виробництва- ні респіраторів, ні масок ні захисного одягу, хоча залишили Епіцентр саме для постачання засобів захисту! Швейні фабрики не шиють, ті що залишилось після "безвізу" - сидять на карантині! На полях - біда! А міністри- що Трофімцева, що нинішні- шукають підробки меду, бо пасічник не зареєстрований!

 

От вам і корона. А казали ж , що й будівелні маги закрили. Продуктові найнеобхібніші базари перекрили, а будівельні?...Мафія - що хочу, те й творю! :crazy:

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ну незнаю як там жили томографи, а я по закінченню ВУЗа прийшов у богом забуте село і повністю пропитий і занюханий колгосп, і з того часу як і по сьоднішній день тим і займаюсь що вирішую проблеми, були як великі так і маленькі, зразу добре бо маленькі, але без проблем ніби життя  ніколи і не існувало, так і живу, на повному драйві, ну і по темі, жінка дві маски пошила за сорок хвилин, я просто засік час, вона не знала що я спостерігаю, працювала в спокіному тепмі, звичка в мене така, все підмічати і засікати:umora:

ну і буквально годину як зайшов в хату, по вулиці ходить один персонаж, під причудовим шафЭ, з голим торсом, без маски, і співає на все горло" Ах вєрнісаж, ах вернисаж, какой портрєт, какой пассаж":ay:, доречі і голос у мужика класний, і в ноти попада:umora:

  • Подобається 6
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...