Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Seos сказав:

В них не виробиться імунна відповідь! Запальний процес виникає в результаті імунної відповіді, в дитини такої відповіді немає, тому вона і не хворіє.

Яка нісеністниця. :IMHO: Дитячий імунітет дуже добре бореться із всіма загрозами. Часто - навіть краще, ніж дорослий імунітет. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Раніше восени кожного року давали опалення по будинках. А в цьому році - нема опалення :al:

Тобто створюються умови сприятливі для збільшення сезонних захворювань

повністю підтримую Вашу думку, до прикладу в Столиці досі немає опалення і коли буде зрозуміло бо школи із понеділка на канікули

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Ви самі дали відповідь на своє питання, в дитини немає імунної відповіді на ковід, а от на грип дитина хворіє!

У дитини є імунна відповідь на ковід. :umora: У дитини не таке сприятливе тіло для розвитку ковіду. Є мільйони вірусів і бактерій до яких люидна несприйнятна і які не можуть розмножуватися у тілі людини. Ви путаєте причинно-наслідкові зв"язки. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

4 хвилини тому, rudakov сказав:

бо школи із понеділка на канікули

Вам щастить, бо в нас через вибори канікули з 28

3 хвилини тому, Sanich сказав:

У дитини є імунна відповідь на ковід. :umora: У дитини не таке сприятливе тіло для розвитку ковіду. Є мільйони вірусів і бактерій до яких люидна несприйнятна і які не можуть розмножуватися у тілі людини. Ви путаєте причинно-наслідкові зв"язки. 

Я свій погляд висловив, а ви можете свої діток вакцинувати, раз вважаєте за доцільне, я в цьому сенсу не бачу, та ще й експериментальним препаратом.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Seos сказав:

Я свій погляд висловив, а ви можете свої діток вакцинувати, раз вважаєте за доцільне, я в цьому сенсу не бачу.

Я нікого не збираюся вакцинувати. Я вам привів приклад алогічної нісенітниці від "експерта".

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Seos сказав:

 

Вам щастить, бо в нас через вибори канікули з 28

мої в школу і так не ходять :crazy: тому Я вже неодноразово наголошував що їх давно треба закрити, одні видатки з бюджету на ті заклади по руйнуванню дитини:ah:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Я нікого не збираюся вакцинувати. Я вам привів приклад алогічної нісенітниці від "експерта".

В нас немає фахової освіти, щоб судити про це.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

В нас немає фахової освіти, щоб судити про це.

Як і у вас, але у мене є загальні знання і логіка. :ae:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Як і у вас, але у мене є загальні знання і логіка. :ae:

Я написав у НАС, тобто ні в мене ні у Вас. А логіка у кожного своя, про знання можна посперечатись, думаю біологію дітей шкільного віку ви не вивчали окремим предметом у ВНЗ

@SashaSM

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Seos сказал:

В нас немає фахової освіти, щоб судити про це

Прогресуєте:umora:. Скоро перестанете нести різні дурниці.  Так і до вакцинації дійдете.:umora:

Підтримуєте закриття шкіл? Мабуть на пенсію пора вам. Не мучте дітей.:umora:

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Seos сказав:

Я написав у НАС, тобто ні в мене ні у Вас. А логіка у кожного своя, про знання можна посперечатись, думаю біологію дітей шкільного віку ви не вивчали окремим предметом у ВНЗ

Я радий, що ви хоча б визнали, що всі роздуми тут про ефективність вакцин, необхідність носити маски, методи лікування ковіду, необхідність вакцинації - це пусті бездоказові емоції профанів. Давайте тоді слідувати ВАШІЙ логіці. Ніхто із нас не є спеціалістом в предметі імунітету і взагалі медицини. Тоді пропоную прислухатися до думки офіційної науки. Ок, є різні точки зору, але антиваксів у західній медицині серед лікарів та спеціалістів - мізер, тому логічно було б дослухатися думки більшості. Підійде вам така логіка? Чи ви продовжите публікувати думку маргіналів, видаючи її за істину, лише тому, що вона підкріпляє вашу віру? :) 

П.С. Комп"ютер на пасіці - зло. Я сьогодні ще нічого корисного не зробив. :( 

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, SashaSM сказав:

Підтримуєте закриття шкіл? Мабуть на пенсію пора вам. Не мучте дітей.:umora:

Підтримую, вже пенсію маю.  А ви вправи виконуйте, Вам корисно.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, Seos сказал:

Підтримую, вже пенсію маю.  А ви вправи виконуйте.

О, то все, не мучте дітей. Сидіть дома:umora:.

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Sanich сказал:

Я радий, що ви хоча б визнали, що всі роздуми тут про ефективність вакцин, необхідність носити

Визнав, але не зрозумів, що визнав. :umora: 

Зараз буде повідомлення, що в різних фахівців різні думки .... і все в такому  стилі :umora:.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

18 хвилин тому, Sanich сказав:

Я радий, що ви хоча б визнали, що всі роздуми тут про ефективність вакцин, необхідність носити маски, методи лікування ковіду, необхідність вакцинації - це пусті бездоказові емоції профанів. Давайте тоді слідувати ВАШІЙ логіці. Ніхто із нас не є спеціалістом в предметі імунітету і взагалі медицини. Тоді пропоную прислухатися до думки офіційної науки. Ок, є різні точки зору, але антиваксів у західній медицині серед лікарів та спеціалістів - мізер, тому логічно було б дослухатися думки більшості. Підійде вам така логіка? Чи ви продовжите публікувати думку маргіналів, видаючи її за істину, лише тому, що вона підкріпляє вашу віру? :)

Думаю маргіналів Ви сюди дописали даремно, знаю маргиналів, які за 500 грн кололи собі чужі дози, вони вже вакциновані і ревакциновані.:umora: 

14 хвилин тому, SashaSM сказав:

О, то все, не мучте дітей. Сидіть дома:umora:.

Мій керівник не поділяє Вашу думку.

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

16 хвилин тому, Sanich сказав:

Я радий, що ви хоча б визнали, що всі роздуми тут про ефективність вакцин, необхідність носити маски, методи лікування ковіду, необхідність вакцинації - це пусті бездоказові емоції профанів

Це визнаю:crazy:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

12 хвилин тому, Sanich сказав:

Ок, є різні точки зору, але антиваксів у західній медицині серед лікарів та спеціалістів - мізер, тому логічно було б дослухатися думки більшості

А скільки лікарів у тій же Франції чи штатах розрахувалось, щоб не вакцинуватись? А в нас лікарів навіть в список обов'язкової вакцинації не включили, міністр визнав, що не буде кому працювати! І бачте, мова не йде про те, що не вакциновані лікарі будуть хворіти, а не вакцинованих настільки багато, що коли їх відсторонить, то не буде кому працювати!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

П.С. Комп"ютер на пасіці - зло. Я сьогодні ще нічого корисного не зробив. :(

 

Спасіня потопаючого в руках ..... Забань себе і ти щасливий :hi:

 

 

 

 

  • Ха-Ха 6
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 минут назад, Seos сказал:

А скільки лікарів у тій же Франції чи штатах розрахувалось, щоб не вакцинуватись? 

Сколько? Владеете цифрой и фактами или так, "где-то услышали"?..

Смотрю по статистике вакцинации в мире и увидел достаточно интересную закономерность: чем хуже уровень образования в стране - тем тяжелее у нее идет вакцинация населения. Интересно, это связано как-то или нет?...

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 минут назад, Sanich сказал:

 1. Тоді пропоную прислухатися до думки офіційної науки.         

 

 2. думку маргіналів, видаючи її за істину, лише тому, що вона підкріпляє вашу віру? :) 

 

1. "Офіційна наука" не несе ніякої відповідальності перед людьми. Навіть при летальних випадках. Всі проблєми скинули на самих людей. 

2. Ну, на приклад, та сама Надія Жолобак ну не зовсім же ж маргинал. І-таки має ж відношення до вірусології і імунології. 

 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 хвилин тому, vsmityukh сказав:

Сколько? Владеете цифрой и фактами или так, "где-то услышали"?..

Смотрю по статистике вакцинации в мире и увидел достаточно интересную закономерность: чем хуже уровень образования в стране - тем тяжелее у нее идет вакцинация населения. Интересно, это связано как-то или нет?...

Це було в новинах, але навіть, коли не брати до уваги цифри по Франції і США, то про ситуацію у нас ви не посперечаєтесь.

Цитата

Сотні співробітників лікарень США були звільнені через відмову від вакцинації COVID-19

https://www.unn.com.ua/uk/news/1946293-sotni-spivrobitnikiv-likaren-ssha-buli-zvilneni-cherez-vidmovu-vid-vaktsinatsiyi-covid-19

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Seos сказал:

Це було в новинах, але навіть, коли не брати до уваги цифри по Франції і США, то про ситуацію у нас ви не посперечаєтесь.

ну это логично, антивакцинаторские настроения в совокупности с качеством образования населения и качеством поставляемых вакцин делают свое дело. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, vsmityukh сказав:

ну это логично, антивакцинаторские настроения в совокупности с качеством образования населения и качеством поставляемых вакцин делают свое дело.

Це Ваш погляд, а я бачу як старих людей розводять на вакцинацію, до маминою подруги прийшли в двір:" У вас всі сусіди вакциновані, тільки ви не вакциновані, тапер вони до вас не ходитимуть"

4 хвилини тому, vsmityukh сказав:

качеством поставляемых вакцин делают свое дело

Саме до цього найбільше питань!

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Seos сказал:

Це Ваш погляд, а я бачу як старих людей розводять на вакцинацію, до маминою подруги прийшли в двір:" У вас всі сусіди вакциновані, тільки ви не вакциновані, тапер вони до вас не ходитимуть"

вы видите в этом развод, а кто-то видет это единственно как можно достучаться до необразованного населения. Обе точки зрения имеют право быть, все расставит на места время, но...

смертность от вакцинации (если учесть, что все люди которые умерли в течение 30 дней после того как сделали укол, умерли именно от вакцины, а не от хронических болячек и т.п) - составляет 95 человек из 6 304 016 вакцинированных по состоянию на 22/09/21, что составляет 0,0015%. Если изучить протоколы, то 77 из 95 смертей были вызваны не вакциной, а являются последствием других вещей (т.е реальный процент смертельной побочки - 0,0002%)

смертность же от Ковид в Украине - 2.4%

Поэтому, кто-то видит развод, а кто-то может быть спасает этих людей...

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

17 минут назад, Seos сказал:

Саме до цього найбільше питань!

Яких саме запитань? Запитання поставлені ким, вашими "фахівцями"?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...