Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

8 минут назад, Олександр Коваль сказал:

та ну, навіть плече не боліло? може Вам пощастило і патріотично вихована медсестра замість зачіпованої рідини фізрозчин вколола

а піндоські ампули викинула/продала

Боліло - то гучно сказано. 

При натисканні, так - біль був. А в звичному "режимі" - ні.

 

  • Подобається 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

27 минут назад, SashaSM сказал:

Маю здоровий глузд. 

Пошукайте статистику  захворівших. 

Пропустили слово # Практично всі "космонавти" стверджують.......#:wave:

Чим відрізняється тоді Ваша позиція від позиції опонентів? Якщо вона також базується на власних припущеннях і суб'єктивній оцінці власних розумових характеристик?:dntknw:

Але перш ніж чіпляти ярлики (типу космонавтів) треба трохи більше отримати інформації

Цитата

Почалося все зі статистики госпіталізованих хворих на ковід станом на 15 серпня 2021 року, яку опублікувало ізраїльське Міністерство охорони здоровʼя. Виявилося, що з 515 пацієнтів, які потрапили в лікарню, 301 отримав дві дози вакцини, тобто навіть понад половину.

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Не розумію логіки про переведення ВИШІВ на онлайн навчання: вимоги до студентів про вакцинування не має, а викладач повинен бути вакцинований. При начитці лекцій сидить потік студентів орієнтовно 100 осіб і один викладач. Викладає не вакцинований - все на онлайн навчання  МАРАЗМ!!!

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

5 минут назад, ромео сказал:

Чим відрізняється тоді Ваша позиція від позиції опонентів? Якщо вона також базується на власних припущеннях і суб'єктивній оцінці власних розумових характеристик?:dntknw:

З чого ви взяли що моя думка базується на припущеннях?:dntknw:

Дивіться статистики і аналізуйте. 

6 минут назад, ромео сказал:

Виявилося, що з 515 пацієнтів, які потрапили в лікарню, 301 отримав дві дози вакцини, тобто навіть понад половину.

І що вас тут бентежить? оЩ всього 515 а не 15515? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Wladimir_K сказал:

Поки з вакцинацією ще не сильно напрягають, а так мобільним не користується, тільки у батьків, інтернетом тільки на роботі

Скажіть йому, шо це не поможе. На Нубіру про нього абсолютно все знають, а чіпи всім підсадили в руку ще в минулому столітті. 

 А щас нібуряни просто  прикалуються з людей. Чуство юмора у них таке. Своєобразне. 

В общем опозиція з Нубіру просила передать форумчанам шоб не боялися - ні прививок ні вакцинації, чіпізації, 5ж, контролю численості населення і тому подобного.

Вибачте за тимчасові незручності.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

39 хвилин тому, ромео сказав:

Почалося все зі статистики госпіталізованих хворих на ковід станом на 15 серпня 2021 року, яку опублікувало ізраїльське Міністерство охорони здоровʼя. Виявилося, що з 515 пацієнтів, які потрапили в лікарню, 301 отримав дві дози вакцини, тобто навіть понад половину.

В Ізраїлі все почалось з того, що сприйнявши вакцинацію, як панацею, зняли карантинні обмеження. Саме після цього крива статистики полізла в гору.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 минуты назад, SashaSM сказал:

Дивіться статистики і аналізуйте.

Ну то дайте таку...

Інакше, коли Ви переадресовуєте мене на власні пошуки я роблю висновок, що :

5 минут назад, SashaSM сказал:

що моя думка базується на припущеннях?:dntknw:

Я ж Вам показав конкретні офіційні дані про те, що вакциновані також заражаються. Ви ж намагаєтесь цю інформацію знову якось перекрутити і внести суб'єктивність та виразити якесь "принизливе" ставлення.

16 минут назад, SashaSM сказал:

І що вас тут бентежить? оЩ всього 515 а не 15515? 

Мене "не бентежить" додумування. Питання було в тому "чи заражаються" вакциновані.   Не переводьте стрілки

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, ромео сказал:

Мене "не бентежить" додумування. Питання було в тому "чи заражаються" вакциновані.   Не переводьте стрілки

Ну от вже про стрілки, у вас питання було чи заражаються, до мене, ніколи в темі не говорив, що не заражаються і ніхто тут не говорив такого. Тут основне питаня в темі від нуберіанців  про чіпи, смертельну шкоду від вакцини.... і ну і решта міфів. 

Порівняйте той же Ізраїль статистику, після початку вакцинаціїї , кількість захворівших  до і після.  

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, SashaSM сказал:

Ну от вже про стрілки, у вас питання було чи заражаються, до мене?

Якщо Ви втратили "нитку розмови", то перегляньте попередню сторінку...

 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, SashaSM сказав:

Ну от вже про стрілки, у вас питання було чи заражаються, до мене, ніколи в темі не говорив, що не заражаються і ніхто тут не говорив такого. Тут основне питаня в темі від нуберіанців  про чіпи, смертельну шкоду від вакцини.... і ну і решта міфів. 

В кожного своє питання. В мене питання, чи можна колоть всім мало перевіриний препарат, ще беручи в людей підпис про відсутність претензій. І що ризикованіше, перехворіти, чи вколотись - на це питання відповідь буде тільки з часом.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15 минут назад, ромео сказал:

Якщо Ви втратили "нитку розмови", то перегляньте попередню сторінку...

 

І де там на попередній сторінці написано "чи заражаються" вакциновані?

Вакцина зменшує ймовірність захворіти і заразити когось іншого. :hi:

Якщо в школі з 10 вчителів 10 заплатять  за підробний документ про вакцинацію по 200 долярів, то в них більше шансів стати ближчим до центру землі  ніж тих, що вакцинувалися. 

 

 

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, SashaSM сказав:

Якщо в школі з 10 вчителів 10 заплатять  за підробний документ про вакцинацію по 200 долярів, то в них більше шансів стати ближчим до центру землі  ніж тих, що вакцинувалися. 

Як що, документ підроблений грамотно, з внесенням до бази, то довести його не автентичність не можливо.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Seos сказал:

Як що, документ підроблений грамотно, з внесенням до бази, то довести його не автентичність не можливо.

Святому Петру біля воріт буде абсолютно всеодно оригінал чи не оригінал:hi:.

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (стоїть та текст «я как профессионал сказал ему надеть шляпу C сеткой A он мне про демократию, либеральный фашизм, заговор производителей сетки, нарушение его конституционных прав, o том, что сетка вредит здоровью, и вообще, кто я такой, чтобы ему указывать.»)

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ромео сказав:

треба трохи більше отримати інформації

А якщо накласти це на картину процента вакцинованих? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (стоїть та текст «я как профессионал сказал ему надеть шляпу C сеткой A он мне про демократию, либеральный фашизм, заговор производителей сетки, нарушение его конституционных прав, o том, что сетка вредит здоровью, и вообще, кто я такой, чтобы ему указывать.»)

Аналогія така не дуже доречна. Скоріше навпаки. Рекомендують всунути голову у вулик а перед тим написати відмову від претензій. 

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.09.2021 в 10:50, Сергій-апі сказал:

Не розумію логіки про переведення ВИШІВ на онлайн навчання: вимоги до студентів про вакцинування не має, а викладач повинен бути вакцинований. При начитці лекцій сидить потік студентів орієнтовно 100 осіб і один викладач. Викладає не вакцинований - все на онлайн навчання  МАРАЗМ!!!

Этот маразм воспринимает адекватно значительное количество населения. Без каких-либо недоумений и вопросов. Здорового не вакцинированного человека не пускают и препятствуют ему хотя можно сделать тест и удостовериться что он здоров и не заразен, а вакцинированному везде зелёный свет хотя он может быть заболевшим и носителем. Это тоже маразм но не каждый это воспринимает маразмом и не каждый задаётся вопросом что здесь что-то не так. 

  • Подобається 2
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 минут назад, Sanich сказал:

Можливо, це зображення в мультиплікаційному стилі (стоїть та текст «я как профессионал сказал ему надеть шляпу C сеткой A он мне про демократию, либеральный фашизм, заговор производителей сетки, нарушение его конституционных прав, o том, что сетка вредит здоровью, и вообще, кто я такой, чтобы ему указывать.»)

Тіпа, суньте голову у вулик, бо навкруги літають бжоли...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, seim сказав:

Этот маразм воспринимает адекватно значительное количество населения.

общество давно живёт в маразме :IMHO1:

1 годину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Вибачте за тимчасові незручності.

а фінансова компенсація буде ? 

  • Подобається 1
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 години тому, Seos сказав:

Я сказав - не бажаю бути піддослідним, не хочу приймати участь в експерименті.

Ви оце повторюєте майже в кожному пості... Невже Вам настільки неочевидно? Той факт, що Ви в "контрольній групі" (поки що) - зовсім не означає, що Ви не приймаєте участі в експерименті :umora:

  • Дякую 1
  • Ха-Ха 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 хвилин тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Аналогія така не дуже доречна. Скоріше навпаки. Рекомендують всунути голову у вулик а перед тим написати відмову від претензій. 

Аналогія близька. Навіщо сунути голову до вулика? Ніхто ж не каже вам в масці чи без маски гуляти ковідним відділенням. 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, ромео сказав:
Цитата

Почалося все зі статистики госпіталізованих хворих на ковід станом на 15 серпня 2021 року, яку опублікувало ізраїльське Міністерство охорони здоровʼя. Виявилося, що з 515 пацієнтів, які потрапили в лікарню, 301 отримав дві дози вакцини, тобто навіть понад половину.

 

До речі. Ці цифри - це гарний приклад того, чому я довіряю офіційній статистиці та заявам із Ізраіля. Тому що подають цифри як є. Якби хотіли обманути, то подавали б такі цифри, що в останнього антивакса не було б аргументів. Ну і можу покластися на думку багатьох знайомих-колег, з якими працював або працюю із Ізраіля. 

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

Аналогія близька. Навіщо сунути голову до вулика? Ніхто ж не каже вам в масці чи без маски гуляти ковідним відділенням. 

Та на 100%, ми всі у "вулику людей" вжалити може будь-хто. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 23.09.2021 в 12:45, SashaSM сказал:

Та на 100%, ми всі у "вулику людей" вжалити може будь-хто. 

Судя по статистике заболевших то сетка на маске с ячейкой как на заборе рабица. Все пчелы залетают внутрь. Но при этом их неудобно вытрушивать, чем если быть совсем без маски

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Sanich сказав:

Ніхто ж не каже вам в масці чи без маски гуляти ковідним відділенням. 

До ковідного відділення потрапляють люди, які мають проблеми з імунною системою, Їх вбиває не сам вірус, а аутоімунна реакція самого ж організму на нього. 

  • Подобається 3
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...