Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

57 хвилин тому, ДобровоЛ сказав:

Цікаво, а після вакцинації теж ?..

Схоже на те.... :dntknw: Явно, що не більше року. 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ДобровоЛ сказав:

Я у лютому , дякуючи медикам інфарктного відділення лікарні швидкої допомоги столиці ,  вже перехворів. А під час прививки мені повідомили, що імунітет після хвороби тримається всього-навсього півроку... Цікаво, а після вакцинації теж ?.. :ah:

Все сугубо індивідуально, анти тіла в декого, хто перехворів падають вже після четвертого місяця, а в кого і до року тримаються, але імунітет залежить не тільки від рівня антитіл, все складніше. В світі говорять, що вакцинація на півроку, а в нас вольовим рішенням урядовців термін дії сертифікату продовжили  на рік, хоть на мене в цьому здорового глузду немає.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 години тому, Seos сказав:

Все сугубо індивідуально, анти тіла в декого, хто перехворів падають вже після четвертого місяця, а в кого і до року тримаються, але імунітет залежить не тільки від рівня антитіл, все складніше. В світі говорять, що вакцинація на півроку, а в нас вольовим рішенням урядовців термін дії сертифікату продовжили  на рік, хоть на мене в цьому здорового глузду немає.

Так воно і є - навіть протікання хвороби й те сугубо індивідуальне. Я мав нагоду спостерігати це на власні очі у своїй палаті. І ніхто ж ще не знає які побічні дії потім у подальшому можуть  виникнуть і при вакцинації теж ... Але я вже пенсіонер, життя прожив та й внуків діждався. І щоб їх хоч ще раз побачити довелось вакцинуватися.:dntknw:  А хто помолодше і планує ще дітей народжувати,-  я б на їх місці добре зважив би усі 'за' і 'проти' . :IMHO:

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

:hmm:

 

  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25.09.2021 в 15:53, ДобровоЛ сказав:

А хто помолодше і планує ще дітей народжувати,-  я б на їх місці добре зважив би усі 'за' і 'проти'

Запитую у сімейного лікаря, яка її власна  статистика по covid на сьогодні. Каже, переважно хворіють невакциновані, вакциновані якщо й хворіють, то в легшій формі.

Лікар інфекціоніст не дочекається третьої прививки, бо зараз якщо й привється, то в реєстр не внесуть.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

35 хвилин тому, nibond сказав:

Запитую у сімейного лікаря, яка її власна  статистика по covid на сьогодні. Каже, переважно хворіють невакциновані, вакциновані якщо й хворіють, то в легшій формі.

Лікар інфекціоніст не дочекається третьої прививки, бо зараз якщо й привється, то в реєстр не внесуть.

В двоюрідного брата вакцинували внуків, 18 і 17 років. по ініціативі матері. Захворіли обоє, один у важкій формі лікується стаціонарно. Ще раз впевнився - в період пандемії не вакцинуються!

  • Подобається 3
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

:hmm:

 

Відео постановочне, явно видно. Але при такому розвитку сценарію, після вакцинації мінімум двоє з бригади вже нікого не вакинували б.:hunter:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

Відео постановочне, явно видно. Але

Відео було зроблено 7 місяців тому. Тоді це виглядало смішно із-своєї абсурдності. А щас і не смішно :rolleyes:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут часто наводився приклад Ізраїля. Хочу привести приклад іншої країни - Монголія, густота населення 2 ч на квадратний кілометр, загалом 3 344 000 ч. Вакциновано більше 67% населення. Ще до весни 2021 захворюваність становила 30-40 на добу. Ріст захворювання почався після початку вакцинації, не дивлячись на високий відсоток вакцинованих, у вересні цього року фіксувались піки захворювання більше 3500 за добу. Нижче посилання для не вірячих на слово, зрівнюйте, дивіться.

https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/mongolia/

https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/vaccination/mongolia/

 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/v-odesi-mama-zvinuvatila-u-golovnomu-bolyu-ditini-vchiteliv-bo-vaktsinovani.htm 

В Одесі мама звинуватила в головному болю дитини вакцинованих учителів

  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

Тут часто наводився приклад Ізраїля. Хочу привести приклад іншої країни - Монголія, густота населення 2 ч на квадратний кілометр, загалом 3 344 000 ч. Вакциновано більше 67% населення. Ще до весни 2021 захворюваність становила 30-40 на добу. Ріст захворювання почався після початку вакцинації, не дивлячись на високий відсоток вакцинованих, у вересні цього року фіксувались піки захворювання більше 3500 за добу. Нижче посилання для не вірячих на слово, зрівнюйте, дивіться.

https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/geography/mongolia/

https://index.minfin.com.ua/reference/coronavirus/vaccination/mongolia/

 

В Україні до осені 2020-го була смішна захворюваність, тоді як в Європі медична система вже лежала завдяки карантинним заходам. 

Заявляти, що ріст кількості захворівших, як небудь пов"язаний із початком вакцинації - безпідставно.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Заявляти, що ріст кількості захворівших, як небудь пов"язаний із початком вакцинації - безпідставно.

Порівняйте графіки, я дав посилання. Там до дня, до чоловіка є всі дані.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

https://shkola.obozrevatel.com/ukr/news/v-odesi-mama-zvinuvatila-u-golovnomu-bolyu-ditini-vchiteliv-bo-vaktsinovani.htm 

В Одесі мама звинуватила в головному болю дитини вакцинованих учителів

Нормально в стилі 5G. Є рекомендація дитині і мамі купити ",шлем від 5G".

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Seos сказав:

Порівняйте графіки, я дав посилання. Там до дня, до чоловіка є всі дані.

Тицніть мене носом, що ви маєте на увазі. МОжливо у нас різні сторінки відкриваються.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Sanich сказав:

Тицніть мене носом, що ви маєте на увазі. МОжливо у нас різні сторінки відкриваються.

Порівняйте графіки коли почалась вакцинація і як після цього змінились показники захворюваності.

1111111.png

222222.png

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

Порівняйте графіки коли почалась вакцинація і як після цього змінились показники захворюваності.

1111111.png

222222.png

Хвилі на першому графіку ніяк не корелюються з другим графіком. 

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 хвилин тому, Sanich сказав:

Хвилі на першому графіку ніяк не корелюються з другим графіком. 

Чому? На першому видно криву захворюваності, коли вона почала зростати, а саме після 1.03, а на другому видно коли почалась вакцинація до 1.03. І не дивлячись на збільшення кількості вакцинованих, кількість хворих зростає. Це просто не вкладається у Вашу логіку, але залишається фактом.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Заходжу регулярно в цю тему, і дивуюся: що ви намагаєтесь один одному довести? Це нагадує суперечку атеїста та віруючого. Малоймовірно, що хтось із них змінить свою точку зору. Хіба з часом, або під впливом якихось форсмажорних життєвих обставин. А в суперечках — годі й сподіватись..:IMHO:

  • Дякую 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Svan сказав:

Заходжу регулярно в цю тему, і дивуюся: що ви намагаєтесь один одному довести? Це нагадує суперечку атеїста та віруючого. Малоймовірно, що хтось із них змінить свою точку зору. Хіба з часом, або під впливом якихось форсмажорних життєвих обставин. А в суперечках — годі й сподіватись..:IMHO:

А поговорить? Про ціну на мед - сенсу не бачу, буде адекватна ціна, будуть здавать. Про бджіл, тут на форумі одні й ті ж питання обговорюють хто зна по якому колу. А тут щось новеньке і актуальне.

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Seos сказав:

А тут щось новеньке і актуальне.

А-а, тоді зрозуміло! :) Подобається сам процес.:az:

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Svan сказав:

А-а, тоді зрозуміло! :) Подобається сам процес.:az:

Типу того:umora:

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Svan сказав:

Заходжу регулярно в цю тему, і дивуюся: що ви намагаєтесь один одному довести?

А чому ви заходите регулярно в цю тему?:hmm:

 

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

Відео було зроблено 7 місяців тому. Тоді це виглядало смішно із-своєї абсурдності. А щас і не смішно :rolleyes:

Налівкін шикарний, як і вся публіка Усурійського краю :umora:.

До речі типи з автоматами нагадали, як в деяких європейських країнах, коли це почалось, розгортали військову техніку на околицях великих міст. Мабуть у них в сценарії була прописана імовірність заворушень або атака зомбі. Останній варіант давно обігрувався в багатьох фільмах, і я просто дивуюсь, чому досі немає зомбі. А може є, тільки не агресивні... :ah:

Вчора читав, що в штаті Нью-Йорк 72000 медпрацівників відмовились від обов'язкової (у них вже обов'язкова) вакцинації. Губернатор вирішив замінити їх персоналом Нацгвардії і сказав, що з відстороненими працівниками потрібно буде провести освітню роботу. Чиновник краще за медиків розбирається в імунітеті. Цікаво, чи Нацгвардія буде зі зброєю :ah:

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Arius сказав:

Вчора читав, що в штаті Нью-Йорк 72000 медпрацівників відмовились від обов'язкової (у них вже обов'язкова) вакцинації. Губернатор вирішив замінити їх персоналом Нацгвардії і сказав, що з відстороненими працівниками потрібно буде провести освітню роботу. Чиновник краще за медиків розбирається в імунітеті. Цікаво, чи Нацгвардія буде зі зброєю :ah:

Чим більше бачу, як наполегливо вакцинують, тим більш утверджуюсь в думці, що цього робить не варто.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Сьогодні вдруге вакцинувався. І запитав лікаря , що був там на прийомі, як довго діє вакцина , бо я вже й встиг ще до того перехворіти місяців за сім. Відповідь мене шокувала: та ніхто ще нічого не знає, пока досліджують... :frusty:

Виходить, нас сплутали з кроликами !

 :ooops::crazy::helpme:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, ДобровоЛ сказав:

Відповідь мене шокувала: та ніхто ще нічого не знає, пока досліджують... :frusty:

Виходить, нас сплутали з кроликами

Так я вже про це тут від коли торочу! 

 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...