Перейти к содержанию

Пасічники і коронавірус


Oleksandr K.

Рекомендуемые сообщения

Тільки що, Arius сказав:

Справа в тому, що по каналах чесних новин не показують альтернативну точку зору.

Вам видніше. Я не дивлюся телеканалів, ні "чесних", ні інших. ;) 

1 хвилину тому, Arius сказав:

Може виявитись, що на вашу тисячу є інша тисяча, яка мовчить або обережно підбираючи слова дає інтерв'ю в ютубі.

Справа в тому, що дУрні сприймають фейки за чисту монету. Особливо, якщо це співпадає з їхнім першим враженням чи думкою. Тому 1 фейкомет робить більше шкоди, ніж мільйон "мовчунів". 

4 хвилини тому, Arius сказав:

Але прогресивні люди такі впевнені в "доказовій медицині", що не чують землі під ногами.

Я розумію, аргументованій позиції з перевіреними фактами важко щось заперечити. :dntknw:

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 минуту назад, Sanich сказал:

Справа в тому, що дУрні сприймають фейки за чисту монету. 

А хто ж його знає де фейк, а де чесні новини?..

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

33 хвилини тому, SashaSM сказав:

Не маю що відповісти. 

Як так, дорогенький наш? А стандартний набір про Нібіру, Альфа центавра, хворі на голову і т. д. - дуже сильна аргументація!

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, nibond сказав:

У нас минулої осінь-зима підкосило чимало людей і ковідні відділення під зав'язку.

А навесні що було? Знайомі лікарі просто падали з ніг. В мене особисто є знайомі, що померли. А перерехворіли — чи не чверть. Деякі й досі вичухуються. Нюх не повертається, пам"ять нікудишня стала, серце наче не своє. 
Ось що мене в цій історії дивує найбільше, так це слова людей, що, буцімто, "всі живі, всі здорові". :hmm:

  • Подобається 3
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Avgust Vadim Poltava сказав:

А хто ж його знає де фейк, а де чесні новини?..

Вміння додавати, віднімати, ділити і шукати відношення. :) Все те, що вчили в школі. ;)

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

А хто ж його знає де фейк, а де чесні новини?..

Як варіант - вибірковий кашрут: що смачніше - те і правда!:umora:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Олег Мельник сказал:

Як варіант - вибірковий кашрут: що смачніше - те і правда!:umora:

Ще варіанти є? Бо можна й травонуться таким маршрутом. 

4 минуты назад, Sanich сказал:

Вміння додавати, віднімати, ділити і шукати відношення. :) Все те, що вчили в школі. ;)

Що додавати-віднімати? В школі нас не вчили тестувати вхідну інформацію взагалі. Все на віру. 

  • Сумно 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 година тому, Олег Мельник сказав:

Окремо згадаю замилування висловом, що, мовляв, "раньше" вакцини тестували 5 років. А то нічого, що "раньше" персональний комп'ютер займав часом цілу кімнату? А тепер в годиннику поміщається.

Не, з комп'ютерами, то мені трішки зрозуміло, а що відбулось з організмом людини за ці роки, метаболізми змінились, чи імунна система по іншому запрацювала? Людина, ще не настільки вивчена, щоб можна було змоделювати на комп'ютері всі можливі імунні відповіді на вакцину.

 

1 година тому, Олег Мельник сказав:

Та прикол у тому, що оцю інформацію про "нізя" Ви не самі придумали, і не від оператора машинного доїння почули.

Ось стосовно нізя, про вакцинацію дітей в до ковідну епоху, там багато чого нізя і не сам то придумав, механізм вироблення антитіл в наслідок вакцинації у дітей і дорослих один і той же. Але по скільки піддослідний на сьогодні підписується, що претензій він не має - то можна все.

Цитата

Підготовка до щеплення і нагляд після вакцинації

https://natus.kiev.ua/uk/informatsiia-dlia-batkiv/pidhotovka-do-shcheplennia-i-nahliad-pislia-vaktsynatsii.html

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Sanich сказав:

Справа в тому, що дУрні сприймають фейки за чисту монету.

Я фейків не розміщував. Читаючи останні кілька сторінок, бачу, що тему забалакали порожніми словами. На конкретні факти йде потік слів ні про що, особливо з боку вакцинаторів.

До речі, інтерв'ю Якименка, якщо не помиляюсь, дуже обережне, не проти вакцин в принципі, ніхто не прокоментував. Особливо там останні пару хвилин, де підсумовується все сказане. :dntknw: Ні, ми краще будемо гиржати про Нібіру, про шоломи проти 5G, що там ще іде в стандартному наборі? А всіх незгодних назвемо дурними конспірологами.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Ще варіанти є? Бо можна й травонуться таким маршрутом. 

А кому щас легко?
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, на відкритому повітрі та текст «не забывайте страдать, пожалуйста»

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тут казали про інші вакцинації від інших хвороб. Той таки Якименко, якого ніхто не дивився, радив не порівнювати віспу, правець і т. д. з ковідом та іншими сезонними респіраторними інфекціями. Це таке інше, що порівнювати його - значить іти проти науки.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

29 хвилин тому, nibond сказав:

Після вчорашньої інформації, що готується наказ про обов'язкову вакцинацію деяких категорій працівників, сьогодні в школі движ. Частина вже до обіду поклали на стіл довідки про вакцинацію, частина ще вирішує. Але всі розуміють, що можуть вже й відсторонити від роботи. Очевидно з понеділка школа запрацює.

Запевняю Вас, це не надовго.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Seos сказав:

щоб можна було змоделювати на комп'ютері всі можливі імунні відповіді на вакцину.

 

 

Всі можливі - звісно ні. Але точність обрахунків зовсім інша, ніж, скажімо, 15-20 років тому, це не я Вам буду розказувати.

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

3 хвилини тому, Arius сказав:

Я фейків не розміщував.

А заяви про світовий зговір і наднаціональні уряди? :dntknw:

4 хвилини тому, Arius сказав:

Ні, ми краще будемо гиржати про Нібіру, про шоломи проти 5G, що там ще іде в стандартному наборі?

Коли на аргументовані та притомні контраргументи, відповідають якоюсь конспірологічною нісенітницею (це не про вас), то у декого можуть здати нерви. Я тримаюся із останніх сил і то, інколи, перехожу межу.

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

6 минут назад, Олег Мельник сказал:

А кому щас легко?
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, на відкритому повітрі та текст «не забывайте страдать, пожалуйста»

Тобто ви варіантів перевірки входящої інформації не маєте...

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 хвилини тому, Олег Мельник сказав:

Всі можливі - звісно ні. Але точність обрахунків зовсім інша, ніж, скажімо, 15-20 років тому, це не я Вам буду розказувати.

Подавайтесь на нобелівську премію! Навіть моделюючи падіння тіла людини, в залежності від різних змінних, матимемо кілька варіантів результатів, а ви замахнулись на біологічні процеси.

  • Подобається 2
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 минуты назад, Sanich сказал:

А заяви про світовий зговір і наднаціональні уряди? :dntknw:

Існування Нібіру і сценаристів хоть щось пояснює в цьому маразмі що відбувається навколо :umora:

 Придає якусь логіку і смисл.

  • Ха-Ха 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 хвилину тому, Avgust Vadim Poltava сказав:

Тобто ви варіантів перевірки входящої інформації не маєте...

Таких, щоб аж всім рекомендувати - ні, не маю. Невдячна справа. Але намагаюсь не "вестись" на хайп, принаймні очевидний.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 хвилини тому, Seos сказав:

Навіть моделюючи падіння тіла людини, в залежності від різних змінних, матимемо кілька варіантів результатів, а ви замахнулись на біологічні процеси.

Особисто для мене даного факту недостатньо, аби ставити під сумнів науку  в цілому. Хіба, якщо з позиції : "з пороху земного  вийшли, і в нього ж повернемось" - тоді ще хоч якось, але такий фаталізм мені нецікавий)

  • Ха-Ха 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

Тільки що, Олег Мельник сказав:

Особисто для мене даного факту недостатньо, аби ставити під сумнів науку  в цілому. Хіба, якщо з позиції : "з пороху земного  вийшли, і в нього ж повернемось" - тоді ще хоч якось, але такий фаталізм мені нецікавий)

Про який факт Ви говорите? Я Вам пояснив, що ніякий комп'ютер на сьогодні не змоделює на 100% вам реакцію імунної системи людини на вакцину в довготривалій перспективі, ще багато чого залежить від змінних факторів, він не замінить тестування вакцини на групах людей, які цілком свідомо добровільно на це йдуть, так як це робилось раніше.

  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

4 минуты назад, Олег Мельник сказал:

аби ставити під сумнів науку  в цілому

Наука каже, що проводити вакцинацію під час епідемії категорично нізя. І шо? Проводять? Проводять! Маразм? Маразм! Яке пояснення цьому маразму? Ріптілоїди! :al:

  • Подобається 2
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

1 час назад, Svan сказал:

А навесні що було? Знайомі лікарі просто падали з ніг. В мене особисто є знайомі, що померли. А перерехворіли — чи не чверть. Деякі й досі вичухуються. Нюх не повертається, пам"ять нікудишня стала, серце наче не своє. 
Ось що мене в цій історії дивує найбільше, так це слова людей, що, буцімто, "всі живі, всі здорові". :hmm:

 

Але потрібно щоб і негативних наслідків для здоров'я від  вакцинування теж не було, тобто держава повинна гарантувати безпеку від процедури вакцинації. Як людина далека від медицини може розібратись у різноманітті такої кількості вакцин, кому яка підходить, чи не підходить, як організм буде реагувати на ту чи іншу вакцину. Ніхто обстежень не проводить, добре якщо тиск поміряють перед вакцинацією. Якщо дають підписувати папірець, що добровільно вакцинуєшся то це вже медичний експеримент згідно Конституції України.

  • Подобається 1
  • Дякую 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

2 години тому, Sanich сказав:

На надію жлобак, є тисячі науковців та медиків із протилежною точкою зору

Як то кажуть не на камеру медики теж поділились на два табори, одні вакцинуються, інші категорично ні.

  • Подобається 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

34 хвилини тому, Sanich сказав:

А заяви про світовий зговір і наднаціональні уряди? :dntknw:

Ну добре. Ви не можете спростувати це, тому що немає доказів. Я не можу підтвердити, тому що немає доказів. Хоча сама реальність і є доказ. Це як з дискусією про існування Бога. Залишимося кожний при своєму переконанні. Але ви не повинні вважати це фейком. Нехай це буде теорія - для вас недоведена і неочевидна. Одна з теорій опису реальності. В науці вагон недоведених теорій, які то відкидають, то придумують нові, щоб описати реальність. І ніхто не звинувачує науку у створенні фейків.

  • Подобається 4
Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

От у мене виникло питання чисто в практичній площині.

Дехто страхує своє життя і здоров'я.

Припустимо, що ти зробив щеплення і до вечора "скопитився" від серцевої недостатності. Чи отримають рідні страховку, якщо ти сам підписав бомагу, що "не матимеш претензій". :hmm:

Ссылка на комментарий
Поделиться на другие сайты

  • Sanich locked this тема
Гость
Эта тема закрыта для публикации ответов.
×
×
  • Создать...