Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

1 година тому, Sanich сказав:

Ну раз у вас такі заяви, то можемо провести батл по визначенню IQ.

Окрім того, вуликів в нього мало, меду на опт катма, отже немає ніякого сенсу переконувати в цінності життя.:IMHO:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Seos сказал:

Змова? Змова напевно є і думаю не одна. Починаючи з того, що це великий бізнес, а бізнес без змов не бізнес.

Ви напевне й це прогавили, та вакциновані теж розносять вірус!

Да что Вы пишете  :hmm:Значит я сегодня в строительных магазина всех по заражал и ещё прихватил шино монтаж :dntknw:

 Один про магниты и 5 дж пишит не ведая даже

Ребята Вы о чём :crazy:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Sanich сказав:

 я можу всіх переконувати, що земля плоска 

а шо, ше є такі шо цього не знають?

  • Ха-Ха 7
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Seos сказав:

А чого це Ви ходите до такої церкви? Є ж наша УПЦ.

В УПЦ(РПЦ)не хожу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, seim сказал:

официальная наука? Наука говорит что нужно и можно вакцинировать непроверенной вакциной всех людей?

У Вас же є заготовка не цей випадок? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Роман Бережний сказал:

Неперевірену візьму на тест.Якщо все ок,то братиму і далі.Неперевірені матки ще хлам не попадався.Тре знати,в кого брати.І,якщо ви знаєте,що родовід сумнівний,то навіщо брати?А,якщо батьки перспективні,то можна і без перевірки.Іще,те,що спрацює у вас,в мене може бути хлам.Думаю порівняння з матками некорректне.

Вы взяли сейчас вакцину на тест. Тест закончится через 5 лет. Если все будет ок, то в случае очередного ковида можно будет без особых опасений эту вакцину использовать

 

11 минут назад, Роман Бережний сказал:

.Тре знати,в кого брати.І,якщо ви знаєте,що родовід сумнівний,то навіщо брати?.

У меня ситуация что я в матках (вакцинах) не нуждаюсь. Но мне принудительно навязывают матку (вакцину), заламывают руки и перекрывают дыхание. Нужно чтобы обязательно взял (уколол). Сами матководы (создатели вакцин) имеют сомнительную репутацию, уже пошли отзывы негативные о них. Матки-трутовки присылают (смертельные случаи от вакцинации). А они говорят это ты ее трутовкой сделал (умер не от вакцины). 

С матками люди более предусмотрительно поступают, а тут жизнь и здоровье не моргнув глазом на эксперимент предоставили. Кто от страха перед вирусом, кто от психологического давления, кто от непонимания серьезности всех рисков. Но в Украине на удивление подавляющее меньшинство судя по общим данным и своим наблюдениям. Разве что в этой теме создаётся впечатление что вакцинация в Украине на уровне 70-80%.

  • Подобається 2
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

46 хвилин тому, Sanich сказав:

Що потрібно вакцинуватися.

Це чиновники МОЗ таке говорять, а в науці думки теж розділились.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 хвилин тому, Sanich сказав:
43 хвилини тому, seim сказав:

Голубовская

Це не офіційна наука. Хоча б тому, що 

43 хвилини тому, seim сказав:

на уточняющий вопрос журналиста "так таких же немного?" Она возразила "много".

Тому всі ці

Ляшко це офіційна наука, а Голубовська дипломований спеціаліст ні - де логіка? Стосовно кількості, то Вам цифру ніхто не назве, бо це потрібно перевірить все населення.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, asaltan сказав:

Окрім того, вуликів в нього мало, меду на опт катма, отже немає ніякого сенсу переконувати в цінності життя.:IMHO:

Сьогодні відправив ще відро на Київ і мабуть вже залишилось менше 300 кг, я Вам не цікавий, а Ви мені, бо за 1500 грн Ви в мене 10 літрів соняха не візьмете.:hi:

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, seim сказав:

Вы взяли сейчас вакцину на тест. Тест закончится через 5 лет. Если все будет ок, то в случае очередного ковида можно будет без особых опасений эту вакцину использовать

 

У меня ситуация что я в матках (вакцинах) не нуждаюсь. Но мне принудительно навязывают матку (вакцину), заламывают руки и перекрывают дыхание. Нужно чтобы обязательно взял (уколол). Сами матководы (создатели вакцин) имеют сомнительную репутацию, уже пошли отзывы негативные о них. Матки-трутовки присылают (смертельные случаи от вакцинации). А они говорят это ты ее трутовкой сделал (умер не от вакцины). 

С матками люди более предусмотрительно поступают, а тут жизнь и здоровье не моргнув глазом на эксперимент предоставили. Кто от страха перед вирусом, кто от психологического давления, кто от непонимания серьезности всех рисков. Но в Украине на удивление подавляющее меньшинство судя по общим данным и своим наблюдениям. Разве что в этой теме создаётся впечатление что вакцинация в Украине на уровне 70-80%.

Знаєте,коли мене переколошматило у минулому році і мама лежача була,хоч і без запалень(дало на ноги),дружина важко,малий легенько.То ще раз пережити подібне не маю бажання.Хворів грипом і не раз,але це щось.Вам не зрозуміти.

А матки будуть,аби здоров'я хватило.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, blek-269 сказав:

Да что Вы пишете  :hmm:Значит я сегодня в строительных магазина всех по заражал и ещё прихватил шино монтаж :dntknw:

 Один про магниты и 5 дж пишит не ведая даже

Ребята Вы о чём :crazy:

І де я таке казав? Було сказано, що не тільки не вакциновані є потенційними рознощиками хвороби, а й вакциновані також.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Роман Бережний сказав:

Знаєте,коли мене переколошматило у минулому році і мама лежача була,хоч і без запалень(дало на ноги),дружина важко,малий легенько.То ще раз пережити подібне не маю бажання.Хворів грипом і не раз,але це щось.Вам не зрозуміти.

Ви потрапили в 20% тих, хто хворіє середньо чи важко, і тепер з переляку хочете, щоб кололись всі? Та ну його.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Seos сказав:

Ляшко це офіційна наука, а Голубовська дипломований спеціаліст ні - де логіка?

Я думаю, що жоден із них не отримав би посади в лікарні в Ізраілі. 

3 хвилини тому, Seos сказав:

Стосовно кількості, то Вам цифру ніхто не назве, бо це потрібно перевірить все населення.

Не лукавте. Я думаю, що навіть ви знаєте, що такі речі оцінюються на основі вибірки, а не на основі тестування всього населення. Саме це є - наука, а не "багато". Слово "багато" з вуст науковця звучить як верх делитанства. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Я думаю, що навіть ви знаєте, що такі речі оцінюються на основі вибірки

Так і вибірки не проводилось! Скоріше лікар Голубовська  бачила, що часто трапляються випадки, коли люди тісно спілкуються (взяти хоча б у сім'ї), але хворіють при цьому не всі.

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Я думаю, що жоден із них не отримав би посади в лікарні в Ізраілі.

Мене це не вразило, Ізраїль для мене не авторитет, особливо після введення бустерних доз.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Роман Бережний сказал:

Знаєте,коли мене переколошматило у минулому році і мама лежача була,хоч і без запалень(дало на ноги),дружина важко,малий легенько.То ще раз пережити подібне не маю бажання.Хворів грипом і не раз,але це щось.Вам не зрозуміти.

А матки будуть,аби здоров'я хватило.

Паника вас охватила. Переколошматило вас природным путем, вы получили защиту от всех штаммов этого вируса (опираясь на утверждения вирусологов). Если бы никто не нагнетал вы бы эти вакцины не искали и не кололи. Если брать в целом, вирус не приносит всему обществу ощутимый урон. Заболевает 3%, умирает сотые доли процента. Если делать холодную трезвую оценку общей ситуации и не смотреть телевизор с нагнетанием истерии. 

Но вакцинация может принести человечеству ощутимый урон. Если вирус охватывает 3% населения, то вакцинация стремиться приблизиться к 100%. Масштабы не сопоставимы. А имея открытую информацию о необходимости снижения количества населения мира выводы напрашиваются неутешительные.

  • Подобається 5
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Seos сказав:

Ви потрапили в 20% тих, хто хворіє середньо чи важко, і тепер з переляку хочете, щоб кололись всі? Та ну його.

Та нічого я нехочу.Я свій вибір зробив.І на 40% противників мені так само-та ну їх.Час покаже.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

Так і вибірки не проводилось! Скоріше лікар Голубовська  бачила, що часто трапляються випадки, коли люди тісно спілкуються, але хворіють при цьому не всі.

Повторюся - вислови "Часто", "багато" і "бачила" - це антинауковий підхід. Це якби жити біля публічного дому і зробити висновок, що "багато" жінок -бляді і до них "часто" ходять чоловіки. 

3 хвилини тому, Seos сказав:

Мене це не вразило, Ізраїль для мене не авторитет, особливо після введення бустерних доз.

Ваша рекація на Ізраіль мене просто забавляє. :umora:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Роман Бережний сказав:

І на 40% противників мені так само-та ну їх.Час покаже.

Реальна статистика - противників більше 50 відсотків, просто частина з них через бажання поїсти вкололась.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Паника вас охватила.

Якось нас зятем занесло в одне забите село. Ходят без масок, як в старі добрі часи. Слова зятя; тут майбуть легче туберкульозу підхватити чим корону.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Sanich сказав:

Повторюся - вислови "Часто", "багато" і "бачила" - це антинауковий підхід. Це якби жити біля публічного дому і зробити висновок, що "багато" жінок -бляді і до них "часто" ходять чоловіки.

Ви прекрасно розумієте, що для будь яких досліджень необхідно фінансування - у нас на це точно грошей не виділять, тому й відповідь може звучати, або багато, або мало.

1 хвилину тому, ded50 сказав:

Якось нас зятем занесло в одне забите село. Ходят без масок, як в старі добрі часи. Слова зятя; тут майбуть легче туберкульозу підхватити чим корону.

Та в нас про туберкульоз геть уже забули, є тільки ковід.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, seim сказав:

Паника вас охватила. Переколошматило вас природным путем, вы получили защиту от всех штаммов этого вируса (опираясь на утверждения вирусологов). Если бы никто не нагнетал вы бы эти вакцины не искали и не кололи. Если брать в целом, вирус не приносит всему обществу ощутимый урон. Заболевает 3%, умирает сотые доли процента. Если делать холодную трезвую оценку общей ситуации и не смотреть телевизор с нагнетанием истерии. 

Но вакцинация может принести человечеству ощутимый урон. Если вирус охватывает 3% населения, то вакцинация стремиться приблизиться к 100%. Масштабы не сопоставимы. А имея открытую информацию о необходимости снижения количества населения мира выводы напрашиваются неутешительные.

Конеш,паніка.Коли сім'я вилягла.І морально,фінансово,і як чоловіку,коли лежиш,як дрючок і нічого не вдієш.І пасіка не складена в зиму,і виноград не вкритий.І таких і куча,коли живеш вселі і за все несеш якусь відповідальність.Мама,хоч і хворіла рік тому,зараз теж,але легко.Тому,іммунитету вистачило не на довго.Онозначно стверджувати,то помилково.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Seos сказал:

І де я таке казав? Було сказано, що не тільки не вакциновані є потенційними рознощиками хвороби, а й вакциновані також.

А кто писал ? Вы же опять пишете и отказываетесь ,  не надо играть в прятки . Вы наверное слышали геометрическую прогрессию ? Прежде что то писать надо подумать , просто не все тут тупые я видосы не смотрю , а думаю головой своей и жизнь учит . 

 Я бы с начало подумал на Вашем месте , а потом писал .

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Ваша рекація на Ізраіль мене просто забавляє. :umora:

Я промовчу, щоб Ви мене не звинуватили в антисемітизмі. 

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Ви прекрасно розумієте, що для будь яких досліджень необхідно фінансування - у нас на це точно грошей не виділять, тому й відповідь може звучати, або багато, або мало.

Якщо немає дослідження, то, як науковець, вона мала б запхнути свою думку глибоко в дупу, або зайнятися приватним дослідженням. А те, чим вона займається - це балаболство, яке не має нічого спільного із наукою. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, blek-269 сказав:

А кто писал ? Вы же опять пишете и отказываетесь ,  не надо играть в прятки . Вы наверное слышали геометрическую прогрессию ? Прежде что то писать надо подумать , просто не все тут тупые я видосы не смотрю , а думаю головой своей и жизнь учит . 

 Я бы с начало подумал на Вашем месте , а потом писал .

Я написав, що вакциновані теж розносять вірус і в чому я не правий?

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Якщо немає дослідження, то, як науковець, вона мала б запхнути свою думку глибоко в дупу, або зайнятися приватним дослідженням. А те, чим вона займається - це балаболство, яке не має нічого спільного із наукою.

Науковець має ділитись досвідом:IMHO:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...