Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

38 минут назад, gardener сказал:

ну точно як Ви в темі про реєстрацію пасік

Не гоните лошадей еще не осень.А с" короновирусом" живу и здравствую и не вижу чтобы кто то его боялся,так просто масочку в магазин и все и нормально не знаю ни одного в округе,чтобы этот страшный вирус побеспокоил. Люди ездят,общаются,ни масок ни фига ничего не происходит.На этот вирус уже по факту забили болт,если бы по телевизору не говорили то и не знали бы что он и есть

  • Подобається 2
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

25 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

На этот вирус уже по факту забили болт

Моя сестра працює в районній лікарні. І багатьом з тих "забивателів" вже забили гвіздочки, декому закрутили болти в спеціальну кришку.:(

  • Подобається 4
  • Дякую 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

8 минут назад, Шульц сказал:

Моя сестра працює в районній лікарні. І багатьом з тих "забивателів" вже забили гвіздочки, декому закрутили болти в спеціальну кришку.:(

Ну и что с того,есть масса заболеваний со смертностью и осложнениями.У нас с туберкулезом не совсем все хорошо ну и что .Грипп тоже далеко не игрушка и что.Да элементарное вождение авто смертельно опасно.Вот когда и кого что-то из этого останавливало и считалось нормой для всех.Так точно и короновирус,откуда Вы знаете ,что он только тогда появился когда о нем сообщили.

И вот скажите,что у вас люди сидят запертые  и ни куда не выходят без скафандра,да конечно же нет так же ходят,так же маска для галочки,так же ездят по гостям ,ходят по магазинам ,так же мацают все до чего дотянулись и что,а ничего.Болезни со смертельным исходом были всю историю человечества и будут и от этого ни куда .

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дуже тяжко щось відповісти Енштейну, Пирогову, Соросу  і Фрейду, Діогену і Арістотелю. Тяжко сперечатися також  з висококваліфікованими юристами і економістами, а особливо коли це все об'єдналося в одній особі:dntknw:.

  • Подобається 5
  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Выживает сильнейший-каждый думает своим умом а не слушает бабушку у подьезда которая  с мобильным телефоном не умеет обращаться-дети 5-летние и те умнее

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

ПЕРЕВАГИ МАСКОВОГО РЕЖИМУ
***
Ці маски - всім морока і марнота,
Та іскри позитиву не згасають.
Ідеш собі, пускаєш слину з рота,
І соплі з носа теж нехай звисають.
  • Подобається 1
  • Ха-Ха 5
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 3 months later...

Зробив сьогодні щеплення.

В село приїздила мобільна група. Всі, хто бажав, вакцинувалися.

Модерна...

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 03.05.2021 в 22:42, Шульц сказал:
  В 03.05.2021 в 22:14, Иван Иваныч сказал:

На этот вирус уже по факту забили болт

Главное что бы потом этот болт не забил этот вирус одному умнику .

 Я вот уже третью неделю выхожу и не кому не посоветую разве что умникам пусть попробуют на своей шкуре что это за гадость .

  • Подобається 4
  • Здивований 2
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Дивився недавно репортаж з Індії. В якійсь віддалений гріський район прибув вертоліт з медиками для вакцинації. Оскільки раніше там лікарів ніколи не бачили, місцеві люди сприйняли це як турботу чиновників і корисне лікування. Хоча декого треба було переконувати. Про ковід вони нічого не чули.

В Ізраїлі після тотальної вакцинації почався новий спалах, передає Аль Джазіра. Вже по третьому колу пішли колотись. Пам'ятаю недавно багато хто захоплювався Ізраїлем, мовляв, всі вакцинувались і повернулись до нормального життя... ага, не для того це все починалось.

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 годин тому, ромео сказав:

Зробив сьогодні щеплення.

В село приїздила мобільна група. Всі, хто бажав, вакцинувалися.

Модерна...

в мене від тої модерни 2 дні плече боліло і 1 ніч спати нормально не міг

китайці навіть слів дібрати немає, які вони м......ки - ощасливили світ заразою

а все заради надприбутків і пихи від того, що вони там щось контролюють

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 часов назад, Олександр Коваль сказал:

мене від тої модерни 2 дні плече боліло і 1 ніч спати нормально не міг

Це після першої чи другої?

У мене зовсім ніяких посторонніх ефектів немає...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

10 годин тому, ромео сказав:

Це після першої чи другої?

У мене зовсім ніяких посторонніх ефектів немає...

після першої, повторки поки чекаю

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • 2 weeks later...

щепили сьогодні вакциною і мою кохану половинку. Щоправда, модерни вже немає на першу дозу. Є астразенека, тепер не спимо, міряємо, температура 38*, ломота і руку підняти не можемо. По повній програмі :ak:

  • Сумно 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

В 13.08.2021 в 15:37, blek-269 сказал:

Главное что бы потом этот болт не забил этот вирус одному умнику .

Ой какой же страшный вирус,турки строят дорогу болт на него положили,армяне строят дорогу болт на него положили,жители болт на него положили всем нормально и вот все должны послушать глашатых,чтобы привиться какой то заразой .Да щас,только шнурки прогладят и в очередь за прививкой выстроятся

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

43 минуты назад, Иван Иваныч сказал:

Ой какой же страшный вирус,турки строят дорогу болт на него положили,армяне строят дорогу болт на него положили,жители болт на него положили всем нормально и вот все должны послушать глашатых,чтобы привиться какой то заразой .Да щас,только шнурки прогладят и в очередь за прививкой выстроятся

А болт с левой или правой резьбой? 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

48 хвилин тому, Иван Иваныч сказав:

Ой какой же страшный вирус,турки строят дорогу болт на него положили,армяне строят дорогу

співчуваю Вам, в Вас армяни дорогу будують :crazy:

  • Ха-Ха 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

15-58-914.thumb.jpg.6f2d07eeaddd2cf7a676f78e9b5bbbe2.jpg

  • Подобається 2
  • Дякую 1
  • Здивований 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Seos сказав:

15-58-914.thumb.jpg.6f2d07eeaddd2cf7a676f78e9b5bbbe2.jpg

Якщо це і фейк, то від істини не далеко. Замість забезпечити загальний доступ до медичних послуг, їх скоротили до мінімуму, назвавши це безкоштовною медициною. Видумують різні схеми, як ускладнити доступ до медицини. За вказівкою бариг-глобалістів в багатьох країнах реформували медичну сферу так, що лікуватись стало складніше і дорожче. В наш прогресивний вік супер-технологій та небачених медичних досягнень люди з простягнутою рукою збирають гроші на операції, іноді продають майно, нажите поколіннями. Медицина стає комерційною, а супер-здобутки недоступні для простих смертних. І тут раптом пропонують безкоштовний укольчик від підозрілої хвороби. А перед цим нажахали картинками в телевізорі, як порожнім містом пролітає швидка, десь несуть покійника, а хтось лежить під крапельницею - все це в супроводі схвильованого голосу ведучої, яка розказує про страшну пандемію.

Укольчик розроблений надто швидко, діє не довго, наслідки від нього не відомі, є смертельні випадки. І взагалі багато спеціалістів скептично ставляться до ідеї тотальної вакцинації. Ніхто зі здоровим глуздом не буде закладати своє здоров'я в російську рулетку і вірити глобальним аферистам. Особливо коли в приватній розмові робиться попередження: не зробите, не будете працювати. Нібито так звана безпека має пріоритет над правами людини. Це прямий шлях до тоталітаризму.

  • Подобається 4
  • Дякую 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23.08.2021 в 23:05, Олександр Коваль сказав:

щепили сьогодні вакциною і мою кохану половинку. Щоправда, модерни вже немає на першу дозу. Є астразенека, тепер не спимо, міряємо, температура 38*, ломота і руку підняти не можемо. По повній програмі :ak:

Коли отримав другу дозу написав ось це

Я не Шевченко, щоб писати заповіт,
та і немає що заповідати,
та захватив я десь отой Ковід
і треба щось тепер таки писати.
Я з оптимізмом дивлюся вперед,
хоч і добряче душить ця зараза,
я не пігулки п’ю, а їм я мед:
вбиває він всі віруси одразу.
Вже маю я запалення легень,
хоча раніш такого не бувало,
чи все таки писати заповіт?
Чи меду їм я поки що замало?
Скінчився в мене хліб уже давно,
і борошна зовсім я вже не маю,
та зовсім не виходжу я на двір,
на небезпеку я людей не наражаю.
Повітря раптом стало не таке,
і кисню мало у крові я маю,
лише кохання в мене є одне
і рідним я своїм його заповідаю...
Дружини раптом голос чую:
«Проснись, Іване, годі спати
і вже, напевно, уві сні
тобі вже досить розмовляти».
І, дійсно, я тепер згадав:
насправді зовсім вірусу не маю,
я щеплення два рази вже отримав
і щиро всім здоров’я я бажаю. (Іван Шульц 22.06.2021)
  • Подобається 4
  • Дякую 1
  • Ха-Ха 1
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Шульц сказав:

Коли отримав другу дозу написав ось це

Я не Шевченко, щоб писати заповіт

перекину шедевр дружині, з Вашого дозволу :ay:

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

після другої дози маю схожі побочки, як і в дружини. Встати з ліжка неможу. Мож, спецом сплутали вакцини та астразенеку ширнули або китайську якусь :dntknw:

  • Подобається 1
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олександр Коваль сказал:

після другої дози маю схожі побочки, як і в дружини. Встати з ліжка неможу. Мож, спецом сплутали вакцини та астразенеку ширнули або китайську якусь :dntknw:

Я з дружиною вакцинувалися Пфайзер, фактично все пройшло без наслідків.  

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

45 хвилин тому, Олександр Коваль сказав:

після другої дози маю схожі побочки, як і в дружини. Встати з ліжка неможу. Мож, спецом сплутали вакцини та астразенеку ширнули або китайську якусь

Ми отримували одночасно практично всією вулицею, реакція у вигляді температури була лише в кількох людей. Тут все індивідуально. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

23 хвилини тому, Шульц сказав:

Ми отримували одночасно практично всією вулицею, реакція у вигляді температури була лише в кількох людей. Тут все індивідуально. 

читаю відзиви в твітері - така реакція в багатьох саме після другої дози. На ніч піднімається до 39* на вечір спадає до 37*

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Как я раньше писал что переболел этой заразой . Я не призываю делать прививку , но я буду делать через полгода так как я уже знаю что это такое день или два может и три по сравнению с тремя неделями это нечего когда ты ходишь как зомби не хочется  не чего даже жить всё абстрактно . Тело твоё накачено как будто песком , а в средине сидит чёрт и крутит колёсики твоего организма и он не знает что делать . Температура скачит от 37 до 39 , а можит и выше быть и так две недели . А лечится по телефону так как не кто не чего не делает . Выход надо искать мед-сестру что бы капельницы ставила и лекарства покупала , так как сам за лекарствами трудновато к аптеке добираться . а сёстры не все соглашаются хоть и деньги платишь , боятся заболеть . За стоимость молчу . но не мало у нас на двоих со второй половиной вышло . Так что решать каждому быть или не быть , три дня плечё болит или зомби . Вот жена и до сих пор ещё выдыхивает давление скачит , побочный после этой гадости

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...