Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

12 минут назад, Svan сказал:

В Таї маски носять всі і всюди, навіть на вулицях.

Більше того, дочка каже, шо зазвичай носять подвійну маску.


Зараз значно більше, іноді до 1,5 тис. в день.

Так помогли маски или нет? :dntknw:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

31 минуту назад, Seos сказал:

Думаю напевне знає більше ніж я. Та я згадав про нього, тому, що всупереч його волі лікарі заморочили голову його старенькій матері і вакцинували її.

Я толком нечитав що Ви пишете в темі , но  пора шабашить пасічникам , до зими пора готувать вулики , ато коранувірус на бджіл нападе :umora:

Ну хто вколовся їм повіг больні і хто заболіє , в чом проблема :dntknw:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

36 хвилин тому, Arius сказав:

О, ви насмілились процитувати цей відомий вірш! Уявляю, як зараз почне корячити різних біснуватих :umora:

Читаю про ковід паспорти по всьому світу і аналогія сама напрошується!

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 минуты назад, Олег Мельник сказал:

Немає опису.

 

 

Нас вже давно давно зачіпували при тому двічі...

1. Індефікаційний код, але наше фізичне переміщення не відслідкувати, але ...

2. номер телефону по якому проводяця не тільки всі платежі, а щеж легко відслідкувати переміщення, наші інтереси, а за допомогою твітерів, фейсбуків і т.д не тільки видно склад сімї і чим хто живе, а видно що і їли на обід чі вечерю, і ніхто ні кого не примушує.

Так шо всі ці не допустимо чіпуваня, це не більше як викрик  із черги  виноводочного відділу  що, спіртне це зло.

 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

50 минут назад, Олег Мельник сказал:

Немає опису.

 

  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Віталій.В сказав:

 

Ну, іі? Я тут яким боком?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Алёнка сказав:

Так помогли маски или нет? 

На мій погляд — це просто очевидно. Безперечно, допомогли. Але не тільки маски: там виконувався комплекс заходів. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Олег Мельник сказал:

Ну, іі? Я тут яким боком?

Та ні яким:az:, картинка Ваша не односмислова :ay: :az:

А відео десь так : як в шарік не дуй а, диск всерівно поповзе, болячки та маски будуть, і чіпування на далі покращиця.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Віталій.В сказав:

Та ні яким:az:, картинка Ваша не односмислова :ay: :az:

В "моїй" картинці стільки абсурдного і маразматичного, що для мене вона досить-таки однозначна)) Мабуть треба було якийсь смайл доліпити, щоб сарказм проглядався одразу:umora:

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 минут назад, Олег Мельник сказал:

вона досить-таки однозначна))

Я наприклад, до ціє картинки розглядав схему реле затримки виключання, на тійже наумняченій волні прейшов до картинки :umora:, і тільки потім второпав :ah:       що до картинки повиний додаваця бульбан :umora: 

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Олег Мельник сказал:

В "моїй" картинці стільки абсурдного і маразматичного, що для мене вона досить-таки однозначна)) Мабуть треба було якийсь смайл доліпити, щоб сарказм проглядався одразу:umora:

" Якщо у вас параноя, то це не значить, що за вами не слідять..."

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Цитата з офіційного інформаційного ресурсу...

"В області зареєстрували 1470 летальних випадки спричинених COVID-19. Померли 70 та 79-річні жителі м. Дубно, 92-річний житель с. Верба Дубенського району, 69-річний житель с. Масевичі, 69-річний житель с. Федорівка Сарненського району, 52-річна жителька смт Володимирець, 72-річний житель м.Вараш, 56-річна жителька м. Костопіль, 50-річний житель м. Здолбунів, 55-річна жителька с. Здовбиця, 83-річний житель с. Колоденка Рівненського району, 74, 75, 78, 79, 85 та 94-річні рівняни."

Да кожного дня сотні людей помирає старше 50 років, чому держава їм пенсії не підніме щоб вони довше прожили, хай ліки їм зробить безкоштовними, продукти дешевшими, обовязково путівку на курорт.... Комунальні послуги  безкоштовні..... Держава за нас же переживає.... 

Реально смішно робиться від цих тупорилих новин  про короновірус....

  • Подобається 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 годин тому, Sanich сказав:

Ви ж самі сказали, що його встановили на випадок хімічної атаки. оскільки, воювати ми не збиралися - той повипилювали. Ті ж самі люди, які продавали зброю та боєприпаси 23 роки, так як воювати ми не збиралися.

а якщо аварія на якомусь підприємстві і шкідливий викид речовин ? якраз би таку трубочки з киснем знадобилися ;)

12 годин тому, Алёнка сказав:

Так помогли маски или нет? :dntknw:

а деякому сенсі так, від сезонних захворювань :ah:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 часов назад, Бджолопотам сказал:

Реально смішно робиться від цих тупорилих новин  про короновірус....

Що саме вам смішне, статистика смертей, захворівших? 

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, SashaSM сказав:

Що саме вам смішне, статистика смертей, захворівших? 

Те що бачу на місці, за добу в середньому близько 40-45 позитивних ПЛР тестів, госпіталізують 0 - 1. У нас в Каневі цього "сезону" навіть ковідне відділення не відкривали, хоча весною таке працювало. Не знаю, на скільки можна вірить статистиці по Україні, а в нас маленьке містечко, тому все на виду. Ось статистика по смертності за добу по області, зверніть увагу на вік померлих, для тих хто сумнівається в достовірності посилання:

http://kanos.com.ua/18-letalnyh-vypadkiv-vid-covid-19-zafiksuvaly-na-cherkaschyni-za-dobu/

Opera Знімок_2021-10-25_135253_kanos.com.ua.png

  • Подобається 3
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 годин тому, AVA сказав:

Я толком нечитав що Ви пишете в темі , но  пора шабашить пасічникам , до зими пора готувать вулики , ато коранувірус на бджіл нападе :umora:

Ну хто вколовся їм повіг больні і хто заболіє , в чом проблема :dntknw:

Бджоли вже готові до зими, навіть порожні корпуси під гніздові поставив. А чи пофіг бджолам стосовно вакцинації пасічника, то достеменно не досліджено, ми ж не знаєм, як спай білок в організмі пасічника буде впливати на бджіл під час огляду сімей.:crazy:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, Seos сказал:

Те що бачу на місці, за добу в середньому близько 40-45 позитивних ПЛР тестів, госпіталізують 0 - 1. У нас в Каневі цього "сезону" навіть ковідне відділення не відкривали, хоча весною таке працювало. Не знаю, на скільки можна вірить статистиці по Україні, а в нас маленьке містечко, тому все на виду. Ось статистика по смертності за добу по області, зверніть увагу на вік померлих, для тих хто сумнівається в достовірності посилання:

http://kanos.com.ua/18-letalnyh-vypadkiv-vid-covid-19-zafiksuvaly-na-cherkaschyni-za-dobu/

Opera Знімок_2021-10-25_135253_kanos.com.ua.png

Вік про що вам говорить? 

Вік +- такий як у вас, мав би вас стимулювати до вакцинації. 

  • Ха-Ха 4
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

20 хвилин тому, SashaSM сказав:

Вік про що вам говорить? 

Вік +- такий як у вас, мав би вас стимулювати до вакцинації. 

Ще раз уважно переглянув список, стосовно свого віку, то все плюс мінімум на 6 років:umora:

А як що серйозно, то вік померлих такий, що як не прикро визнавати, то в такому віці люди вже помирають навіть без ковіду.

Коли мова про мене, то минулої зими в нас в колективі перехворіло 70% колег, мій організм вже контактував вірусом - навіть температура не піднімалась, просто була слабкість, тому вмовлять мене немає сенсу.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Seos сказал:

вмовлять

Основна помилка:umora:, ніхто вас і решту "темних":umora: не вмовляв і ніколи не буде вмовляти.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, SashaSM сказав:

Основна помилка:umora:, ніхто вас і решту "темних":umora:

Отакої, мене вже віднесли до "темних" - це ви Зоряних воєн передивились?

 

зображення_viber_2021-10-25_14-07-08-241.jpg

  • Подобається 4
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Seos сказал:

Отакої, мене вже віднесли до "темних"

Ну як напишу" тупих" то образитесь.:umora:

Картиночки колекціонуєте , маєте запас?:umora:

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...