Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

1 хвилину тому, ромео сказав:

Ясно. Ви робите владу першопричиною і формувальником суспільства.

Хоча, насправді, все навпаки. Якщо населення в більшості бидло, то і обрана ним влада буде бидлом. 

Перепрошую, але в нас вибрані не завжди ті, за кого проголосували, це перше, а по друге політтехнологи справно навчились маніпулювати думкою людей.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 часов назад, Укроп сказал:

Колись я був живим свідком такої події. Одна людина категорично заперечувала існування Бога, і нам постійно казав що ніякого Бога не існує. В один момент коли було дуже страшно, і я побачив цю людину яка стоїть на колінах і щиро молиться Богу. Коли небезпека минула, і всі залишились живі, я йому про цей випадок пригадав. Запитав його кому він молився? Адже за його твердженням Бога немає. Він мені відповів що сам не знає як так сталось, каже все трапилось якось машинально. Хто знає, можливо що під час його щирої молитви до Бога,існування якого він категорично заперечував, і ми всі спаслись. Тому я б Вам радив такими словами не розкидатись, бо прийде час що сильно будете шкодувати про таке Вами сказане, але вже буде пізно. З Богом жартувати не можна, Бог є початком, і є кінцем

Я не буду убеждать никого с своем мнении. Религия это отдельная тема и ее лучше не затрагивать. Если человек искренне во что-то верит его переубедить невозможно. Верят люди во что-то - я ничего против этого не имею. Может им так легче жить. И иногда от бессилия нужно попросить у кого-то помощи и на кого-то понадеяться. Когда уже просить помощи больше не у кого и обратиться не к кому. И начинают обращаться в пустоту. У меня абсолютно четкое понимание этого вопроса, я пониманию почему некоторые люди и даже большинство в него хотят верить и понимаю по какой причине появилась вообще религия. Этот вопрос я не обсуждаю.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, ромео сказал:

 

Ясно. Ви робите владу першопричиною і формувальником суспільства.

Хоча, насправді, все навпаки. Якщо населення в більшості бидло, то і обрана ним влада буде бидлом. 

 

Вы глубоко ошибаетесь если считаете что власть выбирает народ. В тоталитарных государствах власть может вообще демонстративно переходить по наследству, в демократических государствах претендующие на власть манипулируют сознанием населения и навязывают населению нужный для них выбор. Так как в любом государстве большинство населения ведомо и легко поддаются на манипуляции. Особенно когда людям некогда вникать в нюансы и анализировать поступающую к ним информацию. Так как работа, бытовые проблемы отнимают все время. Так построили общественную жизнь чтобы людям за работой больше не было возможности вникать в нюансы окружающей жизни. Поэтому население не выбирает власть. Власть сама себя выбирает либо единолично либо в борьбе между конкурентами. 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

37 минут назад, seim сказал:

Поэтому население не выбирает власть. Власть сама себя выбирает либо единолично либо в борьбе между конкурентами. 

Я би поспорив, але тема зіб'ється в іншу сторону...

Ви краще поясніть. От кажете, що люди на ринку і в маршрутках без масок. 

А Ви особисто одягаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 часов назад, nibond сказал:

людей все більше і більше.....

.. а кисню в балонах всьо менше і менше...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, seim сказав:

Идти к нарушителю с жалобой на него же может только больной на голову человек. .......................А вы ещё советуете пожаловаться нарушителю на него самого. Это либо детская наивность либо троллинг. .............

Ви мене на жаль так і не почули, я запитую чи готові Ви публічно  критикувати недоліки влади

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, ромео сказал:

Ви краще поясніть. От кажете, що люди на ринку і в маршрутках без масок. 

А Ви особисто одягаєте?

Я разумеется надеваю. Иначе я бы про маски не говорил. Не для своей защиты, а для выполнения рекомендаций по снижению распространения вируса. Я могу быть переносчиком если не чувствую симптомов. Точно так же как и любой другой. Никто не знает кто переносчик и кто в начальной стадии заболевания. Поэтому требование носить всем оправдано. А на счёт вакцины у меня совершенно другая точка зрения. Но у нас всегда все через одно место. Маски для властей до дупы, а уколы наше все. А если цель стоит не борьба с ковидом, то тогда действия властей логичны. А может и бороться особо не с чем. Вирус разработан поразить слабых, он и поражает. Просто слабых может быть не мало. Дерьмовая пища, загрязнённый воздух, вода, стрессы. Результат в больницах наблюдается. Хоть одна гнида из верхов порекомендовала публично употреблять продукты пчеловодства для укрепления иммунитета? Почему за границей всплеск спроса на пчелопродукты, а в Украине его нет? 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

44 минуты назад, Seos сказал:

 

Медведев же знал что говорит. Просто не смог удержать язык за зубами, когда ляпнул что без массовой вакцинации распространить болезнь будет невозможно. 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Николай S сказал:

Ви мене на жаль так і не почули, я запитую чи готові Ви публічно  критикувати недоліки влади

Я публично ее и критикую на этом сайте и не только. Не у себя на кухне. Или где нужно публично ещё критиковать? На площади независимости в Киеве? К этой власти критика формальная. От них я ничего и не ожидал большего. На большее они не способны. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 минут назад, seim сказал:

Я публично ее и критикую на этом сайте и не только. Не у себя на кухне. Или где нужно публично ещё критиковать? На площади независимости в Киеве? К этой власти критика формальная. От них я ничего и не ожидал большего. На большее они не способны. 

Вопрос, они ли власть? :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Вопрос, они ли власть? :hmm:

Формально да. Распоряжения и указы от них поступают. А кто им диктует это уже другой вопрос.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, seim сказал:

Формально да. Распоряжения и указы от них поступают. А кто им диктует это уже другой вопрос.

Знамо кто - нубиряне ;)

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Знамо кто - нубиряне ;)

Не поверите, нигде раньше не встречал это слово, не знаю что оно обозначает и ни разу не было желания узнать. 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, Укроп сказал:

Колись я був живим свідком такої події. Одна людина категорично заперечувала існування Бога, і нам постійно казав що ніякого Бога не існує. В один момент коли було дуже страшно, і я побачив цю людину яка стоїть на колінах і щиро молиться Богу. Коли небезпека минула, і всі залишились живі, я йому про цей випадок пригадав. Запитав його кому він молився? Адже за його твердженням Бога немає. Він мені відповів що сам не знає як так сталось, каже все трапилось якось машинально. Хто знає, можливо що під час його щирої молитви до Бога,існування якого він категорично заперечував, і ми всі спаслись. Тому я б Вам радив такими словами не розкидатись, бо прийде час що сильно будете шкодувати про таке Вами сказане, але вже буде пізно. З Богом жартувати не можна, Бог є початком, і є кінцем

Ти віриш шо ти віриш ? Всі мають право на спасіння, навіть сімейні терани. Було розіпято на хресті Сина Божого і два розбійники , один повірив і спас свою душу . Я,ти , він , вона бєм себе в груди і доказуємо любов до Бога , шоб прикрити темну сторону своєї душі. Невже став проповідником?

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Пахомич сказал:

Невже став проповідником?

Проповідником не став, але існування Бога не заперечую. Думаю проклятий Богом той хто заперечує Його існування. А ви ким стали цього року? Навчились матки інсемінувати? Меду накачали? 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, seim сказал:

К этой власти критика формальная. От них я ничего и не ожидал большего. На большее они не способны. 

А від кого очікували, від зека Януковича?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

непереконливо, тут сама ядрьона пропоганда. Неокрєпшиє уми прохання не дивитися!

 

  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

непереконливо, тут сама ядрьона пропоганда. Неокрєпшиє уми прохання не дивитися!

 

Верещу! :rofl:
 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Інформація з піднебесної, як там реагують на "сплеск" захворюваності на ковід, зверніть увагу, "сплеск" це 250 випадків на тиждень в країні де більш ніж півтора мільярда  населення

Цитата

Сейчас в Китае новая волна заражений коронавирусом в десятке регионов, где чаще всего бывают туристы. Чиновники уже отдали приказ ограничить движение транспорта между городами и активизировать темпы тестирования граждан. При этом, в стране не более 250 случаев заражения коронавирусом в неделю. Строгие ограничения властей Китая обусловлены еще и тем, что даже когда появляется несколько новых случаев, их пытаются локализовать, поскольку в феврале в стране должны состояться зимние Олимпийские игры. Чтобы попасть в определенные города, граждане должны предоставить отрицательный результат теста перед въездом, прежде всего из городов, где недавно были зарегистрированы случаи заражения.

https://world.comments.ua/news/asia/v-kitae-prosyat-ne-ustraivat-svadbu-i-pohorony-iz-za-novogo-vspleska-covid-19-687074.html

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, Sanich сказав:
3 години тому, Arius сказав:

Дослідження з Британії виявило, що навіть повністю вакциновані люди можуть переносити вірус до своїх співмешканців, повідомляє Рейтер.

Цій "новині" вже більше пів року. :umora: 

На сайті Reuter ця новина датується 28 жовтня. :umora:

https://www.reuters.com/business/healthcare-pharmaceuticals/uk-study-finds-vaccinated-people-easily-transmit-delta-variant-households-2021-10-28/

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 часов назад, seim сказал:

Результат в больницах наблюдается.

Я чойто не второпав. То є пандемія чи нема? Визначтесь...

20 часов назад, seim сказал:

Я все так же не вижу вокруг себя никакой пандемии и эпидемии. Не знаю об умерших лично. Отголоски доходят что кто-то из знакомых знакомого заболел и выздоровел. Я доверяю своим глазам а не статистике и телевизору.

І ще? Якщо пандемії нема, то для чого Ви носите маску?

:dntknw:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Олег Мельник сказав:

Бінго!

 

Тільки що, Олег Мельник сказав:

Верещу! :rofl:

Найкраще сміється той, хто сміється останній.

Весною 2019 відбулось Євробачення в Ізраїлі. Шоу пропагувало трансгендерні цінності, трансгуманізм (технічне "покращення" людини) і окультизм. У фіналі відбувся виступ Мадонни, який тоді не зрозуміли. Коли почалась ковід-шизофренія, виступ згадали і навіть розміщали десь тут на форумі, а тепер, через два роки стає зрозумілим ще більше, хоча не все, з того, що нам вирішили показати вищі еліти. Мадонна є відкритим адептом кабалли - юдейського окультного вчення, яке є в основі багатьох інших напрямків, в тому числі масонства, до якого належать всі політичні та інші еліти світу. Весь її виступ є певним окультним ритуалом або сатанинською месою, оточеною купою символів. Сама Мадонна в короні - верховна жриця, як на відповідній карті Таро поміж колон соломонового храму, відбудованого (поки що на сцені) для певних цілей. Від її подиху падають всі в протигазах, і вона каже, що цей вітер шаленіє у вас в середині. 

Не вдаючись у подробиці можна підсумувати те, що нам сказали: не всі з вас - народних мас - доживуть до майбутнього, до їхнього майбутнього, яке вони коротко описують в тексті пісні. Деякі деталі майбутнього показані фоном. Зокрема занепад США, пожежі, руйнування. В кінці закликали прокинутись.

Все це зроблено не для того, щоб врятувати людство. Окультні еліти повинні оголошувати про свої наміри, по-перше, тому що світ належить не тільки їм, люди незалежні у своєму моральному виборі, по-друге, для втілення намірів в життя, їх потрібно оголосити вголос перед натовпом. Бажано повторити кілька разів, що вони і роблять, коли кажуть: не всі ви доживете до майбутнього, не всі з вас будуть жити далі.

Дуже цікавий виступ. Сумніваюсь, що це зроблено лише для ха-ха-ха.

https://www.youtube.com/watch?v=VG3WkiL0d_U

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...