Jump to content
Олександр Коваль

Пасічники і коронавірус

Recommended Posts

2 хвилини тому, Seos сказав:

Як то кажуть не на камеру медики теж поділились на два табори, одні вакцинуються, інші категорично ні.

Що говорити, якщо я був на консультації у невролога передпенсійного віку і вона розмірковувала, що "кажуть що вакцини змінюють ДНК". Правда, сама вакцинувалася. :dntknw: 

• Like 1
  • Haha 4
57 хвилин тому, Arius сказав:

До речі, інтерв'ю Якименка, якщо не помиляюсь, дуже обережне, не проти вакцин в принципі, ніхто не прокоментував. Особливо там останні пару хвилин, де підсумовується все сказане

А що там коментувати, от як би він в інтерв'ю хочав з півсотні разів наголосив на обов'язковості вакцинації, тоді його б цитували.

• Like 1
1 хвилину тому, Sanich сказав:

Що говорити, якщо я був на консультації у невролога передпенсійного віку і вона розмірковувала, що "кажуть що вакцини змінюють ДНК". Правда, сама вакцинувалася. :dntknw: 

Вона в голос висловлювала сумніви, стосовно свого вчинку! А я знаю медиків, які працюють з ковідними хворими, перехворіли (ще в 2020) і не збираються вакцинуватись і мені не радили.

• Like 1
  • Sad 1
10 хвилин тому, Arius сказав:

Але ви не повинні вважати це фейком.

Реально? :) Можна заявити, що всередині Марса живуть люди в підземних містах, і, оскільки, ніхто не може це ні спростувати ні підтвердити на даний момент, то це не фейк? :)

10 хвилин тому, Arius сказав:

Нехай це буде теорія - для вас недоведена і неочевидна.

Між теорією і твердженням - прірва. 

Далі я - пас. Потрібно набратися сил.

• Like 2
  • Haha 2
1 час назад, ромео сказал:

От у мене виникло питання чисто в практичній площині.

Дехто страхує своє життя і здоров'я.

Припустимо, що ти зробив щеплення і до вечора "скопитився" від серцевої недостатності. Чи отримають рідні страховку, якщо ти сам підписав бомагу, що "не матимеш претензій". 

Думаю що не отримають, якщо це конкретно не було прописано, про цей випадок, в договорі страхування.

• Like 2
22 минуты назад, Sanich сказал:

Реально? :) Можна заявити, що всередині Марса живуть люди в підземних містах, і, оскільки, ніхто не може це ні спростувати ні підтвердити на даний момент, то це не фейк? :)

Теорії повинні якимось чином пояснювати речі, які ми можемо спостерігати.

Чим пояснити адмінтиск на працівників при забороні цього тиску в законах? Чим пояснити тотальну вакцинацію при забороні робити вакцинацію під час епідемій? 

Опять риптілоїди :ah:

• Like 4
54 хвилини тому, Konstantin_b сказав:

Але потрібно щоб і негативних наслідків для здоров'я від  вакцинування теж не було, тобто держава повинна гарантувати безпеку від процедури вакцинації. Як людина далека від медицини може розібратись у різноманітті такої кількості вакцин, кому яка підходить, чи не підходить, як організм буде реагувати на ту чи іншу вакцину. Ніхто обстежень не проводить, добре якщо тиск поміряють перед вакцинацією. Якщо дають підписувати папірець, що добровільно вакцинуєшся то це вже медичний експеримент згідно Конституції України.

Ну, це вже розмова про вакцини: зовсім інша розмова. Я ж писав про своє здивування тими переконаннями, що , мовляв, всі живі-здорові, і великої небезпеки немає.
А відносно того, що пишете ви... Можу тільки сказати декілька слів. По-перше, в світі більшість вакцин, якщо взагалі не всі, мають певні негативні наслідки для здоров"я людини. Власне, це можна сказати і про більшість ліків взагалі. Тому гарантувати держава може тільки одне: що шкода від вакцин (не тільки від корони, а взагалі від усіх) буде значно меншою, ніж шкода чи небезпека від хвороби.
Я вже писав, що знаю багато випадків тяжкого перебігу корони. В той же час, серед моїх знайомих кілька десятків вакцинованих, і всі (крім однієї літньої жінки) перенесли вакцинацію не просто легко,  а дуже легко. Та жінка поганенько себе почувала десь біля тижня. Так що я особисто і раніше не вагався відносно вакцини, а зараз тим більше. Бо просто бачу реальну картину.
І останнє. Держава повинна...Конституція... гарантування... обстеження.  Та я вас умоляю! :umora: Цього не роблять навіть багаті держави, що вже говорити про такі, як наша. 

• Like 7
1 година тому, Sanich сказав:

Про людей в Марсі - це припущення. А теорія має на чомусь базуватись, на якихось емпіричних даних. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування Бога (розумово пояснюваний світ), чудово доводить існування Бога. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування наднаціональних керівних організацій (глобалізація), чудово доводить існування таких наднаціональних керівних організацій. Спростувати це ви можете тільки іншою теорією. 

Між теорією і твердженням - прірва. 

Саме це я і маю на увазі. Наука відповідає тільки на ті питання, які сама ж і ставить.

Далі я - пас. Потрібно набратися сил.

Набирайтеся, набирайтеся  :wave:

• Haha 1

А натє вам!!:umora:image.thumb.png.a70397b690a676a608da1c504118c479.png

• Haha 5

Дитсадкам і молодшим класам дозволили працювати без вакцинації! 

"Умова щодо наявності 80% вакцинованого персоналу НЕ поширюватиметься на заклади дошкільної освіти, спеціальні заклади загальної середньої освіти, 1-4 класи закладів ЗСО. Вони продовжуватимуть працювати в очному форматі з дотриманням протиепідемічних норм", - сказав міністр. https://www.bbc.com/ukrainian/news-58652511

зображення_viber_2021-09-23_18-04-09-341.jpg

• Thanks 1
1 час назад, Arius сказал:

. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування Бога (розумово пояснюваний світ), чудово доводить існування Бога. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування наднаціональних керівних організацій (глобалізація), чудово доводить існування таких наднаціональних керівних організацій. Спростувати це ви можете тільки іншою теорією. 

Оцього не зрозумів. 

• Haha 1
7 минут назад, Avgust Vadim Poltava сказал:

Те, що ви не сприймаєте як доказ існування Бога (розумово пояснюваний світ), чудово доводить існування Бога. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування наднаціональних керівних організацій (глобалізація), чудово доводить існування таких наднаціональних керівних організацій. Спростувати це ви можете тільки іншою теорією. 

Вам зробили вакцину? :umora:

• Haha 3
2 години тому, Sanich сказав:

що всередині Марса живуть люди в підземних містах

живуть, то яких з монастиря вигнали за порушення правил ;). Тут немає нічього дивного.

• Haha 5
3 години тому, Konstantin_b сказав:

Але потрібно щоб і негативних наслідків для здоров'я від  вакцинування теж не було,

Ось побічні реакції лікарського засобу. Якби Вам його назначили, Ви б погодились його приймати?

Цитата

Побічні реакції.

Перелік побічних реакцій, поданий нижче, включає всі відомі до цього часу побічні реакції, які розвивалися у зв'язку із , в тому числі ті, які спостерігаються у пацієнтів з наявністю ревматизму, лікування яких проводилося .......у високих дозах протягом тривалого часу. Дані щодо частоти застосування, за винятком поодиноких випадків, стосуються короткочасного застосування добових доз максимально 3 г...... .

Для визначення частоти побічних реакцій застосовувалася така класифікація.

Дуже часто:      ≥ 1/10

Часто:               ≥ 1/100 до < 1/10

Нечасто:           ≥ 1/1 000 до < 1/100

Рідко:                ≥ 1/10 000 до  < 1/1 000

Дуже рідко:      < 1/10 000

Частота невідома: частоту не можна визначити на підставі наявних даних.

З боку шлунково-кишкового тракту. Часто: диспепсія, включаючи біль у епігастральній ділянці та абдомінальний біль, печію, нудоту, блювання; рідко: запалення шлунково-кишкового тракту, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту, які можуть у поодиноких випадках спричинити шлунково-кишкові кровотечі та перфорації з відповідними лабораторними та клінічними проявами; частота невідома: діафрагмове захворювання кишечнику (особливо при тривалому лікуванні); дуже рідко: транзиторна печінкова недостатність із підвищенням рівня печінкових трансаміназ.

З боку крові та лімфатичної системи. Внаслідок антиагрегантної дії на тромбоцити ..........може підвищувати ризик розвитку кровотеч. Рідко постерігалися такі кровотечі, як періопераційні кровотечі, гематоми, урогенітальні кровотечі, носові кровотечі, кровотечі з ясен; рідко або дуже рідко – серйозні кровотечі, такі як шлунково-кишкові кровотечі та церебральні геморагії (особливо у пацієнтів із неконтрольованою артеріальною гіпертензією  та/або при одночасному застосуванні антигемостатичних засобів), які у поодиноких випадках можуть загрожувати життю. Схильність до кровотеч може спостерігатись протягом 4–8 днів після застосування ........

Дуже рідко кровотечі можуть призвести до гострої та хронічної постгеморагічної анемії/залізодефіцитної анемії (внаслідок так званої прихованої мікрокровотечі) з відповідними лабораторними проявами і клінічними симптомами, такими як астенія, блідість шкірного покриву,  гіпоперфузія.

У хворих з дефіцитом глюкозо-6-фосфатдегідрогенази тяжкого ступеня повідомлялося про гемоліз та розвиток гемолітичної анемії.

З боку імунної системи. Рідко: у пацієнтів з індивідуальною підвищеною чутливістю до ....можливий розвиток алергічних реакцій, включаючи такі симптоми, як риніт, задишка, закладеність носа, зниження артеріального тиску. Рідко спостерігали тяжкі реакції гіперчутливості, включаючи анафілактичний шок, ангіоневротичний набряк, та некардіогенний набряк легень. У хворих на бронхіальну астму можливе збільшення частоти виникнення бронхоспазму, алергічних реакцій від незначного до помірного ступеня, які потенційно вражають шкіру, дихальну систему, шлунково-кишковий тракт і серцево-судинну систему.

З боку шкіри та підшкірної клітковини.Нечасто: реакції гіперчутливості, включаючи шкірні реакції (наприклад, висипання, кропив’янка, свербіж, екзема). Рідко: реакції гіперчутливості тяжкого ступеня, наприклад, мультиформна еритема.

З боку нервової системи.Головний біль, запаморочення, порушення слуху; дзвін у вухах та сплутаність свідомості можуть бути ознаками передозування.

З боку сечовидільної системи. Повідомлялося про порушення функції нирок та розвиток гострої ниркової недостатності.

• Like 2
27 минут назад, SashaSM сказал:

Вам зробили вакцину? :umora:

Ні. Ну як буде треба то я зроблю. Без питань.

То не моя цитата була

Только что, Avgust Vadim Poltava сказал:

То не моя цитата була

То є так, адеровано було не Вам. 

1 година тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Оцього не зрозумів. 

Чоловік хотів сказати, що якщо ви не вірите, що ваша дружина може вам зраджувати, то вона вам точно зраджує. Л - логіка. :umora:

• Haha 5
2 години тому, Arius сказав:

Набирайтеся, набирайтеся  :wave:

Після от такого твердження:

Те, що ви не сприймаєте як доказ існування Бога (розумово пояснюваний світ), чудово доводить існування Бога. Те, що ви не сприймаєте як доказ існування наднаціональних керівних організацій (глобалізація), чудово доводить існування таких наднаціональних керівних організацій. Спростувати це ви можете тільки іншою теорією.

Я пас вам щось доводити. Даремна трата часу. Вірте і надалі в наднаціональний уряд та всесвітню змову. :dntknw: Тут до Нубіру, 5G і рептилоїдів - рукою подати. :umora:

Саме це я і маю на увазі. Наука відповідає тільки на ті питання, які сама ж і ставить.

У нас є "науковці" - академіки, які доводять існування боджественних сил та лептонових Богів у всесвіті. :umora: З них, правда, ригоче весь науковий світ, але у нас вони отримали звання професорів. ;):wave:

• Like 2
  • Haha 1
4 години тому, Sanich сказав:

. Я тримаюся із останніх сил і то, інколи, перехожу межу.

Закрийте цю тему зовсім, бо поки ціну на мед піднімуть пересваритеся чисто

• Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 5
5 хвилин тому, gardener сказав:

Мабуть, що так. Бо раніше завжди були дві теми, що зазвичай ветувалися на різних форумах: політика та релігія. Вони практично завжди приводять до конфліктів. Схоже, "правило вето" слід приймати вже по вакцинації. :IMHO:
Хоча... з іншого боку — чи є взагалі на світі така тема,де би українці не почали сварку?:hmm:

• Like 4
  • Haha 2
1 година тому, nibond сказав:

Ось побічні реакції лікарського засобу. Якби Вам його назначили, Ви б погодились його приймати?

Цитата

Побічні реакції.

Перелік побічних реакцій, поданий нижче,

Я думаю всі зрозуміли, що мова про звичайний аспірин, який всі приймають не задумуючись. А які побічні реакції! Навіть анафілактичний шок, що в одному кроці від смерті.

• Like 1
2 хвилини тому, nibond сказав:

Я думаю всі зрозуміли, що мова про звичайний аспірин, який всі приймають не задумуючись. А які побічні реакції! Навіть анафілактичний шок, що в одному кроці від смерті.

Всі побічні реакції аспірина вже давно досліджені і описані, на відміну від тої "жижі", що наполегливо пропонують нам вводить!

• Like 5
23 хвилини тому, gardener сказав:

Здоров'я кожного в йього руках. Кожен самостійно обирає робити щеплення чи ні, на даний момент часу липові ковід довідки це бізнес, спочатку був на масках, при тому більшість масок не є медичним засобом захисту, на них так і пишуть.

• Like 1
1 час назад, Sanich сказал:

Нубіру

8 часов назад, SashaSM сказал:

нубіріанець:umora:.

Видно некомпетентних людей... :)

Взагалі то правильна назва - Нібіру, а її мешканці - нібіруанці...

Прошу звернути на це увагу... це важно :ah:

• Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 4
19 минут назад, ромео сказал:

Прошу звернути на це увагу... це важно :ah:

Ніколи Штирліц - нібіруанець не був таким влизьким до провалу!!(( Правильно "ВАЖЛИВО"!! :umora::ah:

• Haha 5
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...