Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

Тільки що, Seos сказав:

Я ж вам не піонер, мене на слабо не візьмете, вже писав, що не боюсь, але хер уколюсь.

Ну так свій підхід у питанні вакцинації "всрамся але не здамся", не потрібно видавати за таке собі благородне Д'Артаньянство, де ви турбуєтеся про здоров"я інших. :IMHO:

1 минуту назад, Seos сказал:

Текст часом істеричний виходить:crazy:

У Вас талант робити "правильні" висновки...

Напевне навчились у тих "експертів", яких цитуєте, своє бачення сприймати за об'єктивний стан речей...

1 хвилину тому, ded50 сказав:

Назло кондуктору, візьму квиток піду пішком.

Ні, не так. Коли б вакцинація справді робилась, щоб убезпечить людей ну хоча б від важкого перебігу, то можливо й подумав би, а коли це все робиться ради самого факту уколу, то вибачайте мені таке непотрібно.

• Like 2
19 хвилин тому, ромео сказав:

А якщо "не говорив", то це шо? автоматом означає, що все чотко?

Ваш висновок трохи дивний...

Кашель Ви однозначно почули б і думаю не промовчали б, про це, щоб надати картині барв, а температури при легкому перебігу на 10 день вже не буде, навіть, як що вона була на початку.

7 хвилин тому, Sanich сказав:

Ну так свій підхід у питанні вакцинації "всрамся але не здамся", не потрібно видавати за таке собі благородне Д'Артаньянство, де ви турбуєтеся про здоров"я інших. :IMHO:

Як що Ви маєте на увазі мою пораду Вам, стосовно бустерної дози, то вона була щирою. А Ви вирішуйте самі.

9 хвилин тому, Sanich сказав:

6 хвилин тому, Seos сказав:
10 хвилин тому, ded50 сказав:

Назло кондуктору, візьму квиток піду пішком.

Ні, не так. Коли б вакцинація справді робилась, щоб убезпечить людей ну хоча б від важкого перебігу, то можливо й подумав би, а коли це все робиться ради самого факту уколу, то вибачайте мені таке непотрібно.

5 минут назад, Seos сказал:

Ви вакцинувались? Ви вже захищені, то чого Ви нервуєте. Я нікому не забороняю вакцинуватись, я наполягаю на добровільності цього, кожен має сам вирішувати враховуючи всі ризики.

Я не согласен :ah: Если у тебя нет иммунитета тогда сиди дома и не разноси заразу это будет правильным . Так у нас сразу конституция :hmm:, а за других забываем . К ним конституция не подходит получается так .

А теперь из жизни , знаю его уже два раза болел за  год по три недели почти не куда не ходит , а болеет . А где берёт заразу :dntknw: да сын меньший оторви голова награждает , он чихнул перданул сопли вытер и всё как Вы тут выразились , а он два раза :( С просил как второй раз легче перенёс ---дословно слова чуть не здох . Сейчас бело жёлтый и высушиный после болезни . Сам помню похудал и самочувствие не из лучших .

• Like 1
3 минуты назад, Seos сказал:

а коли це все робиться ради самого факту уколу, то вибачайте мені таке непотрібно.

Тут така справа. За бугром якось відкрито кажуть пацієнту що він склеє ласти через якийсь срок. У нас прийнято якось підбадьорити пацієнта навіть перед останнім подихом. Так наприклад я, не знаю яка правильна дія. Людині дають шанс, вроді би. Але людина знає що не забаром кранти.

1 хвилину тому, blek-269 сказав:

Я не согласен :ah: Если у тебя нет иммунитета тогда сиди дома и не разноси заразу это будет правильным . Так у нас сразу конституция :hmm:, а за других забываем . К ним конституция не подходит получается так .

А теперь из жизни , знаю его уже два раза болел за  год по три недели почти не куда не ходит , а болеет . А где берёт заразу :dntknw: да сын меньший оторви голова награждает , он чихнул перданул сопли вытер и всё как Вы тут выразились , а он два раза :( С просил как второй раз легче перенёс ---дословно слова чуть не здох . Сейчас бело жёлтый и высушиный после болезни . Сам помню похудал и самочувствие не из лучших .

Можливо Ви пропустили, та вже писав, що перехворів в легкій формі і без температури, тому маю природньо набутий імунітет. +постійна "природня ревакцинація" серед мого контингенту вірус заноситься систематично.

• Thanks 1
9 минут назад, Seos сказал:

Коли б вакцинація справді робилась, щоб убезпечить людей ну хоча б від важкого перебігу

Відкрию вам секркт всесвітньої змови але тільки нікому ніні. Воно для цього і робиться.

• Like 1
3 хвилини тому, ded50 сказав:

Так наприклад я, не знаю яка правильна дія. Людині дають шанс, вроді би. Але людина знає що не забаром кранти.

Навіть, як що ніхто й не підбадьорить, то надія вмирає останньою, вірніше разом з людиною.

1 хвилину тому, uam_63 сказав:

Відкрию вам секркт всесвітньої змови але тільки нікому ніні. Воно для цього і робиться.

Змова? Змова напевно є і думаю не одна. Починаючи з того, що це великий бізнес, а бізнес без змов не бізнес.

10 хвилин тому, blek-269 сказав:

Я не согласен :ah: Если у тебя нет иммунитета тогда сиди дома и не разноси заразу это будет правильным .

Ви напевне й це прогавили, та вакциновані теж розносять вірус!

• Like 2
  • Haha 1
15 минут назад, Seos сказал:

думаю не промовчали б, про це, щоб надати картині барв

Тобто Ви навіть не припускаєте думки, що я міг просто не писати таких подробиць, орієнтуючись на етику?

Чи Ви описали звичну вам тактику ведення дискусії? 

1 час назад, Роман Бережний сказал:

Сходіть на недільну в церкву і після літургії почуєте.А знайомий з Курська каже навпаки,закликають вакцинуватися.Це ж одна організація,а підходи різні("Шпутнік" пропадає:umora:)

Ходите в Московскую церковь, держите связь за поребриком и тут же обвиняете других в пересказывании кремлевской методички. Это как Порошенко кричал агрессор и одновременно обнтмался, целовался, жал агрессору руку и там заводики свои держал.

Вам вже відповіли.

На поставленные вам вопросы никто мне не отвечал. И вы тоже увильнули. И в Фейсбуке тоже подсказок не нашли. 

А як прокоментуєте ситуацію з полімелітом?Давно вже подолано,тільки в нас є куча зомбиків,які не вірять вакцинації.А,коли,дитина стає важким інвалідом,то картають себе??І це не грип(ковід),наслідки дуже важкі.І це діти,яким жити і жити.З кором так само.Все це є наслідки пропаганди.А зараз зашкал страстєй.Доводити вам,а ви мені щось,то безглуздо.Тому,здоров'я 'всім:hi:.Як не  здохну,то через 2 роки розповім,як воно... .Бувайте,в цій темі:hi:.

Вы пытаетесь приравнять то что уже прошло проверку с тем что не прошло проверку. В этом самая главная ошибка. И цена ошибки может быть здоровье и жизнь. У вас как у саперов ошибиться можно только один раз. Исправить ошибку и убрать из себя вещество вы не сможете. 

Есть к примеру проверенная матка на результат по потомству, а есть непроверенная. И хорошо если матковод порядочный и матка выводилась нужной породы с нужными характеристиками. А если изначально она выводилась от злой, непродуктивной, ройливой семьи и преподносится как крутая матка? Тем более что матковод заранее предупреждает что претензий к нему не принимает ни при каких обстоятельствах и берет с вас письменное согласие. Матку можно потом заменить и выбросить. Здоровье и жизнь вы уже не замените.

• Like 3
  • Haha 1
Тільки що, ромео сказав:

Тобто Ви навіть не припускаєте думки, що я міг просто не писати таких подробиць, орієнтуючись на етику?

Чи Ви описали звичну вам тактику ведення дискусії? 

Я вже звик чути від ваксерів, як вони в усіх подробицях розповідають, як захворів черговий не вакцинований.:crazy:

1 час назад, Sanich сказал:

Ваша проблема в тому, що на кожну дурню ви знаходите "експерта", який підтверджує вашу думку, всупереч офіційній науці. При такому підході, я можу всіх переконувати, що земля плоска і публікувати відосіки, де "експерти" доводять аргументовано цю думку. 

А что говорит официальная наука? Наука говорит что нужно и можно вакцинировать непроверенной вакциной всех людей? Наука говорит что нужно и можно вакцинировать людей во время пандемии? Сейчас же пандемия объявлена? Наука говорит что можно и нужно вакцинировать людей без обследования состояния их здоровья? 

• Like 1
  • Thanks 1
2 хвилини тому, ded50 сказав:

Оооо і Вам Порошенко нагадив в штани?

1 хвилину тому, seim сказав:

Не в штаны. В душу всему народу. В штаны он себе нагадил и воняет до сих пор. 

Забаню обох за політику. 

• Haha 2
9 хвилин тому, seim сказав:

А что говорит официальная наука?

Що потрібно вакцинуватися. 

• Like 1
9 минут назад, Sanich сказал:

Забаню обох за політику. 

Я нейтралєн. Але навіщо шукати темну кішку, чи витягувати нафталінові шкарпетки, до цієї теми. Що до бану? То мені якось паралельно. Як там казав СЕОС, я ж не піонер.

• Like 1
37 минут назад, Seos сказал:

Ви напевне й це прогавили, та вакциновані теж розносять вірус!

При чому роблять це більше, бо перебіг протікає в прихованій формі. Вакцинований може бути носієм без явно виражених ознак, в той час коли у невакцинованого є більш виражені ознаки і ймовірність що він при цьому буде вдома більше... 

• Like 5
1 минуту назад, Sanich сказал:

С оговоркой "в отдельных случаях отдельным людям проверенной вакциной которая даёт минимальный процент риска". Голубовская та же говорит что есть люди которые не подвержены заболеванию даже если непосредственно сталкиваются с ним. И на уточняющий вопрос журналиста "так таких же немного?" Она возразила "много". Так зачем же всех подряд колбасить без разбора в принудительном порядке не отвечая за последствия? Ответ напрашивается только один. Чтобы причинить людям вред. Зачем? Вопрос этот уже обсуждался. Другое дело что не каждый эту инфу воспринимает всерьез. 

• Thanks 2
19 минут назад, seim сказал:

А что говорит официальная наука?

Спочатку були миші. Білі.

• Haha 2
1 година тому, seim сказав:

Ходите в Московскую церковь, держите связь за поребриком и тут же обвиняете других в пересказывании кремлевской методички. Это как Порошенко кричал агрессор и одновременно там заводики свои держал.

На поставленные вам вопросы никто мне не отвечал. И вы тоже увильнули. И в Фейсбуке тоже подсказок не нашли. 

Вы пытаетесь приравнять то что уже прошло проверку с тем что не прошло проверку. В этом самая главная ошибка. И цена ошибки может быть здоровье и жизнь. У вас как у саперов ошибиться можно только один раз. Исправить ошибку и убрать из себя вещество вы не сможете. 

Есть к примеру проверенная матка на результат по потомству, а есть непроверенная. И хорошо если матковод порядочный и матка выводилась нужной породы с нужными характеристиками. А если изначально она выводилась от злой, непродуктивной, ройливой семьи и преподносится как крутая матка? Тем более что матковод заранее предупреждает что претензий к нему не принимает ни при каких обстоятельствах и берет с вас письменное согласие. Матку можно потом заменить и выбросить. Здоровье и жизнь вы уже не замените.

Де і коли я писав,що хожу у церкву УПЦ???При можливості,коли у Кремні,то захожу до ПЦУ.А люди,які ходять до УПЦ мені розповідали що і як.Тому,не перекручуйте і не радійте,Ви попали в молоко.Те,що я підтримую зв'язок з рашки,так цікаво,без прикрас,знати,що там і як.А Порох яким боком всплив??

Ви не чуєте.Я не намагався прирівняти перевірене і ні.Я казав,що однаково працює пропаганда.

Неперевірену візьму на тест.Якщо все ок,то братиму і далі.Неперевірені матки ще хлам не попадався.Тре знати,в кого брати.І,якщо ви знаєте,що родовід сумнівний,то навіщо брати?А,якщо батьки перспективні,то можна і без перевірки.Іще,те,що спрацює у вас,в мене може бути хлам.Думаю порівняння з матками некорректне.

10 минут назад, Sanich сказал:

Причому країни, з високим рівнем вакцинації все частіше і частіше говорять про 3 вакцинацію.... 

• Like 3
4 хвилини тому, seim сказав:

Голубовская

Це не офіційна наука. Хоча б тому, що 

4 хвилини тому, seim сказав:

на уточняющий вопрос журналиста "так таких же немного?" Она возразила "много".

Тому всі ці

5 хвилин тому, seim сказав:

С оговоркой "в отдельных случаях отдельным людям проверенной вакциной которая даёт минимальный процент риска".

Це не офіційна наука. 

1 минуту назад, yurasaver сказал:

Причому країни, з високим рівнем вакцинації все частіше і частіше говорять про 3 вакцинацію.... А деякі вже і впроваджують.... 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...