Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

5 годин тому, seim сказав:

Где вы ознакамливались с мнением московских попов? Я тоже хочу ознакомиться. По поводу того что в Украине против вакцинации, а в России за вакцинацию.

Сходіть на недільну в церкву і після літургії почуєте.А знайомий з Курська каже навпаки,закликають вакцинуватися.Це ж одна організація,а підходи різні("Шпутнік" пропадає:umora:).

 

5 годин тому, seim сказав:

Если у этого дяди из Болгарии цель внести смуту в Украине по заданию из-за поребрика, то попробуйте объяснить зачем он при этом критикует тех кто выдал ему задание, нелицеприятно высказывается и поддает критике действия этих людей. В видео это есть. Вы очевидно видео не смотрели так как объяснили почему

Вам вже відповіли.

5 годин тому, seim сказав:

 Если у вас есть критическое мышление то вы хотя бы на секунду допустите мысль почему те кто навязывают в Украине вакцинацию отказываются нести какую-либо ответственность за последствия. При критическом мышлении у вас такой вопрос должен возникнуть в первую очередь. А таких вопросов там ещё куча. Для меня это уже не вопросы, так как для меня понятны ответы.

 

А як прокоментуєте ситуацію з полімелітом?Давно вже подолано,тільки в нас є куча зомбиків,які не вірять вакцинації.А,коли,дитина стає важким інвалідом,то картають себе??І це не грип(ковід),наслідки дуже важкі.І це діти,яким жити і жити.З кором так само.Все це є наслідки пропаганди.А зараз зашкал страстєй.Доводити вам,а ви мені щось,то безглуздо.Тому,здоров'я 'всім:hi:.Як не  здохну,то через 2 роки розповім,як воно... .Бувайте,в цій темі:hi:.

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

24 минуты назад, Seos сказал:

Судячи з сказаного, людина хворіє не важкою формою, його просто засмутив сам факт захворювання. Так само й вакцинована людина може хворіти, проти цього у самих упоротих "ваксерів" язик не повернеться сперечатись.

Неважкою означає без потреби кисню. А так стандарт двохстроння пневмонія з усіма іншими ускладненнями для організму.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Seos сказал:

Судячи з сказаного, людина хворіє не важкою формою, його просто засмутив сам факт захворювання.

Ну да, може й так, не на ШВЛ. Показовим є факт зміни свого ставлення до вакцинації. Якщо людина при такому ступені змінила думку, то шо вже казати при важкому перебігу.

Да, коли перехворіє без наслідків, то швидше за все повернеться до попередньої позиції. Така вже людська природа. Добре, якщо буде так.

А " что *ля, если нет"?:hmm:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Роман Бережний сказав:

Сходіть на недільну в церкву і після літургії почуєте.А знайомий з Курська каже навпаки,закликають вакцинуватися.Це ж одна організація,а підходи різні("Шпутнік" пропадає:umora:).

А чого це Ви ходите до такої церкви? Є ж наша УПЦ.

27 хвилин тому, Роман Бережний сказав:

А як прокоментуєте ситуацію з полімелітом?Давно вже подолано,тільки в нас є куча зомбиків,які не вірять вакцинації.

Ніби й доросла людина з досвідом, а як повелись на цю технологію, Ви думаєте даремно витягли цю інформацію і акцентували на ній увагу? Тим більше, що від початку було спростування, стосовно поліомеліту в закарпатті, там лабораторно була встановлена інша інфекція, але потім цю інформацію швидко видалили. Стосовно самого поліомеліту, потратьте 3 хвилини свого часу на перегляд цього фрагменту, спеціально вибрав момент про поліомеліт.

 

10 хвилин тому, Wladimir_K сказав:

Неважкою означає без потреби кисню. А так стандарт двохстроння пневмонія з усіма іншими ускладненнями для організму.

Кисень дома? У нас багато є домівок, які це можуть забезпечить? В людини просто поганий настрій, ні про температуру чи кашель ніхто нічого не говорив і це вже 10 день від постановки діагнозу.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 минут назад, Seos сказал:

у самих упоротих "ваксерів" язик не повернеться сперечатись.

А хто тут заперечує зворотнє. Річ йдеться про мінімальне проходження хвороби. І які проблеми з вакцинацією? Що за це хтось гроші бере? Тим паче є поки що вибір, а не СПУТНІК-V чи СПУТНІК-LIFE. Які не визнані ні в ВООЗ ні в нормальних цивілізованих країнах.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, ромео сказав:

Якщо людина при такому ступені змінила думку, то шо вже казати при важкому перебігу.

Це з переляку, у страху очі великі, а логічно, то потрібно звикнуть, що поряд з нами є такий вірус і кожен може захворіти.

Тільки що, ded50 сказав:

А хто тут заперечує зворотнє. Річ йдеться про мінімальне проходження хвороби. І які проблеми з вакцинацією? Що за це хтось гроші бере? Тим паче є поки що вибір, а не СПУТНІК-V чи СПУТНІК-LIFE. Які не визнані ні в ВООЗ ні в нормальних цивілізованих країнах.

Мінімальне проходження? Та й без всякої вакцини 80% мали не більше ніж соплі.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Seos сказав:

Стосовно самого поліомеліту, потратьте 3 хвилини свого часу на перегляд цього фрагменту, спеціально вибрав момент про поліомеліт.

Ваша проблема в тому, що на кожну дурню ви знаходите "експерта", який підтверджує вашу думку, всупереч офіційній науці. При такому підході, я можу всіх переконувати, що земля плоска і публікувати відосіки, де "експерти" доводять аргументовано цю думку. 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

Та й без всякої вакцини 80% мали не більше ніж соплі.

Ну-ну. Я колись свому брату казав побережись. Він мені та шо ти мене лічиш? Нема вже мого брата. А було йому 53. Так то ж брат, і я його попереджував. А хто Ви чи буть хто? Кожен коваль для свого життя.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ваша проблема в тому, що на кожну дурню ви знаходите "експерта", який підтверджує вашу думку, всупереч офіційній науці. При такому підході, я можу всіх переконувати, що земля плоска і публікувати відосіки, де "експерти" доводять аргументовано цю думку. 

Я міг би аналогічно стверджувати, що Ваша проблема в тому, що сліпо вірите всьому почутому з зомбоящика, а як що там буде згадуватись Ізраїль, то це взагалі на рівні ікони. Та суть у тому, все сказане цим спеціалістом просто правда, це не вкладається в Ваші розуміння і це Вас бісить.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Seos сказал:

Та й без всякої вакцини 80% мали не більше ніж соплі.

А решта 20% - це близько 8 млн. українців...

Пустячок...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ded50 сказав:

Кожен коваль для свого життя.

Кожен сам коваль свого нещастя - десь так.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

все сказане цим спеціалістом просто правда,

Ніфіга... Це лише його суб'єктивна думка.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Я міг би аналогічно стверджувати, що Ваша проблема в тому, що сліпо вірите всьому почутому з зомбоящика, а як що там буде згадуватись Ізраїль, то це взагалі на рівні ікони. Та суть у тому, все сказане цим спеціалістом просто правда, це не вкладається в Ваші розуміння і це Вас бісить.

Якщо порахувати кількість відосиків, які публікували ви і я, то я програю цю гру в віру "зомбоящику" із розгромним рахуном. 

1 хвилину тому, Seos сказав:

Та суть у тому, все сказане цим спеціалістом просто правда,

:umora: Ну і у кого тут "сліпа віра"? 

По моєму, ви чуєте слово 

2 хвилини тому, Seos сказав:

Ізраїль

і 

3 хвилини тому, Seos сказав:

це Вас бісить

 

3 хвилини тому, Seos сказав:

це не вкладається в Ваші розуміння

Ну раз у вас такі заяви, то можемо провести батл по визначенню IQ. Даю вам гарантію 100%, що я виграю. :hi:

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 минут назад, Seos сказал:

В людини просто поганий настрій, ні про температуру чи кашель ніхто нічого не говорив

А якщо "не говорив", то це шо? автоматом означає, що все чотко?

Ваш висновок трохи дивний...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

А решта 20% - це близько 8 млн. українців...

Пустячок...

А решта 17 відсоткі у середній і важкій формі, а 3 % це летальність, але рахувати потрібно правильно, є якась частина, яка взагалі ніколи не захворіє, тому думаю цифра менше міліонна

  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

А решта 17 відсоткі у середній і важкій формі, а 3 % це летальність, але рахувати потрібно правильно, є якась частина, яка взагалі ніколи не захворіє, тому думаю цифра менше міліонна

Ну от такі ці антивакси - вєршителі судєб. Ну помре мільйон українців - що з того. Головне, щоб переконати всіх інших, що вакцина = шмурдяк. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ну раз у вас такі заяви, то можемо провести батл по визначенню IQ. Даю вам гарантію 100%, що я виграю. :hi:

Ще коли вчився в універі, то нам пояснювали, що IQ? не є абсолютним показником.

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ну от такі ці антивакси - вєршителі судєб. Ну помре мільйон українців - що з того. Головне, щоб переконати всіх інших, що вакцина = шмурдяк. 

Помруть рівно ті, хто має померти, як не від ковіду, то ще по якійсь інші причині.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

тому думаю цифра менше міліонна

Ну і фіг з ними?

Тут Вам треба було процитувати Йосипа Віссаріоновича ...

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Тут Вам треба було процитувати Йосипа Віссаріоновича ...

Насправді - Жукова.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, ромео сказав:

Ну і фіг з ними?

Тут Вам треба було процитувати Йосипа Віссаріоновича ...

Ви вакцинувались? Ви вже захищені, то чого Ви нервуєте. Я нікому не забороняю вакцинуватись, я наполягаю на добровільності цього, кожен має сам вирішувати враховуючи всі ризики.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Seos сказал:

Помруть

Та всі помрем, по різним причинам. Тут йдеться про чуму 21 століття. І головне що штам не стійкий, як у віспи.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, Seos сказав:

Помруть рівно ті, хто має померти, як не від ковіду, то ще по якійсь інші причині.

Статистика про надлишкову смертність говорить інше - масово помирають якраз ті, хто ще мав би пожити. Але що вам статистика... 

Взагалі, якщо так розмірковувати, то чого боятися вакцинуватися - все одно ж всі помруть.

 

1 хвилину тому, Seos сказав:

Ви вакцинувались? Ви вже захищені, то чого Ви нервуєте. Я нікому не забороняю вакцинуватись, я наполягаю на добровільності цього, кожен має сам вирішувати враховуючи всі ризики.

Ні, ви всіх намагаєтеся переконати, що вакцинуватися не потрібно і вакцинуються лише ідіоти. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

Ви вакцинувались? Ви вже захищені, то чого Ви нервуєте

Цікаво, як видно що я нервую?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Взагалі, якщо так розмірковувати, то чого боятися вакцинуватися - все одно ж всі помруть.

Я ж вам не піонер, мене на слабо не візьмете, вже писав, що не боюсь, але хер уколюсь.

1 хвилину тому, ромео сказав:

Цікаво, як видно що я нервую?

Текст часом істеричний виходить:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

що не боюсь, але хер уколюсь.

Назло кондуктору, візьму квиток піду пішком.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...