Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

30 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

"Не перегибайте" , що саме?

Мені здається я доволі чітко висловився. :dntknw: Невиконання або порушення Закону однією особою не виправдовує такі ж дії зі сторони іншої. 

 

11 хвилин тому, Konstantin_b сказав:

Ну зовсім, якось не нормальна реакція людей на вакцину.

А психосоматика? Знаю кілька людей, які втрачають свідомість через раз, як у них беруть кров. А тут ціла вакцина, про яку стільки страхів нарозказували. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

9 минут назад, Konstantin_b сказал:

Ну зовсім, якось не нормальна реакція людей на вакцину

Є люди, це й мужиків стосується, які від банальних уколів в обмоток падають, або ж навіть вигляду крові. 

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

22 минуты назад, Sanich сказал:

Мені здається я доволі чітко висловився. :dntknw: Невиконання або порушення Закону однією особою не виправдовує такі ж дії зі сторони іншої. 

 

А психосоматика? Знаю кілька людей, які втрачають свідомість через раз, як у них беруть кров. А тут ціла вакцина, про яку стільки страхів нарозказували. 

У мене було: упав без свідомості  в лікарняі як мені просто міряли тиск. При тому що це звична справа і тисячу разів проходив медогляди, і по роботі по спортивному минулому.
А тут прийшов зі скаргою, око почервоніло і боліло. Міряли тииск і сестра каже :"ого, в тебе 120 нижнє." І я поплив, впав як озимий.
Справа в тому що якраз знайомий за кілька днів до того  помер в тридцятирічному віці від крововиливу в мозок. І батько міцяць до дого зліг з інсультом. Ну я за долі секунди це в голові перекрутив, і дуже перелякався, думав і мені хана.
А лікарка просто помилилася, бо то було верхній тиск ))) 


 

  • Ха-Ха 2
  • Сумно 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 часа назад, seim сказал:

А Вы уже успели вакцинироваться?

Примусово-добровільно, 1 дозою, але задоволення від цього не маю зовсім ні морального ні фізичного, від самої процедури, та якими методами це робиться, пресують колективи, погрожують звільнити або перевести на 2/3 зарплати і люди бояться втратити роботу і дивляться косо (це ще легко сказано) на тих хто цьому чинить спротив. Був вимушений.

  • Подобається 4
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 годину тому, sklyar.yuri сказав:

Ну я за долі секунди це в голові перекрутив, і дуже перелякався, думав і мені хана.

Так отож. А людей накручують, що вони йдуть ніби в останню путь, то можна не лише свідомість втратити а і обіс...тися. 

  • Подобається 3
  • Ха-Ха 3
  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 часа назад, Sanich сказал:
4 часа назад, Konstantin_b сказал:

"Не перегибайте" , що саме?

Мені здається я доволі чітко висловився. :dntknw: Невиконання або порушення Закону однією особою не виправдовує такі ж дії зі сторони іншої. 

З цим і ніхто не спорить. Ми всі і вакциновані і невакциновані за те щоб все було в рамках закону.

Але я ніяк не второпаю, який закон порушують невакциновані, коли офіційно декларовано добровільну вакцинацію.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Konstantin_b сказав:

Але я ніяк не второпаю, який закон порушують невакциновані, коли офіційно декларовано добровільну вакцинацію.

На жаль, не можу відповісти, так як у нас в державі більшість речей робить через сраку і апелювати тут дійсно є до чого. Замість прийняти чіткий і зрозумілий всім закон, влада труситься за рейтинги.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 часа назад, Seos сказал:

 

Интересную фразу она сказала. "Значит нас не так сложно будет уничтожить". Перед этим Медведев говорил что без вакцинации распространить болезнь будет просто невозможно. И так же стоит обратить внимание что эта женщина до сих пор не вакцинирована. Типа переболела. Ни до болезни ей вакцина не нужна была, ни после.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, seim сказав:

Интересную фразу она сказала. "Значит нас не так сложно будет уничтожить". Перед этим Медведев говорил что без вакцинации распространить болезнь будет просто невозможно. И так же стоит обратить внимание что эта женщина до сих пор не вакцинирована. Типа переболела. Ни до болезни ей вакцина не нужна была, ни после.

В її другому інтерв'ю є багато повторів на емоціях про наболіле, але є і нові цікаві речі.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, SashaSM сказав:

Віруючі перейшли на важку артилерію,  калібр - відосик)):umora:.

Як що у Вас ці відосики викликають сміх, то схоже артилерією по Вас пройшлись давно.:hmm:

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Только что, Seos сказал:

Як що у Вас ці відосики викликають сміх, то схоже артилерією по Вас пройшлись давно.

Та ви сміх викликаєте. 

На сщастя такі відосики не преглядаю, з дитинства хфантомасів боюсь)). 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

 

1 хвилину тому, SashaSM сказав:

Та ви сміх викликаєте. 

На сщастя такі відосики не преглядаю, з дитинства хфантомасів боюсь)). 

:hi:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

19 хвилин тому, Seos сказав:

 

Дякую, цікаво. Виявляється, вакцинуватися двома різними вакцинами доцільніше, ніж однією двічі, і на думку імунолога це досить безпечно. 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

7 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

Дякую, цікаво. Виявляється, вакцинуватися двома різними вакцинами доцільніше, ніж однією двічі, і на думку імунолога це досить безпечно. 

Головне пам'ятайте, що в Британії 1600 вакцинованих вже померли - мийте руки й носіть масочку, так подвійна вакцинація краще діє.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 минут назад, Олег Мельник сказал:

Дякую, цікаво. Виявляється, вакцинуватися двома різними вакцинами доцільніше, ніж однією двічі, і на думку імунолога це досить безпечно. 

О, віруючі хлолстим стрельнули.:umora:

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 хвилин тому, Seos сказав:

Головне пам'ятайте, що в Британії 1600 вакцинованих вже померли - 

А невакцинованих скільки?

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

14 хвилин тому, Seos сказав:

 - мийте руки й носіть масочку, 

Натякаєте, що Ви такими дурницями не займаєтесь? :umora:Нігті-то хоча б підстригаєте?

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

13 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

А невакцинованих скільки?

Кожен у відео бере для себе те, що вважає за потрібне! Наприклад мене тішить те, що у перехворівших більш стійкий імунітет навіть до дельти, мабуть тому багато лікарів і не бажають вакцинуватись. Про говорить не тільки цей спеціаліст.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

11 хвилин тому, Олег Мельник сказав:

Натякаєте, що Ви такими дурницями не займаєтесь?

Просто нагадую, на всяк випадок.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...