Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

2 хвилини тому, vsmityukh сказав:

вы видите в этом развод, а кто-то видет это единственно как можно достучаться до необразованного населения. Обе точки зрения имеют право быть, все расставит на места время, но...

В цієї бабці є син, досить освідчена людина, при посаді, проживає далеко від неї - він не дозволяв їй щеплюватись. Коли б мою матір так вговорили, то вже досі б сомів під ГЕСом годували ці вакцинатори, хоча вони мене знаю, тому й обходять двір стороною.

5 хвилин тому, vsmityukh сказав:

смертность от вакцинации (если учесть, что все люди которые умерли в течение 30 дней после того как сделали укол, умерли именно от вакцины, а не от хронических болячек и т.п) - составляет 95 человек из 6 304 016 вакцинированных по состоянию на 22/09/21, что составляет 0,0015%. Если изучить протоколы, то 77 из 95 смертей были вызваны не вакциной, а являются последствием других вещей (т.е реальный процент смертельной побочки - 0,0002%)

Знаючи реальні факти, за своїх знайомих, то скажу Вам, що цифри з офіційною статистикою різняться.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, SashaSM сказав:

Яких саме запитань? Запитання поставлені ким, вашими "фахівцями"?

Питання полягає в "прискорені процедурі". Я почекаю років 5, побачу результат цього великого експеримента , тоді й прийму для себе рішення.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

зображення_viber_2021-10-24_11-43-51-245.jpg

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Sanich сказав:

П.С. Комп"ютер на пасіці - зло. Я сьогодні ще нічого корисного не зробив. :( 

 

зображення_viber_2021-10-24_15-29-20-120.jpg

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

57 хвилин тому, Seos сказав:

 

зображення_viber_2021-10-24_15-29-20-120.jpg

інтернет не можна відключати, бо провайдер буде втрачати кошти, відповідно провайдер не заплатить далі їх оператору, і відповідно вони не підуть в офшор і це буде дійсно погано :refery: тому потрібно завжди обирати максимально дорогий тариф доступу до мережі Інтернет 

  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

30 хвилин тому, rudakov сказав:

інтернет не можна відключати, бо провайдер буде втрачати кошти, відповідно провайдер не заплатить далі їх оператору, і відповідно вони не підуть в офшор і це буде дійсно погано :refery: тому потрібно завжди обирати максимально дорогий тариф доступу до мережі Інтернет 

 

зображення_viber_2021-10-23_18-39-41-373.jpg

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, vsmityukh сказав:

смертность от вакцинации (если учесть, что все люди которые умерли в течение 30 дней после того как сделали укол, умерли именно от вакцины, а не от хронических болячек и т.п) - составляет 95 человек из 6 304 016 вакцинированных по состоянию на 22/09/21, что составляет 0,0015%. Если изучить протоколы, то 77 из 95 смертей были вызваны не вакциной, а являются последствием других вещей (т.е реальный процент смертельной побочки - 0,0002%)

Тут прийнято якщо наводити цифирки, давати посилання і не дай бог на ресурс із за порєбрика.

"Умерли от вакцин, а не от хронических болячек" - а хто ж напише, що той вмер від вакцини? Немає такого. Всі мруть від якоїсь болячки, а вакцина - це святе! Від неї тільки стає краще і краще. А бустерні "постріли" взагалі роблять з людини супермена. :at:

  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Seos сказал:

 

@Sanich Обіцяв, що обов'язково затоплять!

Дякую! Пішло тепло по батереях! На градуснику вже неймовірні +19 :ay:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

1. "Офіційна наука" не несе ніякої відповідальності перед людьми. Навіть при летальних випадках. Всі проблєми скинули на самих людей. 

Типу жолобак та Гук несуть. Їм то що. Вони хайпанули, а хтось без кисню буде помирати тихенько вдома. 

3 години тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

2. Ну, на приклад, та сама Надія Жолобак ну не зовсім же ж маргинал. І-таки має ж відношення до вірусології і імунології. 

Одне не відміняє інше. :dntknw:

2 години тому, Seos сказав:

В цієї бабці є син, досить освідчена людина, при посаді,

Ви перевіряли його IQ? От любите ви людей при посаді та з регаліями. :dntknw: Ми тут з вами дві протилежності - чим вища посада і чим гучніші регалії - тим більш насторожено я до людини відношуся. Особливо в нашій країні, де посада, вчене звання і регалії - це такий собі фетиш серед всякого роду пройдисвітів і які легко у нас купити за гроші. Віктор Федорович, нагадаю - також професор, а Ківа - кандидат наук. 

 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ви перевіряли його IQ? От любите ви людей при посаді та з регаліями. :dntknw: Ми тут з вами дві протилежності - чим вища посада і чим гучніші регалії - тим більш насторожено я до людини відношуся. Особливо в нашій країні, де посада, вчене звання і регалії - це такий собі фетиш серед всякого роду пройдисвітів і які легко у нас купити за гроші. Віктор Федорович, нагадаю - також професор, а Ківа - кандидат наук. 

Це мій сусід в дитинстві, його добре знаю, це перше, а по друге - сподіваюсь в СБУ на керівні посади тупих не беруть. 

4 хвилини тому, Sanich сказав:

Типу жолобак та Гук несуть. Їм то що. Вони хайпанули, а хтось без кисню буде помирати тихенько вдома. 

Та в нас і практикуючі лікарі ніякої відповідальності не несуть, не дивлячись на те, який "особистий цвинтар" вони мають.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Seos сказав:

сподіваюсь в СБУ на керівні посади тупих не беруть.

 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 хвилин тому, Seos сказав:

Та в нас і практикуючі лікарі ніякої відповідальності не несуть, не дивлячись на те, який "особистий цвинтар" вони мають.

Важко не погодитися. Є сумний досвід.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

32 минуты назад, Sanich сказал:

Жолобак та Гук несуть. Їм то що. Вони хайпанули, а хтось без кисню буде помирати тихенько вдома. 

А хто те кисневе обладнання з трубочками з лікарень повипилював? Жолобак чи Гук? :hmm:

Опять нубіряни? 

От за шо не візьмись - кругом стирчать їх вушка. Чи антенки...

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

А хто те кисневе обладнання з трубочками з лікарень повипилював? Жолобак чи Гук? :hmm:

Опять нубіряни? 

От за шо не візьмись - кругом стирчать їх вушка. Чи антенки...

Ви ж самі сказали, що його встановили на випадок хімічної атаки. оскільки, воювати ми не збиралися - той повипилювали. Ті ж самі люди, які продавали зброю та боєприпаси 23 роки, так як воювати ми не збиралися.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні їздив в метро в Києві. Демонстративно не надіваючи маски. Підхожу  до ескалатора  - стоять працівниця метрополітену і представник поліції у формі, при моєму наближені обоє розвернулись по бокам, один з однієї сторони мух на стінах рахує, інша з іншої сторони:umora: Вони вже зрозуміли наскільки абсурдна ситуація з цими масками і вакцинами, вони просто не реагують.  І це вже не вперше в метро таке.... Як я досі не захворів при такій важкій епідеміологічній ситуації без маски:dntknw: В середу піду підтримаю перевізників на протестах.... Не дають нормально з роботи і на роботу їхати...

  • Подобається 6
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, Sanich сказал:

Ви ж самі сказали, що його встановили на випадок хімічної атаки. оскільки, воювати ми не збиралися - той повипилювали. Ті ж самі люди, які продавали зброю та боєприпаси 23 роки, так як воювати ми не збиралися.

Вони покарані? 

Не покарані? Чому не покарані? Чия це була задача підтримувати безпеку держави? 

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Користь переважає ризики вакцини від Пфайзер для дітей!

Голос Америки(https://www.voanews.com/a/fda-says-benefits-outweigh-risks-for-pfizer-biontech-covid-19-vaccine-in-children/6282532.html)

FDA прийшло до висновку, що ризик вакцинації дітей віком від 5 до 11 років значно менший (far less :ay: - а де цифри?), ніж ризик рідкісного серцевого запалення, яке називається myocarditis. 

Американська компанія Pfizer та їхній німецький партнер BioNTech навели дані, що їхня вакцина безпечна та ефективна на 90,7% для запобігання симптоматичній інфекції у дітей 5-11 років.

Пфайзер сказав, що були проведені випробовування (trial :ay:) серед 2268 дітей вказаного віку, яким були введені дві дози по 10 мікрограм, третя доза була введена дітям 12 років і старше.

(це ж треба, вони провели випробування на дітях і отримали якісь там дані. Про довгострокові наслідки навіть не йдеться. Справа дідуся Адольфа живе і процвітає! Heil Pfizer!):umora:

Білий Дім з нетерпінням чекає на ухвалу, щоб забезпечити дитячими дозами 28 млн дітей вказаного віку, які живуть в США.

Тим часом в Британії Борис Джонсон продовжує відхиляти заклики до нових обмежень, заявляючи, що ніщо не вказує на необхідність цих мір(:ay:), не зважаючи на те, що Британія зараз переживає драматичний сплеск ковідної інфекції. Джонсон сказав, що сплеск високий, але в межах параметрів, визначених експертами (:ay:)

Джонсон закликає вакцинуватись тих, хто це ще не зробив, а також тих, хто "має право" отримати бустерну дозу.

WHO повідомила на цьому тижні, що Британія має найвищі показники нових щоденних випадків в Європі, єдина в світі, де було зростання випадків минулого тижня.

CDC рекомендував бустерні дози для різних вікових груп після однієї дози Джонсона або через 6 місяців після двох доз Пфайзера і Модени. Після модени і Джонсона дозволено стимулюватись будь-якою вакциною іншого виробника (:ay:- ну ми ж казали - вся жижа одна, тільки з різних бочок)

(Оруел і Хакслі перевертаються в могилах і заздрять чорною заздрістю очевидцям нового чудового світу. Ті, хто ще не втратив здатність критично мислити - о, знаємо, як зараз почне дутись прогресивна публіка, - де кажуть "критичне мислення", там найоб, але все ж ми використаємо цю затаскану фразу - отже, хто ще здатний бачити, може побачити все, що передбачалось раніше. А саме: абсолютно нелогічні, хоча цілком логічні, дії щодо локдаунів; серія бустерних стимуляцій, яка невідомо коли закінчиться, хоча обіцяли не більше двох; випробування на дітях з невідомими наслідками, хоча казали, що дітям це взагалі не треба; змішування жиж з різних бочок. Цікаве попереду. Далі буде...) 

 

 

  • Подобається 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Вони покарані? 

Не покарані? Чому не покарані? Чия це була задача підтримувати безпеку держави? 

Питання явно не за адресою. Медицини у нас, в принципі, не стало за пару років після розвалу СРСР - вона просто не пережила буремні 90-ті, а відновлювати її ніхто не поспішав. Лише зараз почали помалу чухатися.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

@Sanich Зовнішня розвідка і СБУ, це трошки різні кантори, та й мій знайомий не таку високу посаду займає, та не суть. Все ж думаю він володіє якоюсь статистикою, раз сім'я його не вколона і матері забороняв це робити. До речі його старша донька проживає в Англії, чи вона вакцинована чи ні не знаю, але вони точно спілкуються.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Sanich сказал:

Питання явно не за адресою

Да. Та я знаю. То риторичні питання були.

 Хотя відповідь конкретна є.

 Королєвскі нубірійці ! 

 :al:

  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Seos сказав:

@Sanich Зовнішня розвідка і СБУ, це трошки різні кантори, та й мій знайомий не таку високу посаду займає, та не суть. Все ж думаю він володіє якоюсь статистикою, раз сім'я його не вколона і матері забороняв це робити. До речі його старша донька проживає в Англії, чи вона вакцинована чи ні не знаю, але вони точно спілкуються.

Я думаю, що середньостатистичний робітник СБУ не відрізняєтсья від середньостатистичного українського пасічника своїми проінформованістю, світоглядом та страхами. 

Якщо є якась "секретна" статистика про шкоду вакцин, то вона відома дуже обмеженому колу осіб в державі і йде під грифом надзвичайно секретно. Чи ви вважаєте, що якщо він працює в СБУ, то має доступ до будь-якої інформації? 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Arius сказав:

Користь переважає ризики вакцини від Пфайзер для дітей!

Голос Америки(https://www.voanews.com/a/fda-says-benefits-outweigh-risks-for-pfizer-biontech-covid-19-vaccine-in-children/6282532.html)

FDA прийшло до висновку, що ризик вакцинації дітей віком від 5 до 11 років значно менший (far less :ay: - а де цифри?), ніж ризик рідкісного серцевого запалення, яке називається myocarditis. 

Американська компанія Pfizer та їхній німецький партнер BioNTech навели дані, що їхня вакцина безпечна та ефективна на 90,7% для запобігання симптоматичній інфекції у дітей 5-11 років.

Пфайзер сказав, що були проведені випробовування (trial :ay:) серед 2268 дітей вказаного віку, яким були введені дві дози по 10 мікрограм, третя доза була введена дітям 12 років і старше.

(це ж треба, вони провели випробування на дітях і отримали якісь там дані. Про довгострокові наслідки навіть не йдеться. Справа дідуся Адольфа живе і процвітає! Heil Pfizer!):umora:

Білий Дім з нетерпінням чекає на ухвалу, щоб забезпечити дитячими дозами 28 млн дітей вказаного віку, які живуть в США.

Тим часом в Британії Борис Джонсон продовжує відхиляти заклики до нових обмежень, заявляючи, що ніщо не вказує на необхідність цих мір(:ay:), не зважаючи на те, що Британія зараз переживає драматичний сплеск ковідної інфекції. Джонсон сказав, що сплеск високий, але в межах параметрів, визначених експертами (:ay:)

Джонсон закликає вакцинуватись тих, хто це ще не зробив, а також тих, хто "має право" отримати бустерну дозу.

WHO повідомила на цьому тижні, що Британія має найвищі показники нових щоденних випадків в Європі, єдина в світі, де було зростання випадків минулого тижня.

CDC рекомендував бустерні дози для різних вікових груп після однієї дози Джонсона або через 6 місяців після двох доз Пфайзера і Модени. Після модени і Джонсона дозволено стимулюватись будь-якою вакциною іншого виробника (:ay:- ну ми ж казали - вся жижа одна, тільки з різних бочок)

(Оруел і Хакслі перевертаються в могилах і заздрять чорною заздрістю очевидцям нового чудового світу. Ті, хто ще не втратив здатність критично мислити - о, знаємо, як зараз почне дутись прогресивна публіка, - де кажуть "критичне мислення", там найоб, але все ж ми використаємо цю затаскану фразу - отже, хто ще здатний бачити, може побачити все, що передбачалось раніше. А саме: абсолютно нелогічні, хоча цілком логічні, дії щодо локдаунів; серія бустерних стимуляцій, яка невідомо коли закінчиться, хоча обіцяли не більше двох; випробування на дітях з невідомими наслідками, хоча казали, що дітям це взагалі не треба; змішування жиж з різних бочок. Цікаве попереду. Далі буде...) 

Єдине слово яке спадає на думку - Вакханалія!

16 І він зро­бить те, що всім, малим і великим, бага­тим і вбогим, вільним і ра­бам буде начертання на праву руку їх або на чоло їх, 17 і що ніко­му не можна бу­де ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це начертання, або ім’я звіра, або число імені його... -Щось мене це нагадує.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Якщо є якась "секретна" статистика про шкоду вакцин, то вона відома дуже обмеженому колу осіб в державі і йде під грифом надзвичайно секретно. Чи ви вважаєте, що якщо він працює в СБУ, то має доступ до будь-якої інформації? 

Думаю напевне знає більше ніж я. Та я згадав про нього, тому, що всупереч його волі лікарі заморочили голову його старенькій матері і вакцинували її.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

І він зро­бить те, що всім, малим і великим, бага­тим і вбогим, вільним і ра­бам буде начертання на праву руку їх або на чоло їх, 17 і що ніко­му не можна бу­де ні купувати, ні продавати, крім того, хто має це начертання, або ім’я звіра, або число імені його... -Щось мене це нагадує.

О, ви насмілились процитувати цей відомий вірш! Уявляю, як зараз почне корячити різних біснуватих :umora:

Я взагалі вважаю, що на цьому одному реченні поки що тримається вся цивілізація, яка колись була християнська, а зараз переживає епоху повного духовного і культурного занепаду. Не знаю, чи на довго вистачить запасу міцності, закладеного за 2 тис. років.

До речі, в Китаї за читання чи зберігання цієї книжки можна серйозно отримати по соціальному рейтингу.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Вчора повернулась додому моя донька, з Таїланду. Поїхала туди ще перд початком ковіду, і два роки не виїжджала.

Коли зустрілись — одна з її перших фраз була: "Мені здається, я потрапила в пекло!"
Шотакоеє? — з невиними поглядами запитуєм з жінкою (бо вже приблизно  знаємо, в чрму справа).:)
— Ви живете так, ніби ковіду немає!!!! Тут взагалі забили на маски!!!
Розпитали, хоча й так знали ще раніше. В Таї маски носять всі і всюди, навіть на вулицях. Більше того, дочка каже, шо зазвичай носять подвійну маску.
Минулої весни, коли в Україні офіційна статистика захворювань у нас була на рівні 15 тис. в день, в Таїланді вона дорівнювала... 7-10 чоловік. Зараз значно більше, іноді до 1,5 тис. в день. Але зважте, що там населення в 2 рази більше, ніж в Україні. 
image.thumb.png.f9e6e344d46cc61ca5f45b18c1f2ddba.png

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...