Jump to content

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

3 минуты назад, Стахановский сказал:

1 минуту назад, Стахановский сказал:

Статистика практически одинаковая,даже в Украине болеет больший процент населения несмотря на чудо вакцины и неработающий,, спутник,,.

• Like 3

49 минут назад, Konstantin_b сказал:

Дивне питання.

Умний мальчик

50 минут назад, Konstantin_b сказал:

Пишіть так

А може ищо і ключ от квартири...

• Haha 1

22 години тому, Arius сказав:

По-перше, правилами вікіпедії дозволено перекладати з одної мову на іншу, в тому числі на москальску.

По-друге, якщо відвідати англійську, російську та українську сторінки вікіпедії про Пфайзер, то найповніша англійська, містить розділ Legal issues. Російська коротша, містить розділ "Скандалы, нарушения и суды". Зовсім коротенька українська сторінка, не містить взагалі нічого на цю тему і схожа скоріше на рекламу бустерної дози чарівного еліксиру. 

Питання: яка з трьох сторінок найбільш об'єктивно висвітлює діяльність цієї компанії?

Так і не отримав відповіді на це питання. Натомість один (Wladimir K) згадав чомусь про Спутнік V, а інший (Борода-1), кому був адресований цей коментар, розмістив довгий перелік правил як створювати статтю у Вікіпедії. Я ще розумію, якби там була тільки російська сторінка, яка паплюжить добре ім'я корпорації Пфайзер, але там ще англійська сторінка, яка робить це значно ширше. Підказую логічний висновок: англійську сторінку теж писали москалі, тому що інакше це не вкладається в рожеву картину світу ніяк...

Рівень дискусії з сектою підгузників замість обличчя опускається нижче плінтуса. Свідки Гебреісуса всюди бачать фейки і замах на їхню святу віру, навіть при посиланні на респектабельні західні змі та сайти, які час від часу видають дивну суперечливу інформацію. Це викликає сумніви в здатності підгузників до адекватного сприйняття реальності та в подальшій доцільності дискусії. Але ми будемо заходи сюди, щоб промоніторити рівень абсурду та інфантилізації. Можливо рептилоїди (а ви думали пінгвіни? :umora:) мають рацію. 

• Like 3
  • Thanks 2
  • Haha 1

8 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Земля плоска, но вона натянута на шар! :ah:

нубірійці натягнули?

• Like 1
  • Haha 3

7 годин тому, ded50 сказав:

Для чогось включали монітори

Заставили вчителів вакцинуватися, а вони на сьогодні і дальше в моніторах сидять

• Like 2

1 час назад, ded50 сказал:

А може ищо і ключ от квартири...

5 часов назад, ded50 сказал:

Це не СМИ звісно, в СМИ там пудрить мізг словесно. 

6 часов назад, ded50 сказал:

Чукча не читатель?

6 годин тому, ded50 сказав:
6 годин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Вколоті так само розносять.

Чим докажеш?

Дед, може ви не в курсі, в цій темі вже все давно доведено. Були розміщені посилання не на якісь відосики, а на офіційні дослідження, що вакциновані розносять вірус так само, як невакциновані, що вакциновані в багато разів мають більшу імовірність захворіти з симптоматикою і потрапити в лікарню порівняно з невакцинованими перехворілими, які набули природний імунітет, що природний імунітет порівняно з "простимульованим" значно сильніший. Напрошуються висновки, що тотальна вакцинація і масковий режим не тільки не додали людям здоров'я, а навпаки, сприяють поширенню зарази. От тільки наші опоненти сприймають це як фейки, тому що це озвучували на певних несимпатичних для них ютуб каналах. Це навіть несерйозно.

19 годин тому, nibond сказав:

Мантра по те, що привиті не повинні хворіти, придумана антиваксерами і схожа на довгограючу жуйку, яку ніяк не хочуть виплюнути.

Цю жуйку, якщо не зраджує пам'ять, жували всі чесні змі з початку ковід-шизофренії разом з казкою про захисний намордник. Зараз трохи підкоригували: уколоті хворіють, але легше, а намордники треба носити завжди і всюди не залежно від ветеринарного статусу. Звіроферма. :at:

• Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1

26 минут назад, gardener сказал:

Заставили вчителів вакцинуватися, а вони на сьогодні і дальше в моніторах сидять

Дошла очередь до принудительной вакцинации детей,а это уже далеко не шуточки.И пусть получает дозу со старческим маразмом или просто глупые,но добрались уже к детям и родителям адекватным надо призадуматься остатками мозга ,что творят оздоровители.

• Like 5

1 час назад, Arius сказал:

Можливо рептилоїди (а ви думали пінгвіни? ):umora:

Блін. Шо, таки-риптилоїди? От блін. :umora:

1 час назад, gardener сказал:

нубірійці натягнули?

Та, кажуть, риптилоїди... :dntknw:

• Haha 3

1 час назад, Arius сказал:

Це викликає сумніви в здатності підгузників до адекватного сприйняття реальності та в подальшій доцільності дискусії.

І не тільки адекватного сприйняття, й вміння достойно, без "ярликів", вести дискусію. 

• Like 4

1 час назад, Стахановский сказал:

Статистика практически одинаковая,даже в Украине болеет больший процент населения несмотря на чудо вакцины и неработающий,, спутник,,.

Статистика в таких странах как Украина и Россия довольно условное понятие. Данными могут жонглировать в выгодную для властей сторону. Можно принимать к вниманию цифры которые искажать для власти невыгодно. Количество заболевших короной выгодно завышать чтобы нагнетать панику и внушать необходимость вакцинации.

• Like 5

1 минуту назад, seim сказал:

Статистика в таких странах как Украина и Россия довольно условное понятие. Данными могут жонглировать в выгодную для властей сторону. Можно принимать к вниманию цифры которые искажать для власти невыгодно. Количество заболевших короной выгодно завышать чтобы нагнетать панику и внушать необходимость вакцинации.

Я думаю процент переболевших ,которые ни куда не обращались сгладит эту неточность.

2 часа назад, Arius сказал:

Але ми будемо заходи сюди, щоб промоніторити рівень абсурду та інфантилізації.

Ви таких слів не пишіть, як "інфантилізація", бо це "інопланетний лексикон" рептилоїдів-нубірійців. :umora: 

• Haha 2

Ну вже інопланетяни перемогли в Австрії. З нового року повна примусова  вакцинація. Для тих хто боротися з цим інопланетним нашестям лише шлях один на п...

• Like 2

6 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Ну вже інопланетяни перемогли в Австрії. З нового року повна примусова  вакцинація. Для тих хто боротися з цим інопланетним нашестям лише шлях один на п...

Це ще не факт що не оскаржать щодо порушень прав людини.... Але.... 

Цікаво було б по спостерігати як пандемія буде (а чи буде:hmm:)поборена в одній країні...

• Like 4
  • Haha 1

26 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Блін. Шо, таки-риптилоїди? От блін. :umora:

А ви вдивіться в їхні обличчя, там явно не пінгвіни вимальовуються...:rolleyes:

Продовжуємо Хроніки ковід-шизофренії  (за мотивами чесних новин з надійних західних джерел, посилання на які я можу надати бажаючим).

Всі дорослі в штаті Масачусетс тепер підлягають обов'язковій бустерній дозі. Згідно з Associated Press про це оголосив губернатор в четверг. Відтепер всі дорослі старше 18 років підлягають бустерній вакцинації. Але якщо піддослідні вже отримали дві дози, рекомендується почекати 6 місяців від останньої стимуляції. (Ковід вбив демократію!) Массачусетс лідирує серед штатів, маючи 70% повністю проштампованих.

FDA дозволила бустерні уколи для всіх дорослих, враховуючи зростання захворювання та поступове зниження імунітету (уже зниження? :rofl:). Мова йде про треті дози після подвійного Пфайзера або Модерни, або другу дозу після Джонсона. (Нью-Йорк Таймс)

Авcтрія йде в повний локдаун, запроваджуючи обов'язкову вакцинацію для всіх. Канцлер оголосила, що локдаун запроваджується мінімум на 10 днів для всіх, не залежно від ветеринарного статуса. Відбудеться закриття більшості магазинів та заходів. "Ми не хочемо п'яту хвилю", - сказала канцлер. Обов'язкова вакцинація для всіх громадян планується з 1 лютого. Австрія буде першою європейською країною, яка запровадить цей захід (і не останньою, як свідчить досвід останніх 2 років). Тих, хто відмовиться вакцинуватись, будуть штрафувати. "Протягом тривалого часу у нас був консенсус, що ми не хочемо обов'язкової вакцинації, - сказала канцлер, - протягом надто тривалого часу" (Associated Press) (я ще пам'ятаю, як весною 20-го хтось з канцлерів, здається Меркель, казала: ніяких паспортів вакцинації в Європі не буде, ніколи)

Святкування Різдва відмінені в найбільш вакцинованому місці на планеті. Не зважаючи на надзвичайно високий рівень вакцинації та невелику кількість нових випадків уряд британської території Гібралтар відмінив офіційне святкування Різдва. Влада дозволила громадянам проводити власні святкування, хоча наполегливо порадила не робити цього. "Враховуючи експоненційне зростання кількості нових випадків, уряд має намір відмінити різдвяні вечірки, офіційні заходи та подібні зібрання". Забезпечення подвійними дозами вакцини 140,2% населення Гібралтар є найбільш вакцинованим місцем в світі. (Newsweek) (Я не здивований. Рептилоїдів дратує Різдво. Ще побачите, як Різдво заборонять. Не даремно ту організацію очолює людина з ім'ям Гебреісус, тобто жидівський Ісус :rolleyes:

• Like 2
  • Haha 2

15 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Це ще не факт що не оскаржать щодо порушень прав людини.... Але....

Я думаю, що на права їм вже наплювати. Мова йде про країни, де права людини вважались священними. Ці країни тепер зламані. Що і треба було зробити. Побачимо, як відреагує населення. Я все ще вірю в європейців, хоча їх дуже відтолерастили останнім часом.

17 хвилин тому, Бджолопотам сказав:

Цікаво було б по спостерігати як пандемія буде (а чи буде:hmm:)поборена в одній країні...

Як бачимо з новин, пандемія процвітає навіть при найвищих рівнях вакцинації. Тобто подолання пандемії не є метою.

• Like 6
  • Thanks 1
  • Haha 2

Інформація від Влада Дончика.

Саша Тимченко (бджоляр з Запоріжжя) помер.  Ковід, ускладнення.

П.С. Прочитав гілку.  Ой хлопці, поки вас не торкнулось...

• Like 1
  • Sad 4

7 минут назад, Arius сказал:

Я думаю, що на права їм вже наплювати. Мова йде про країни, де права людини вважались священними. Ці країни тепер зламані. Що і треба було зробити. Побачимо, як відреагує населення. Я все ще вірю в європейців, хоча їх дуже відтолерастили останнім часом.

Як бачимо з новин, пандемія процвітає навіть при найвищих рівнях вакцинації. Тобто подолання пандемії не є метою.

То наступ ріптелоїдів, лише поставлять вишки 5 G і тоді все ..

Только что, Ironcity сказал:

Інформація від Влада Дончика.

Саша Тимченко (бджоляр з Запоріжжя) помер.  Ковід, ускладнення.

П.С. Прочитав гілку.  Ой хлопці, поки вас не торкнулось...

Десь так. 

Логічно. Про Ізраіль з населенням 9217000, приносят себе в жертву. В ім'я чого? В ім'я Яхве? Бред, та й ще і з піддержкою тутошнього населення.

• Like 1

• Sanich locked this topic

Не бачу більше сенсу в існуванні даної теми, тому закриваю її. 

Якщо хтось буде намагатися підняти це питання в сусідніх темах - відправлю в довготривалий бан. 

• Like 6
  • Thanks 5
  • Haha 5
  • Sad 1

На прохання користувача форуму публікую його особистий досвід в даній темі.   

13 хвилин тому, Віталій.В сказав:

Доброго  Санич, хотів поділиця своїм досвідом в темі, але тема закрита.

В вівторок 16,11 донька приїхала з районного технікума в стані простуди, з 23,00-ї години пішла висока температура, з допомогою пігулок для пониження температури, температура нижче як 38 не падала, також донька стала сильно потіти і почала марить (бредить), з ранку поїхали до лікарні, сімейний лікар дав направлення на аналізи Ковід і виписала рецепт. з допомогою ліків температура близько  38-ми та сильне потовиділення протримались ще дві доби, але ці дві доби донька  вже не марила, в п"ятницю підтвердився ковід та в телефоному режимі сімейний лікар знову виписала рецепт, уточнила учбовий заклад доньки і члени родини, після обід зателефонували з районої лікарні і знову уточнили сімейний стан і учбовий заклад, ми з дружиною в шоці доньку шкода і в хаті КОВІД  а саме головне що нам робити далі ? 

Але виявляєця вакцинація велике діло !!! ні мене ні дружину сімейний лікар не посадив на самоізоляцію, з районої лікарні теж  дали дозвіл ходити на роботу а все завдяки тому що ми з дружиною вакциновалися !!!

Сьогодні знову в телефоному режимі сімейний лікар виписала новий рецепт, в доньки вже добу без жаропонижаючих температура близько 37 і почала частково відчувати смак та запахи, в середу нам знову здавати тест на ковід з Божою помічу вродь би налажуєця...

Хочу звирнутись до тих хто сам не вакцинувався і других відбиває, не гарячкуйте, при наймі не нав"язуйте свою думку другим, тим що ви ухиляєтесь від вакцинації  тільки  наражаєте свою сім"ю на небезпеку !!!

Донькі в лютому буде 18-ть, і по природі добре переносить простуди, але це болячка страшна !!!

Зараз сиджу і дякую Бога що він нам дав розуму вакциноваця, завдяки чому ми ходимо на роботу, кожна поїздка до аптеки 1000+ грн, а поїздок вже було три + пальне і т.д, і наскільки я розумі це ще не все.

Звісно зараз що я що дружина регулярно міряєм температуру і дуже уважно ставимось до гігієни щоб на собі винисти цей вірус.

Не хворійте,  і будте Ви і Ваші родини здорові !!!

• Like 6
  • Thanks 3
  • Haha 2
  • Confused 1
  • Sad 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...